Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152201) -secret- válasza enginev3.0 (#152200) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha lesz is, itthon nem fog menni. Mi band 3 NFC-je sem ment itthon.

(#152202) Mr.Csizmás válasza enginev3.0 (#152200) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csájna exkluzívos az nfc képesség még mindig.

(#152203) macilaci78 oda kell költözni, és enefcézhetsz kedvedre. :P

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#152203) macilaci78 válasza Mr.Csizmás (#152202) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jó-jó, de mikor lesz már? Majd utána sírhatnak azért, hogy nem működik EU-ban. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#152204) donbig


donbig
tag

Üdv! Három, május elején rendelt Sinceritytradinges pendrájvom nem jött meg. Ha jól értem az eladó a rendelés-megerősítő levélben kéri, hogy ne az Ebayen kommunikáljunk sablonokkal. Valaki hasonló problémával, aki tudta rendezni? Köszönöm!

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#152205) Nikaré válasza enginev3.0 (#152200) üzenetére


Nikaré
őstag

Ha lesz is az csak Kínában működik.

(#152206) enginev3.0 válasza Mr.Csizmás (#152202) üzenetére


enginev3.0
félisten

Akkor nem veszek ilyet se :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#152207) Mr.Csizmás válasza enginev3.0 (#152206) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#152208) CHIPman válasza Ciccuka (#152197) üzenetére


CHIPman
nagyúr

31 centtel olcsóbb a Lexar sima 128GB-os kártya random Ali eladótól, mint sinceritytől a Sandisk Ultra 5%-os kuponnal.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#152209) beci válasza donbig (#152204) üzenetére


beci
őstag

Hat nekem is sorba vesznek el a tőle rendelt dolgaim,ezert mar nem is rendelek tőle.
Nem mondom,hogy az ő hibajabol.
Szerintem irj az oldalan neki.
Vagy emailben.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#152210) Nikaré válasza beci (#152209) üzenetére


Nikaré
őstag

Az lesz a végeredmény, hogy majd nem szállít kis hazánkba. :((

(#152211) peestike


peestike
senior tag

Sinceritytrading-től nekem a héten kedden, 8 napra jött meg a kártya. bár kicsit félve rendeltem, hogy sokan írták, hogy nem érkezett meg mostanában. Azt nem gondolnám, hogy nem adja fel. Bár lehetne opciós az ajánlott posta.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#152212) szabi__memo válasza CHIPman (#152208) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Igaz hogy az gyengébb

(#152213) macilaci78 válasza donbig (#152204) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én bringát rendeltem Németországból, megjött, de rosszat küldtek. E-bay-en a sablon lépéseket végigvíve refund lett a vége. Írtam mailt az eladónak, hogy nekem a rendelt bringa kell, nem ragaszkodom az e-bay-es ügyintézéshez. Nagyon nehezen, lassan sikerült elérni tényleges előre lépést, lassú a kommunikáció. Az e-bay-en legalább ott a kényszer, hogy valahogy kezelni kell a problémát.

Nikaré: aki nem kapta meg, annak mindegy, hogy ellopták, vagy fel sem adják.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#152214) Ciccuka válasza CHIPman (#152208) üzenetére


Ciccuka
veterán

Pontosan: 14.88 vs 16.05
Csak itt registered shipping is van felár nélkül. Meg nézd meg a dupla akkorát.

Attól meg mostanában amúgy se jön meg senkinek.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#152215) donbig


donbig
tag

Köszönöm. Megpróbálok a saját oldalán írni neki. Nincs kétségem, hogy feladta, máshol tűnik el. A trackinges opció jó lenne.

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#152216) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Banggood-on mindjárt indul a kuponeső :)

¯\_(ツ)_/¯

(#152217) Ciccuka válasza Zsoleszhun (#152216) üzenetére


Ciccuka
veterán

[link]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#152218) bul07 válasza Donki Hóte (#152199) üzenetére


bul07
nagyúr

GB fórumba Alfawise kártyákra találsz kupont

Vagy

MIXZA 32GB US $3.48
[link]

(#152211) peestike

Nekem May 21, rendelésem sehol tőle
Megismételtem a rendelést Jun 25-én és az meg a mai napon megjött

Szerintem a első rendelélésemre ihatok vizet , kíváncsi leszek hogy mennyire könnyen refundol majd, bár még várok majd 60nap közelében reklamálok majd

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#152219) fradi81


fradi81
veterán

Geearbesten hol is kell reklamálni ha valami törötten érkezett? Nem találom a gombot.

moto g72, Ninebot d28e

(#152220) petipetya válasza fradi81 (#152219) üzenetére


petipetya
nagyúr

Support Center / Order / Returns and Exchange / ismét a Returns and Exchange / Damaged on Arrival / Submit a Ticket.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#152221) fradi81 válasza petipetya (#152220) üzenetére


fradi81
veterán

Köszi

moto g72, Ninebot d28e

(#152222) Watcher45 válasza Beni2360 (#152196) üzenetére


Watcher45
tag

Nem értem a logikádat CHIPman Revolut árfolyamról ír, ott milyen árváltozás jönne közbe könyvelésig? Forint top up van már egy ideje amiből app-on belül vált eurót vagy dollárt bankközi árfolyamon.

(#152223) silvergod


silvergod
őstag

a pár dolláros usb-s kapacitás mérők közül melyik az ajánlott? megbízhatóak?
köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#152224) i-sti válasza Ciccuka (#152197) üzenetére


i-sti
senior tag

Köszi, 128-as megrendelve :R

[ Szerkesztve ]

Novum Forum Siculorum

(#152225) biega válasza -secret- (#152191) üzenetére


biega
aktív tag

Köszi a linket, meg is rendeltem :R

(#152226) atthany válasza biega (#152225) üzenetére


atthany
aktív tag

Nézted, h mikor postázzák? Ebből valszeg csak a nyár végére lesz vmi🤔

(#152227) biega válasza atthany (#152226) üzenetére


biega
aktív tag

Este rendeltem, reggelre itt volt az e-mail, hogy shipped.

(#152228) opti06 válasza -secret- (#152191) üzenetére


opti06
aktív tag

csak 20x lehetett használni, nekem már nem engedte :O

(#152229) Watcher45


Watcher45
tag

Esetleg láttatok valahol Mi Band 3-at aminek jelentősen lenyomta az árát a 4-es megjelenése?

(#152230) -secret- válasza Watcher45 (#152229) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

No. Nem is lesz mostanaban.

(#152231) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok E14 es foglalatú ledet keresnék mozgásérzékelőset,a bejárati ajtóm felé kellene,ha hazaérek ajtónyitásra kapcsoljon fel.. Egyelőre nem találtam.. Vagy szerintetek egy napelemes kis lámpát érdemes vennem,amit pár hetente feltöltök?

(#152232) zolikaDB válasza Remekelek28 (#152231) üzenetére


zolikaDB
veterán

Lidl-ben a napelemes reflektor 3000 HUF. Van otthon, hibátlan ilyen célra.

(#152233) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Srácok!
Powerbankot szeretnék venni.
Nyilván a legjobb ár/érték arányban, de valami komoly, extrás darab kellene. Gyorstöltés és az sem baj ha tud vezetéknélkülit...
Mit ajánlotok?
Van egy első generációs Xiaomim, 10000 mAh-es, nem tudom hányszor zuhant, deformálódott, de kb hibátlan a működése mai napig.

(#152234) Pancsermeste válasza peestike (#152211) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Én már nem is emlékszem, hogy volt-e választható szállítási mód. Ám azt jól látom, hogy semmilyen tracking infó nincs a rendelt termék követéséhez? Vagy ha van, azt hol kellene megtalálnom?
Még nem aggódom olyan nagyon, hiszen csak egy hónapja rendeltem a pendrive-ot, de azért jó lenne tudni, hogy egyáltalán útnak indult-e. Valahogy megnyugtató érzés, ha legalább kamu TN-t tudok csekkolni. ;)
Amúgy Sincerity-től vásárolt terméknél mennyi idő után lehet reklamálni, ha nem érkezne meg az áru?

-= Pancsermeste® =-

(#152235) WestBam válasza zolikaDB (#152233) üzenetére


WestBam
senior tag

Akkor nem is kérdés, a következő is xiaomi legyen :K Nálam is beváltak, mondjuk wireless még nincs itthon. Pl.: Xiaomi PLM11ZM

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#152236) Zsoleszhun válasza zolikaDB (#152233) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nekem egy ARUN 20000 mAh van, nagyon jó minőségű, ali official store-ban nézz körül.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#152237) Ciccuka válasza Pancsermeste (#152234) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ha 1 hónap alatt nem jön meg, akkor keresztet vethetsz rá.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#152238) Ra3 válasza Ciccuka (#152237) üzenetére


Ra3
őstag

Lassan indithatnánk egy listát hogy mely városokba nem érdemes sincerity-től rendelni.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#152239) Remekelek28 válasza zolikaDB (#152232) üzenetére


Remekelek28
őstag

Panel bejárati ajtóra gondoltam. Arra van tippetek?

(#152240) bul07 válasza Ra3 (#152238) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez se lenne mérvadó

Mert itt falun nem a helyi postás miatt nem jön meg valami, a szortírozóba vagy más köztes állomáson tűnhet el
És ez igaz a városokra is, nagyon sok pont van ahol lába kélhet, nem csak az adott postán

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#152241) tigipuf válasza Ciccuka (#152237) üzenetére


tigipuf
senior tag

Május 21.-én rendelt 2 db sdhc kártyám veszett(lopták) el.
Ebay-es boltjából rendeltem,tegnap jeleztem felé.
Válasz email jött elég gyorsan,kulturált hangnem,ha mégis megérkezne kifizetném-e mégis,ilyesmi sablon dolgok.
Válaszoltam természetesen,stb,,.
Reggel jött a paypal üzenet,hogy Sincerity Trading visszatérítést küldött.
Sajnálom, gondolom már tele lehet a tökük írták is,hogy egyre gyakoribb ez a dolog.
Nem tudom miért nem alkalmaznak nemzetközi ajánlott kézbesítést,miért jó ez nekik sok becsületes vásárlótól elesnek ők is, mi meg egy korrekt beszerzési helytől.Gyanítom hamarosan betelik a pohár és gyakorlatilag ország szinten fogja tiltani a hazai vásárlókat. :U

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#152242) Nikaré válasza tigipuf (#152241) üzenetére


Nikaré
őstag

Az utolsó mondatod aggaszt engem is.
Sajnos nem tudni, hol merre tévednek el a csomagok, de ez a faladót nem érdekli. Egyszer besokall és nem küld hozzánk semmit.
Ami ebben az esetben tehető a visszatérítés után megérkezett csomag korrekt kifizetése. :(((

(#152243) hardline


hardline
senior tag

Kínába küldött csomagot nem vette át a címzett. Banggood-nak küldtem vissza cuccot az általuk megadott címre és névre. Ilyenkor mi van?
posta: "Sikertelen kézbesítési kísérlet"
17track.net: 2019-07-06 18:35 523761, Unsuccessful item delivery attempt

(#152244) bul07 válasza hardline (#152243) üzenetére


bul07
nagyúr

Addig nincs gond míg vissza nem fordítják, lehet csak nem volt ott senki, és tesznek még majd prbát a kézbesítéssel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#152245) hardline válasza bul07 (#152244) üzenetére


hardline
senior tag

Akkor még nem kezdek izgulni. Köszi a gyors választ!

(#152246) jjeahh válasza jjeahh (#152173) üzenetére


jjeahh
nagyúr

No végül nem az ajánlott Tecknet Pro-t vettem meg :D . Tetszett az Alfawise WM03, vannak vonzó tulajdonságai, de a matt kék sajnos elfogyott és a fényes fekete félek, hogy az agyamra menne. Picit szétnéztem Gearbesten és rájöttem, hogy ugyanez az egér HXSJ T23 meg T27 néven is kapható matt fekete és ezüst színekben is, utóbbin a bluetooth helyett a DPI-t lehet állítani (?). Így végül a T27 lett a nyerő, remélem jó lesz és nem valami másolat, hanem ők gyártják a Gearbestnek is Alfawise logóval, ahogy pl. a fogkeféjüköt a Seago. Elméletileg akksis, a gombok hangtalanok, ha működik is a cucc, akkor ezekért a funkciókért már megérte.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#152247) Nikaré válasza jjeahh (#152246) üzenetére


Nikaré
őstag

Kicsit nagynak tűnik a tenyérbemászó része.
Majd írd légyszives, hogy milyen?

(#152248) zolikaDB válasza Zsoleszhun (#152236) üzenetére


zolikaDB
veterán

:R
Romoss markat ismeritek?
Melyik megbizhato gyartonak van 20 v 30 ezer mAh-s powerbankja, ami Wireless?

(#152249) zsiz válasza hardline (#152243) üzenetére


zsiz
őstag

Volt nekem is ilyen, 3x is.. Én is stresszben voltam miatta :D De végül csak átvették a csomagot.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#152250) jjeahh válasza Nikaré (#152247) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Persze, leírom.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.