Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75724) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok!
A jelerősítős tapasztalataim szeretném megosztani. Budapest XIII kerület, téglaépítésű tömb, földszint, minden oldalról falak vesznek körül, kb nem lehet telefonálni, dióhéjban ennyi a probléma.
Felhívtam a 1430on keresztül az ügyfélszolgálatot, és ott átirányítottak a műszakisokhoz, akik mondák, hogy majd hívnak. Kb egy hét múlva felhívtak és a következők derültek ki:
-egyrészt területfejlesztés van, tehát lehetünk türelmesek, és megvárhatjuk, hogy mi lesz.
-mivel a mobilnet nem fontos (van wifi) csak a sima telefonálás próbáljuk ki, hogy ha kizárólag gsm/2g hálózatra csatlakozunk, tudunk-e telefonálni
-ha a fenti nem jó, és várni sem akarunk akkor még a héten (max két hét az igényléstől számítva, de általában hamarabb felszerelik) felszerelnek antennát. Ez egy antenna amit a lakáson kívül erősítenek fel a homlokzatra. Semmilyen engedély nem kell pl önkormányzattól, de a társasház képviselőjét kérdezzük meg, hogy szabad-e. Az antennának van egy belső, a lakásba bevezett egysége, amire kábellel tudjuk rákötni a mobiltelefont. Tehát NEM egy belsőteres rádió, mint én hittem, nem vezetékmentes.. Egy antennához egy készülék csatlakoztatható. Nekünk kettő van, tehát kettő ilyen antenna kell. Az egész motyó díjmentes, tehát az antenna és a szerelés is.
Mondtam, hogy egyelőre várunk, meg kipróbáljuk ezt a gsm/2g hálózat verziót.
Ennyi egyelőre
j

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.