Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116027) kchris78 válasza fateless (#116020) üzenetére


kchris78
veterán

a konkrét helyzet az az hogy otthon koaxos net van. ott nyilván stabil. mindenhol stabil a mobilnet is.. a sebessége nem érdekel igazából mert egy gyenge RDP illetve Putty mindenre elég... Távolról üzemeltetek rendszereket és ha bármi gond van és mobilneten nem tudok közbelépni vagy megnézni hogy mi a helyzet ha riasztás van SMS-en az ciki... valaki mást riasztani adott esetben akinek nem dolga és megkérni hogy nézzen már rá de neki nem biztos hogy meg lesz a szakmai tudása etc.. ha már olyan flottás csomagom van ami nem volt annak idején 30Mbitre limitálva anno nem tudom ez a limit most hogy áll... legyen lassú de legyen stabil :).Tetézve azokkal a cikkekkel amikor jöttek a szolgáltatók hogy hát ez nem éri meg mert ez csak nyáron van... 4 hónap. nyereségbe beleférne de indokolni is lehet a plusz kiadást hiszen pont a felhasználókért kell fejleszteni. De nem tudom a részleteket - de erősen valószínűsítem hogy a lefedettség nem a nyári forgalomra lett méretezve.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.