Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52751) Vangelis válasza Ákinard (#52747) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem szeretnek téged :D
Lehet foglalat volt minden ügyintéző.

De lehet akkor 50 percet vártál volna,ha ..... platina vagy :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#52752) Teko001


Teko001
őstag

Ha nem jött ma a rendeléssel (GLS) az ajándék hordozható akkumulátor, akkor nem is lesz többet? Kifogytak? Vagy később jön/fel kell őket hívni miatt? Tud erről valaki valamit?

(#52753) Vangelis válasza Teko001 (#52752) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mit vettél?
Rajta van a csomag kísérőn, hogy díszcsomagolás?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#52754) tomy86 válasza Breki (#52733) üzenetére


tomy86
addikt

Lehet régebbi csomagok mellé is igényelni. Azt viszont nem tudom, hogy melyikben van engedélyezve a VoIP,.

(#52755) Teko001 válasza Vangelis (#52753) üzenetére


Teko001
őstag

S4, és nincs

(#52756) Gedeon31 válasza Teko001 (#52755) üzenetére


Gedeon31
addikt

Az enyémen sincs. Szintén nem kaptam.

(#52757) Keem1 válasza pepe091 (#52750) üzenetére


Keem1
addikt

:R
Nem pampogni akarok, eddig a T-Mobile-nál még nem volt számlareklamációm, de nem fizetnék valami olyanért, amiről előzetesen egyértelműen nem tájékoztattak. De ha jóváírják, az úgy rendben lesz, köszi :)

(#52758) Vangelis válasza Teko001 (#52755) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ha nincs ráírva akkor a raktárban azért nem tették bele.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#52759) Teko001 válasza Vangelis (#52758) üzenetére


Teko001
őstag

Ezt sejtettem, de a kérdés arra irányult, hogy van-e esély, hogy kap még az ember...

(#52760) Vangelis válasza Teko001 (#52759) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Kellett volna küldeniük.

Írni kell nekik vagy felhívni őket....

Valamiért nem kérték, hogy csomagolják hozzá.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#52761) kali válasza erdoke (#52741) üzenetére


kali
legenda

nézem üzleti oldalról, ráadásul úgy, sok dologra nem látok rá, inkább csak tippelek, meg sarkítok is talán, de; nem direkt t-sek az üzletben, hanem 'alvállalkozó cégek", valamilyen szinten muszáj elvégezni a a szolgáltató minden kapcsolódó ügyét az előfizetők/ügyfelek irányába, de az értékesítések alapján biztos kapnak valamilyen nemű jutalékot, így az az elsődleges számukra.
amit csak lehet, online intézek, a webshop útján rendelt készülék...stb átvételét szoktam csak üzletben intézni, ha gyorsan kell valami és épp van készleten számomra megfelelő helyen lévő üzletben, illetve a sim kártya cserét, de az elég ritka, illetve a jelenlegi legkisebb van azon előfizetéseimhez, amiknél ilyen probléma adódhat, felfelé meg adapteres megoldással lépek, szóval ilyen csere is csak technológiai váltáskor lesz esedékes legközelebb, de azt akarom kihozni ebből, hogy amikor üzletben intézek valamit, nem nagyon látok rendszert abban, hogy milyen igénnyel mikor kerülök sorra.
biztos van valami szisztéma a rendszerben, de gondolom több tényező függvénye, ezért változik, néha vásárlással vagy online rendelt készülék átvételével is viszonylag sokat kell várni, máskor meg csak ügyintézésre is keveset, pedig amúgy sokan vannak az üzletben és ahhoz képest kevés ügyintéző.

(#52762) HardRic


HardRic
addikt

Na meglett a telefonom délután, de nem kaptam külső akkut. Rögtön utána bementem a legközelebbi T-pontba és írattam panaszt. Mit tudok még tenni? Két hete szopok a rendeléssel, csak azért mert jár hozzá ajándék, aztán meg se kapom. Nem veszek ezeknél többet készüléket az biztos.

(#52763) kali válasza HardRic (#52762) üzenetére


kali
legenda

esetlegesen telefonálni is elég lett volna, nekem is 2 nap alatt helyére tették a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#52764) HardRic válasza kali (#52763) üzenetére


HardRic
addikt

Előtte telefonáltam, sikertelenül. Lehet csak rossz ügyintézőt fogtam ki?

(#52765) erdoke válasza kali (#52761) üzenetére


erdoke
titán

Az utóbbi két alkalommal pontosan SIM csere miatt kellett bemennem, egyébként eszem ágában nincs fizetni a drága parkolást és pocsékolni a drága időmet. Ez valódi T pont, nem alvállalkozó.

A legjobb aláírás a héten

(#52766) kali válasza HardRic (#52764) üzenetére


kali
legenda

lehet, ügyintézője is válogatja, sajnos...

erdoke; nincs már direkt t-s üzlet.
időm jellemzően rengeteg, ráérősen nem riadok vissza a tömegközlekedéstől, sietősebb esetben meg taxi, így egyik esetén sem problémás a parkolás. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52767) Nazara


Nazara
őstag

Pittyeg este a telóm, nézem: írja a T, hogy a rendelt készülék az atvevőhelyre megérkezett. Na mondom, az szép, már szerdán át is vettem. :DDD kicsit le lehetnek terhelve... :U

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#52768) grafikus17


grafikus17
senior tag

Sziasztok!
Szerdán vettem egy telefont domino csomagban, online rendeltem, üzletben vettem át. Nem jött be a telefon, visszavinném és élnék a 14 napos visszafizetéssel.
Ha személyesen viszem be az üzletbe, akkor mikor fizetik vajon vissza?
Kp vagy utalnak?

Xiaomi Redmi note 7

(#52769) Vangelis válasza grafikus17 (#52768) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Utalnak vagy posta gondolom.

És max 30 nap!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#52770) kenny123


kenny123
addikt

Hali!

Adott egy Move M ATK díjcsomag, hűséggel, jelenleg is használatban. Nemsokára utazok Németországba, előreláthatólag huzamosabb ideig.

Kérdésem az lenne, ha kintről is használnám a kártyát, (mondjuk banki sms-ek, esetleg ritkán 1-2 hazatelefon) az nagyon durván megterhelné a számlát? Vagy van erre valami huzamosabb Roaming, ami olcsó, nekem jó lenne? Vagy inkább gondolkozzak a telefonálásokat illetően Voip-ban?

Köszi.

yo

(#52771) Logeeen válasza kenny123 (#52770) üzenetére


Logeeen
senior tag

Szerintem sokkal jobban kijössz, ha a VOIP-ot használsz.

#Xiaomi 13T#

(#52772) kenny123 válasza Logeeen (#52771) üzenetére


kenny123
addikt

:K , köszi.

Viszont, a mondjuk kötelező, banki smseket ha mindenképp meg akarom kapni kinn, arra terhel valami plusz költséget a Telekom?

yo

(#52773) Teko001 válasza kenny123 (#52772) üzenetére


Teko001
őstag

SMS fogadása ingyenes külföldön is. Egyébként tényleg jobban jársz kint VoIP-al, vagy esetleg nem tudom mennyit szánsz rá, de lehet van olyan mobil csomag kint, amiben van nemzetközi telefonálás is

[ Szerkesztve ]

(#52774) Mr.Csizmás válasza kenny123 (#52770) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ilyenen gondolkoztam én is, a kinti keresettel nem pénz a banki ügyintézéshez fenntartani :) webshopban bármilyen bankkártyával ki tudod fizetni a számlát.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#52775) Logeeen válasza Teko001 (#52773) üzenetére


Logeeen
senior tag

Csak akkor minek van a T-s kártya...

#Xiaomi 13T#

(#52776) catroot válasza HardRic (#52762) üzenetére


catroot
veterán

Várjál. Én ma megnéztem, hogy áll a kiszállításom a T oldalán. Ugye dec. 2. volt a dátum plusz 5 munkanap.

Tegnap még szállítás alatt, ma már "nem vette át". Hát mondom ez meg mi a p.csa? Majdnem naponta bementem az átvevőre érdeklődni, 5-én meg nem telt le az 5 munkanap...

Aztán fogtam magam, betelefonáltam az átvevőre és már ott van a csomag.
Nem ment egyszerűen.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#52777) tothferenc


tothferenc
senior tag

ilyenkor mi van? se egy telefont, se egy smst, de még egy mailt sem toltak el...

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#52778) raziel01


raziel01
veterán

Na lehet lesz ma telefon bár hétfőre ígérték szerdán. (S4)

"Kedves Címzettünk!

Ezúton értesítjük, hogy a 66****70 számú csomag 0 utánvét összeggel a mai napon kézbesítésre kerül a következő időintervallumban: 09:00 - 12:00 az alábbi címen..."

"Rendelés állapota:
Futár kiszállításra átvette."

(#52779) grafikus17


grafikus17
senior tag

Sziasztok!
A 14 napos visszavásárlási idő alatt, esetleg van lehetőség még 3 napon belül készülék cserére. Mert nekem a telefon akkumulátorával van igazából a baj. Másodszori teljes feltöltés után éjjel 12-től reggel 5-ig lement 80% ra, majd most 9 órára 72% -on áll.
akkumulátor készenlét 45% ez nem is értem miért látszik.
telefon készenlét 39%
képernyő 10%
android rendszer 2%
tegnap estére lement 42% úgy hogy nem telefonáltam vele.
Se wifi, se mobilnet, se GPS
Alcatel POP C1 1300mA

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#52780) #78121280 válasza tothferenc (#52777) üzenetére


#78121280
törölt tag

Szerintem már ma keresni fognak. Vagy hívd fel őket ezen a számon: 30/9303030

(#52778) raziel01 "Na lehet lesz ma telefon"

Nem lehet, hanem biztos ha már a futárnál van. :)

(#52781) Freiherr


Freiherr
őstag

Én is várok ma egy online rendelt telefont,kíváncsi vagyok,lesz-e a csomagban külső akku.

XXX

(#52782) Teko001 válasza Freiherr (#52781) üzenetére


Teko001
őstag

Én tegnap nem kaptam, azt mondták telefonon, hogy átmenetileg kifogytak belőle, de van egy lista arról, hogy kik nem kaptak, és amint lesz, kiküldik.

[ Szerkesztve ]

(#52783) Freiherr válasza Teko001 (#52782) üzenetére


Freiherr
őstag

És szerinted be fogják tartani a szavukat?Jól jönne nekem is.

XXX

(#52784) Teko001 válasza Freiherr (#52783) üzenetére


Teko001
őstag

Van akinek itt már kiszállították utólag külön, úgyhogy esélyes.

(#52785) Sofian válasza grafikus17 (#52779) üzenetére


Sofian
őstag

Pár darab töltési ciklus kell amire beáll a szoftver és pontosabban megtudja mondani az akku töltöttséget. új telefonnál ez még normális. Ha mégisaz akku rossz akkor azt külön is lehet cseréltetni. Nem kell az egész telefont.

(#52786) Varszegig válasza lugosi (#52707) üzenetére


Varszegig
veterán

Már fejlesztik a rendszert, a nyomogatós lányka tegnap kávéval is kínált, amit köszönettel nem fogadtam el. Viszont egy k*va széknek tudtam volna örülni, mert rohadtul fáj a derekam már 5-10 perc folyamatos állás után is. Ki volt az az idióta, aki száműzte a T pontokból a székeket????

(#52787) club1 válasza Varszegig (#52786) üzenetére


club1
veterán

Jó pénzért anno felmérték (nem T-nél), hogy azokon az ügyfélszolgálatokon ahol nincs szék, sokkal hamarabb végeznek az ügyfelekkel és így olcsóbban üzemeltethetőek, mint a kényelmesek. Azóta ezt tanítják is.

(#52788) Zoty4 válasza club1 (#52787) üzenetére


Zoty4
őstag

majd 1-2 év után meg jön a visszér szegény ügyfélszolgáltatósoknál.

(#52789) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Srácok a Acer Z4 megér 30ft-ot?

Most hívtak, ha nem húzok el adnak egyet.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#52790) KZP válasza Vangelis (#52789) üzenetére


KZP
őstag

Én Acer-t semmiből sem vásárolnék. :N Más lehetőség nincs?

(#52791) Vangelis válasza KZP (#52790) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Szemetek :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#52792) Mr.Csizmás válasza Vangelis (#52789) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

harminc, vagy ezer? :D 26k a listaára :U

ok :)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#52793) Vangelis válasza Mr.Csizmás (#52792) üzenetére


Vangelis
nagyúr

30forint! vagy 40ft ért....

nem ezer...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#52794) glaci válasza Vangelis (#52793) üzenetére


glaci
őstag

Én a helyükben inkább hagynálak elmenni, de hát Ők tudják! :D

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#52795) Vangelis válasza glaci (#52794) üzenetére


Vangelis
nagyúr

:B

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#52796) Varszegig válasza club1 (#52787) üzenetére


Varszegig
veterán

Na jó, de szerintem ezt úgy kéne érteni, hogy a dolgozóknak nincs szék:P

(#52797) catroot válasza Freiherr (#52781) üzenetére


catroot
veterán

Én most vettem át az enyémet, abban nem volt.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#52798) club1 válasza Varszegig (#52796) üzenetére


club1
veterán

A cél az, hogy az ügyfelek ne üljenek le, mert ők ha kényelemben vannak, jobban húzzák az ügyintézést, több mindent kérdeznek/kérnek, így az ügyintéző kevesebb ügyfelet tud egy műszakban kiszolgálni. De mivel az ügyintézőnek szemmagasságban kell kiszolgálnia, vagy ő is áll, vagy bárszéken kell ücsörögnie (mindkettőre van példa).

(#52799) namenlos


namenlos
tag

Végre lehet venni Music XS-sel is mobilt, kérdésem, hogy a havidíjból megy itt is a hálózaton kívüli SMS-ezés? Ez ugye nincs feltüntetve, de a sima Like esetén is így van.

(#52800) tothferenc


tothferenc
senior tag

no, most hívott a rendelés visszaigazolása miatt egy ügyfélszolgálatos (?!?!). 3 kérdés után elbírált, hogy hitelképes vagyok... :) csak 15 ezret állapított meg forgalmi előlegként. Viszont mivel van forgalmi előleg, nem vehetem át Tré Pontnál a telót, mert ott nem fizethetek forgalmi előleget (WTF?? :U ) ezért a pár méterre lévő Inmedio-nál vehetem át szerdán 14 óra után. Kérdezem, hogy mi van akkor, ha jövő 7en kifizetem a készülék teljes árát?! Azt mondja, hogy semmi. :) Kérdezem, hogy szerepel-e a csomag tartalma között az online rendelésnél ígért külső akku. A válasz 4 mp-s gondolkodás után: "ÖÖ, természetesen, ezek lesznek benne: 64 K-s sim, iPhone 5S 32Gb, fülhallgató, és belső akkumulátor, szóval igen, tartalmazza a csomag az akkut." Mondom, a külső, ajándékként kapott akkura gondoltam, de csak hajtogatta, hogy igen, oda van neki írva, hogy belső akkumulátor. megköszöntem a segítségét, és letettem a telót. :W

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.