Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37051) spidersoft válasza spidersoft (#34471) üzenetére


spidersoft
senior tag

Megjött a kis kamera -- valóban PAL-t küldtek. A kamera maga kábelestül, csatlakozóstul 3,6g, ha valaki ilyet akar valami repülő szerkezetre felmókolni, érdekes adat lehet. Kipróbálni még nem volt szerencsém, de lehet, hogy még ma bekötöm, kíváncsi vagyok a képére. Amiért viszont mértem, az az arányok: manuallal, gyári dobozában 19,1g, amit a banggood még megfejelt +14,2g csomagolóanyaggal. Nem bízzák a véletlenre :D Ezt az össz. 33,3g-nyi csomagot más random eladótól, valószínűleg doboz nélkül, sanszos, hogy megkaptam volna mondjuk 15g-ból, és mint azt sok ebayes eladó hangoztatja, a légipostánál, ha ilyen csoportos feladás van, a szállítási díj egyedül a tömegtől függ (mert ha keveset is, de fizetnek érte, hiába "ingyen posta").

(#37052) spidersoft válasza Mr.Csizmás (#37048) üzenetére


spidersoft
senior tag

Elég parasztság, hogy a snapup oldalon nem jelennek meg a termék részletes adatai, ráadásnak én még kattintható linket se találtam, ami a teljes áras termékhez vinne. Viszont a SKU számára rá lehet keresni... tényleg milyen jó, hogy ezt be akarják szüntetni :(((

(#37053) dugesz77


dugesz77
őstag

Ezek szerint most ért ide sok embernek a cuccos. Kicsit furcsa volt,hogy hétfő óta nem érkezett semmi...
Viszont ma megkaptam a snap-upban lecsapott UMI IRON Pro teló :C 2991 Forintot vont a bank. Vert a víz ,mert ingyen postával jött TN nélkül. De itt van. Nagyon rendben van, igényes kinézet,eddig minden flottul működik rajta.

[ Szerkesztve ]

(#37054) Mr.Csizmás válasza spidersoft (#37052) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#37055) Joker88 válasza dugesz77 (#37053) üzenetére


Joker88
őstag

képek? :U
kíváncsi vagyok hogy néz ki, nem a tesztképeken,hanem a valóságban. ;)

In loving memory of Garrett Lockhart

(#37056) moma


moma
őstag

ledes világításhoz tudtok megbízható forrást ajánlani?

we all deserve a bit of luck.

(#37057) havri1 válasza dugesz77 (#37053) üzenetére


havri1
félisten

Semmi vám stb?

havri

(#37058) Imy válasza dugesz77 (#37053) üzenetére


Imy
veterán

Nekem a december 1 után rendelt cuccokból semmi nem ért be. Egy november 10-i feladású töltőm hiányzott, amit tegnap kaptam meg. A többit talán jövőre, nem tudom, hogy postán holnap dolgoznak-e... :U

(#37059) spidersoft válasza Mr.Csizmás (#37054) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ez már a warez internet hatása: a nagy gombra soha nem nyomunk rá, egy idő után ignorálja az agy :W kösz a helyesbítést! :R

(#37060) DJ. Ru$y válasza Imy (#37058) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Munkanap... Úgy tudom dolgoznak.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37061) synar válasza synar (#36511) üzenetére


synar
őstag

Megérkezett az Emag-os Li-Ion-os kis csavarhúzó. Ajánlott.

(#37062) cris78


cris78
őstag

15-én EU-ból rendelt BlitzWolf kettes fali töltő, ma megérkezett.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#37063) dugesz77 válasza Joker88 (#37055) üzenetére


dugesz77
őstag

Ennél jobban én sem tudnám bemutatni.
Egy hibát találtam rajta :((( A hátsó kamera csíkozza a képet. Az első 8 Mp viszont tökéletes ,mivel ott is van vaku majd azt használom. Amúgy sem szoktam mobillal fotózni. Viszont a többi része eddig hibátlannak tűnik.

havri1: Semmi.. Átjött,simán. Pedig tudat alatt már örültem volna egy Vámhatósági papírnak,mert akkor tudtam volna,hogy megérkezett az országba.

(#37064) V/ válasza dugesz77 (#37063) üzenetére


V/
titán

2991 Forintot vont a bank, ez miért lett volna vámos? A vételár számít, van papírod arról, hogy 6000 Ft alatti.

[ Szerkesztve ]

(#37065) Outlander válasza V/ (#37064) üzenetére


Outlander
őstag

Mert irreális az összeg... És az semmit nem jelent ilyen esetben, kiszabhatják ag áfát google keresés után is, ez azért csúszhatott át mert tn nélküli volt és kb úgy gondolhatták h biztos dummy, nem értékes.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#37066) V/ válasza Outlander (#37065) üzenetére


V/
titán

Konkrétan meg van határozva, hogy milyen sorrendben kell a vámértéket meghatározni, az amire utalsz az a 6. a sorrendben. Ha megvan az első -a tényleges vételár- nem mehet lejjebb, azért mert hogy nem hiszi el. Hivatalos a számla. Az hogy akciós, az nem jelenti azt, hogy a teljes eredeti áron kell vámolni.

[ Szerkesztve ]

(#37067) dugesz77 válasza V/ (#37064) üzenetére


dugesz77
őstag

Én arra voltam készülve,hogy a mobilokra/tabletekre mivel rá vannak állva a vámnál szinte biztosan megakad és bekérik az utalásos papírokat/emaileket. Erre mondtam,hogy örültem volna már annak a papírnak is,mert akkor tudtam volna,hogy legalább ideért. Tudom,hogy fizetett érték után számolnak áfa/vám-ot. Én nem akartam semmit fizetni én csak a nyomon követés miatt "vártam" a megkeresést. Ennyi.
Különben svéd postával jött. MP4 Player néven 21,94 értékben (de milyen valutában az nem derül ki) :D

[ Szerkesztve ]

(#37068) Outlander válasza V/ (#37066) üzenetére


Outlander
őstag

Egy időben volt trükközés ezzel, 2 vagy 3 részletben fizettek a kínainak, kiderült talán azért mert ment a menőzés pl itt a péhán is, azóta nem feltétlen köteles a vámos elfogadni a kis /irreális számlákat.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#37069) dugesz77


dugesz77
őstag

Zapalson másnak sem engedi már a ZAPALS151228 kódot az ingyen mobiltartóhoz?

[ Szerkesztve ]

(#37070) DJGABI válasza dugesz77 (#37069) üzenetére


DJGABI
addikt

valszeg elfogyott

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#37071) air válasza dugesz77 (#37069) üzenetére


air
nagyúr

Nekem sem fogadja el.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#37072) oriic válasza dugesz77 (#37069) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha nem engedi a kódot, az azt jelenti hogy elfogyott a termék. 5000 db-ról van szó, pikk pakk elvitték.

Live-Die-Respawn

(#37073) spidersoft válasza spidersoft (#37051) üzenetére


spidersoft
senior tag

Elvárásaimnak megfelelően bontott laptop celláról tökéletesen működik (66mA-t húz). Nappal a szobában teljesen használható képe van (nyilván a felbontása egy kommersz webkamerának megfelelő). Ha direktbe belever a nap, akkor sem akarja a fényerőt arra ráállítani, nem "sötétedik be" a szoba képe. Erős kontrasztkiemeléssel dolgozik. Lehúzott redőny mellett (tehát kb. csak a tévé meg a monitor fényereje világítja be a szobát) webkamerás-rózsaszínes képet ad és igen zajos (kb. mint amit az olcsó webkamerák tudnak a saját világításukkal), lámpát feloltva már korrekt a kép, de a fehéregyensúlyt nem tudja eléggé a melegfehér CCFL-ekhez húzni, sárga lesz a kép. Ennyit megért, amire kell, arra tökéletes lesz.

Az meglehet, de a bolt termékoldaláról is ki lehet printscreenelni, vagy akár linkelni azt, hogy tényleg annyi volt, nincsenek rejtett számlák :D Ez nem ebay, ahol mindenki kufárkodik... Lehet segít elhitetni.

[ Szerkesztve ]

(#37074) core2trio válasza dugesz77 (#36902) üzenetére


core2trio
tag

;]

Az ürge amúgy össze is foglalja a lényeget:
- rémsok gém: lie
- cheap & nasty: i like it

:DDD

#37053) dugesz77: márminhogy' 3 rugó volt a teló snapiban vmikor cakkundpakk? :Y

[ Szerkesztve ]

(#37075) spidersoft válasza spidersoft (#37073) üzenetére


spidersoft
senior tag

(#37068) Outlander: Az meglehet, de a bolt termékoldaláról is ki lehet printscreenelni, vagy akár linkelni azt, hogy tényleg annyi volt, nincsenek rejtett számlák :D Ez nem ebay, ahol mindenki kufárkodik... Lehet segít elhitetni. (az előbb elmúlt a szerkesztési időm, először meg elfelejtettem odaírni, hogy kinek írok... :((( )

(#37076) Teplic válasza dugesz77 (#37069) üzenetére


Teplic
tag

nekem még sikerült belőle behúzni

(#37077) V/ válasza Outlander (#37068) üzenetére


V/
titán

Nem a vita kedvéért, de jogszabály írja elő a folyamatot, egységes az Unióban mindenhol, ki is rúgnák, ha nem az alapján járna el és jogilag is támadható lenne a határozat.
Ennyi az ára, nem irreális. Gondold végig, most karácsonyi utáni akciókban te sem az eredeti ár után fizeted az Áfá-t.

(#37078) Outlander válasza V/ (#37077) üzenetére


Outlander
őstag

Ok, csak mondtam. :))

Off vége.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#37079) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Uraim!
Segítsetek, dilemmában vagyok.
(Banggoodon) még az ominózus quadcopterekből sikerült kimorognom kettőt, amit nem kaptam meg a mai napig. Eközben 2 resendet is leleveleztem velük, mert ugye 1,5 hónap után se jött meg, a másikat meg azért, mert a resend TN-je nem mozdult hetekig.
Ma lekövettem mindkét TN-t és ez fogad.
Number (Status) Origin (Carrier) Destination (Carrier)
RC073300995MY ez az ami nagyon sokáig nem mozdult
In Transit
Malaysia(Pos Malaysia)
Hungary(Magyar Post)
Latest Event -- 2015-12-25 01:10 Célországba elküldve / Item sent abroad
RE579076934SE
In Transit ez az amit helyette küldtek
Sweden(Direct Link)
Unknown
Latest Event -- 2015-12-28 19:20 Item received for processing
Kérdésem az lenne, hogy tényleg ennyire korrektek, vagy valami átbaszi van? Mert azért ez 2x20USD, még egy ekkora boltnak is...
Köszönöm! :R

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#37080) flegga92 válasza spidersoft (#37051) üzenetére


flegga92
senior tag

Tudnád linkelni a kamerát?

(#37081) Imy válasza dugesz77 (#37069) üzenetére


Imy
veterán

Ez amúgy sem jó, mert ha nehezebba telefon szétszedi a kocsi szellöző rácsait.

(#37082) beg válasza Imy (#37081) üzenetére


beg
veterán

Nekem dögnehéz az akksi miatt, de még mindig nem akar széttörni a szellőző, pedig egy éve használom. Neked mi a tapasztalatod?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#37083) Imy válasza beg (#37082) üzenetére


Imy
veterán

Én nem mertem ilyet venni. Igaz nekem benne van a navigáció a kocsiban gyárilag, csak backup megoldás lenne. Én vettem szélvédőre tetehőt. (Az itteni hírres 500Ft-os, ami az árához képest nagyon jó)

(#37084) beg válasza Imy (#37083) üzenetére


beg
veterán

Ja, olyan határozottan mondtad, azt hittem saját tapasztalat :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#37085) dugesz77 válasza core2trio (#37074) üzenetére


dugesz77
őstag

Igen. Nem egészen 3000FT(9.99$) volt az UMI. November 30. Snap-up. Mák volt. Mondjuk a durva az volt,hogy egy snap-upon belül sikerült egy ilyen fülest is megcsípni. Közben bejáratódott. Nagyon szép hangja van.

(#37086) synar válasza dugesz77 (#37085) üzenetére


synar
őstag

Lehet, hogy a kamera is bejáratódik. :DDD

(#37087) oriic válasza dugesz77 (#37063) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én a helyedben egy hozzáértővel megnézetném. Hátha olcsón javítható. (bár ahogy látom Sony Exmor IMX214 szenzor van benne)

Az Eyeprint ID szenzor működik rendesen?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#37088) dugesz77 válasza oriic (#37087) üzenetére


dugesz77
őstag

Az lesz,megnézetem hátha sikerül megcsináltatni .Nem tudom legyen-e képem reklamálni BG-nél. Igazándiból nem veszthetek vele. Mert különben nagyon patent kis cucc. Minden jól működik, nem dadog .Az eye is jó de az ujjlenyomat olvasó rész az nagyon profi. Hamar felold és eddig nem sikerült átverni.
Nem semmi ez a Rootjoy cucc sem, olyan rendszert raksz fel rá gyárilag amit szeretnél. CM11,MIUI hivatalosan.. Jó a hozzá állásuk.
Ez is érdekesnek ígérkezik: Apollo Project

[ Szerkesztve ]

(#37089) spidersoft válasza flegga92 (#37080) üzenetére


spidersoft
senior tag

parancsolj: 600TVL 1/4 1.8mm CMOS FPV 170 Degree Wide Angle Lens Camera PAL/NTSC 3.7-5V -- nézz szét ebayen is, többféle objektívvel többféle van (az ilyennél jó tudni, hogy az egész cucc ugyan (max) 12V-os, de az összetételnél széthúzható, maga a kamera max. 5V-ról megy.

Kell legyen belőle 0.001 LUX-os is ;) Szkenneltem manualt, ha a verzióit akarod keresni.

Amúgy az 1280x960-ból kiderül, hogy 4:3-as, ezt is érdemes tudni, viszont ahogy írtam is, csak olcsó webkamerányi felbontása van (kicsit azért jobb érzékenységgel).

Nekem az 1db lítium celláról üzemelés volt a cél, az ilyen alkatú kamerák viszont 12V-osak, ezért is estek ki a látószögből.

(#37090) bul07


bul07
nagyúr

Ha valaki gondolkodott DVR vásárlásán akkor most a banggood-on van egy jó ajánlat
G1W Car DVR Recorder Camcorder Dash Cam Tachograph Nt96650 G-Sensor 2.7 Inch LCD 1080P HD 29$
Erre rátolni egy 5$ kupont és mindjárt 24$
Ilyen olcsó még sose volt, de még 35$ alatt se(ha jól tudom)
Egyetlen hibája van ami nem mindenkinél jön elő a benne lévő akku hamar megadhatja magát és akkor cserélni kell, de van akinek már majd egy éve tökéletes

Bővebb infó tapasztalatok a Autós kamerák fórumrészbe

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37091) The DJ válasza bul07 (#37090) üzenetére


The DJ
addikt

Pont ilyesmit akartam vadászni az autóba, 5 dolláros kuponnal pedig még jobb vétel. Le is csaptam rá, köszönöm a tippet :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#37092) oriic válasza dugesz77 (#37088) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akár a reklamáció is megoldás lehet, de akkor egy jó ideig megint nem lesz nálad a készülék, mert tuti hogy vissza kell küldeni. :D

Live-Die-Respawn

(#37093) V/


V/
titán

Kellene egy kis segítség, ezen a pa....t Banggood-n hol lehet jelezni, azt hogy nem jött meg az árú és kérem vissza a pénzem?
Vásárlás, View és a Repair & Refund & Resending gomb-ra kattintva Sorry, the function is under construction.

(#37094) DJ. Ru$y válasza V/ (#37093) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jobb fent Help! -> Live chat vagy Contact US

Ez egy webshop, nem eBay, ahol eladók vannak, egy kicsit máshogy működik.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37095) V/ válasza DJ. Ru$y (#37094) üzenetére


V/
titán

Köszi, de ez azért lehetne egyszerűbb, az a gomb hogy megérkezett működik, a probléma jelzés gombra meg nem tudnak egy belső linket rakni ami a https://www.banggood.com/Contact-Us_hi111 ugrik, az már nálam gagyi kategória.

(#37096) Dinter válasza V/ (#37095) üzenetére


Dinter
addikt

Live chat elég gyors, velem segítőkészek is voltak.

[ Szerkesztve ]

(#37097) V/ válasza V/ (#37095) üzenetére


V/
titán

Reklamálok és ez a válasz: Thanks for your feedback :W
No ennek a boltnak annyi nálam. :O
A chat-es megértené ezt, persze angolul?
A szállítási idő Kínából normál postai szállítással 15-28 nap. Légi postával 7-20 nap. Önöktől megvásárolt termék 42 nap alatt nem érkezett meg. Kérem vissza a pénzem.

[ Szerkesztve ]

(#37098) Imy


Imy
veterán

Tinydeales kupon minden power bankra -5% : Xmas022

(#37099) DJ. Ru$y válasza V/ (#37097) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Gyorsan feladod, nem is értelek, mintha nem te lennél. :DDD

Live chat-en angolul kommunikálnak igen, de ha írtál nekik Contact us-on keresztül arra is kapni fogsz e-mail-ben választ.

Az a gomb, pedig valami újítás lesz, akkor került be mikor most kavartak a SKU eltüntetéssel stb-vel, hegesztik a háttérben az oldalt.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37100) V/ válasza DJ. Ru$y (#37099) üzenetére


V/
titán

Sajnos hígulnak a kínai kereskedők, 3 év alatt 4 meg nem érkezett árú :(( , most csak ebben a félévben 11 darab, kicsit zavar. 600-ból 4 darab, 58-ból 11 darab :W :W :W :O

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.