Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115351) Ringman válasza Beniii06 (#115345) üzenetére


Ringman
nagyúr

remélem ezzel párhuzamosan majd a flottás előfizetéseket is frissítik majd. :)

(#115352) zzola válasza blackmajesty (#115349) üzenetére


zzola
félisten

Én most próbáltam online díjcsomagot módosítani, Magenta1-ben a 0 forintos díjcsomag mellé nem lehet korátlan mobilnetet választani...

[ Szerkesztve ]

(#115353) blackmajesty válasza #40993792 (#115350) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Hmm, ezt nem láttam a hvg oldalán.

Ehhez tudok gratulálni annak, aki ezt így kiadta, mert ez nem így van...

(#115354) nord_ válasza zzola (#115352) üzenetére


nord_
veterán

üzleti díjcsomagokról volt szó.

(#115355) zzola válasza nord_ (#115354) üzenetére


zzola
félisten

Faja, akkor benéztem! Pedig még olvastam is tegnap...
:B

(#115356) atosan válasza blackmajesty (#115349) üzenetére


atosan
addikt

Ezt értem, azt is megértem, hogy visszaélések végett szigorították. Hivatalosan itt élek 13 éve, személyin kívül minden okmányom magyar. 10 éve meglévő, rendszeresen fizető stb ügyfelekkel lehetne kivétel. Ami januárig néhány kattintás volt, most akár hetekbe telik. Beutazok egy boltba, megveszem bolti áron, persze olyat nem ami online elérhető és sokkal drágábban. Csinálják, nincs ezzel gond, szívesen igazolom magam, beutazok ha kell. Egy ilyen volumenű cégnek nem hiszem, hogy gondot jelentene ha online elindítom a megrendelést, boltban igazolom magam és utána érvényesítik. Ennyivel is beérném.
Na jó, nem piszkolom tovább a topikot.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#115357) blackmajesty válasza zzola (#115352) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Mert az nem is hang csomag, a neve mobilinternet... A legkisebb hang csomag az a Mobil S! Az, hogy lehet beszélni 35 Ft-ért a Mobilinternet csomaggal, az egy dolog, de ez nem számít hang csomagnak, mivel 0 perc lebeszélhetőséget tartalmaz. (ÁSZF nem is említi a hang csomagok között, de nem linkelem).
És ha megnézed, üzleti oldalon nincs is olyan lebeszélhetőség nélküli internet csomag, amivel lehetne beszélni. Szóval nem mondtam hülyeséget!

(#115358) zzola válasza blackmajesty (#115357) üzenetére


zzola
félisten

:R
Én nem mondtam, hogy hülyeséget mondtál. Én voltam a tájékozatlan...

(#115359) blackmajesty válasza zzola (#115358) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Az észrevételed amúgy jogos, mert amikor választasz csomagot, ott van ugye a 0 perc + net 3 vagy 10 GB lehetőség, ilyen konstrukcióban tényleg nincsen korlátlan internet.

Igazából amit a sajtóközlemény mond, az nem igaz. :)

(#115361) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Hali ! Számhordozás ez mit jelent a gyakorlatban ? Hogy fognak felhívni ? +20 vagy + 30 ?

(#115362) Tompika777 válasza muszi0521 (#115361) üzenetére


Tompika777
senior tag

A számhordozás a teljes hívószámodra vonatkozik körzetszámmal együtt.

(#115363) muszi0521 válasza Tompika777 (#115362) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Köszönöm !!

(#115364) zzola


zzola
félisten

Magenta1-be webshopban nem lehet bevinni meglévő Dominós számot?

(#115365) dptrsk válasza zzola (#115364) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha már van egy Magenta1 csoportod, akkor nagy valószínűséggel ha a te nevedre kerül a a Dominoról havidíjasra váltó SIM is, akkor arra a folyóra kerül, ami a Magenta1-es folyó.
Ha most csinálsz Magenta1 csoportot, akkor mindenképp kell személyes beavatkozás az összerendelés miatt szerintem.

Ha meg tudod rendelni online a magenta1-es csomagot, akkor rendeld meg, s utána telefonon érdeklődj, ha nem tudod megrendelni, akkor egyből telefonon érdeklődj

(#115366) zzola válasza dptrsk (#115365) üzenetére


zzola
félisten

Ha sima előfizetésre szeretném váltani Domino-t, arra van lehetőség, de M1-be nem tudom bevinni.
Köszi!
Dumálok Vandával, aztán majd kapcsol valakit....

:DDD

(#115367) fateless válasza zzola (#115366) üzenetére


fateless
veterán

Ha jól emlékszem, úgy volt nálam, hogy a nevem alatt levő dominó kártyánál alapban a magentán kívül jelezte az új előfizut, majd egy egyeztetés után (-30% nem mindegy) átkerült.

Majd, írd le, hogy sikerült

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#115368) Rage47


Rage47
veterán

A netcsomagoknál a Messengeren belül mi nem számít adatforgalomnak? A médiatartalom is vagy csak a betűk? Hívások?

[ Szerkesztve ]

(#115369) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Sziasztok! Ilyen kártyám még nem volt. a neve Domino fix quick sim, nincs aktiválva, aktiválni szeretném a neten ezen a linken: https://www.telekom.hu/shop/domino-aktivalas
nem előfizetői kártyát szeretnék hanem feltöltő kártyásat, itt kérik az általános adataim, nem vágom, de akkor elvben a kártyás simet aktiválhatom itt is az adataim megadása után ugye? :D

(#115370) zzola válasza Marcsello31 (#115369) üzenetére


zzola
félisten

Igen. Meg kell adnod a személyes (valós) adataidat, ellenben nem lesz aktiválva a szám.

(#115371) anglergab válasza Rage47 (#115368) üzenetére


anglergab
addikt

A hívás adatforgalomnak számít, az üzenetek nem.
Az jó kérdés, hogy az átküldött fájlok annak számítanak-e. Valószínűleg igen.

[ Szerkesztve ]

(#115372) Marcsello31 válasza zzola (#115370) üzenetére


Marcsello31
őstag

Szia! Értem! De akkor sem válik havidíjas kártyává hanem mint feltöltőkártyás sim marad utánna is ugye? :) én csak ettől tartok, Hordozhatóság meg a netje miatt kellene majd.

De mint feltöltő kártyás sim nem előfizus.

(#115373) MadMancs válasza Rage47 (#115368) üzenetére


MadMancs
veterán

Telekomnál csak a szöveges üzenet korlátlan tartalom. Hívás nem.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#115374) zzola válasza Marcsello31 (#115372) üzenetére


zzola
félisten

"domino-aktivalas" Nem lesz előfizetéses....

(#115375) Marcsello31 válasza zzola (#115374) üzenetére


Marcsello31
őstag

Értem! köszi! Csak ez még új nekem, ezért voltam bizonytalan, köszi a választ! akkor elő kaparom a személyim. köszi a helpet mégegyszer! :)

(#115376) 4Grider válasza Marcsello31 (#115375) üzenetére


4Grider
nagyúr

A feltöltőkártyások is előfizetők, csak épp előre feltöltik az egyenlegüket, míg az utólag fizetők a hívásdíjat utólag, a benyújtott számla alapján rendezik.
Minden egyes feltöltéssel egy határozott idejű előfizetői szerződést kötsz a szolgáltatóval.
Azért kell a nevedre venned a kártyát, hogy ha valami bűncselekményt követnél el a sim segítségével (vagy csak társaságában), a hatóságok könnyebben megtaláljanak. És épp ezért kell majd minden évben az adataidat egyeztetned a szolgáltatóval, mivel őt (és így téged is) a jogszabályok erre kötelezik.

(#115377) Marcsello31 válasza 4Grider (#115376) üzenetére


Marcsello31
őstag

Hali! Értem, közben már sikerült beszélnem velük, sikerült aktiváltatni a kártyát, Akkor majdnem ugyan az a dolog. Meglepődtem, hogy vidéken is van 4gé, "messzi vidéken".

(#115378) tylerddd


tylerddd
veterán

Helló! 64GB-nál nagyobb háttértárral miért nincs i11 a Telekomnál? Nem is volt soha? Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#115379) norbertoth


norbertoth
senior tag

Hűségidő
2020.06.04-ig
még 0 nap van hátra

Ma már lehetne módosítani? :D

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#115380) enginev3.0 válasza norbertoth (#115379) üzenetére


enginev3.0
félisten

Már előtte is lehetett volna sokkal ha jól tudom, nem?

Egyébként próbáld meg, ha nem lehet, úgy is kiírja hogy ennyi meg ennyi kötbért kell fizetned

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#115381) norbertoth


norbertoth
senior tag

38.500Ft kötbér ha ma váltok :DD majd holnap, hamarabb csak akkor lehet ha készüléket is vennék egyébként vagy feljebb.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#115382) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Sziasztok! Ezeket a szolgáltatásokat hol tudom aktiválni?!

A csomagban foglalt netet a sikeres megrendeléstől számítva, az alábbiak szerint használhatod fel: Korlátlan net 1 napra opciót 1 napig (24 órán át), a Korlátlan net 3 napra opciót 3 napig (72 órán át), a Korlátlan net 3 napra opciót 30 napig használhatod fel. A korlátlan net 30 napra opció elegendő egyenleg esetén automatikusan megújul.

Milyen programmal vagy sms vagy számon keresztül?! A választ előre is köszönöm!

(#115383) enginev3.0 válasza Marcsello31 (#115382) üzenetére


enginev3.0
félisten

Telekom appban (nekem ezek vannak)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#115384) Marcsello31 válasza enginev3.0 (#115383) üzenetére


Marcsello31
őstag

Szia!Ment üzi!

(#115385) n42


n42
tag

Sziasztok, a napokban nem volt anomália a Telekom mobilhívásoknál? Tegnap egész nap hiába hívtak, nem csörgött ki, ha én hívtam valakit, rendben volt minden. A mai nap az egyik kollégámat hívta valaki, de folyamatosan az én kontaktomat dobta ki neki. S volt, h én hívtam a srácot, de neki egy harmadik munkatársunk nevével futott a hívás...

(#115386) Marcsello31 válasza enginev3.0 (#115383) üzenetére


Marcsello31
őstag

Szia! Ezeket melyik menü pont alatt találom? Nekem teljesen más, de nekem dominóm van, korlátlan net 9900ftért de az nem egyszeri 30napos hanem havidíjas. bár nem tudom mi a külömbség gondolom ha nincs rajta pénz akkor nem kapcsolódik be.

(#115387) enginev3.0 válasza Marcsello31 (#115386) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam mobil, és ott van középen hogy kiegészítő szolgáltatás

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#115388) ubyegon2 válasza Marcsello31 (#115386) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

gondolom ha nincs rajta pénz akkor nem kapcsolódik be.

Nulla forintos egyenleggel minden opció bekapcsolható, ami nulla forintba kerül, például a Domino Day 1GB 1 napra vagy a 300MB és 30 perc 1 napra, szerdánként.

korlátlan net 9900ftért de az nem egyszeri 30napos hanem havidíjas.

Ez is 30 napos, de úgy nézem Megújuló kategóriában van, de nem havi díjas. Most esett le, mire gondolsz! :K Ahogy mondod, ha van annyi összeg a Domino-n, megújul automatikusan 30 nap elteltével, ha nincs, akkor nem. De nem havidíj, mivel azt utólag kellene fizetned.

[ Szerkesztve ]

(#115389) kovacsmi_74 válasza ubyegon2 (#115388) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

"Havi díj."

(#115390) Marcsello31 válasza ubyegon2 (#115388) üzenetére


Marcsello31
őstag

Értem, tehát ha nekem csak két hónapra, talán 3 ra kellene, akkor arra teljesen korlátlan lenne, és ha lenullázódik a sim kártyám 0ftra utána, akkor nem újul meg és nem kel külön utólag más képp kifizetnem, erre gondoltam amúgy igen, :) ahova megyek majd ott nem lesz vezetékes net csak mobil de az fullos. Aztán a telekomnál maradtam, mert ott volt annak a legjobb a térereje. csak az árat nem értem :D.

(#115391) Marcsello31 válasza kovacsmi_74 (#115389) üzenetére


Marcsello31
őstag

Értjük, csak kérdés hogy mi van ha a kártyán 0 a forint utána, ki lehet e kapcsolni stb.

(#115392) MadMancs válasza Marcsello31 (#115391) üzenetére


MadMancs
veterán

Ha nincs a kártyán fedezet nem újul meg a következő 30 napra. Nem fog túlszámlázni (nem is tud). Mindig az adott egyenlegből ami van lehet gazdálkodni.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#115393) Marcsello31 válasza MadMancs (#115392) üzenetére


Marcsello31
őstag

Értettem! Köszönöm a válaszokat, akkor ki próbálom majd, arra a 3 hónapra, de amúgy nagyon jó az lte kapcsolat, hipergyors. :) most már csak egy antennás 4g 3g modemet kell keresnem, a telóm nem bírná ezt az oszt osztj működj dolgot sokáig.

[ Szerkesztve ]

(#115394) kovacsmi_74 válasza Marcsello31 (#115391) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Nekem nincs bekapcsolva.
Megújul, ha van elegendő összeg hozzá. Ha nincs, akkor legközelebb csak akkor, ha töltesz fel rá elegendő összeget. Kikapcsolni pedig bármikor lehet, nem csak 0 Ft esetén. Még él, kikapcsolod, használhatod a 30 napos időszak végéig.

Amúgy ez akciós dolog, pár hónapja van. Ha nem kapcsolod ki, akkor elvileg a promóció lezárása után is tudod sokáig használni (a kivezetéséig), de egy kikapcsolás utáni lezárást követően már nem tudod újra visszakapcsolni. (Remélem érthető volt.)

[ Szerkesztve ]

(#115395) Marcsello31 válasza kovacsmi_74 (#115394) üzenetére


Marcsello31
őstag

Akkor nem lesz meglepi számla utána sem. Erre voltam kíváncsi.

(#115396) zzola válasza Marcsello31 (#115395) üzenetére


zzola
félisten

Mitől lenne meglepi számla? Te mindent előre fizetsz, szóval ha nincs keret, nincs szolgáltatás...

(#115397) Marcsello31 válasza zzola (#115396) üzenetére


Marcsello31
őstag

De marad az idegi szolgáltatás. :D vicceltem. Ok tmost már kèpben.

(#115398) ubyegon2 válasza Marcsello31 (#115390) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

nem kel külön utólag más képp kifizetnem

Nem kell, a prepaid-ban az a jó, hogy csak előre fizetünk. :K

(#115389) kovacsmi_74

Ezt a megfogalmazást a Telekom poenjának fogjuk fel, mert totál értelmezhetetlen egyébként. Ha 28-án kapcsolom be, akkor max 3 napig tudom használni? Mert ugye a havidíj az adott naptári hónapra vonatkozik, a 30 nap meg 30 darab egymást követő naptári napra.

[ Szerkesztve ]

(#115399) McLaca


McLaca
őstag

Üdv,

annak mi lehet az oka, hogy tegnap "számhordozott" (blue-ból dominóba) számok ma még mindig nem adhatók hozzá az apphoz? "A megadott telefonszám nem tartozik a Magyar Telekomhoz" az üzenet. Weboldalon próbálva az SMS-t elküldi, de a kód beírása után a beszédes "általános hiba" olvasható. Ráadásul stílustalanul piros háttérrel (magenta helyett). :D
Valami adatbázis-frissítést kell hozzá megvárni, vagy csak általánosan sz@r valami? 2 szám, ugyanakkor, ugyanannál az ügyintézőnél volt a hordozás, egyben csinálta a kettőt (és leszámlázni nem tudta).

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#115400) kovacsmi_74 válasza ubyegon2 (#115398) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Lehet, hogy az "Időszaki díj" pontosabb lenne, mint ahogy itt is látszik.
Alkalmazásban ez egyébként "egyszeri" néven fut.

Bár, ha a "havi díj"-nál maradunk, akkor naptári hónaponként 1x ennyit kell fizetni, feltéve ha minden hónapban meg is újul, de ezt csak Grétsy tanár úr tudná tisztába tenni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.