Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52901) raziel01 válasza Mr.Csizmás (#52899) üzenetére


raziel01
veterán

Régen 30 nap volt de ha jól rémlik mostanában már 14 nap.
Nem jött be az S4?

(#52902) Vangelis


Vangelis
nagyúr

A feleségem tarifáját átváltottuk és eltűnt minden dokumentum a szám mellől!!!

Faxa

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#52903) Mr.Csizmás válasza raziel01 (#52901) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

de, csak az első webshop által elkummantott/elhazudott rendelés árát várom vissza.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#52904) Blue meth


Blue meth
senior tag

Sziasztok!

T-Mobile-nál jártam ma, 59999-ért eltudtam volna vinni a 4s-t, de kiderült, hogy nincs már belőle, szinte sehol az egész országban. Weboldalon viszont az van, Jelenleg nem kapható, újabb készlet várható.

Jó, gondoltam felhívom az ügyfélszolgálatot, hátha tudnak valami okosat mondani. A hölgy akivel beszéltem azt mondja, hogy a Telekom Partnerek készleteit nem látja, viszont a rendes Telekom Üzletekben sehol nem kapható a készülék. Megkérdeztem, hogy mennyi az esélye, hogy kapni fognak még pár készüléket, hogy mennyire átverés az oldalon a felirat, azt mondta szinte biztos, hogy jönni fog még a hónapban, csak lehet, hogy kevés. Mert ha nem jönne több, akkor az a felirat lenne kint, hogy már nem rendelhető, de ugye az van, hogy újabb készlet várható (akárcsak az egyik 6-nál, 5S-nél és 5C-nél, bár utóbbi kettő szintén kifutó). Kicsit megnyugodtam, de nem múltak el a kétségeim, hogy erről csúnyán lemaradtam.

Viszont elkezdtem felhívogatni a budapesti Telekom Partner üzleteket, mondjanak már valamit. Kb 5 pesti bolt vette fel a telefont. Van amelyiknél bunkó, lekezelően mondták hogy BIZTOS, hogy nem jön már belőle, valahol állítólag rendeltek már de nem jött belőle, ezért tuti nem lesz, valahol csak megnézték, de sajnos nincs, viszont hétközben hívjam őket, akkor kapnak árut. Na itt már totál elbizonytalanodtam, mondom ebből már nem lesz semmi, de egy pici remény még van szerintem, ha elég gyors leszek. Elvileg most bekapcsoltam, hogy ha érkezik készlet belőle, azonnal kapok emailt.

Viszont máshol nagyon drága még mindig, van ahol 100 ezer, legtöbb helyen viszont 80-90, sajnálom rá a pénzt, amikor 60-ért eltudnám vinni, HA lesz még belőle.

Szerintetek mennyi az esély, hogy jönni fog még belőle valamennyi?

(#52905) raziel01 válasza Blue meth (#52904) üzenetére


raziel01
veterán

4S tuti nem lesz már. Én ezt kb 100%-ra mondom neked.
Amúgy is jobban jársz, hogy nem veszel ilyet, mert 5 de inkább 5S alá nem adnám az biztos a helyedben.
Felesleges lenne elcseszni 50-60 ezret egy 3 éves telefonra.
Főleg, hogy mondjuk a Galaxy S4 is annyi volt 1 hete. :D

[ Szerkesztve ]

(#52906) Blue meth válasza raziel01 (#52905) üzenetére


Blue meth
senior tag

Sima 5 szintén kifutott, újonnan már nem lehet kapni. 5s meg baromi drága... részletre nem veszek.
Ez korrekt áron van, hiába 3 éves telefon, rohadt jó. Most S3-mam van, nem kell S4, már unom az androidot meg a samsungot is, ráadásul elkezdett szarakodni az S3, mindenképpen lecserélem.
Szóval Telekomnál biztos, hogy nem lesz? Mondjuk van pár alternatívám szerencsére, ahol dolgozom is van vagy 20 darab még, igaz picivel drágább, mint ha a T-nél venném. :D

(#52907) tothferenc válasza pana0017 (#52892) üzenetére


tothferenc
senior tag

miért pont a vágás mellett döntöttetek? cserélni nem lehetett? milyen sablont használtál?

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#52908) Otisz válasza Mr.Csizmás (#52899) üzenetére


Otisz
őstag

30 nap. Az elállás változott 8 munkanapról 14 naptári napra.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#52909) wody21


wody21
tag

Kedves Telekom guruk!

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mi lenne a legmegfelelőbb lépés a következő esetben:

- 2015 január közepén-végén le fog járni a t-mobile előfizetésem hűségideje. Szűk 2 évvel ezelőtt, az akkori "Like 50" díjcsomagot választottam, online vásároltam (Alcatel OT995, 24x párezer Ft), új előfizetésem volt, új számmal, havi kb. 1700 Ft előfizetési díj. Kis idővel bepipáltam' egy + 500 Mb netcsomagot.
- Ebben a formában használom azóta is az előfizetést, számomra "bejött", érdekes módon akkor sem, és azóta sem kellett bemutatnom a diákomat (elvileg csak érvényes diákig.-val rendelkező személy vehette igénybe).
- Most, hogy lassan lejár a hűségidő, milyen lehetőségem van, a mostani feltételek megtartására - lehetséges lenne úgy rendezni a dolgokat, hogy változatlan csomagban maradjak, változatlan módon folyjon tovább minden? Ha például a webáruházban "meglévő előfizetés mellé" vásárolnék 2 év hűségidővel egy telefont (mondjuk ismét 24x xxxx Ft törlesztővel), akkor maradna minden a régi, az egykori "Like 50" csomag költségeit kéne továbbra is fizetnem?*

*megj. -> azóta már nem rendelkezem aktív hallgatói jogviszonnyal, nincs diákom... Ez jelenthet gondot pl. abban az esetben, ha online megpróbálok vásárolni 2 év hűségre, meglévő előfizetéshez egy telefont?

Segítségeteket köszönöm előre!
Üdv, w21.

(#52910) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Platina szinttel kapcsolatos tapasztalat. Véleményem szerint lópikulát se ér. Ja, biztos lehet 1 helyett 2 társkártya (talán?), de semmi egyébbel nem vagyok tőle előrébb. Ha személyes ügyfélszolgálatra megyek be, éppen semmivel nem kerülök hamarabb sorra. Sőt. A napokban volt több mint 1 órát várakozós próbálkozásom, közben néztem az ügyfeleket, a komplett embertömeg kicserélődött bőven, sőt még egyszer annyi ember is szinte, mire sorra kerültem. Tehát ha valaki ügyfélszolgálatra megy, és azt látja a cetlijén, hogy platina kiemeltségi szint, az kitörölheti vele. Tényleg csináljátok azt, amit a napokban írtak, hogy készülék vagy tartozék vásárlása, azzal talán előre vesznek, de a kiemeltségi szinttel semmi.

A poén az, hogy páran írták már, hogy a telefonos ügyfélszolgálat tuti-tutira hamarabb kapcsol, ha platina vagy. Nos van egy arany számom is, egyszer se éreztem, hogy többet várakoznék vele telefonos ügyfélszolgálattal. Szóval szerintem ez a platina szint mókuscsemege... Egy népi játék, amivel az előfizető azt érzi, hogy hű, akkor ő most valaki. Játék az egész, semmi értelme.

(#52911) St3ven válasza St3ven (#52887) üzenetére


St3ven
addikt

Roaming problémára valami ötlet? :R

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#52912) tothferenc


tothferenc
senior tag

az ePackes díjcsomagok havidíja (move M 5490,-) már a 600 Ft-os díjjal csökkentettre vonatkozik, vagy az ePack feltételeinek teljesítése után ebből vonódik még le a 600 pénz?

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#52913) pepe091 válasza wody21 (#52909) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem fog sikerülni. 2 év leteltével be kell mutatnod újból a diákot, ha ezt nem teszed meg akkor automatikusan átraknak Move XS csomagba. A Like 50et akkor sem tudnád hosszabbítani, ha lenne diákod, mert nem csak lezárták, de meg is szüntették a csomagot, így újabb hűség nem köthető rá.

(#52914) r3dsnake válasza Blue meth (#52904) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ne vegyel i4S-t, 5C ala nem szabad menni. Multhet penteken 60-ert lehetett elhozni az 5C-t a legkisebb elofizuval (movexs).

[ Szerkesztve ]

(#52915) #TOTTI válasza pepe091 (#52913) üzenetére


#TOTTI
őstag

Én most novemberben hosszabbíottam Like300-at (lezárt csomag). Diákom sem volt, csak iskolalátogatási fecni, 2016-ig van a jogom hosszabbítva.

(#52916) Blue meth válasza r3dsnake (#52914) üzenetére


Blue meth
senior tag

Jó, az Black Friday miatt volt, az egy évben egyszer van. :DD Most ugyanúgy 120 körül van, ráadásul 5c nem kéne, nem tetszik, tudásban szinte 4s, aztán mégis kétszer annyi.
Ha választani kéne, akkor 5s-t vennék, de az csillagászati árakon van számomra, részletre meg nem veszek. Marad a 4s, és az legalább rohadtul tetszik is.

[ Szerkesztve ]

(#52917) wody21 válasza #TOTTI (#52915) üzenetére


wody21
tag

Hoppá, köszi az infót, szerintem megpróbálkozom én is :)

@pepe091 - köszi, meglátjuk, remélem fog sikerülni nekem is, mint tsigalko87-nek! :)

(#52918) erdoke válasza Blue meth (#52916) üzenetére


erdoke
titán

Az 5C tudásban egy picivel az 5 fölött van, a 4S-től csak minőségérzetben marad el, minden másban jobb.

A legjobb aláírás a héten

(#52919) pepe091 válasza #TOTTI (#52915) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Két különböző dolog... Direkt leírtam, hogy a Like 50-et nem csak lezárták, hanem megszűntették, így nem lehet hosszabbítani. A Like 300 csak lezárva van, ezért meglévőt lehet hosszabbítani.

(#52920) #TOTTI válasza pepe091 (#52919) üzenetére


#TOTTI
őstag

Bocs, nem tudtam, hogy direkt volt. :-) Viszont Like S-re válthat Like 50-ről, ha igazolja valahogy a jogosultságát.

(#52921) pepe091 válasza #TOTTI (#52920) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Arra igen, de írta, hogy nincs jogviszonya.

(#52922) Blue meth válasza erdoke (#52918) üzenetére


Blue meth
senior tag

Most néztem össze a két készülék specifikációját, tény, hogy jobb az 5c (valahol érthető is), de messze nem annyival, mint amennyivel drágább (szerintem).

Egy kicsit erősebb a procija, egy picit több RAM van benne, és nagyobb a kijelzője (ppi ugyanaz). Kamera is ugyanolyannak tűnik a leírás alapján, és ugye műanyag a hátulja...

Mindenesetre jobb, mint a 4s, de nem olyan sokkal, és nekem nem is kéne.

(#52923) bepe79


bepe79
addikt

Valaki egy kalendár prognózist pls ;) Jó lenne, ha az Ace4, vagy legalább az S4 mini belekerülne! :R

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#52924) Teko001 válasza bepe79 (#52923) üzenetére


Teko001
őstag

(#52925) bepe79 válasza Teko001 (#52924) üzenetére


bepe79
addikt

Jah, ezt láttam, köszönöm! :R Ez is jó, mert megnyugodtam, hogy nem dec 10 előtt lesz Ace4 (ha lesz benne), ugyanis addig él a hűségem. ;] De azt hittem, hogy bennfentesebbek látják még előrébb. :B
: cheat on : :P

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#52926) vwpolopg válasza #TOTTI (#52920) üzenetére


vwpolopg
őstag

És ha lejár a már 1x hosszabbított like300, arról lehrt like s-re?

(#52927) #TOTTI válasza vwpolopg (#52926) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nekem úgy rémlik, hogy csak egyszer hosszabbíthatod meg, az teljesen mindegy melyik Like-ot használod a 4 év alatt, de lehet, hogy tévedek, ÁSZF-ben ki kell keresni az ide vonatkozó részt.

(#52928) raziel01 válasza vwpolopg (#52926) üzenetére


raziel01
veterán

Max 2x2 évig veheto igenybe.

(#52929) r3dsnake válasza Blue meth (#52916) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

"Tudasban szinte 4S"

:D Meg az i5-tol is jobb az i5C.

Azok a "pici" pluszok epp azt eredmenyezik, hogy az i4S mar kinszenvedes mig az i5C gordulekeny... Te tudod, de meg fogod banni. Sokkal jobb, mind a 4S, teljesen mas kategoria a ket eszkoz.

[ Szerkesztve ]

(#52930) Nescafé


Nescafé
őstag

üdv
Olyan kérdésem lennne , hogy van egy kis nyomódás az iphone 5S-emen hátul , az lenne a kérdésem hogy sztetek ezt cserélnék vagy nem?
Garanciás még.

Update : Köszönöm mindenkinek.
Akkor marad igy csak gondoltam megkérdem , tokban nem látszik.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#52931) Teko001 válasza r3dsnake (#52929) üzenetére


Teko001
őstag

Én se vennék 4S-t.

(#52930) Nescafé: A szépséghibát nem fedezi a garancia, viszont egy ilyen "szépséghiba" könnyen a garancia elvesztésével járhat.

(#52932) TheMarci válasza Nescafé (#52930) üzenetére


TheMarci
addikt

Nem, az nem a telefon hibája, hogy külső behatás érte.

Do You Dream?

(#52933) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

T-nél vettem Lumia 735öst, de nem tudok vele MMS-t küldeni. Ötlete valakinek?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#52934) Vangelis válasza cellpeti (#52933) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mobilnet aktív?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#52935) vwpolopg válasza #TOTTI (#52927) üzenetére


vwpolopg
őstag

Mindkettőtöknek köszönöm a választ. Azt hittem csak 1 évre hosszabbítottak az első kettő év után, így, hogy kettőre minden oké :)

(#52936) Gedeon31


Gedeon31
addikt

A NetPlusz internetes csomagoknăl M és L között váltăsnăl az első aktivitási díjat írják jóvá és utána mennyi lenne a következő aktivitási díj?

(#52937) dptrsk válasza Gedeon31 (#52936) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Az aktiválási díj az adott csomag havidíjával egyenlő.
Minden hónapban az első megrendelés aktiválási díját jóváírják.
Ha multhónapban aktív maradt az M és most Lre váltasz akkor jóváírják az aktiválási díjat, mivel ebben a hóban ez az első aktiválás lesz. Régebben így írtál le itt a fórumon.

[ Szerkesztve ]

(#52938) Gedeon31 válasza dptrsk (#52937) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm :) szóval egy hónapban csak egyet rendelek, akkor nem lesz aktivitási díj.

(#52939) r3dsnake válasza dptrsk (#52937) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

En lazan valtogatok csomagok kozt, nem szoktak plusz dijat felszamolni.

(#52940) dptrsk válasza r3dsnake (#52939) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Én még nem próbáltam, havi 1 aktiválással elvagyok.
Te havonta több csomagot kapcsoltatsz ki-be(pl decemberben aktiválod az M, majd ha elfogy az L csomagot IS?) és nincs plusz aktiválási díj? Előfizetésről van szó?

[ Szerkesztve ]

(#52941) r3dsnake válasza dptrsk (#52940) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Igen. Elofordult mar, hogy L-rol valtottam XL-re majd vissza. Mindketto aktivalasi dij szerepelt a szamlan, majd alatta a jovairas is ketszer.

(#52942) vatafakk válasza pepe091 (#52919) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Én like 50-re is tudtam hosszabbítani, csodálkoztam is, hogy engedte a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#52943) Breki válasza Teko001 (#52871) üzenetére


Breki
veterán

Na még sincs így szerencsére

"Telekom HU Kedves I Figyelmedbe ajánljuk Net&Roll (http://bit.ly/1w2iCjN) mobilinternet csomagjainkat, melyek esetében engedélyezett a Voip szolgáltatás. Bízunk benne, hogy találsz számodra megfelelő szolgáltatást. Legyen szép napod!"

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#52944) dptrsk válasza Breki (#52943) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ez csak egy FB üzenet, amit a hivatalos ÁSZF melléklet/szolgáltatás leíró, amit belinkeltek FELÜLÍR.

(#52945) club1 válasza dptrsk (#52944) üzenetére


club1
veterán

A Net&Roll esetében engedélyezett a voip.
Persze fontos hozzáfűzni, hogy a Net&Roll csomag hang előfizetéshez (díjcsomaghoz) nem vehető igénybe, az kizárólag a külön SIM kártyával igénybe vehető mobilinternet előfizetéshez választható. A külön adatsimes csomagokon pedig nem szokott lenni voip szűrés.

(#52946) Breki válasza dptrsk (#52944) üzenetére


Breki
veterán

Ugyanezt mondták élőben a boltban is és most kipróbálva is működött hálisten.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#52947) dptrsk válasza club1 (#52945) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Bocsánat, azthittem, hogy HangSIMhez kell a VOIP...

(#52948) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Nem tudna valaki küldeni egy screenshotot, vagy valami segítséget, hogy hol tudom letölteni a my tmobilban pdf formátumban a számlámat? Mert nekem csak egy olyan jön be, hogy kijelölöm az összes számlám (van egy havi számla és egy készülékrészlet), és kifizetem, ott választhatok hogy kártya, vagy mastercard mobile, de megnézni nem tudom magát a számlát. Hol van ez? Értelemszerűen nem fizetném be látatlanban, illetve ez céges előfizetés, csak kéne a számlából egy példány.

(#52949) lesaux válasza lugosi (#52948) üzenetére


lesaux
veterán

Bejelentkezés után egyből a Befizetésre váró számlák című dobozban a Számla száma nevű mező sokjegyű számsora alatt van egy apró Megtekintem a számlát nevű link.
Erre kattintva az új ablakban jobbra Letöltések fül, majd Hitelesített számla letöltése PDF formátumban.

Mintha a távszámlás felületet használná, nekem úgy tűnik, szóval ha nem vagy regisztálva, illetve ha céges ügyfél vagy, másképp nézhet ki.

(#52950) dptrsk válasza lugosi (#52948) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.