Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36201) DJ. Ru$y válasza Pikachu24 (#36200) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Igen és? 1 db ilyen képet látok feltöltve. Te látsz esetleg többet? És értékelésben is 4-es illetve 5-ös csillagokat kap.

Szeretem mikor az emberek beszúrnak egy linket, de nem írnak hozzá semmit. Szüljem meg, hogy mit szerettél volna vele mondani?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36202) Sziahomi válasza DJ. Ru$y (#36201) üzenetére


Sziahomi
tag

akkor javítom : szóval ilyen képet raknak ki.
Tehát szerinted a kábel szoros az ampert meg tudja.
Mondjuk igy , hogy írod az autós töltő meg tervezési hiba szerinted, tényleg elment a kedvem a kábeltől is.

(#36203) Saccco válasza Sziahomi (#36202) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én megvédem a Blitzwolf cuccokat, szerintem igen jó minőségűek. De, ha neked ellenszenves, akkor vegyél Tronsmart-ot, azok is (többek között) komoly kábeleket gyártanak.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#36204) ubiessuni válasza Sziahomi (#36202) üzenetére


ubiessuni
tag

Nekünk van itthon blitzwolf kábel és két féle töltő (fali,autós), mindegyik hibátlan.

(#36205) Real_Necro válasza cris78 (#36193) üzenetére


Real_Necro
veterán

Na ezzel engem ki lehet kergetni a világból... :N

Jut eszembe, 20000mAh Xiaomi power bankra nem látott azóta sem senki kabátot? Komolyan mondom a végén azért fogom eladni, mert nem lehet tokot kapni hozzá... :P

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36206) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Új kérdés.

Asztali világítós órát tudtok ajánlani? Jóárasított fa "tégla" (a kocka kicsinek tűnik) is jó, vagy valami nagyobb kijelzős. Köszönöm

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36207) Silent77 válasza Real_Necro (#36205) üzenetére


Silent77
veterán

Bocs telefonról vagyok.
Hot! Xiaomi Power Bank High Quality Silicone Case Cover for Xiaomi 20000mAh Powerbank 20000 mAh External Battery Pack Protector
http://s.aliexpress.com/MvQruma6
(from AliExpress Android)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#36208) huliganboy válasza DJ. Ru$y (#36198) üzenetére


huliganboy
addikt

Azok a kábelek milyen hosszúak?

Jó lenne egy 1.5m-es de csak akkor ha a telefonba szorosan áll, mert a mostaniak kicsúsznak . Gondolom már kicsit megkopott az aljzat..

A hosszabbak is tudják vajon azt a teljesítményt amit a rövidebbek?

[ Szerkesztve ]

(#36209) Real_Necro válasza Silent77 (#36207) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez jónak tűnik, köszönöm. Aliexpressről egyébként hogyan működik a rendelés? Ha jól tudom oda nincs paypal...? Esetleg rákeresek még ezen címszavak szerint ebayen.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36210) tipuka válasza Real_Necro (#36209) üzenetére


tipuka
addikt

hagyjátok a powerbankkabátot, itt egy kecskemaszk !!! ha nincs kecskemaszkod, nem lehet teljes az életed! :DDD

(#36211) Mr.Csizmás válasza tipuka (#36210) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

GoatZ bundle jár hozzá? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#36212) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Kezdem elveszíteni a fonalat... :Y Akkor ez most DHL-lel fog jönni? :D Gearbest-es rendelés amihez olyan TN-t kaptam amit eddig csak 1 oldallal lehetett megnézni.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#36213) Imy


Imy
veterán

Eddig nekem csak pontokat, és egyszer 6%-ot, és egyszer 8% kedvezményt sikerült "besöpörnöm".
Jó lenne tárgynyeremény is, de nem sok esélyt látok rá, habár ezt láttam most...

(#36214) DJ. Ru$y válasza huliganboy (#36208) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

BlitzWolf® 2.1A Reversible Micro USB Cable Double Sided USB A Male to Double Sided Micro B 3.3ft/1m for QC2.0

Nevében benne.

Ha már nem dob semmi jót a zokni, legalább a pontot jól dobálja. :DDD
" Dec. 22 2015 02:01 AM Points gained by lottery +50
Dec. 22 2015 02:01 AM Points gained by lottery +50
Dec. 22 2015 02:01 AM Points gained by lottery +50 "

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36215) cris78 válasza Imy (#36213) üzenetére


cris78
őstag

Valaki nyert innen.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#36216) TommyX_ válasza Imy (#36213) üzenetére


TommyX_
őstag

Én ezt az emailt már két napja is láttam, és ugyanezt nyerte.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36217) huliganboy válasza DJ. Ru$y (#36214) üzenetére


huliganboy
addikt

Mármint, hogy 1m... és?

(#36218) DJ. Ru$y válasza huliganboy (#36217) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"Azok a kábelek milyen hosszúak?"
Te kérdezted, válaszoltam. Fogalmam sincs mit vártál még. :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36219) Outlander válasza DJ. Ru$y (#36218) üzenetére


Outlander
őstag

Nálunk ilyenkor már verés van.... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36220) huliganboy válasza DJ. Ru$y (#36218) üzenetére


huliganboy
addikt

Én a te kábeleidre gondoltam, azokat meg az előző két oldalon nem láttam, hogy linkeltél volna, illetve a méreteit sem említetted... :O

(#36221) Imy válasza TommyX_ (#36216) üzenetére


Imy
veterán

Nah szuper, akkor ez csak megy-megy... de nem sok tárgyi nyeremény születik. Mind1, azért a pontok is jól jönnek, majd levásárolom. Eddig 2440 pontot nyertem, és még szerencsére van pár nap év végéig...

(#36222) zoltan6 válasza cris78 (#36215) üzenetére


zoltan6
őstag

egyik nap már írtam hogy a kollégámnak szóltam nemrég,hogy regeljen,ls nyitogasson,első nyitásra nyitott egy egy bluetooth-os szelfibotot,most pár napja meg nyitott egy drónt, :C
Nem értem az ilyen miért nem lottózik :DD most már vele fogom én nyittatni,hátha összejön valami.
Ja és pont nem egy kütyükedvelő,nem is szokott rendelgetni külföldről,csak főképp ruhákat,a nyereményekre is megkért,hogy majd adjam el. :K

(#36223) Saccco válasza tipuka (#36210) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ebbe legalább már te is emberek közé mehetnél. ;] ;] ;] ;]

:R

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#36224) DJ. Ru$y válasza huliganboy (#36220) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

BlitzWolf kábelekről volt szó végig... Abból vettem én is, amit nem kaptam meg de újra küldtek, így már megjöttek. Szóval még mindig nem értelek, de biztos.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36225) huliganboy válasza DJ. Ru$y (#36224) üzenetére


huliganboy
addikt

Most rákeresve akkor, ezek szerint nincs hosszabb csak az 1m-es? Mert arra voltam kíváncsi, ahogy írtam is, hogy tudja e a hosszabb azt amit az 1m-es.... Csak nem tudtam, neked milyen hosszúak vannak!

(#36226) DJ. Ru$y válasza huliganboy (#36225) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha hosszabb kell, akkor Nillkin vagy REMAX, abból vannak hosszabbak, valaki írt itt múltkor valami 3 méteresről, ami elvileg 1.6A-t tudott, csak a feszültség esett le kicsit jobban, keress vissza, ha gondolod.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36227) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Lezárult a GetOne-os téma, amiben a MiBand helyett mérő edényt küldtek. Végül eszkalálni kellett PayPal felé a dolgot, így az eladó visszafizette a teljes vételárat.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36228) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Megjöttek a Banggoodról rendelt cuccok:
-10000-es Xiaomi Power Bank: nov. 19-én rendelve tegnap hozta a postás
-MiBand és Xiaomi lámpa: egy csomagban jöttek, szintén nov. 19-ei rendelések, nemrég vettem át a csomagot
- A zoknis játékban nyert H8 mini: nov. 27-én könyvelték el rendelésnek és ezt is ma hozta a postás
Pont ideértek karácsony előtt így a H8 mini és a PowerBank mehet a fa alá, a Band pedig már a karomon "pihen".

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#36229) core2trio válasza XtremLor (#36126) üzenetére


core2trio
tag

Igen, köszi, akkor télleg csak előrendelés van egyelőre..

(#36230) RBJ válasza Real_Necro (#36227) üzenetére


RBJ
addikt

Úgy látom a getone is addig futott míg volt egy kis miband juk. Azóta csend.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#36231) Real_Necro válasza RBJ (#36230) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem hiszem, hogy a jövőben fogok rendelni tőlük, ha csak nem valami nagyon jó ajánlattal jönnek... de a MiBanddel szerintem ez kis is lett merítve...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36232) zsiz


zsiz
őstag

Ez az U8 smart watch mennyire lehet használhatatlan? :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#36233) kemcso


kemcso
Ármester

Tegnap jöttek:
- usb fogyasztásmérő: USB Charger Doctor. Nov. 20-i rendelés, eddig jól szuperál, de nem volt időm még végigmérni a kábeleket, töltőket
- körömcsipesz: Stainless Steel Trimmer Manicure Nail Nov. 30-i rendelés, éles, jól vág: ajánlott

A banggoodos rendelések még mindig nem jöttek, kettő van a nov 11 környékéről és későbbről is pár :(

[ Szerkesztve ]

(#36234) tipuka válasza Saccco (#36223) üzenetére


tipuka
addikt

azt hiszed, mert te karin mester vagy és dobálod a varázsbabokat, mint a cukorkát, bánthatod a kecskeizmusban élő kecskéket, abból a legkecskésebb főkecskét? :Y

:C

[ Szerkesztve ]

(#36235) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ilyen motoros maszkkal van valakinek tapasztalata? Gondolom itthon is lehet kapni, csak nem ilyen brutál nyomott áron. :D

Live-Die-Respawn

(#36236) Flexy90


Flexy90
senior tag

Blitzwolf autós töltő, csapjatok le rá amíg presale! Jelenleg $7.59

BlitzWolf® Quick Charge QC 2.0 BW-C6 30W Two Port USB Car Charger

Xiaomi Fan

(#36237) DJ. Ru$y válasza kemcso (#36233) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szintén nem jönnek a BG-s cuccok... Már újraküldést engedélyeztek. Ismét 2 csomagomra is...

orichalcos
Ez az egyik olyan csomagom, ami elvileg "elkeveredett" (vagy fel sem adták) így nem tudok róla nyilatkozni, mivel feketét rendeltem és nincs nekik raktáron, csak Jan. 01-én kapnak, így utána újraküldik, szóval, ha nem sürgős én majd tudok róla írni...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36238) kemcso válasza DJ. Ru$y (#36237) üzenetére


kemcso
Ármester

Mikoriakra engedélyeztek újraküldést?

(#36239) huliganboy válasza DJ. Ru$y (#36226) üzenetére


huliganboy
addikt

Rendben. Köszönöm!

Más: A Magyar Posta nincs a helyzet magaslatán... két sima levelem mely belföldi, illetve egy ajánlott valamint két külföldi nem érkezik meg. A belföldi csomagokat múlt hét közepén adták fel. Az ajánlott ragszám nem követhető a posta oldalán... Illetve van egy tegnap feladott ajánlott is, az sem érkezett még meg..

Kezdek félni, hogy a power bank után ezeket is lenyúlhatták...

(#36240) DJ. Ru$y válasza huliganboy (#36239) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ajánlott nekem sem volt követhető, de (belföldi) pénteken feladott csomag kedden ideért.

Nem tudom volt-e a mai Zapals-os "eksön": USB kábel karkötő $2 shippingért hozható.

kemcso
11.06 - 3 db sziamóni lámpa (ezt szinte biztos, hogy valaki benyúlta)
És 01.01 után küldenek egy maszkot, ha addig nem jönne meg (ezt még jeleznem kell nekik az meg 11.17)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36241) OccsE válasza oriic (#36235) üzenetére


OccsE
aktív tag

Nekem olyan valtozatom van ebbol ami nem megy le ennyire nyakban...
Sielesnel is szoktam hasznalni. Semmi baj vele ;)

(#36242) huliganboy válasza DJ. Ru$y (#36237) üzenetére


huliganboy
addikt

A BG cucaid trackingesek voltak?

Van két cuccom is ami 11.24.-i rendelés és nem trackinges... nem tudom tudok e velük egyezkedni ha nem jön meg..

(#36243) XtremLor válasza oriic (#36235) üzenetére


XtremLor
őstag

Egy eve vettem belole havat lapatolni jo volt! :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#36244) Mr.Csizmás válasza oriic (#36235) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szálasodik, nem éri meg letüdőzni :U bicós topicban elő szokott kerülni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#36245) tipuka válasza DJ. Ru$y (#36240) üzenetére


tipuka
addikt

erre fel gondoltam linkeltek egy USB kábel kulcstartót, ha valaki drágálná a karkötőt

(#36246) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Amazing Sugru!

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#36247) DJ. Ru$y válasza huliganboy (#36242) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem. Vagyis szerintük igen, és még mindig a kamu maláj TN-re hivatkoznak, de mikor megírtam neki, hogy nem érvényes, mert a valid TN 2 betű 9 szám 2 betű, arra már nem írt semmit, csak, hogy nincs az egyik színű lámpából másik, és választok másik színt, vagy várok... :DDD

tipuka
Kár, hogy ez egy kicsit hülyén néz ki egy nő karján. (Nem azt mondom, hogy best buy a másik, de nem ugyanaz a kettő.) :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36248) JoeCockBill válasza oriic (#36235) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

nekem van ilyenem. robogón használom, megváltás ilyen időben

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#36249) Ciccuka válasza Gaborz1 (#36228) üzenetére


Ciccuka
veterán

A SnapUp-os Xiaomi powerbank nekem is ma jött.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#36250) DJ. Ru$y válasza Ciccuka (#36249) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mikori feladás? Holland posta hozta? Én várom a BW F1-et, valaki írta, hogy amiben aksi van azt a NL Post hozza szóval még várok hátha sikerül holnap ideérni vele. :O

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.