Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37501) DJ. Ru$y válasza 206 cc (#37500) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem, amit én keresek az újrahasználható, van benne egy kis fém lap, amit, ha megtörsz a benne lévő folyadék kristályosodása miatt hő keletkezik.

Joker88
Ahogy előttem megírták... Kamu maláj "TN"-nek látszó szám. És sokadszorra is leírom/leírjuk, ami nem 2 betű 9 szám 2 betű az nem VALÓS TN, lehet, hogy valami alapján az a maláj generálja, de, hogy a megérkezési idő már biztos nem valós, az 100%, lehet országon belül még működik, meg talán az exportot is jól mutatja, bár 90%, hogy azt sem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37502) Avicularia válasza DavidQ (#37499) üzenetére


Avicularia
veterán

Nekem most volt egy abszolút jó tapasztalatom egy alis eladóval. Veithdia napszemüveget vettem tőle 11.11-én és 26.-ám érkezett meg, aznap utaztam el. 2 hétig voltam el és mikor hazaértem egy órával korábban a posta már visszaküldte. Írtam neki, hogy abszolút az én hibám, de tudnánk-e valamit csinálni. Először mondogatta, hogy ott van az a postán, ő TN szerint még ezt látta. Aztán írtam neki, hogy visszaküldték. Erre azt válaszolta, hogy visszaadja a pénzt vagy küld másikat, csak várjak egy kicsit, míg megjelenik a TN-en, hogy elindult visszafelé. 2 hetet vártam, majd írtam neki. Válaszolt is aznap és fel is adott egy másikat, írta hozzá az új TN-t is. Védelemből volt még hátra 13 nap, ez most kitolódott 42 napra.
Bárcsak minden eladónak ilyen rendes hozzáállása lenne.
Ez a termék volt az. [link]
Egyébként egyszer már rendeltem tőle, jó a cucc.

(#37503) Avicularia válasza DJ. Ru$y (#37501) üzenetére


Avicularia
veterán

Kiegészíteném az infót a TN-ről amit írtál. Általában úgy van ahogy írod, de pld. a DHL-nél 10 szám a TN és valós.

(#37504) DavidQ válasza Avicularia (#37502) üzenetére


DavidQ
tag

Most, ahogy olvastam a történeted eszembe jutott, hogy valószínű, hogy nekem is van egy banggoodos csomagom (3db xiaomi lámpa), ami dec. 22 körül érkezhetett meg az albérletbe (bár ez tracking nélküli). Akkor azt mondod, hogy 14 napig megőrzik? Ha így van, akkor hétfőn rohanok érte! :D

Nem minden kínai szirszar szar!

(#37505) werszomjas


werszomjas
őstag

Ha vissza kell küldenünk az eladónak a terméket (és PayPallal fizettünk), lehetőségünk van a visszapostázás díját a PayPalon keresztül visszaigényelni:

Ezt próbálta már valaki?
Valóban visszaadja a paypal a posta díjat, vagy csak ha úgy dönt?

Van egy xiaomi power bankom ami megadta magát.

Írtam banggodnak, de annyira jutottunk, hogy vagy visszaküldöm nekik gariba, vagy 3 dollár refund.

üdv

(#37506) rasky válasza werszomjas (#37505) üzenetére


rasky
senior tag

Ha úgy dönt...ellenőrzi a nyomkövetési számot és ha megérkezett, akkor általában úgy dönt. :)

Kétszer vettem igénybe, Csehországba küldtem vissza telefont, mindkétszer visszakaptam a pk-t. Ki kell tölteni az igénylőt, csatolni kell a csomagról egy fényképet, a cím is látszódjon, illetve a feladóvevény másolatát, blokkot a fizetésről.

(#37507) asdf_ válasza werszomjas (#37505) üzenetére


asdf_
veterán

Meg kell nezni a paypal oldalt errol, amikor en reggeltem erre a visszakuldos izejukre, akkor 2015. dec. 31-ig elt az ajanlatuk.

(#37508) andrisbandi válasza werszomjas (#37505) üzenetére


andrisbandi
őstag

Mennyibe kerül Kínába visszapostázni egy kisebb cuccot?
- Csak érdeklődöm, hátha majd nekem is kell...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#37509) werszomjas válasza asdf_ (#37507) üzenetére


werszomjas
őstag

Első hsz. szerint meghosszabbították 2016.12.31-ig.

rasky# köszi, el is felejtettem volna lefotózni a csomagot, de akkor megteszem feladás előtt

andrisbandi# kb ennyibe
Ajánlott díja fix: 810 ft
A többi meg súly alapján.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#37510) Avicularia válasza DavidQ (#37504) üzenetére


Avicularia
veterán

Ez nem Magyarországon volt. Nem tudom otthon meddig őrzi a posta az át nem vett küldeményeket. Itt svédben 14 napig.

(#37511) zsiz válasza asdf_ (#37507) üzenetére


zsiz
őstag

Úgy rémlik, újabb egy évre kitolták ezt, valahol a fórumon olvastam múltkor.

(#37508) andrisbandi én egy 298grammos csomagot (telefon) adtam fel Kínába tavaly ~3300 forintért, ajánlott, követhető levélként. Nem tudom idén emel-e a posta, gondolom igen mert miért ne :(

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#37512) werszomjas válasza zsiz (#37511) üzenetére


werszomjas
őstag

ja, most nézem, emeltek az árakon, 20-50ft-tal :W

üdv

(#37513) zsiz válasza werszomjas (#37512) üzenetére


zsiz
őstag

Sajnos várható volt.. bezzeg a színvonalon nem tudnak emelni :D Bár amíg nincs konkurencia, minek is..

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#37514) szabacsik


szabacsik
őstag

Nem tudtok valami jó tölthető elem + töltő (vagy csak elemek is jó) akciót? Nem értek hozzá melyik a jó. Kéne minimum 4db

/\____/\

(#37516) mazsi


mazsi
senior tag

Tudtok ajánlani nekem hifihez Airplay eszközt olcsón?

A tévére vettem 10$-ért, nehogy már a hifi 2x annyiba kerüljön! ;)

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#37517) Traxx válasza V/ (#37466) üzenetére


Traxx
őstag

"sajnos szó szerint veszik a jogszabályi előírásokat."

Nem feltétlenül. Én kaptam ajándékcsomagot az USA-ból, magánszemélytől (ilyenkor ugye magasabb a vámmentességi érték). De hiába ajándék, fizetni kellene. A feladóval együtt kitöltöttünk egy nyilatkozatot, mi van a pakkban, és mennyit ér, ez alapján kellett volna fizetnem, nem is keveset. A vámosok pedig áthúzták, és ráírtak 25$-t, felülbírálva a közös nyilatkozatot :) Lehet azért, mert látták a tartalomból, hogy tényleg ajándék, de meglepődtem.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#37518) Earl_Muttley válasza DJ. Ru$y (#37501) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ugyan nem az anno bemásolttal, de egy másik banggoodos csomaggal kiderült, hogy az országba érkezést (Magyar Posta pecsétje <-> 17TRACK eredmény) 2-3 nap eltéréssel mutatja. :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#37519) vidaila


vidaila
aktív tag

Tudtok ajánlani olcsó 32 illetve 64gb-os microsd kártyát?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#37520) gabe_ válasza vidaila (#37519) üzenetére


gabe_
őstag

Kedvenc eladónktól, 32gb-osak, és 64gb-osak...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#37521) XtremLor válasza vidaila (#37519) üzenetére


XtremLor
őstag

32-es evo 2700
32-es 300x 2500

64-es arak is kb igy 5000-4800 elado ugyan az.....
sebesseg teszt:[link]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#37522) atees


atees
őstag

Sziasztok! Wifis hdd tokot, vagy vmi olyan eszközt keresek amivel több tárhelyet tudok elérni.Ehhez hasonlót csak mondjuk hddt raknák a tokba.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#37523) DJ. Ru$y válasza Avicularia (#37503) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nyilván ne keverjük ide a futárszolgálatokat. Az egy más kategória, a sima postára gondoltam természetesen, és arra, hogy 4-5 betűvel kezdődik (5 betűs a maláj, de biztos van már más hasonló is).

anevemearl
"Jól" becsült, simán mákja volt amúgy a rendszernek, szóval ezek még mindig generáltak... Ha késik egy hajó mondjuk, ha az alapján generál vagy bármi alapján, akkor lehet ez több is szerintem. De hát ez már csak ilyen. Ugyanolyan, mintha nem lenne. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37524) V/ válasza andrisbandi (#37508) üzenetére


V/
titán

Itt egy táblázat, amibe vastagítva beírtam azt a postai költséget, amivel célszerű feladni a küldeményt, ezek a januártól érvényes árak. A nyomon követhetőség és az átvétel igazolása miatt, elsőbbségi, ajánlott, tértivevény ehhez 9000 Ft érték felett célszerű az érték 5000 Ft-jaiként +405 Ft-ot számolni.

[ Szerkesztve ]

(#37525) V/ válasza Traxx (#37517) üzenetére


V/
titán

Maradjunk annyiban, hogy vásárolt termék vámeljárási dolgairól írtam. Az ellenszolgáltatás nélküli küldemények esetén van lehetőség, mint ahogy te is írod más értéket megállapítani.

(#37526) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Magyar "mentalitás", mindenhol ott van, de nem angolul, hogy mindenki tudja, hogy magyar:

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37527) V/ válasza DJ. Ru$y (#37526) üzenetére


V/
titán

Igen, de kire értette? Gondolom azokra akik el tudják olvasni, tehát a vásárlókra.

(#37528) andrisbandi válasza V/ (#37524) üzenetére


andrisbandi
őstag

Köszi szépen az infókat! A többieknek is :-)
- Az árakat látva még érthetetlenebb hogyan tudnak Kínából ingyen postázni.... mert ugye mi nem fizetük érte. Elvileg áttételesen sem. Valahol azt írták államilag dotálják az exportot.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#37529) DJ. Ru$y válasza V/ (#37527) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Fogalmam sincs, ennyire bele sem akartam menni, csak, hogy ilyen is van. Teljesen véletlen láttam meg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37530) Saccco


Saccco
nagyúr

Hol vannak a bátrak? ;]

(#37527) V/:
Kérdezd meg tőle: Beni2360 (Feltéve, ha ő volt. :DDD )

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#37531) fant0mi válasza Saccco (#37530) üzenetére


fant0mi
addikt

Ha nem működik, kérsz majd refundot. :D

(#37532) DJ. Ru$y válasza Saccco (#37530) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem gondoltam volna, hogy PH tag. :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37533) Flexy90 válasza Saccco (#37530) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ez egy nagy "papírsárkány", nem ejtőernyő! :DDD :P

Xiaomi Fan

(#37534) V/ válasza andrisbandi (#37528) üzenetére


V/
titán

A Kínai állam támogatja az exportot a kedvező postázási lehetőséggel. Ezt semmilyen nemzetközi egyezmény nem tiltja. Nálunk is lehetne alkalmazni. (De nálunk az állami posta nem hajlandó az USA postának az általa kért vonalkód formátumban átadni az ajánlott ragszámot, helyette pl. ami 2840 Ft-os szállítás lenne, 13785 Ft-ért biztosítja.)

(#37535) kenand válasza Flexy90 (#37533) üzenetére


kenand
veterán

Nem is annak hirdeti: Kite. Olyan mint egy wakeboard, csak nem drótkötél húz, hanem ezzel az ernyővel a szél. Bár túl olcsónak tűnik, nem lehet minőségi darab.

(#37534)
Pofátlanság is, hogy Kínából olcsóbb a regisztrált csomag, mint Budapestről, pedig a végső közös út ugyan az...

[ Szerkesztve ]

(#37536) zsiz válasza Traxx (#37517) üzenetére


zsiz
őstag

Ez szép volt tőlük. Te voltál, aki az xboxot kapta?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#37537) Traxx válasza zsiz (#37536) üzenetére


Traxx
őstag

Nem, az valaki más volt, NFL-es cuccok lapultak a pakkomban :)

V/: igazad van.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#37538) Flexy90 válasza kenand (#37535) üzenetére


Flexy90
senior tag

Kite :U

Ezt reptetni lehet, nem tudok rá jobb magyar szót, mint a "papírsárkány"..

Xiaomi Fan

(#37539) trebrona válasza Flexy90 (#37538) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kite+surf
kite+ski

Ettől függetlenül ez valóban "reptetős" csak.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#37540) vidaila


vidaila
aktív tag

18650-es akkut tudtok ajánlani? Lehetőleg valami bivalyt, nem számít az ár. Fejlámpába lenne.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#37541) krisztianAMG válasza vidaila (#37540) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

(#37542) Ciccuka válasza vidaila (#37540) üzenetére


Ciccuka
veterán

NCR18650B

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#37543) tahepa válasza vidaila (#37540) üzenetére


tahepa
senior tag

(#37544) Handball94


Handball94
aktív tag

Csak nekem gyenge ez a BG snap up? Egyedül tableten gondolkoznék el, ha kellene,.

(#37545) DJ. Ru$y válasza Handball94 (#37544) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Innen mindenki csak azon gondolkozott szerintem. :N

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37546) gyurkikrisz válasza Handball94 (#37544) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

új vagyok a témában. Az az 5 db, amit kiírnak, az nem megy el egy mikroszekundum alatt? Van reális esély a megkaparintására?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#37547) DJ. Ru$y válasza gyurkikrisz (#37546) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

De pont annyi idő alatt elmegy, akinek szerencséje van és végig tudja vinni a vásárlást, azoké lesz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37548) szjoci válasza krisztianAMG (#37541) üzenetére


szjoci
őstag

Na kérdezhettem volna én is mielőtt rendelek... :B Ezek jó minőségűek?
Tegnap ebből rendeltem 10-5 kuponnal két darabot: LG Chem INR 18650 MJ1 10A 3.6V 3500mAh. Gondolom mivel LG és nem a legolcsóbb ez sem lehet rossz.

(#37549) havri1


havri1
félisten

Segítsetek már pls!
Annyi szó esett már az aksikról, sosem tudtam miről is van szó.
Nekem sima ceruzaelem méretűre lenne szükségem, mert ami van jelenleg kb 10 évesek, és már tényleg alig bírják. Töltőm van, ami állítólag jó fajta (fényképezőhöz vettem jóóó régen).
Itthon vegyek, vagy ebay? Örökös kérdés :)

töltő

:R

havri

(#37550) Dluinet válasza havri1 (#37549) üzenetére


Dluinet
nagyúr

itthon fehér eneloop

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.