Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37151) XP NINJA válasza csadi0011 (#37150) üzenetére


XP NINJA
őstag

Akkor figyelmetlen voltam :N

(#37152) Real_Necro


Real_Necro
veterán

10W-os LED mennyire számíthat jó vételnek? A fehér kis bütyköléssel jó lenne akváriumlámpámba. :B

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37153) Imy


Imy
veterán

Gondoltam ma veszek valamit banggoodon, elhasználom a nyeremény -8%os kuponomat... Erre ma már nincs sehol sem. :F
Pedig elvileg 2015.12.31-ig lehetne beváltani. Mindegy, legalább nemveszek semmit feleslegesen. :DDD

(#37154) bul07 válasza Imy (#37153) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha zoknis kupon
3. Coupon expiry date:30.Dec and can't be reused when order cancelled or refunded.[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37155) Imy válasza bul07 (#37154) üzenetére


Imy
veterán

Igen zoknis, habár lejáratnak az oldalon 31 volt megadva. Amúgy nem gond, úgy sem tudtam mit vegyek. :D

(#37156) V/ válasza 206 cc (#37149) üzenetére


V/
titán

Jó neked, de nem igazán vigasztal, hogy te nem fizeted meg az ÁFÁ-t, én meg igen.
(50*200)*265*0,27=715500 Ft haszon nálad ~kb.

[ Szerkesztve ]

(#37157) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Sinceritytrading / courtesytrading nem árul egyszerű kulcstartós "hook style" pendriveot. Kitől érdemes még ilyet venni?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#37158) 206 cc válasza V/ (#37156) üzenetére


206 cc
senior tag

hihihi...csak meg ne kérdezd:Hol a Ferrari??... :C :C :C

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#37159) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Tovább nyomta a Banggood a Snap Up-ot feltettek egy csomó cuccot még.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37160) Saccco válasza DJ. Ru$y (#37159) üzenetére


Saccco
nagyúr

Csak az árak nem valami jók, legalábbis egyelőre.

A 2016-os promóban viszont lesz egy-két értelmes dolog.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#37161) DJ. Ru$y válasza Saccco (#37160) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Igen, néhol sokkal magasabb az ára, mint az alap BG-s ára, de javítják, a tegnap említett $200-as Ulefon ma már csak $90.

Chuwi vagy Teclast közül ÁFA-val melyik az ajánlottabb szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37162) bul07 válasza Saccco (#37160) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen gondolkodok is egy két dolgon

BlitzWolf kábeleire ez menyire jellemző? Képek között van ilyen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37163) Carvus válasza V/ (#37156) üzenetére


Carvus
senior tag

Ugyanitt NAV ellenőrzés rendel... :DDD

(#37164) DJ. Ru$y válasza bul07 (#37162) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Múltkor már téma volt... 20ezer (!) eladott kábelből 1 ilyen. -> Tömeggyártás, előfordulnak selejtes darabok.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37165) Laca1212 válasza 206 cc (#37148) üzenetére


Laca1212
őstag

"az a 8-10 ezer ft ami jelentős számomra,"
"Garancia része nem izgat annyira...ha így vélekednék nem vennék semmit kintről....legalább is nem a 20K a lélektani határ nálam"

A 8-10 ezer jelentős számodra, de ha egy garanciális cuminál bukod a huszonezret(áfázva 30e-et) az nem
számít. Aha, tök logikus! :C

"Nem inkább tanácsot lenne érdemes adni...?"
Pont ezek is tanácsok... De mindenki úgy szívatja magát ahogy neki jól esik! :DD

[ Szerkesztve ]

(#37166) B-L-A-C-K válasza Lambérialakó (#34933) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Most hozta a postás az ingyenes szivargyújós töltőt, elég minőséginek tűnik... :R

[ Szerkesztve ]

(#37167) V/ válasza DJ. Ru$y (#37161) üzenetére


V/
titán

Itt most a Teclast a legjobb vétel.
Chuwi is jó, most már több mint egy éve használom, semmi gond vele. 8" Inteles, Win8

[ Szerkesztve ]

(#37168) tonyrulez válasza grabber (#37021) üzenetére


tonyrulez
őstag

Mivel az akksik 3.6-3.7V-osak, és azok töltésére is van használva, ezért nyilván ilyen feszre írják rá a kapacitását. Nincs abban semmi csalás hogy most 5V-al töltve mekkora az. Tegyük fel tölthetnéd a powerbankot 220-al, akkor írják rá hogy 150mAh? :Y

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#37169) syler123


syler123
veterán

Teclast tabon én is gondolkozom, lehet megcélzom. Most egy OpenDott tabom van, gondolom elég nagy előrelépés lenne :D Ezt meg eladom majd, karcmentes, gondolom 15-20 környékén elmegy.

[ Szerkesztve ]

(#37170) Saccco válasza DJ. Ru$y (#37161) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szerintem is inkább a Teclast a képarány is jobb, a kijelző meg bitang febontású. :Y

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#37171) DJ. Ru$y válasza Saccco (#37170) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Pont most akartam írni, hogy az az a pont, ami elrettent... Úgy fogja zabálni az aksit, mint a bolond... :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37172) V/ válasza DJ. Ru$y (#37171) üzenetére


V/
titán

De viszont dupla annyi a RAM-ja, 4GB és jobbak a kamerák, legfeljebb veszel hozzá powerbankot is. Az aksi egyforma 8000mAh, a Teclast kijelző kisebb és mivel mindkettő IPS Capacitive Touch Screen az kevesebbet fogyaszthat.

[ Szerkesztve ]

(#37173) dReFiX


dReFiX
senior tag

Sziasztok!

A szekrényben ki égtek a spot lámpákban a ledek, érdemes ezeket Kínából rendelni ?
G4 12V MAX 20W 0,3M

Esetleg ha ajánlott miket ajánlanátok, elég sok van fent ebayen nem tudom minőségileg melyiket érdemes.

Köszi !

(#37174) 206 cc válasza Laca1212 (#37165) üzenetére


206 cc
senior tag

Te mit nem értesz???
A termék esetében ez 30%-os veszteség ....sok kicsi sokra megy ...látom semmi közöd az üzleti élethez!
A garancia ,na ismét fogalmad sincs erről vagy tapasztalatod...nem egy terméket rendeltem már volt hibás is de érdekes módon mindig meg tudtam egyezni az eladóval..főleg egy nagy webshop esetén!!
Sajna az itthoni boltokkal sokkal több a negatív eset,az "ügyintézés" kb. nulla..megvetted?!-oldd meg ahogy akarod kb. ez a hozzáállás a noname termékeknél legtöbbször.Sőt mivel gondolom itthoni szeríz sincs mögötte vagy ők buherálják majd hipp-hopp egy hónap múlva ilyen-olyan kibúvók után, jobb esetben adnak cserét vagy vissza az árát.
Nekem ez a tapasztalatom!
Persze csak a lényeget nem látod! NINCS készleten az említett üzletben a termék,tehát pont olyan ügyön erősködsz aminek jelenleg semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#37175) DJGABI válasza DJ. Ru$y (#37161) üzenetére


DJGABI
addikt

a teclast-nak szerintem ideálisabb a mérete/képaránya. (szintén op3ndott tulajként mondom)

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#37176) kirkri válasza Imy (#37155) üzenetére


kirkri
addikt

Igen, dec. 31 volt megadva lejáratnak. Én is ma akartam beváltani.

21 éve a Prohardveren! ™

(#37177) DJ. Ru$y válasza kirkri (#37176) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem dec. 30 volt. (Volt 2 db 8%-os meg 2 db 6%-os kuponom, egyiknél sem 31 volt [nálam].)

Tabletekre visszatérve:
Lehet egyik sem lesz, főleg nem 5 db-ból szóval ja, Teclastnak a kevés port és a nagy felbontás az "elrettentője".

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37178) V/


V/
titán

Visszatérve erre Az Contact Us-s megkeresésre kb. mikor szokott a Banggood reagálni?

(#37179) Vasinger! válasza Saccco (#37160) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én nem tudom, de se a 2016-os promóban, se a snap up-ban nem találtam semmi értelmeset. Egyáltalán nem kihagyhatatlan ajánlat egyik se, sőt. Kifejezetten drága ott minden.

(#37180) DJ. Ru$y válasza V/ (#37178) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

1-2 nap, újév miatt lehet több is most szerintem. Ha van élő livechat, akkor érdemes ott érdeklődni, az "kicsit" gyorsabb.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37181) Outlander


Outlander
őstag

Ez a snapup ez már télleg csak a "versenyszellem" miatt, illetve h kevés van belőle idegi állapot miatt jó móka... mert h összegileg, annyi vagy drágább, mint bárhol máshol, akkor amikor megveszed. :))

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#37182) zsiz válasza DJ. Ru$y (#37180) üzenetére


zsiz
őstag

Most beszéltem velük live chaten, egy percet se kellett rájuk várnom. :K

más: már az előző 2-3 snap-up is semmirevaló volt... nem találok semmi érdekeset, vagy ha igen, akkor meg drága. most tableten gondolkodom, azok talán nincsenek rossz árban. Meg a késélező még talán.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#37183) air válasza V/ (#37172) üzenetére


air
nagyúr

Konkrétan melyik tabról beszéltek?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#37184) DJ. Ru$y válasza air (#37183) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Még mindig ezekről. Kicsit kellett volna visszaolvasnod.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37185) Saccco válasza air (#37183) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ezekről: Teclast X98 Plus és Chuwi Vi10

Egyébként lesz még 1-2: Xiaomi Mipad 2, Teclast X10h és Teclast X98 Air III.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#37186) DJ. Ru$y válasza Saccco (#37185) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azok a másikak sem rosszak, én most a Win-esekre hajtok. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37187) DavidQ


DavidQ
tag

Kedvenc gitár pengetőnket felárazták. :D
Szerencsére tüsszentő porunk még van. :R

Nem minden kínai szirszar szar!

(#37188) dugesz77


dugesz77
őstag

Befutott mára nekem is a Snap-up -os 3 Forintért leütött BlitzWolf F1 Bluetooth hangsugárzó. Én teljesen feketében rendeltem. Olyan hideg volt szerencsétlen idáig olvasztottam. Igényesen külsőleg , biztató hangja van már most is. Rögtön kapcsolódott nem volt gond vele. Ez is TN nélküli sima posta, átjött mindennemű vámos vizsgálódás nélkül.(tudom a 3 Forint nem vám/áfa tétel) de a "rendes" ára ügye az lenne. November 28. Snap-up úgy emlékszem másnap fel is adták.

[ Szerkesztve ]

(#37189) Silent77


Silent77
veterán

Ma érkeztek:

Remax telefon tartó. Még nem próbáltam, igényes csomagolás, remélem a termék is jó lesz.
Végre megjött a kabát amit fiamnak rendeltem karácsonyra. [link]
3 hetet vártam feladásra, így végül 16-án postázták. Tegnap érkezett be az országba, azt hittem már csak jövőre jön meg.

Sajnos még így is nagyon sok termék van úton, amiknek már itt kéne lennie. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37190) vwpolopg


vwpolopg
őstag

BG-n, miután megjön a mail, hogy feladták a rendelt cuccokat, mikor kezd el ,,élni" a követés? 3 napja semmit nem mutatnak a megadott TN-ek...

(#37191) grizlisandor válasza Silent77 (#37189) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nagyon jól néz ki a telefon tartó. :)

(#37192) DJ. Ru$y válasza vwpolopg (#37190) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Pont most beszéltem velük ugyanilyen ügyben, valamiért a 17track nem követi a Post Nord-os TN-eket az írták Live Chat-en, ha Post Nord-os, akkor itt az egyenlőségjel után írd be a TN-t, aztán nézd meg mi a helyzet vele.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37193) vwpolopg válasza DJ. Ru$y (#37192) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszi, ez legalább ír a mai napra kettőnél is infót. : Item received for processing Legalább vmi :D

(#37197) DJ. Ru$y : épp ezt gugliztam ki, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#37194) pocokxx válasza Silent77 (#37189) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Ez a telefontartó érdekesnek tűnik. Állítva is használható benne a telefon?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#37195) Czimby válasza pocokxx (#37194) üzenetére


Czimby
addikt

Nem, csak fektetve és kb 6"-ig ajánlanám.

Legalábbis én tuti nem tenném bele, mert annyira nem tart szorosan, meg a mágneses csatlakozó amin keresztül a töltőkábelt csatlakoztatod sem annyira erős, játszani kell vele kicsit, mert a kábel merevsége elég ahhoz, hogy ne érintkezzen tökéletesen.

1500-ért megérte, mert ez nem fog lepottyanni mint a tapadókorongos a szélvédőről, de a teljes ár sok érte mert vannak apróbb hibái, de az ötlet jó és a megvalósítás is majdnem tökéletes.

Mondjuk az Y-os lightning/micro usb helyett is adhattak volna két külön kábelt.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#37196) Silent77 válasza grizlisandor (#37191) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, nekem is tetszik. :R

pocokxx: Elméletileg lehet, kérdés a note 3-at megtartja e rendesen.
Akkor lehet csak fektetve. :B

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37197) DJ. Ru$y válasza vwpolopg (#37193) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Régebben ezt az oldalt használtam, el is felejtettem, mióta a 17track került előtérbe, érdekes az a régi oldal mutatja és tudja követni... :Y

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37198) zsiz


zsiz
őstag

de jó nektek.. én ma se kaptam semmit :DDD pedig van 11.05.-i feladású csomagom is valahol, meg még vagy 10 másik aminek már ideje lenne..

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#37199) Outlander válasza zsiz (#37198) üzenetére


Outlander
őstag

Kaptam vagy 5 csekket.. cseréljünk. :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#37200) zsiz válasza Outlander (#37199) üzenetére


zsiz
őstag

áá nem, jó ez így nekem :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.