Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152301) V.Stryker válasza cof (#152298) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi mindkettőtőknek. Nem tudom nekem miért nem dobta fel. :R

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#152302) Pzoli2 válasza MittuDomain_ (#152279) üzenetére


Pzoli2
tag

+1 :W

(#152303) Watcher45 válasza V.Stryker (#152290) üzenetére


Watcher45
tag

"Egyből felvéve érződik,hogy polarizált, de itthon megnézve tesztkártyával is látszik, hogy nagyon jó a polarizálása."

Én is olcsón vettem egy polarizáltat, de az is hozza az elvártat. Múltkor majdnem földhöz vágtam a tűző napon a fényképező gépet, mert hiába kapcsolgattam nem láttam semmit a kijelzőjén. Aztán végül leesett, hogy nem a gép rossz, csak rajtam van a napszemüveg. :-D

(#152304) zolikaDB válasza Ra3 (#152300) üzenetére


zolikaDB
veterán

Dettó, NB és Caterpillar, amik jók. Ja, Caterpillarra figyelni kell, mert náluk az EU46 = USA13.

(#152305) Attix70 válasza zolikaDB (#152281) üzenetére


Attix70
aktív tag

Ma láttam 46-ost a Lidl-ben

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#152306) szaboger


szaboger
tag

Ezzel a ülős vizi csodával találkozott már valaki, szivacshengert hol érdemes nézni hozzá?

(#152307) lappy válasza szaboger (#152306) üzenetére


lappy
őstag

pl itt

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#152308) DeFranco válasza szaboger (#152306) üzenetére


DeFranco
nagyúr

felecsdel. 25 kilót nem bírnak ezek, elmerül.

(#152309) zolikaDB válasza Attix70 (#152305) üzenetére


zolikaDB
veterán

Mondom, nekem EU48-al meg az sem pálya.

(#152310) pulutodurumo válasza DeFranco (#152308) üzenetére


pulutodurumo
őstag

De nem pont ez a lényeg? Csak a fejed van kint, szt mégse' merülsz el. Gondolom én...

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#152311) erdey_a válasza DeFranco (#152308) üzenetére


erdey_a
őstag

de a vízben súlytalan vagy...
a hévizi tóban mindenki ilyen kukaccal nyomul

Vérboci

(#152312) DeFranco válasza erdey_a (#152311) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ok. hetente használok ilyet. vegyétek akkor.

(#152313) MADcat válasza erdey_a (#152311) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

de a vízben súlytalan vagy..

Ezt fejtsd már ki! :B

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#152314) bul07 válasza DeFranco (#152312) üzenetére


bul07
nagyúr

Én természetes úton oldottam meg, haspárnával

Jó pár éve Szoboszlón majdnem rám hívták a úszómestert, mert már horkoltam a víztettéjen egy szál fecskében :DDD ;]

Én ha akarnék se tudnék elmerülni

Volt hogy bányató átúszás közben görcsöt kapott mindkét lábam, nincs gond felfeküdtem a víz tetejére és nyújtottam kicsit :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#152315) fradi81


fradi81
veterán

Megjött a múltkori MI piston akciós füles. QR kód ellenőrzésnél ennek kell bejönni vagy ez valami kamu weboldal?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#152316) asdf_


asdf_
veterán

Hűtő italtarós rekeszébe keresek ilyen felragasztható műanyag rugós baszt, mert a gyártó ofcoz nem rakott bele, az üvegek/flakonok meg össze-visza mozognak benne, minden ajtónyitáskor, mert elég szélesre sikeredett a rekesz. Hogyhíjják ezt angolul?

(#152317) beg válasza erdey_a (#152311) üzenetére


beg
veterán

Arkhimédész törvénye meg csak dísznek és off táptalajnak van.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#152318) pulutodurumo válasza fradi81 (#152315) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Hát a verify szóban i helyett egy l van, szal' minimum gyanús.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#152319) fradi81 válasza pulutodurumo (#152318) üzenetére


fradi81
veterán

Az is hogy az alis link már nem létezik. Lehet refundoltatni emiatt?

moto g72, Ninebot d28e

(#152320) pulutodurumo válasza fradi81 (#152319) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Eztet én így itten az erkélyen nem tudom megmondani kéremszépen. Nézd meg a hirdetést, ami el van mentve a my orders alatt. Ha nem for Xiaomi, vagy hasonló felelősség alól kibújós szöveg van benne, akkor lehet próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#152321) Tomasz72 válasza asdf_ (#152316) üzenetére


Tomasz72
tag

Ebay-on jó drága...

Nem tudom milyen márka, de pl itthon, Zanussihoz létezik.

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#152322) fradi81 válasza pulutodurumo (#152320) üzenetére


fradi81
veterán

Az Original azt hinném eredetire utal.

[kép]

moto g72, Ninebot d28e

(#152323) Bendegúz98 válasza fradi81 (#152322) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

A szo amit keresel az authentic. Az original kinaban mondjuk bontatlant is jelenthet rafkosan. Olyanok mint a kis Vuk, kicsik, ravaszak, vorosek.

[ Szerkesztve ]

(#152324) tindisco válasza szaboger (#152306) üzenetére


tindisco
csendes tag

Szia, nekünk van, 70 kg-t simán elbír, nagyon jó! Igaz nem itt vettük és adták hozzá a szivacshengert is,azt nem kellett külön megvenni.

(#152325) DJGABI válasza DeFranco (#152308) üzenetére


DJGABI
addikt

A lentebbi decathlonos sima vízikukacot vettem, a mázsámat is simán elbirja. És ez a kisebbik. Kínaiban most vettem vastagabbat, az még többet bír elvileg.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#152326) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Alin cafele Official Store 3/1 cupon van még pár darab.

¯\_(ツ)_/¯

(#152327) gyapo11 válasza tindisco (#152324) üzenetére


gyapo11
őstag

Úgy látom nem számolt még senki. 6.5x150 cm a henger, vegyük a saját súlyát 0-nak. Ennek a víz kiszorítása kerekítve 5 l, ami 5 kg súlyú. Tehát ennyi lehet ki a testből, ami kb. a fej meg valamennyi nyak. Ha a lábát vagy a kezét kiemeli kezd bemerülni a feje.
Kievickélsz a medence széléhez, nyújt valaki egy pohár italt, kinyúlsz érte, már a szemedig vagy a homlokodig merülsz, nem tudsz inni. Visszateszed a kezed a vízbe, fejed feljön de elveszett az ital. :)

[ Szerkesztve ]

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#152328) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Sziasztok
Melyik usb c kabel a nyerő? Samsung a40hez vennék melóhelyre. Mi most a Bestbuy?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#152329) erdey_a válasza MADcat (#152313) üzenetére


erdey_a
őstag

jó, hát úgy értem, hogy könnyebb vagy... (vagyis majdnem súlytalan) :D

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#152330) Digitalpimp válasza Zsoleszhun (#152326) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Az 1/1 a tuti, csak azt lerabolják mindig hamar.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#152331) szabi__memo válasza Digitalpimp (#152330) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Gyakran van?

(#152332) Ance válasza gyapo11 (#152327) üzenetére


Ance
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#152333) Digitalpimp válasza szabi__memo (#152331) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Mindig egyszerre teszik ki az összes kupon variációt, csak ugye az fogy el leghamarabb. Én az összes Cafele zsinórt úgy vettem, 1USD alatt fizettem mindig.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#152334) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Van ajanlott/bevalt magneses toltokabel?
Leginkabb ovalis kellene, micro USB-s.
Koszonom!

(#152335) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Vettem egy Wavlink wifi Repeatert!

Próbáltam beállítani, de valami nem fasza :D
Van nekem xiaomi jelismétlőm is, azt simán beállítottam ... :))

Úgy szeretném beállítani, hogy a fő router-től wifin kapja a jelet és azt lan-on (utp-n) továbbítja (wifi jelet is tolhatja tovább, de ez most nem fontos)!

Nekem az AP mód kell, vagy a Repeater?
Wifin állítsam telefonról, vagy kábellel pc-ről (ahogy próbálgattam szerintem azonos felület jön be)?
Kell valamit extrán állítani?

Tudnátok segíteni?

(^)(>.<)(^)

(#152336) draco31


draco31
veterán

Aki univerzális távirányítót keres, az ezt vegye. Ma jött meg, eddig 5 eszközt programoztam be rá (kell az eredeti távirányító mindennek, arról tanul) és hibátlanul működik. Elem kivétel után sem felejti el a dolgokat.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#152337) Laccoss válasza vacs (#152335) üzenetére


Laccoss
addikt

Szerintem nem tud ilyet az a jelerősítő.

Az AP mód kábelről alakítja a jelet wifi-re, míg a repeater módnál a wifi jelet erősíti tovább.

Egy ilyen viszont tudná a wifi-ről kábelre alakítást. [link]

De itt kérdezz rá inkább: [link]

[ Szerkesztve ]

(#152338) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Original Xiaomi Mi band 4 AMOLED International Version - Black
kupon: 2019MI4
ár: $27.99 + posta

8928 ft-ot vett le!!!

(#152339) bertokl


bertokl
tag

-

[ Szerkesztve ]

(#152340) [w] válasza draco31 (#152336) üzenetére


[w]
őstag

a UPC pace settopbox irányítóját is viszi, esetleg van lehetőséged tesztelni? :F

cmdr PETER W. VOLKOV

(#152341) macilaci78 válasza asdf_ (#152316) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Eddig csak olyat láttam, amit a polc élére lehet felpattintani és az üveget az ajtólap irányába tolja. Nekem is ilyet adtak a hűtővel, fel se próbáltam, nem szeretem, nem használom.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#152342) KTU válasza [w] (#152340) üzenetére


KTU
addikt

Kódot másol, amit te csinálsz meg egyesével gombonként.
Ha megvan az eredeti, működni fog biztosan.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#152343) CHIPman válasza draco31 (#152336) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Kb ugyanennyiért vettem itthonról Home márkájút, és még az eredeti táv se kell hozzá.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#152344) pulutodurumo válasza zolikaDB (#152334) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Én egy ilyet használok. Kicsit merev a szövet borítás, de ezen kívül f@5za.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#152345) [w] válasza KTU (#152342) üzenetére


[w]
őstag

van már egy másolós távrecsegőm, az a UPC irányítóján kívül mindent másolt, csak azt nem.

vennék megfelelőt, de már csak teszt után...

cmdr PETER W. VOLKOV

(#152346) draco31 válasza [w] (#152340) üzenetére


draco31
veterán

Digit viszi, de kell az eredeti táv, arról tanul.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#152347) vargalex válasza [w] (#152345) üzenetére


vargalex
félisten

Nincs infrás Androidos mobilod? Sure viszi.

Alex

(#152348) draco31 válasza CHIPman (#152343) üzenetére


draco31
veterán

Nekem ezek a kóddal programozós vacakok nem kellenek, volt már elég belőle, inkább megveszem az eredeti távot 2500-ért.
Ez most nekem ventilátorhoz és egyéb olyan cucchoz kellett amihez nem lehet kapni másikat. De kipróbáltam mindennel ami van itthon és működik.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#152349) [w] válasza draco31 (#152346) üzenetére


[w]
őstag

nem vagyok értetlen, tudom hogy az eredeti távról tanul, az enyém is olyan, de upc-ről másolt kódokat vagy rosszul használja, vagy a box értelmezi rosszul :(((

vargalex: telefont feloldani, app-ot indítani, layout-ot kikeresni nem gyorsabb/könnyebb, mint felemelni a dedikált eszközt és nyomni :N

[ Szerkesztve ]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#152350) Wajk válasza Laccoss (#152337) üzenetére


Wajk
addikt

az enyém ua. márka, de korábbi modell. Repeater módban, simán kitolja a netet LAN-ra is... (a SmartTV Wifi-je megdöglött, ezzel a módszerrel helyettesítettem)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.