Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152201) -secret- válasza enginev3.0 (#152200) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha lesz is, itthon nem fog menni. Mi band 3 NFC-je sem ment itthon.

(#152202) Mr.Csizmás válasza enginev3.0 (#152200) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csájna exkluzívos az nfc képesség még mindig.

(#152203) macilaci78 oda kell költözni, és enefcézhetsz kedvedre. :P

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#152203) macilaci78 válasza Mr.Csizmás (#152202) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jó-jó, de mikor lesz már? Majd utána sírhatnak azért, hogy nem működik EU-ban. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#152204) donbig


donbig
tag

Üdv! Három, május elején rendelt Sinceritytradinges pendrájvom nem jött meg. Ha jól értem az eladó a rendelés-megerősítő levélben kéri, hogy ne az Ebayen kommunikáljunk sablonokkal. Valaki hasonló problémával, aki tudta rendezni? Köszönöm!

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#152205) Nikaré válasza enginev3.0 (#152200) üzenetére


Nikaré
őstag

Ha lesz is az csak Kínában működik.

(#152206) enginev3.0 válasza Mr.Csizmás (#152202) üzenetére


enginev3.0
félisten

Akkor nem veszek ilyet se :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#152207) Mr.Csizmás válasza enginev3.0 (#152206) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#152208) CHIPman válasza Ciccuka (#152197) üzenetére


CHIPman
nagyúr

31 centtel olcsóbb a Lexar sima 128GB-os kártya random Ali eladótól, mint sinceritytől a Sandisk Ultra 5%-os kuponnal.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#152209) beci válasza donbig (#152204) üzenetére


beci
őstag

Hat nekem is sorba vesznek el a tőle rendelt dolgaim,ezert mar nem is rendelek tőle.
Nem mondom,hogy az ő hibajabol.
Szerintem irj az oldalan neki.
Vagy emailben.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#152210) Nikaré válasza beci (#152209) üzenetére


Nikaré
őstag

Az lesz a végeredmény, hogy majd nem szállít kis hazánkba. :((

(#152211) peestike


peestike
senior tag

Sinceritytrading-től nekem a héten kedden, 8 napra jött meg a kártya. bár kicsit félve rendeltem, hogy sokan írták, hogy nem érkezett meg mostanában. Azt nem gondolnám, hogy nem adja fel. Bár lehetne opciós az ajánlott posta.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#152212) szabi__memo válasza CHIPman (#152208) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Igaz hogy az gyengébb

(#152213) macilaci78 válasza donbig (#152204) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én bringát rendeltem Németországból, megjött, de rosszat küldtek. E-bay-en a sablon lépéseket végigvíve refund lett a vége. Írtam mailt az eladónak, hogy nekem a rendelt bringa kell, nem ragaszkodom az e-bay-es ügyintézéshez. Nagyon nehezen, lassan sikerült elérni tényleges előre lépést, lassú a kommunikáció. Az e-bay-en legalább ott a kényszer, hogy valahogy kezelni kell a problémát.

Nikaré: aki nem kapta meg, annak mindegy, hogy ellopták, vagy fel sem adják.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#152214) Ciccuka válasza CHIPman (#152208) üzenetére


Ciccuka
veterán

Pontosan: 14.88 vs 16.05
Csak itt registered shipping is van felár nélkül. Meg nézd meg a dupla akkorát.

Attól meg mostanában amúgy se jön meg senkinek.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#152215) donbig


donbig
tag

Köszönöm. Megpróbálok a saját oldalán írni neki. Nincs kétségem, hogy feladta, máshol tűnik el. A trackinges opció jó lenne.

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#152216) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Banggood-on mindjárt indul a kuponeső :)

¯\_(ツ)_/¯

(#152217) Ciccuka válasza Zsoleszhun (#152216) üzenetére


Ciccuka
veterán

[link]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#152218) bul07 válasza Donki Hóte (#152199) üzenetére


bul07
nagyúr

GB fórumba Alfawise kártyákra találsz kupont

Vagy

MIXZA 32GB US $3.48
[link]

(#152211) peestike

Nekem May 21, rendelésem sehol tőle
Megismételtem a rendelést Jun 25-én és az meg a mai napon megjött

Szerintem a első rendelélésemre ihatok vizet , kíváncsi leszek hogy mennyire könnyen refundol majd, bár még várok majd 60nap közelében reklamálok majd

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#152219) fradi81


fradi81
veterán

Geearbesten hol is kell reklamálni ha valami törötten érkezett? Nem találom a gombot.

moto g72, Ninebot d28e

(#152220) petipetya válasza fradi81 (#152219) üzenetére


petipetya
nagyúr

Support Center / Order / Returns and Exchange / ismét a Returns and Exchange / Damaged on Arrival / Submit a Ticket.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.