Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152401) Real_Necro válasza bul07 (#152399) üzenetére


Real_Necro
veterán

Vettem 5öt. :D De minek?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#152402) Saccco válasza Real_Necro (#152401) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mert jó topiklakó vagy.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#152403) szabi__memo válasza Real_Necro (#152401) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Érdekes. Nekem csak négyet engedett:)

(#152404) vpleft válasza bul07 (#152399) üzenetére


vpleft
tag

Szintén köszi!
5 zsákot zsákoltam. :B

[ Szerkesztve ]

(#152405) CHIPman válasza Tomi0703 (#152394) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Be akartam linkelni, de sajnos már nincs. Itt volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#152406) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Erre az adapterre, hogy keressek rá (bit nélkül, csak a króm része kell)?
Még mindig nem találtam
1/4" elvileg (6,35mm)

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#152407) Laccoss válasza Ciccuka (#152406) üzenetére


Laccoss
addikt

Aliexpress

Ebay

[ Szerkesztve ]

(#152408) Ciccuka válasza Laccoss (#152407) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez egyik se az amire én gondoltam.

Elvileg ez a neve: 1/4 square to 1/4 hex

Megtaláltam csak egy kissé drága:
[link], [link], [link], [link]

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#152409) Laccoss válasza Ciccuka (#152408) üzenetére


Laccoss
addikt

Akkor rossz képet mutattál :D

Amúgy bemész egy barkácsboltba szerintem tudnak adni.

(#152410) Ciccuka válasza Laccoss (#152409) üzenetére


Ciccuka
veterán

Írtam: (bit nélkül, csak a króm része kell)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#152411) Laccoss válasza Ciccuka (#152410) üzenetére


Laccoss
addikt

Igen, nem is bit-et kerestem :D

De szűkítve volt az egyik fele a képen, tehát abból következtettem. Amiket te találtál az meg nem szűkített volt.

Szerintem amit találtál az ilyen, tehát dugós kulcs:

Persze igazából te tudod mit keresel, én csak a kép alapján gondoltam, hogy jó az amit linkeltem.

[ Szerkesztve ]

(#152412) biega


biega
aktív tag

Nyáron jellemzően hátizsákot hordok, de ősztöl (vastagabb kabát) kényelmesebb egy másik táska.

Olyan vállra is akasztható oldaltáskát keresek, ami egy kicsit jobban pakolható, igény esetén belefér egy 15,6"-os noti (ritkán hordom), vagy helyette könyvek és melléjük egy pulcsi, esetleg plusz a kajám.

Tudnátok erre javasolni?

(#152413) Ciccuka válasza Laccoss (#152411) üzenetére


Ciccuka
veterán

1/4-es bit adapter kell 1/4-es dugókulcshoz:
[link], [link], [link], [link], [link], [link], [link], [link], [link]

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#152415) vargalex válasza bul07 (#151179) üzenetére


vargalex
félisten

Nekem a múlt héten meg is érkezett...

Alex

(#152416) nightzone


nightzone
aktív tag

Légpárnás/buborékos tasakra megbízható beszerzési forrást tudtok ajánlani, akinek jó minőségű és árú csomagolói vannak? Több méret kellene, eltérő mennyiségben, lehetőleg fehér színben.

(#152417) szimi57 válasza bugizozi (#152379) üzenetére


szimi57
őstag

Itt ki tudod választani hány volthoz kell.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#152418) Bendegúz98 válasza szimi57 (#152417) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Az a kulso atmero nem a fesz.

(#152419) 8 válasza bul07 (#152399) üzenetére


8
senior tag

Ötnél többet nem enged venni :o a gyárek szájából veszik ki a hatodik tasit!! :DDD
btw köszi!

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#152420) szabi__memo válasza 8 (#152419) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

De nekem miért "csak" 4? :W :)) :))

(#152421) kigyi_23 válasza szabi__memo (#152420) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem tudom mivel magyarázni szemetet meg nem akarok venni :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#152422) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Vett valaki 75 vagy 80 cm-es, USB - TYPE-C csatis telefon töltőkábelt?

A könnyen található 50 cm-es kábel rövid, az 1 m-es meg hosszú (autóba kellene, nem jó ha felesleges kábel tekeredik a sebváltó körül).

Van valami kereső valamelyik kínai webáruházban, amivel kábelhosszra is lehet keresni?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#152423) 8 válasza Donki Hóte (#152422) üzenetére


8
senior tag

ó micsoda problémák

Alternatív megoldásként vannak spirálkábelek, vagy kihúzható kábelek. Vagy egy kábelkötözővel összefogod a felesleget a töltőnél. Vagy kösd be fixre a műszerfal mögé a töltőt és akkor a felesleges kábelhosszt elrejtheted, csak annyit vezetsz ki amennyi kell.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#152424) bul07


bul07
nagyúr

Szívesen mindenkinek :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#152425) denko


denko
senior tag

Sziasztok,

Valaki vett már ebayről, aliról kártyatartót ami pénztárcát helyettesiti?
Van ami nektek bevált?

Köszi

(#152426) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Bocs az offért, de nem találtam releváéns topikot, ahová feltehetném a kérdésem.
Maxbhi-ról rendelt már valaki? Gombokért van a termék, amit szeretnék (régi mobil alkatrésze), de elakadok regelésnél.

(#152427) vince válasza denko (#152425) üzenetére


vince
őstag

petipetya munkásságát tekintsd át, ha nincs egy tucat kártyatartója, akkor egy sem :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#152428) MittuDomain_ válasza vince (#152427) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Lesz az 3 tucat is. :DDD
Azóta is hálás Kinzd használó vagyok.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#152429) oszy


oszy
veterán

Rendeltem BG-ről egy meteorológiai állomást. A szállítási mód: Priority Air Mail
Ennek kb. mennyi szokott lenni a kézbesítési ideje? Ezt pont nem találom sehol. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#152430) oszy válasza UberMutant (#152375) üzenetére


oszy
veterán

Nekem ilyen órás van. Ja, meg a másikból is van. :D Az órásnak annyi a nyűgje, hogy China régiót kell kiválasztani az alkalmazásban. Amúgy jól teszi a dolgát és szép is. :K

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#152431) Bobbysolo válasza Donki Hóte (#152422) üzenetére


Bobbysolo
tag

60 centi meg 1m között még nem láttam kábelt. Úgy tudod még megoldani, hogy veszel egy 25 v 30 centiset, meg egy 50 centis type-c hosszabbítót.

(#152432) denko válasza MittuDomain_ (#152428) üzenetére


denko
senior tag

Jésszusom gyerekek, ennyi pénztárcám életemben nem volt.

Avagy Mennyit költesz te ezekre a kütyükre? :D

egyébként köszönöm

(#152433) ANOka válasza Bobbysolo (#152431) üzenetére


ANOka
őstag

Én pár napja keresgettem: akkor az Orico vagy az Ugreen (esetleg a Baseus) Ali-s shopban a találati szűrési opcióknál láttam olyat, hogy 0,75m.
De mivel nekem nem C-s kellet és nem ekkora méretben, nem tudom, hogy az adott volna-e valós terméket!

(#152434) denko válasza denko (#152432) üzenetére


denko
senior tag

So sorry, these three products are only shipped to the United States. * Pull Strap Slim RFID Bifold Wallet - Black * Pull Strap Slim RFID Bifold Wallet - Coffee * Pull Strap Slim RFID Bifold Wallet - Yellow

https://www.kinzd.com nem igen akar küldeni Mo-ra tárcát, ti hogy rendeltetek?

(#152435) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Egy ilyesmi adaptert keresnék acél anyagból.

Ezt kellene mindkét végébe beledugni.

hogyan kellene rákeresnem e-bayen?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#152436) KTU válasza janakbacsi (#152435) üzenetére


KTU
addikt

Olajleeresztő csavarhoz kell?
Ha igen, keress rá a gyártóra, autó, motor vagy akármi.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#152437) janakbacsi válasza KTU (#152436) üzenetére


janakbacsi
őstag

nem ahhoz kell

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#152438) lappy


lappy
őstag

utazáshoz keresek töltő, kábelek, átalakítók, pendrive stb. -hez kisebb méretű tartót tud vki vmi jobbfajtát ajánlani

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#152439) emre válasza janakbacsi (#152435) üzenetére


emre
veterán

12mm vagy 1/2", mert ha az utóbbi akkor az 12mm felett van egy kicsivel.
Én vennék egy 1/2" 15mm-es sokszögű krova fejet.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#152440) petipetya válasza denko (#152425) üzenetére


petipetya
nagyúr

(#152441) mepet válasza Ciccuka (#152406) üzenetére


mepet
addikt

Angolul 1/4" bit holder
Magyarul 1/4" bit tartó

(#152442) Tomi0703 válasza Ra3 (#152396) üzenetére


Tomi0703
őstag

és (#152398) fateless:

Köszönöm mindenkinek. :R HB 4 lesz.

(#152405) CHIPman: Kár, már kezdtem megbarátkozni a formájával és beleélni magamat, de ennyit nem szánok rá. Pedig ez a transzflektív kijelző nagyon bejött volna. :R

(#152443) oszy válasza Tomi0703 (#152442) üzenetére


oszy
veterán

Helyes döntés. Én nővéremnek és anyósomnak is rendeltem. Mindkettőjüknek nagyon tetszik!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#152444) denko válasza petipetya (#152440) üzenetére


denko
senior tag

biztos ami biztos, rendeltem 3 darab pénztárcát, az asszony kifog nyiffantani :DDD

(#152445) Tomi0703 válasza oszy (#152443) üzenetére


Tomi0703
őstag

Igazából az alváselemzésre vagyok rágyógyulva nagyon és a MiFit (Mi Band 2) és a Honor alkalmazása között azért van némi különbség. Barátnőmnek ugye HB 3-ma van, ott láttam ,hogy ott milyen és szerintem sokkal pontosabb a Honoré. Persze MiB 2 már régi, de akkor is. Volt, hogy éjjel kimentem 5 percre és nem jelezte az ébrenlétet. Barátnőmé minden apró rezdülést jelez. :D

(#152446) szimi57 válasza Bendegúz98 (#152418) üzenetére


szimi57
őstag

Benéztem, értelem szerüen mindegyik 5 voltos, mivel USB-ről van szó.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#152447) Janaboy válasza Tomi0703 (#152445) üzenetére


Janaboy
veterán

Bar ez mar erősen off topic itt, hisz van sajat topikja, de ha nem sürgős akkor lehet érdemes megvarni a Honor Band 5-t.

Janaboy

(#152448) SZIGMA válasza FoxiestFox (#152426) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

Google, maxhbi review, párat elolvasol és már nem is bánod, hogy elakadtál a regnél.

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#152449) Luissimo válasza denko (#152444) üzenetére


Luissimo
veterán

Harom penztarcaba haroszor annyi pénz kell ám, vigyázz, különben nincs kihasználva. :)

(#152450) Tomi0703 válasza Janaboy (#152447) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem várok már. :D Olyan szinten elhalványult a MiB 2 képernyője, hogy csak korom sötétben látni rajta valamit. + a képernyőjét is sikerült berepesztenem nemrég.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.