Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37901) DJ. Ru$y válasza Dinter (#37899) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem is van RE-vel kezdődő, 1 bejegyzés van még eddig, itt követheted:
http://www.postnord.se/en/tools/track/Pages/track-and-trace.aspx

Azt a wish-t hanyagold, egy kamu TN követő oldal. Kb. Kínán belül követhető talán onnantól amit ír az is generált.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37902) Flexy90


Flexy90
senior tag

Srácok! Váltakozó áramról működő kütyüt nem rendelünk kínából! Ez ököl szabály!

Kivételt képez egy-két megbízható kínai márka. Pl: xiaomi, blitzwolf, nillkin stb.

Xiaomi Fan

(#37903) Dinter válasza DJ. Ru$y (#37901) üzenetére


Dinter
addikt

:R

BG Snap-up dealben itt van pl. ez a tablet: [link]

A rush to buy-jal tudom megvenni, tehát nem lesz olyan, hogy add to cart, stb? Sold/Limit: 0/5 ez most azt jelenti, hogy 5-t adnak el akciósan (csak nem)? :Y

[ Szerkesztve ]

(#37904) trebrona válasza Dinter (#37903) üzenetére


trebrona
nagyúr

Csak de! :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#37905) Jackal2 válasza kimista (#37895) üzenetére


Jackal2
senior tag

Szia, én 10 éve vettem Pattex ragasztó pisztolyt a munkahelyemnek a Praktikerben, 2 darabot. Mind a kettő hibátlanul működik, a takony amit kinyom sokkal jobb mint az utángyártott szarok (próbáltam, nem jó). Mai napig használjuk őket, gond nélkül.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#37906) DJ. Ru$y válasza Dinter (#37903) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mindent jól gondolsz. Rush to buy, átdob Paypalra, aztán PP-n belépsz vagy csak nyomsz egy Pay-t, majd kiírja, hogy megnyerted vagy nem. És de 5 db lesz belőle, ez a Snap Up lényege. (Legalábbis régebben ez volt, kevés darab, rohadt olcsón, ebből mostanra a kevés darab maradt meg.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37907) DavidQ válasza Dinter (#37899) üzenetére


DavidQ
tag

1. korrekt tracking, majd beélesedik
2. fake

hú de lassú voltam :D

[ Szerkesztve ]

Nem minden kínai szirszar szar!

(#37908) Nestor16 válasza synar (#37897) üzenetére


Nestor16
senior tag

Köszönöm szépen! :)

Nem ide tartozik, de meg tudja valaki mondani, hogy hogy lehet beállítani, azt hogy értesítsen a fórum oldala, ha egy választ kapok a hozzászólásomra? :B

Hogy ON is legyek:

- gyereknek szülinapra, karácsonyra ajándák RC kisautó: [link] - egész frankó el lehet vele lenni felnőttként is, annyi hogy ez épp balra húzott kicsit.

- telefontartó: [link] - nekem nagyon, nagyon bejön, aki csak sima tokkal vagy anélkül használja és gyakran néz yt-t vagy filmeket a telóján annak kötelező, mindig kéznél van ráragasztva a hátuljára, nem zavaró és praktikus, szerintem alap kellék kéne legyen, nekem legalábbis már az. Most rendeltem be innen egyet, bár itt drága, nem tudom lesz-e különbség az ali-s 0.20$-os és e között.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dávid

(#37909) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

megjött a H8 mini :DDD :C már kezdtem feladni a reményt :))

meg a zapalsos ingyen óra, i'm rich, bitches

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#37910) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Látom sok itt a TN szakértő :D

Vajon az A0000XXXXXXX005B (x-ek helyén számok of course :D ) igazi TN? Újraküldött termékhez kaptam BG-től, de gyanús, hogy elsőre felajánlották, hogy resend vagy refund, válaszoltam, hogy resend és egyből jött is a TN a válaszban...

(#37911) Outlander válasza Mr.Csizmás (#37909) üzenetére


Outlander
őstag

:DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#37912) DJ. Ru$y válasza vwpolopg (#37910) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez nem TN, ez csomagazonosító. BG rendszerében, a postához köze sincs elvileg.... Ezt jól benézték, ha kamu TN-t adnak, az FTLMY-val kezdődik. (Maláj kamu TN.)

Ezt az A-val kezdődő számsort kellett megadni régen a BG app-ban mikor visszajelezted a megérkezést és kaptál érte pontot. Ez az ő rendszerükbe való, nem postai azonosító.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37913) Ciccuka válasza cris78 (#37770) üzenetére


Ciccuka
veterán

A lámpatopicban már írtam, hogy ezek a Meco lámpák kb a felét érik csak meg.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#37914) vwpolopg válasza DJ. Ru$y (#37912) üzenetére


vwpolopg
őstag

Az frankó, köszi :D Akkor gondolom kérjem el emailben az igazi TN-t tőlük.

Szerk.: Hohóóó, most látom, az eredeti rendeléshez került egy valósnak tűnő RE elejű SE végű TN. Akkor meg is van, köszi a gyors választ :)

[ Szerkesztve ]

(#37915) DJ. Ru$y válasza vwpolopg (#37914) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az-az, az lesz az. Nekem azt írták, hogy 17track nem tudja követni, csak a nordpost oldala... Így hát várok, de eddig semmi, csak, hogy elvileg felvették a cuccot.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37917) Ciccuka válasza DJGABI (#37847) üzenetére


Ciccuka
veterán

Zapal-ról nekem is megérkezett, de csak ez: 3 in 1 Universal Clip-On Lens

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#37918) zsiz válasza Jackal2 (#37916) üzenetére


zsiz
őstag

egy ilyennek ajándékba még én is örülnék így 28 évesen is :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#37919) Ciccuka válasza Jackal2 (#37851) üzenetére


Ciccuka
veterán

A830L
A830L Mini

Olcsók

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#37920) Dinter válasza DJ. Ru$y (#37915) üzenetére


Dinter
addikt

Tehát az elvileg már Európában van?

(#37922) Ciccuka válasza Avicularia (#37868) üzenetére


Ciccuka
veterán

Én mondtam ;)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#37923) Jackal2 válasza Ciccuka (#37919) üzenetére


Jackal2
senior tag

:R

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#37924) Jackal2 válasza pumukli56 (#37894) üzenetére


Jackal2
senior tag

3 km-re simán. Mi lőttük a Budai Várból a Naphegyi adótornyot. Ha sötét lenne a város, duplájára is elvinne, csak hát nem látod:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#37925) Ciccuka válasza Jackal2 (#37923) üzenetére


Ciccuka
veterán

Még olcsóbb:

A830L
830
XL-830L
XL830L
DT3266L

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#37926) RBJ


RBJ
addikt

Dec. 16. rendelés. szerintem így ünnepben elég gyors volt. [link]

[L:/dl/upc/2016-01/05/101231_hrwhvisrk2jvytuk_p60105-175247.jpg](IMG:/dl/upc/2016-01/05/101231_hrwhvisrk2jvytuk_p60105-175247.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#37927) cris78 válasza Ciccuka (#37913) üzenetére


cris78
őstag

Most vettünk vagy 30-an 2$-os lámpából....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#37928) G@ben


G@ben
addikt

Ilyen klipet tud valaki feketében?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#37929) cris78


cris78
őstag

Hogy jól induljon a nap, bumm a fejbe egy kávét
:C

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#37930) üszök


üszök
őstag

Valami jobb fejlámpa kéne nekem,ha lehet olcsón,és ne 18650-es cellával menjen mert nincs olyan töltőm. Alkalmi használatra kell,vettem egy ilyet de elég fikacsek a fénye.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#37931) bul07 válasza üszök (#37930) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerez rossz de még nem régi laptop akkumulátort szed szét és már van is 18650 cellád ingyen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37932) Eclips21


Eclips21
őstag

nincs valakinek hasonló asztali lámpája? nagyon megtetszett és vennék egyet :D

miért van az hogy más árak vannak?

(#37933) Donki Hóte válasza Ciccuka (#37925) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem 830B van vagy 5 éve, szerintem tökéletes.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#37934) pietrrr válasza bul07 (#37931) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Eltartott egy ideig, míg dekódoltam az üzeneted... :DDD

(#37935) lkristóf válasza Eclips21 (#37932) üzenetére


lkristóf
senior tag

Én is kinéztem a kicsikét, azért változott az ára mostanában, mert ez is csak előrendelhető és minél hamarabb előrendeled annál olcsóbban juthattál hozzá. Plusz mikor még nem tölt be az oldal akkor olcsóbban írja. :DDD

$36.99 1-20th orders
$39.88 21-50th orders
$42.22 51-100th orders
Normal price : $44.77

Arra gondoltam, hogy megvárom az első véleményeket vele kapcsolatban és majd amikor rendesen lesz kapható (nem előrendelhető állapotba), kicsit akciós árral akkor majd 15% -ot leszedek pontokkal és kb annyiba fog kerülni majd mint az első előrendelők számára.

[ Szerkesztve ]

(#37936) krisztianAMG válasza Ciccuka (#37925) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Ó, már a multiméterekhez is értesz? Esetleg meg is tudod indokolni, hogy miért épp ezeket ajánlottad?

(#37937) Saccco


Saccco
nagyúr

Megjött az Arilux mozgásérzékelős lámpám. Snapupban (11.30) vettem, 1200ft volt. Nagyon jó kis cucc. Szépen ki van dolgozva. Összesen egy darab LED van benne, meg is lepődtem, így viszont legalább tovább bírja szuflával a négy darab elem benne. Szerintem megéri a mostani $8-os árát is.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#37938) Ciccuka válasza krisztianAMG (#37936) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ezek a legolcsóbbak (oda volt írva).

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#37940) bul07 válasza pietrrr (#37934) üzenetére


bul07
nagyúr

Pedig nem volt kódolt, laptop aksikba 18650-es cellák vannak
Általában 6db, van hogy csak egy kettő rossz a hatból de van hogy mind ez benne van a pakliban
2014 januárjába én is bontottam egy párat azóta is azokkal vagyok, és nem egyet el is ajándékoztam

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37941) krisztianAMG válasza Ciccuka (#37938) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Ugye ez csak vicc? Bármily hihetetlen is számodra, bárki sorba tudja ár szerint rendezni eBayen a találatokat. De nem ilyen választ vár a kérdező. Számtalanszor sszóltunk már neked, hogy hagyj fel ezzel, de továbbra is folytatod. Lapozz csak vissza, hogy megszórtad a topicot értelmetlen hozzászólásokkal...

(#37942) zoltan6 válasza Jackal2 (#37939) üzenetére


zoltan6
őstag

azért ez sem semmi :DD
:C

(#37943) dugesz77


dugesz77
őstag

Aliexpress-ről a múltkor valaki ajánlotta ezt az eladót aki Tempered Glasst árul olcsón szinte mindenhez. Köszönöm. Ma megérkezett a csomag és maximálisan meg vagyok elégedve. December 10. rendelés volt. Két tételt is rendeltem (telefon,tablet) mind a kettő épségben megérkezett. 5cm vastag keményített hungarocell lapok közé berakva teljes biztonságban. Ilyen profi csomagolással még nem találkoztam.

(#37945) Czimby válasza dugesz77 (#37943) üzenetére


Czimby
addikt

Nekem is ma jöt meg tőle egy TG, de sajnos a szélén van egy felválás szerű folt amit kb lehetetlen lefényképezni, nem tudom, hogy fogom majd megreklamálni...
Holnap megy majd fel a telóra remélem nem fog látszani, de nem bízok benne.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#37946) Czimby válasza Ciccuka (#37925) üzenetére


Czimby
addikt

Na ezekből egyiket sem venném meg :))

UNI-T vagy Vichy az olcsók közül.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#37947) havri1 válasza kimista (#37895) üzenetére


havri1
félisten

Na, én is ettől rendeltem, ugyanezt..még meg se érkezett :( Akkor én is nézelődök valami normálisabb után.

havri

(#37948) Beni2360 válasza Mr.Csizmás (#37909) üzenetére


Beni2360
félisten

nekem meg ma megjött a fehér karkötő szerűségű óra, xiaomi utánzat.
nem tudom, hogy kell beállítani, egy gomb van rajt aztán megnyomva pirosan világit majd villog és átvált más számra. Tudnál segíteni hogyan kell beállítani az unokámnak kellene.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#37949) Mr.Csizmás válasza Beni2360 (#37948) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hosszan nyomvatartod, akkor asszem felvillan, és stabilan mutatja a számokat, ekkor sok rövid nyomkodással tudsz állítani, más értékre ugorni meg megint hosszú nyomással. óra-perc-év-hónap-nap a sorrend asszem, de rájössz, ha a nyomkodással átfordítod a számlálót :K ja az óra 24 órás kijelzést nem tud, hanem AM/PM módban, beállításnál az alsó digit kiírja az A-P betűt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#37950) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

[link]

Eredeti lehet szerintetek? Gyanúsan olcsó. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.