Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37451) Komi28


Komi28
senior tag

7.1 fejhallgatót tudnátok ajánlani? Esetleg vett már valaki közületek, tapasztalat? Köszi

(#37452) Jofi81 válasza NORBl (#37449) üzenetére


Jofi81
őstag

Igen, adnak is hozzá egy 18650-es akkut.

(#37453) kenand


kenand
veterán

Nagyon inkorrekt cég a Gearbest, vigyázzatok vele.

Rendeltem 4 drón alkatrészt, megjött a csomag, de 2 volt benne (akksit és a propellereket nem tették a csomagba)
Én hülye még biztosítást kötöttem rá....
Hiába írtam nekik, nem hajlandók elküldeni, az írják a biztosítás nem érvényes, mivel ez a két dolog nem került postára így nem érvényes rá!
Kértem küldjék a hiányzó dolgokat el, nem képesek rá.
Egy dolgot hajlandók csak GB Walltbe tenni a két hiányzó dolog árát, és meg rendelhetem újra és fizethetem pluszban a regisztrált csomag díját is.....

(#37454) fant0mi


fant0mi
addikt

Szeretnék venni egy autós telefontöltőt, szivargyújtóba. Tudja a 2A-t, s jó kábel is kell hozzá (sima microusb-s készülékekhez).
Itthon néztem Belkint, de drága, ebayen meg van egy csomó utánzat, de tartok tőle hogy bajt csinál. Valakinek tututippje? :-)

(#37455) DJ. Ru$y válasza fant0mi (#37454) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mondj egy összeghatárt a kábel + töltőre.
Töltő 1
Töltő 2
Kábel

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37456) fant0mi válasza DJ. Ru$y (#37455) üzenetére


fant0mi
addikt

5-ben meg kéne állni, az amúgy elkésett Jézuska így tudja hozni. :-)
Ez így ahogy nézem, szimpatikus is! Köszi!

(#37457) V/ válasza Imy (#37434) üzenetére


V/
titán

Az jó :F mert kb 20,7 $ az Áfamentes határ és a szállítási költséggel együtt kell számolni

[ Szerkesztve ]

(#37458) Joe Swanson válasza fa4hu (#37437) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Ajánlom, a bicycle márkát. Lehet kapni sok helyen(reflexshop, Figaro bűvészbolt,stb), 600ft-tól már van pakli. Csak jó minőségű kártyákat gyártanak..

(#37459) Imy válasza V/ (#37457) üzenetére


Imy
veterán

22 EUR az 23.9$, azaz eddig tuti semmi. DE! 10 EUR költségig nincs semmi amit be kellene fizetni, mert eltekintenek tőle...

(#37460) Jannn


Jannn
senior tag

Sziasztok

Geekbuying on vásároltam 11.15-én egy tronsmart kábel pakkot, amit 11.17-én postáztak. Viszont még nem ért ide. Érdemes még várni, vagy jelezzek nekik?

[ Szerkesztve ]

(#37461) V/ válasza Imy (#37459) üzenetére


V/
titán

Melyik árfolyammal számoltál? A megérkezés napján érvényes Európai Központi Bank deviza árfolyama amivel számolnak a a $-ról 22 €-ra történő átváltással.
Magyarországon élsz? Ha igen akkor a magyar jogszabály 6000 Ft-ban maximálja a 22€-ot.
Ha ma érkezne be, akkor kb. 20,94 $ lenne az alap.
10 EUR költségig nincs semmi amit be kellene fizetni, mert eltekintenek tőle... Ezzel már futottuk beg-el a köröket, a NAV ezt az információt nem erősítette meg.
És jelentkezzen az akinek a vámeljárás során a határozat úgy szólt hogy a kb 3000 Ft-ot nem kell befizetni a jogszabály alapján.
Azt viszont megerősítette a Vámhivatal, hogy nem úgy működik, hogy vámeljárás és az ÁFA értéke 3000 Ft alatti, akkor ők megszüntetik a vámeljárást, határozat hozatal nélkül, az Uniós Vámtörvény valamint a magyar Áfa törvény alapján kell eljárni és magánszemélyek 3. országból érkezett vásárolt termékek esetén nincs engedmény.

[ Szerkesztve ]

(#37462) Outlander válasza V/ (#37461) üzenetére


Outlander
őstag

Jelentkezem, bekérték, de nem volt se áfa se kezelési költség... 3x pár dolláros okosóra.

A jogszabály(?) pedig él, talán pont beg logoutos cuccai között meg is találod.
Én most telon lusta vagyok keresgélni, linkelni.

Illetve sehol sem hivatkoznak 6000 ft os határra.

Illetve posta.hu/vam

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#37463) Avicularia válasza fotosjani (#37431) üzenetére


Avicularia
veterán

Privi ment

(#37464) V/ válasza Outlander (#37462) üzenetére


V/
titán

Itt a link középen a 6000 Ft-os szöveg.

„*” - Az ÁFA törvény 94. § (1) bekezdés c) pontja értelmében e jogcím alkalmazása esetén a termékimport 22 EUR összegig mentes az adó alól. Az említett összeg az ÁFA törvény 256. § (1) bekezdése szerint, a Magyar Köztársaság Európai Unióhoz történő csatlakozásáról szóló nemzetközi szerződést kihirdető törvény hatálybalépésének napján érvényes, az MNB által közzétett hivatalos forint/euró devizaárfolyamot (252,19 HUF/EUR) figyelembe véve 6.000.- HUF értékhatárt jelent.

Akkor ne beszéljünk félre, 10 € legyen 3000 Ft. Ezt az ÁFÁ-t 10200 Ft értékű árúra vetik ki,
ami legyen 32,6 € ami durván 35,6 $-nak felel meg.

Tehát azt írod a vételár annyi volt amit vastagítva írok, a postai vámeljárás bekérték a papírokat annak során te leigazoltad, hogy ennyi (35,6 $) és azután átvetted úgy hogy nem fizettél semmit sem?
Ez mikor volt?
Mert hogy tőlem a 8500 Ft-os és a 9800 Ft-os tételekre is felszámolták.
A beg cuccai alapján kérdeztem meg a NAV-ot és a VÁMhivatalt, idézve az ott szereplő szöveget, maradjunk annyiban elhajtottak a b.....a-ba, azzal hogy hülyeség amit írok. Tehát ebbe ne menjünk már bele.

[ Szerkesztve ]

(#37465) Outlander válasza V/ (#37464) üzenetére


Outlander
őstag

Ez az én értelmezésemben az aznapi összeget írták ki ftban, mintegy tájékoztazásként... De nem örök érvényben, arra a 22 eurot jelölték meg. Szép lenne ha az inflációt, akár + akár - nem vennék számításba. :U
Ennyi erővel lehetne ott márka vagy pengő is.
Rengeteg chf hiteles is hogy örült volna ha az aznapi árfolyamot fizeti ma is.

No mindegy ne offoljunk, nem ma kezdted, én se, de te mostanában direkt flémelni akarsz ezekben a témákban,ahogy paypal és ali topikban is teszed.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#37466) V/ válasza Outlander (#37465) üzenetére


V/
titán

Nem a 22 € és a 6000 Ft a lényeg, a szöveg egyértelmű, amit hosszabban írtam az lett volna, de igazad van hagyjuk.
Meg nem is értem, kaptál már vámeljárási határozatot, azon minden le van írva, nincs is miről úgy mond vitázni, sajnos szó szerint veszik a jogszabályi előírásokat.

[ Szerkesztve ]

(#37467) dugesz77


dugesz77
őstag

Zapals-on lenne megint ingyen kártyaolvasó de a kódot nem fogadja el. Vagy elfogyott vagy néphülyítés.

(#37468) DJ. Ru$y válasza dugesz77 (#37467) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tegnapi után már be sem írtam, hogy ugyanaz van... Szóval szerintem ez már veszett ügy.

(Ami érdekes, hogy a tegnapi cucc ki sem került fizetős szállítással.)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37469) Ciccuka válasza dugesz77 (#37467) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nekem jó ideje már semmit se vesz be. :W

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#37470) vidaila válasza Ciccuka (#37469) üzenetére


vidaila
aktív tag

Nekem meg pont most fogadja el a kódokat, eddig ezelőtt egyszer sem.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#37471) DJ. Ru$y válasza vidaila (#37470) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Megpróbáltam felvenni barátnőmék címét, az ő nevével együtt új címnek, de semmi ugyanúgy invalid... Vissza is állítottam a sajátomra.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37472) Handball94 válasza vidaila (#37470) üzenetére


Handball94
aktív tag

Nekem az utóbbi napok akciói közül csak az egér kuponját veszi be.

[ Szerkesztve ]

(#37473) DavidQ válasza Komi28 (#37451) üzenetére


DavidQ
tag

Sades fejhallgatói között nézz szét, az ismert és ajánlott a fórumlakók körében is. Illetve több tesztet is olvashatsz mrgergoke blogján különbőző modellekről. +1 amit valamiért nem dob ki a kereső

[ Szerkesztve ]

Nem minden kínai szirszar szar!

(#37474) #04441088


#04441088
törölt tag

4-5000 pénzért melyik agybadugós fülhallgató lenne a legjobb vétel ebayen?
Piston 3-am van, de mintha hetek óta rohadt halk lenne... :U :R

(#37475) dugesz77 válasza #04441088 (#37474) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ezt ajánlanám neked. Kényelmes ,eszement jó hangja van. A mélye nagyon kellemes nem túlzó mégis a piston sehol sincs hozzá. Magasban is simán tudja azt mint a piston. Gondolom a dupla meghajtó érdeme. A piston 3 azóta pihen a dobozában.

(#37476) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Kínából tud valaki olcsóbban ilyet? Nem lényeges a forma, kör, négyzet, csak olcsóbban, ingyen postával... :) Kerestem, de nem jártam sikerrel.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37477) V/ válasza DJ. Ru$y (#37476) üzenetére


V/
titán

Ez egy kicsit nagyobb méretű, de talán jó.
De 5 $-ig, 1456.35 FORINT-ig sok van különböző fajta

[ Szerkesztve ]

(#37478) DJ. Ru$y válasza V/ (#37477) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Amit linkeltem azt nem kell töltögetni és melegíteni, ez nem az. Bele kellett volna írnom, hogy mi is ez... "Pattintható" kézmelegítőnek csúfolják itthon "Thermoklikk" a másik neve.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37479) Bear


Bear
aktív tag

Sziasztok!

Áruljátok el nekem a trükköt, hogy tudom megrendelni az MantisTek Tool free USB3 SATA USB házat 8.99$-ért. Ha megnyitom már 12.99-et ír!

[ Szerkesztve ]

(#37480) Surci1 válasza DJ. Ru$y (#37476) üzenetére


Surci1
tag

... bocsi, az se olyan amit linkelni akartam.

[ Szerkesztve ]

(#37481) DJ. Ru$y válasza Bear (#37479) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sok mindennek csak ki van írva az akciós ára, de nem annyi, próbáld meg az $5-os Nitecore lámpát vagy a Mantistek USB-s mérőt megnyitni... Banggood-ék "vicceskednek".

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37482) V/ válasza DJ. Ru$y (#37478) üzenetére


V/
titán

(#37483) DJ. Ru$y válasza V/ (#37482) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszi! Lehet ez lesz az első alis rendelésem, még futok egy kört itthon a boltokban, de nem nagyon van már állítólag. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37484) DavidQ válasza DJ. Ru$y (#37483) üzenetére


DavidQ
tag

Azért egyáltalán nem olyan szörnyű ez az Ali, nem kell tőle félni. :))

Nem minden kínai szirszar szar!

(#37485) DJ. Ru$y válasza DavidQ (#37484) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem is azért, hanem azért, mert 290-500 Ft-ért mentek pár éve boltban, szóval lehet olcsóbb itthon..

Itt ni. Google most is hoz találatokat 600 Ft környékén, csak arra még jön a postaköltség, de nem hiszem el, ha itthon van 600 Ft-ért, akkor odaátról ne lenne olcsóbban, még keresek majd, nem adom fel, csak kellenek a kulcsszavak. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37486) betyarr


betyarr
veterán

11.11-én rendeltem egy xiaomi smart plug-ot aliról.természetesen nem érkezett meg.mondom megnézem a trackinget.az azt írta,hogy nem sikerült az üzletből elindulnia.na mondom,akkor írok már az eladónak.azt válaszolta,hogy utána néz a postán és ha elveszett,akkor újraküldi.várjak két napot.eltelt a 2 nap,írtam neki hogy mi a helyzet,meg hogy karácsonyi ajándék lett volna,úgyhogy kérem vissza az árat.azt válaszolta,hogy oké,adjam meg a paypalos elérhetőségem ha van és oda visszaadja a gempát.ez volt 27-én,azóta 2x írtam rá,de semmi válasz,úgyhogy ma indítottam egy dispute-ot.érdekes módon kb 1 órán belül válaszolt,hogy jan. 1-3-ig csájníz newjér van ezért nem válaszolt,de nyugodtam rendeljem meg nála újból,4-én postázza.na mondom jóvan,olvassad barátom vissza a levelezésünket és kérek full refundot.
ennyit küszködni... :U :W :O

[ Szerkesztve ]

(#37487) Handball94


Handball94
aktív tag

BlitzWolf fali töltőt és kábelt most 5-10 kuponnal 3300 Ft-ért tudnék EU raktárból rendelni. (11,18 dolcsi)
Mit gondoltok, várható hogy csökkenni fog az ára és ennél olcsóbban beszerezhető lesz, vagy rendeljem be ilyen áron?
Esetleg van arról valakinek tapasztalata, hogy a gyári samsung kábellel leadja-e a megfelelő teljesítményt a töltőfej?

(#37488) DJ. Ru$y válasza Handball94 (#37487) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Erre szerintem csak az tudna válaszolni, aki BG dolgozó, de ő meg nem akarna válaszolni, mert nekik az haszon kiesés. Ha tudod, rendeld meg, úgyis mindig minden akkor lesz olcsóbb, amikor az ember megvette már. Ha van mérőd, akkor mérd le, hogy mennyit tud a gyári töltőfejjel, nagyjából annyit tudni fog a BlitzWolf-fal is, vagy, ha a gyári töltő a szűk keresztmetszet, akkor még többet fog tudni a BlitzWolf-fal.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37489) kemcso válasza DJ. Ru$y (#37485) üzenetére


kemcso
Ármester

A Lidl-ben volt akciós karácsony előtt, 499-ért két darab, nézz be esetleg hátha van még belőle [link] 17. oldal

(#37490) Rick4 válasza betyarr (#37486) üzenetére


Rick4
félisten

Kínai újév majd februárban lesz... Érdekes a hozzáállás...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#37491) Bear válasza DJ. Ru$y (#37481) üzenetére


Bear
aktív tag

Láttam, hogy másnak sem stimmel az ára... mindegy, írtam nekik, meglátom mit válaszolnak. Kösz a segítséget.

(#37492) 590227 válasza Bear (#37491) üzenetére


590227
aktív tag

Nem is fog csökkenni,még a kosárban is képesek átírni az árakat.Gusztustalanok lettek az ajánlott kereskedők is.

(#37493) Blaise válasza betyarr (#37486) üzenetére


Blaise
veterán

Egyre több a tróger...

Én egy szintén Xiaomi Mi Band 1S-t rendeltem, november 22-én Alin. A csomag természetesen sehol, a tracking number valószínűleg kamu, mert nem mutat egyátalán semmit. írtam az eladónak, hogy ez így elég problémás, mi a helyzet, semmi válasz nem jött, úgyhogy szívbaj nélkül nyitottam az Ali felé a dispute-ot full refundot kérve...ráadásul nem 1-2 dollárról van szó, hanem 25-ről :(

(#37494) Pikachu24


Pikachu24
aktív tag

-

[ Szerkesztve ]

(#37495) RBJ válasza Blaise (#37493) üzenetére


RBJ
addikt

Ott meg jól kiröhögnek mert 60 nap van arra, hogy megkapd.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#37496) Joker88


Joker88
őstag

ennyi ideig bennragadhat Pesten ?

500 /ötszáz/ Ft-os kacat csak ....

In loving memory of Garrett Lockhart

(#37497) beg válasza Joker88 (#37496) üzenetére


beg
veterán

Nem valós követési szám. Kamu tn olcsó cuccokhoz.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#37498) Pikachu24


Pikachu24
aktív tag

----

[ Szerkesztve ]

(#37499) DavidQ válasza Blaise (#37493) üzenetére


DavidQ
tag

Ejj ejj, az Aliexpress sok szempontból jó, de ha valamiből eredetit akarsz venni akkor messziről kerüld el.
Ritka ott az őszinte eladó, mint a fehér holló. Bár a múltkor összehozott eggyel a sors.

[ Szerkesztve ]

Nem minden kínai szirszar szar!

(#37500) 206 cc válasza DJ. Ru$y (#37485) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Ilyesmit keresel??

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.