Hirdetés

2019. december 10., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#152201) -secret- válasza enginev3.0 (#152200) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Ha lesz is, itthon nem fog menni. Mi band 3 NFC-je sem ment itthon.

(#152202) Mr.Csizmás válasza enginev3.0 (#152200) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

csájna exkluzívos az nfc képesség még mindig.

(#152203) macilaci78 oda kell költözni, és enefcézhetsz kedvedre. :P

[ Szerkesztve ]

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint | eladó Nikkor 85 vintage obi, Arozzi szék, Sony akciókamera

(#152203) macilaci78 válasza Mr.Csizmás (#152202) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Jó-jó, de mikor lesz már? Majd utána sírhatnak azért, hogy nem működik EU-ban. ;]

Egyszobás garzon Szegeden a Cserzy M. utcában eladó, akár garázzsal is a parkolóövezet határán. https://ingatlan.com/29949866

(#152204) donbig

donbig
(csendes tag)

Üdv! Három, május elején rendelt Sinceritytradinges pendrájvom nem jött meg. Ha jól értem az eladó a rendelés-megerősítő levélben kéri, hogy ne az Ebayen kommunikáljunk sablonokkal. Valaki hasonló problémával, aki tudta rendezni? Köszönöm!

(#152205) Nikaré válasza enginev3.0 (#152200) üzenetére

Nikaré
(senior tag)

Ha lesz is az csak Kínában működik.

(#152206) enginev3.0 válasza Mr.Csizmás (#152202) üzenetére

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog

Akkor nem veszek ilyet se :R

Nem jó, de nem is tragikus ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue

(#152207) Mr.Csizmás válasza enginev3.0 (#152206) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

:C

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint | eladó Nikkor 85 vintage obi, Arozzi szék, Sony akciókamera

(#152208) CHIPman válasza Ciccuka (#152197) üzenetére

CHIPman
(nagyúr)

31 centtel olcsóbb a Lexar sima 128GB-os kártya random Ali eladótól, mint sinceritytől a Sandisk Ultra 5%-os kuponnal.

Eladó 7700K+lap, GTX1070 - https://hardverapro.hu/tag/chipman.html

(#152209) beci válasza donbig (#152204) üzenetére

beci
(őstag)

Hat nekem is sorba vesznek el a tőle rendelt dolgaim,ezert mar nem is rendelek tőle.
Nem mondom,hogy az ő hibajabol.
Szerintem irj az oldalan neki.
Vagy emailben.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#152210) Nikaré válasza beci (#152209) üzenetére

Nikaré
(senior tag)

Az lesz a végeredmény, hogy majd nem szállít kis hazánkba. :((

(#152211) peestike

peestike
(senior tag)

Sinceritytrading-től nekem a héten kedden, 8 napra jött meg a kártya. bár kicsit félve rendeltem, hogy sokan írták, hogy nem érkezett meg mostanában. Azt nem gondolnám, hogy nem adja fel. Bár lehetne opciós az ajánlott posta.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#152212) szabi__memo válasza CHIPman (#152208) üzenetére

szabi__memo
(addikt)

Igaz hogy az gyengébb

(#152213) macilaci78 válasza donbig (#152204) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Én bringát rendeltem Németországból, megjött, de rosszat küldtek. E-bay-en a sablon lépéseket végigvíve refund lett a vége. Írtam mailt az eladónak, hogy nekem a rendelt bringa kell, nem ragaszkodom az e-bay-es ügyintézéshez. Nagyon nehezen, lassan sikerült elérni tényleges előre lépést, lassú a kommunikáció. Az e-bay-en legalább ott a kényszer, hogy valahogy kezelni kell a problémát.

Nikaré: aki nem kapta meg, annak mindegy, hogy ellopták, vagy fel sem adják.

Egyszobás garzon Szegeden a Cserzy M. utcában eladó, akár garázzsal is a parkolóövezet határán. https://ingatlan.com/29949866

(#152214) Ciccuka válasza CHIPman (#152208) üzenetére

Ciccuka
(addikt)

Pontosan: 14.88 vs 16.05
Csak itt registered shipping is van felár nélkül. Meg nézd meg a dupla akkorát.

Attól meg mostanában amúgy se jön meg senkinek.

[ Szerkesztve ]

🏎️ 🏁

(#152215) donbig

donbig
(csendes tag)

Köszönöm. Megpróbálok a saját oldalán írni neki. Nincs kétségem, hogy feladta, máshol tűnik el. A trackinges opció jó lenne.

(#152216) Zsoleszhun

Zsoleszhun
(őstag)

Banggood-on mindjárt indul a kuponeső :)

"A föld megindul, mennybolt megszakad de Erdély földje csak Magyar marad" ¯\_(ツ)_/¯

(#152217) Ciccuka válasza Zsoleszhun (#152216) üzenetére

Ciccuka
(addikt)

[link]

🏎️ 🏁

(#152218) bul07 válasza Donki Hóte (#152199) üzenetére

bul07
(nagyúr)

GB fórumba Alfawise kártyákra találsz kupont

Vagy

MIXZA 32GB US $3.48
[link]

(#152211) peestike

Nekem May 21, rendelésem sehol tőle
Megismételtem a rendelést Jun 25-én és az meg a mai napon megjött

Szerintem a első rendelélésemre ihatok vizet , kíváncsi leszek hogy mennyire könnyen refundol majd, bár még várok majd 60nap közelében reklamálok majd

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A70 / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#152219) fradi81

fradi81
(veterán)

Geearbesten hol is kell reklamálni ha valami törötten érkezett? Nem találom a gombot.

(#152220) petipetya válasza fradi81 (#152219) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Support Center / Order / Returns and Exchange / ismét a Returns and Exchange / Damaged on Arrival / Submit a Ticket.

[ Szerkesztve ]

nincs rá lezsóidő

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.