Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52801) Breki válasza tomy86 (#52754) üzenetére


Breki
veterán

közben kiderült

Telekom HU Szia ! A Turbo 1 GB és 3GB adatopció, valamint a NetPlusz csomagok esetében sem engedélyezett a Voip. Ahhoz, hogy ezt igénybe tudd venni, olyan hang díjcsomaggal kell rendelkezned, amelyben ez engedélyezve van. Ilyen pl. Next M, Next M aranytárskártya, Next XL havidíjas díjcsomagok.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#52802) lesaux válasza lesaux (#52705) üzenetére


lesaux
veterán

Szerintetek az alábbi ábra alapján milyen reakcióra számíthat a júzer, ha bemegy a T-Pontba (már másodszor)?

A) Parancsoljon, uram, itt a készülék, itt írja alá.
B) Elnézést kérünk, de nincs itt a telefon. Az is a te neveden van? Összeállítás alatt lesz. Jövő hétfőn, de inkább kedden lesz meg. - És hogyan érdeklődhetek, ha a bolt számát nem veszi fel senki? - A 1430-on.

(#52803) lesaux válasza Soulfly842 (#52716) üzenetére


lesaux
veterán

Karácsonyi időszakhoz közeledvén kiváló kávét is ihatsz sok-sok T-Pontban.

Nekem elég lenne, ha a kib.szott telefont legalább harmadik nekifutásra ideadnák. De ez ugye csak jövő héten delül ki...

(#52804) haxiboy


haxiboy
veterán

Megrendelésem Nem vette át státuszra változott, ez azt jelenti hogy átvehetem? Elvileg csak 5.-étől lehet átvenni.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#52806) Varszegig válasza club1 (#52798) üzenetére


Varszegig
veterán

Várj, engem nem az izgat, amikor már sorra kerülök. Az zavar, hogy amíg várok 10-15 percet a sorszámmal a kezemben, addig nem tudok leülni. Ettől nem hiszem, hogy gyorsabb lesz az ügyintézés, én viszont kénytelen vagyok időnként tornázgatni, ha nem akarom, hogy beálljon a derekam. Ügyfélbarát...

(#52807) djculture válasza Vangelis (#52793) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem még 10k-t is megér nem olyan rossz az :) Acer laptopban rossz de ott nagyon. Legalább is a 100-150 ezres laptopjaik ha 1-2 évet kibírnak már csodát kell emlegetni.

[ Szerkesztve ]

(#52808) foxymaci válasza djculture (#52807) üzenetére


foxymaci
senior tag

Nem tudom nekem semmi bajom velük az én aspire 5315-ösöm már 7éves tesómé 5 és az akksin kivül kutya bajuk

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#52809) club1 válasza Varszegig (#52806) üzenetére


club1
veterán

A várakozásra szánt terület csökkentése és ott az ülőfelületek megszüntetése pedig a személyes ügyfélszolgálatok terheléselosztásával függ össze. Logikusan ha le lehet ülni a sorunkat kivárni, akkor is be fogunk ülni, ha sokan vannak előttünk. A sorok ráadásul sorokat generálnak. (Egyetemistaként a Váci utcában voltam anno jó pénzért sorban álló statiszta egy farmerbolt akciójánál, itt viszont pont fordított a cél.) A cél tehát az, hogy kevésbé terhelt időszakban újra próbálkozzunk, vagy - ha ez megoldható - használjuk a telefonos/online ügyfélszolgálatot.
A múlt héten intéztem a flottánkban néhány kártyacserét egy kis üzlethelyiséggel rendelkező partnernél. Az előttem lévő 3 ember közül kettő olyan üggyel jött be (bankkártyával történő számlabefizetés, új prepaid készülék kínálat megtekintése), amit simán online is el tudott volna intézni.

(#52810) Keem1 válasza pepe091 (#52750) üzenetére


Keem1
addikt

Megjött a számla, amiből kiderült, nem ez, hanem a szintén most ingyenes korlátlan web&e-mail opció van a számlán. Fel is hívtam a 1430-at, a számlázáson az ügyintéző hölgy nagyon készséges volt, közölte, valóban tévesen van a számlán, ír egy számlareklamációt, ezt most fizessem be, de a következő számlából jóvá fogják írni, ne aggódjak. Közben legalább kétszer, de inkább háromszor elnézést kért, kedves volt, megköszönte a türelmem. Le a kalappal, a hangja alapján húszas éveiben járó hölgynek jár egy nagy piros pont, a munkáltatója érdekeit betartva maximálisan ügyfélbarát hozzáállást tanúsított, ritka az ilyen :)

[ Szerkesztve ]

(#52811) djculture válasza foxymaci (#52808) üzenetére


djculture
félisten

Ne a nagyon régiket nézd most vegyél egyet úgy 2-3 éve nagyon trágya minőségűek, pl egy áltó helyébe képes a zsanér egy reccsenéssel kitörni. Nem egynél láttam a kijelzőn felhősödést zsír újonnan, rossz minőségű anyagokra utalnak ezek a hibák.

[ Szerkesztve ]

(#52812) Varszegig válasza club1 (#52809) üzenetére


Varszegig
veterán

Én örülnék a legjobban, ha nem kellett volna bemennem, nekem kb. évi 1 alkalom, amikor felkeresem a T-t, de mivel duonet simet nem küldenek postán, igényelni is csak üzletben lehet, nem volt más választásom. A postán már megszoktam ezt a balkáni módit, de azért egy ekkora szolgáltatónál bosszant, ha nincsenek tekintettel arra, hogy nem mindenki tud állni. Nálam ez egy átmeneti (de visszatérő állapot), de van akinél tartós.

(#52813) Teko001 válasza #40993792 (#52805) üzenetére


Teko001
őstag

Nem azt mondom, hogy nem így van, de azt se szabad elfelejteni, hogy azért akinek minden rendben van a rendelésével, azok nem feltétlenül irkálják be ide naponta (hisz nincs mire megoldást találni), aki pedig mégis beír, azoknak a bajai pedig - az egyre könnyebben, népszerűbb, és szélesebben elérhető platformoknak köszönhetően - talán jobban össze tudnak gyűlni. Az én pénteki rendelésem miatt hívtak kedden, és csütörtökön kihozta a GLS az ígért időpontban. Egyedül az ajándék aksi nem volt hozzá, de egy rövid telefon után kiderült, hogy küldeni fogják, csak elfogyott épp.

[ Szerkesztve ]

(#52814) St3ven


St3ven
addikt

Adat roamingot hol tudom tiltani My T-ben? :F

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#52815) Teko001 válasza St3ven (#52814) üzenetére


Teko001
őstag

Külön az adatot szerintem csak a telefonodban tudod letiltani.

(#52816) w333


w333
félisten

Szerintetek LG G2 kapható lesz még ... vagy ne is várjam :F

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52817) joey04


joey04
titán

Ha megrendelem a Korlátlan böngészés-és e-mail opció-t, és megosztom a netet táblagépre, és azon netezek (nem letöltök, meg videózok, hanem a szokásos napi hírolvasás, fórumozás, stb-re gondolok) az akkor nem a havi keretemből fog lejönni ugye? Tehát az internetmegosztás elérhető ezzel a csomaggal ugye? ha valóban csak böngészésre használom!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#52818) bubuka80 válasza w333 (#52816) üzenetére


bubuka80
tag

Felvettem készletértesítőre és ma de. jött e-mail, hogy érkezett, de látom, már nincsen :(
Pedig még nem döntöttem, hogy veszek-e. Most már gondolkodnom sem kell rajta.

(#52819) polonic válasza St3ven (#52814) üzenetére


polonic
félisten

A mobilnet resznel?

(#52820) csababarca


csababarca
őstag

meddig látni előre cheat kóddal a kalendáriumot?:)

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#52821) troland26 válasza csababarca (#52820) üzenetére


troland26
őstag

jelen pillanatban nincs új telefon..tehát a legutolsó a mai Alcatel... vélhetően ma frissítenek , szereintem 3-4 napot fognak feltölteni , de ez nem biztos :)

[ Szerkesztve ]

(#52822) haxiboy


haxiboy
veterán

S4-ből az i9505-öt vagy az i9506-ot árulja a T jelenleg?

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#52823) Gedeon31 válasza haxiboy (#52822) üzenetére


Gedeon31
addikt

Az i9506 . Már pár hónapja ezt árulják.

(#52824) haxiboy válasza Gedeon31 (#52823) üzenetére


haxiboy
veterán

:R

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#52825) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ma sikerült átvennem az S4 LTE-t, a bf akcióból. tanulság: mindig verni kell az asztalt, 1430-at gyorshívóra állítani, mert az üf szolgák sokszor nem értik a témát:

1. eset: pont akkor fogyott ki, amikor összeraktam a kosarat, azalatt a 3 perc alatt (cáfolat: 13:32-es rendelés, utána 18h körül még volt, itt fentebb írták), nem lehet újra, csak új számla, teljes ár
2. meghallgattott, megértette mi a probléma, intézkedést ígért
3. összelegózta az akciós árra egy új rendelési számon, bolti átvétellel, valamiért benthagyta a tarifára is hűségidőt, pedig csak az előfizetésre kértem 2 évet, úgyhogy ezügyben üzenetet írtam a panaszkezelőbe
4. bolti átvételnél az eladó: készülékváltásnál tarifahűség is indul
5. a 2-es ügyintéző hívott vissza az átvétel után pár órával, és azzal kezdte, hogy megkapta az üzenetet, és intézkedik a tarifahűség törléséről, és elnézést kért vagy 3-4x közben, és megköszönte, hogy az ügyfelük vagyok :))

HAPPY END

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#52826) pepe091 válasza Keem1 (#52810) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Akkor jó. :) Az elején egyébként azt hittem, hogy még csak a havi összesítőben látod, de akkor ár a számlán is rajta van. De lényeg, hogy így is jóváírják.

(#52827) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Megjött az összes hüvely...

Mindegyik bontatlan vadi ÚJ !

Szuper.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#52828) vwpolopg válasza Vangelis (#52827) üzenetére


vwpolopg
őstag

Milyen hüvely? Ez vagy ez? Ha előbbi, akkor rossz topic, ha utóbbi akkor végülis jó helyen jársz, de nem szép dolog így kizsarolni belőlük újabb kedvezményeket :D

(#52829) cris78 válasza vwpolopg (#52828) üzenetére


cris78
őstag

Vangelis tud élni. Telefon, Telekom kávé, p..a :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#52830) quailstorm


quailstorm
nagyúr

amúgy szerintem Y300 lesz az

(#52831) cris78 válasza quailstorm (#52830) üzenetére


cris78
őstag

A 10 darab :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#52832) Vangelis válasza cris78 (#52831) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ahh... közel sem!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#52833) Frenky25 válasza joey04 (#52817) üzenetére


Frenky25
tag

Hatályos ÁSZF, az alábbiakat írja a korlátlan tematikus opciók általános használati feltételeinél .:

"A Szolgáltató a hálózat egységességének, a szolgáltatások biztonságának érdekében az Általános Szerződési Feltételek 4.3 pontja alapján jogosult a
szolgáltatást korlátozni, az opciós vagy az előfizetői szerződést felmondani, különösen azokban az esetekben, ha az előfizető a korlátlan tematikus
adatopciót több eszközön megosztja
vagy harmadik személy számára biztosít hozzáférést."

Ezt én úgy értelmezem, hogy ha tetheringen keresztül megosztod a neted, az szabályellenes, de ha, USB modemben használod akkor, nem korlátozhatja.

(#52834) w333 válasza bubuka80 (#52818) üzenetére


w333
félisten

Szóval akkor nagyon valószínű hogy már nem is lesz :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52835) r3dsnake válasza Frenky25 (#52833) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Es ezt megis honnan szuri ki?

(#52836) haxiboy válasza r3dsnake (#52835) üzenetére


haxiboy
veterán

Van egy tippem hogy sehonnan, a mac cím ha jól tudom elveszik az alapján lehetne szűrni, nálad, ha nem férnek hozzá a routeredhez (jelen esetben a telefon) akkor nem tudják megmondani hogy mögötte mi van.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#52837) joey04 válasza Frenky25 (#52833) üzenetére


joey04
titán

köszi, ez így szopás. nem tudom nekik miért nem mindegy, hogy a telefonon vagy a táblagépen használom-e a szolgáltatásukat... na majd még érdeklődök, hogy a valóságban ez hogy megy...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#52838) r3dsnake válasza haxiboy (#52836) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem tudnak belatni a telo moge.

(#52839) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Jósolna valaki egy kalendáriumot?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#52840) Sofian válasza Vangelis (#52839) üzenetére


Sofian
őstag

Még nem jött meg a jóslat ha jó látom.. :)

(#52841) Vangelis válasza Sofian (#52840) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor remek :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#52842) St3ven válasza Teko001 (#52815) üzenetére


St3ven
addikt

Nokián (S40 "lite") nincs ilyen lehetőség.

polonic:
Ott nem.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#52843) Teko001 válasza St3ven (#52842) üzenetére


Teko001
őstag

Az APN-t nem lehet benne átírni?

(#52844) St3ven válasza Teko001 (#52843) üzenetére


St3ven
addikt

De, de akkor is megy a net.

Napokat szórakoztunk vele a butafonos topikban. Töröltem is már a T-s APN-t, és beállítottam egy régi pannonosat, de a net mégis ment.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#52845) Teko001 válasza St3ven (#52844) üzenetére


Teko001
őstag

Szerintem nem lehet külön a roaming internetet letiltani, de azt pl. megtudod csinálni, hogy mielőtt kimész vele, lemondod és teljesen letiltatod, majd ha hazajössz, újra aktiválod.

(#52846) St3ven válasza Teko001 (#52845) üzenetére


St3ven
addikt

Jó ötlet, legrosszabb esetben ez lesz. Kikapcsoltatom az alap netet, vagy hogy hívják.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#52847) Teko001 válasza St3ven (#52846) üzenetére


Teko001
őstag

Egyébként, ha nem nem lehetne valamiért lemondani (azt nem tudom, hogyha jár a csomaghoz, akkor lelehet-e mondani), de még egy olyan ötlet (nyilván pénzbe kerül), hogy elvileg ha előfizetsz egy eseti bővítő csomagra pl sms-ben, és lemondod, akkor nem aktiválódik automatikusan vissza az eredeti csomag (ha jól tudom). Ha esetleg kellene még egy "workaround".

[ Szerkesztve ]

(#52848) n@p@lm válasza Teko001 (#52845) üzenetére


n@p@lm
őstag

lehet, nekem az első dolgom volt tiltatni a netes sim-en az adatroamingot hogy még véletlenül se találjon fel a határ közelében a külföldi hálóra.

(#52849) Teko001 válasza n@p@lm (#52848) üzenetére


Teko001
őstag

És hogy lehet?

(#52850) n@p@lm válasza Teko001 (#52849) üzenetére


n@p@lm
őstag

lemaradt a lényeg, telefonos ügyfélszolgálat.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.