Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115451) t1 válasza hangyász2 (#115441) üzenetére


t1
addikt

Köszönöm megpróbálom :R

(#115452) Soma01


Soma01
veterán

Sziasztok!

Pár napja van csak Dominó előfizetésem. Azt szeretném kérdezni, hogy az ingyenes mobiladat igénybevételi lehetőségre "ma" már csak a szerdai Dominó Day maradt? Most kaptam meg a kártyát 1GB nettel. He ez elfogy milyen lehetőségeim lesznek? Csak a netet tesztelni vettem ezt a kártyát, hogy lássam, hogy a Telekomnak van-e lefedettsége xy helyen. Nagy adatforgalmazás nem lesz rajta.

(#115453) Zeki válasza Soma01 (#115452) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igan. Csak az.

(#115454) Soma01 válasza Zeki (#115453) üzenetére


Soma01
veterán

Köszi!

Félreértés ne essék! Nem gondoltam, hogy a Telekom majd ingyen, több gigabájt netet ad minden hónapban nekem. Csak hallottam, hogy a mostani helyzetre való tekintettel voltak ingyenes netezési lehetőségek és nem tudtam pontosan, hogy van-e még ez, vagy várható-e még ezen akció folytatása... Ennyi.

(#115455) ubyegon2 válasza Soma01 (#115454) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nem gondoltam, hogy a Telekom majd ingyen, több gigabájt netet ad minden hónapban nekem.

Pedig de, minden szerdán/csütörtökön 1GB-ot ad. :K A 10GB covid-net május 31-ig volt csak. Reméljük ennek így nem lesz folytatása.

[ Szerkesztve ]

(#115456) Soma01 válasza ubyegon2 (#115455) üzenetére


Soma01
veterán

"Reméljük ennek így nem lesz folytatása."
Belassult a hálózat nagyon? Vagy miért?

A Dominó Day-t tudtam. Mondjuk az kb. 4x1 GB havonta, de csak 1-1 napig (csüt. 8-ig) használható fel az az 1 GB adatmennyiség, ha jól tudom.

(#115457) Tompika777 válasza Soma01 (#115456) üzenetére


Tompika777
senior tag

Azt írtad, hogy csak tesztelésre vettél domino simet, ahhoz meg bőven elég annyi adat, vagy nem?

(#115458) ubyegon2 válasza Soma01 (#115456) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Belassult a hálózat nagyon? Vagy miért?

Kicsit talán, de nem emiatt írtam, hanem az apropó miatt! Remélem nem lesz megint covid miatti országbezárás!

Igen 24 órára kapsz 1 GB-ot minden héten, míg nem volt éppen wifi melóban, mindig vagy szerda reggel vagy csütörtök reggel aktiváltam, emiatt írtam, hogy szerda/csütörtökre kapod.

Ha ennyivel nem tudod tesztelni a hálózatot......

(#115459) Soma01 válasza Tompika777 (#115457) üzenetére


Soma01
veterán

De, bőven elég. De, ha jól értem, ezzel az opcióval csak szerdán lehet adatforgalmat "tesztelni". De mondjuk térerőt ettől még lehet tesztelni.

ubyegon2
Akkor most egy konkrét (8-tól, 8-ig) 24 órára adnak 1GB-ot vagy az aktiválástól számítva 24 órára, de legkésőbb csütörtökön reggel 8 óra előtt kapcsolhatom be?

(#115460) ubyegon2 válasza Soma01 (#115459) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Aktiválástól számít a 24 óra, persze az App teljesen falsul írja ezt ki. Szerdán ugye amikor aktiválhatod, onnantól számít(néha csúszott már) és csütörtökön 08 előtt kell aktiválni és akkor onnan 24 óra. Szóval nem 8-tól 8-ig. Sokszor aktiváltam már csütörtökön is és másnap 8 előttig megvolt az 1GB maradéka.

[ Szerkesztve ]

(#115461) AAntii


AAntii
őstag

Sziasztok!
Ha a mobilos csomagomhoz rendelnék 4g routert, gyárilag függetlent kapnék mióta van lehetőség feloldásra, vagy utólag kell feloldani? És van e jelentősége annak, hogy kifizetem a routert vagy a hűségidőm végéig a számlámhoz hozzáadott részletben fizetem?
Köszi a segítséget!

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#115462) Soma01 válasza ubyegon2 (#115460) üzenetére


Soma01
veterán

Köszi!
Ez így jó lesz.
Ha meg kell valamelyik másik napon is, majd veszek pár száz megát.

(#115463) Soma01 válasza ubyegon2 (#115460) üzenetére


Soma01
veterán

Egy kérdés még eszembe jutott. Ha a Dominó Day 1 gigát aktiválom, akkor ez az adatkeret kezd el fogyni először, ugye, nem a már meglévő? Amúgy a meglévőt sem külön x forintért vásároltam, hanem eleve így, ezekkel az adat és perc egyenlegekkel vettem a sim kártyát a Telekomtól. (1GB net, 80 perc beszélgetés)

(#115464) viktorhu válasza szemesi69 (#115450) üzenetére


viktorhu
veterán

Remélem, hogy mindenki felsorolja most, akitől nem kértek előleget. Látod, tőle meg igen, szóval ez rajta nem fog segíteni. Az pedig, hogy a hitelkerete egy részét kimerítette egy idei vásárlással, elég valószínű magyarázatát adja annak, hogy második hitelt már nem kapott.
Nyilván a hitelkeret nagysága sok mindenen múlik. Amikor vettem még szolgáltatótól mobilt, nekem is futott párhuzamosan több készülékvásárlás sokszor, de sokan panaszkodtak már, hogy akár magentában sem engedte a másodikat párhuzamosan.

(#115465) ubyegon2 válasza Soma01 (#115463) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ismerem, nekem is volt/van ilyen még meglévő 1GB a kártyán és igen, a Domino 1GB fogyott nálam el mindig, nem a hosszútávú és nem a 3,5GB, amit ráraktam. :N

(#115466) Soma01 válasza ubyegon2 (#115465) üzenetére


Soma01
veterán

Én a sim-mel kapott "ajándék" 1GB vs Dominó Day 1GB viszonyára vagyok kíváncsi.

(#115467) kovacsmi_74 válasza Soma01 (#115466) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Ez mindig ajánlott!

(#115468) ubyegon2 válasza Soma01 (#115466) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Arra gondoltam, csak hülyén fogalmaztam valóban. 😉
Mivel ez az 1GB hosszútávú, nem fogyhat hamarabb, mint a 24 órás.

[ Szerkesztve ]

(#115469) Soma01 válasza ubyegon2 (#115468) üzenetére


Soma01
veterán

Köszi.
Így már érthető. (bb) :D

kovacsmi_74
Köszi neked is!
Meglesz az is.

[ Szerkesztve ]

(#115470) FLD1987 válasza Winne (#115435) üzenetére

Utoljára 2015.02.08. körül vettem magamnak a Telekomtól Nokia Lumia 930 mobiltelefont. Utána hűség nélkül vettem mobiltelefont magamnak. Közben kb. 20.000 HUF összeg körüli havidíjakat fizettem és most is ekörül lesz a hűségben vállalt havidíj.

Postára menni vagy benzinkútra menni lett volna nekem a jobb választási lehetőség. Jelenleg este szoktam ébren lenni, kb. 18 órától 6 óráig szoktam ébren lenni és kb. 6 órától 18 óráig szoktam aludni. Ezért majd a futárnak kell várnia, hogy felébredjek és utcai ruhába öltözzek és kimenjek az utcára a mobiltelefon miatt és átvegyem tőle. Volt olyan, hogy a GLS e-mailben írta, hogy 2020.04.27. 17 óra és 20 óra között fog jönni és hozza a terméket (60 db szájmaszkot hozott). Ekkor szerintem 6 óra és 18 óra között voltam ébren, vagyis nem kellett felébresztenie a futárnak. Viszont kb. 14 óra körül jött és éppen ekkor voltam fürödni, de ennél kitudtam küldeni embert, hogy átvegye a rendelt árut. Az esti ébrenlétnél az a problémám, hogy 9 óra és 17 óra között kellene ébren lennem a Telekom szerint, de ennyi ideig nem tudom ébren tartani magam. Viszont, ha benzinkúton átvehetném a mobiltelefont, akkor 21 óra körül áttudnám venni a mobiltelefont és nem ébresztene fel a futár, hanem rendesen tudnék aludni. A mobiltelefont csak én vehetem át, ezért alvás közben nem tudja helyettem átvenni senki, hiába menne ki a mobiltelefonért az egyik ember, akivel megbeszélném, hogy helyettem vegye át a mobiltelefont. Amikor máshonnan (pl. Extreme Digital, Media Markt, stb.) rendelek valamit, akkor azt a postára szoktam kérni, ha ez megoldható és olyankor ott szoktam átvenni a rendelt terméket.

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

(#115471) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Sziasztok!

Lehet tudni, hogy meddig tart még a 10GB-os ingyenes mobilnet opció? Június elején még be tudtam kapcsolni, vajon marad még júliusban is?

Kösz a választ. Üdv

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#115472) kovacsmi_74 válasza Usgyi (#115471) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Május 31-ig lehetett bekapcsolni legkésőbb, véget ért.

(#115473) Usgyi válasza kovacsmi_74 (#115472) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Igen, én is május utolsó napjaiban tudtam aktiválni utoljára,rosszul emlékeztem. Ezek szerint vége a jó világnak. Kösz a választ...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#115474) kory24


kory24
őstag

Sziasztok.

Ja hűséghosszabbítással akarok készüléket venni akkor ezt a hibát irja:

" MÁR VAN EGY ALAPSZOLGÁLTATÁS A KOSARADBAN!"

De ha új előfizetéssel, akkor gond nélkül menne...

Mi lehet a gond?

(Jogosult vagyok hosszabbításra, az oldalon írja is hogy hosszabbítsak hűséges kedvezményért..)

(#115475) hangyász2 válasza kory24 (#115474) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nekem is és ismerősnek is csinálja pár dologra. Ha nem vagyok bejelentkezve, akkor is, egy tartozékra listaáron is. Telefonon próbálva is. Nem jöttünk rá.

[ Szerkesztve ]

(#115476) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!
Szeretnék vásárolni egy telekomos telót dominóról - havidíjas váltással. A kosár után mindig hibát kapok.
"Kérjük, ellenőrizd, hogy pontosan – a lakcímkártyán szereplő adatokkal megegyező módon – adtad-e meg a címed adatait!
Rendelés azonosító: "
Egyeztettem telefonon a telekommal és módosították a címet (16 felé), erről smst is kaptam de továbbra is ugyanazt a hibaüzenetet kapom. Azt mondják az ügyfelesek hogy lehetséges hogy nem frissült még a rendszerben.
Más lehet a gond esetleg vagy több órát kell várni erre?

(#115477) AAntii válasza gorje (#115476) üzenetére


AAntii
őstag

A cím nálam sem stimmelt, a telefonos ügyfélszolgálatot felhívtam, 3 percen belül Vanda után élő embert kaptam(!), módosította a címet és felajánlotta, hogy a kosárban lévő előfizetést és eszközt is lefixálja és mivel a kosárba én tettem bele, így él az online kedvezmény is.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#115478) nobiand válasza gorje (#115476) üzenetére


nobiand
aktív tag

Nekem ugyan ez a gondom volt. Kb egy hetes tortúra után, hívtak, és azt mondták csak személyesen vásárolhatok. Soha nem volt tartozásom, ezt ők is látták.
Kb hat ügyintézővel beszéltem, mind hiába.

(#115479) MadMancs válasza nobiand (#115478) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem kell hogy Te tartozz. Elég ha a veled egy lakcímre (állandó) lakcimre bejelentett valaki sáros vagy sáros volt, illetve a kapcsolattartásra megadott telefonszám olyan neven van aki feketelistás. Tavaly ősz óta ez a szabály is él telekomnál. párom ebbe futott bele. Nemhogy tartozása, soha semilyen előfizetése nem volt még. Azt kiderült majd 2 hónap alatt (addig senki nem tudott semmit mondani) hogy anyós van feketelistán, de mivel a lakcím ugyanaz, igy párom is csak üzletben vásárolhatott volna, horror előleg mellett.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#115480) Soma01


Soma01
veterán

Olvastam itt a fórumon, hogy a Domino day menü át szokott kerülni más-más helyre az alkalmazáson belül, ha az frissül új verzióra.
Most, holnap hol keressem? Igaz, még egy hete sem vagyok előfizető, tehát nem tudom hol kellene lennie.

(#115481) gorje


gorje
senior tag

Köszi Sracok! Még mindig ugyanaz a szitu. Üf se erti, azt mondják van valami gubanc a rendszerben. A telo természetesen már elfogyott...
De az meg érdekes hogy 3 ügyintező se mondta ezt a lefixalos dolgot pedig kérdeztem hogy van e valami megoldás..

(#115482) kovacsmi_74 válasza Soma01 (#115480) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Domino Day

Lejjebb részletezve (középtájon, nem legalul az apróbetűs résznél).

[ Szerkesztve ]

(#115483) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

üdv. két kérdésem lenne:
1) csak a postán lehet kifzetni egy készülék maradék részleteit?
2) ha kifizetem az előfizra vásárolt készüléket, akkor megújíthatom újra az előfizum 2évre új készülékkel?

1414-en ezt mondták.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#115484) Winne válasza st3v3np3t3r (#115483) üzenetére


Winne
nagyúr

Szia

1. telekom.hu és üzlet pl
2. ha kifizeted a kötbért is, ami az előzőleg kapott kedvezmény, akkor tudsz. :K (kivéve ha már 3 hónapon belül vagy, mert akkor amúgyis tudsz)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#115485) kali válasza st3v3np3t3r (#115483) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Online, a Telekom fiókban is van rá lehetőség.
Amennyiben nem telt még le meghatározott intervallum a hűségből, úgy nem.

(#115486) st3v3np3t3r válasza Winne (#115484) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

telekom.hu-n nincs opció a számláknál, hogy kifizetés egyben.

azt mondta a pali, ha kifizetem teljesen a készüléket akkor nem kell megvárni a lejárat előtti 3hónapot, hosszabíthatok újra 2évvel új készülékkel. ez a 3hónapos szabály tavaly októbertől megszűnt

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#115487) kali válasza st3v3np3t3r (#115486) üzenetére


kali
legenda

Van rá opció: [link]
Akkor adott, amikor van aktuális befizetendő részlet, ha már befizetted, akkor várni kell, amíg a következő havi megjelenik.
A rendszer nem tud róla, hogy megszűnt volna adott szabály.

[ Szerkesztve ]

(#115488) st3v3np3t3r válasza kali (#115487) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ezt megtaláltam, de ott nem ír semmilyen összeget se a befizetett, se a visszamaró összegre

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#115489) Winne válasza st3v3np3t3r (#115488) üzenetére


Winne
nagyúr

Ugorj be egy üzletbe sztem akkor. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#115490) Soma01 válasza kovacsmi_74 (#115482) üzenetére


Soma01
veterán

Köszi szépen!
Megtaláltam. "Ha a Domino Day 1 GB extra adat 1 napra vagy a Domino Day 300 MB és 30 perc ajánlatok közül választasz, akkor a bekapcsoláshoz válaszd a Telekom alkalmazásban a "+ Kiegészítő szolgáltatás" menüben a "Netbővítők" opcióknál az "Egyszeri" menüpontot."

(#115491) Winne válasza AAntii (#115461) üzenetére


Winne
nagyúr

Szia!

Semmi jeletősége, ugyanazt fizeted ki részletekben. Én a Huaweit vettem, független és jó a sebessége is. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#115492) kali válasza st3v3np3t3r (#115488) üzenetére


kali
legenda

A második mondatban a lényeg.
Itt képes magyarázatot/példát is tettek be: [link]

[ Szerkesztve ]

(#115493) st3v3np3t3r válasza kali (#115492) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

eddig is értettem,de itt hol?

ennyit látok telóról is meg gépről is

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#115494) atosan válasza st3v3np3t3r (#115493) üzenetére


atosan
addikt

Nekem van 4 törlesztőm, már vagy fél éve 3 ilyen mint nálad. Semmit nem mutat. Előtte szépen látszódott minden.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#115495) AAntii válasza Winne (#115491) üzenetére


AAntii
őstag

Köszi a választ, a telenor topikban írta valaki, hogy nemrégiben vásárolt telekomos routert használ, így rámentem egyre én is.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#115496) Winne válasza AAntii (#115495) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem fogod megbánni. Jó cucc! :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#115497) viera válasza st3v3np3t3r (#115493) üzenetére


viera
őstag

Nálam is ilyen sajnos,június óta. :(
Pedig előtte minden látszódott.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#115498) Pipu


Pipu
csendes tag

Sziasztok!

Egy kicsit összetett porblémám van, Balaton-parti nyaralóba szeretnék ideiglenesen netet.
Van nálam egy angol Vodafone-os MiFi R206, amit kint használtak tesómék, de már nem aktív az előfizetés rajta.
Az a kérdésem, hogy ha rendelek egy Multi SIMet a saját Telekomos kártyám mellé, azt tudom benne használni? (HA sikerül függetlenítenem.) Lehet abból probléma, hogy kinti előfizetéshez lett véve?

Előre is köszi a válaszokat!

(#115499) Caranita válasza Pipu (#115498) üzenetére


Caranita
aktív tag

A Vodás firmware miatt nem lehet normálisan beállítani.

Az admin felüleleten csak akkor engedi menteni a profilt, ha minden mezőt kitöltesz, de sajnos az Vodára van szabva, és így Telekomos kártyával nem megy.

WA: nyitsz egy consolet chromeban és szimplán átírod a html kódot, akkor engedi menteni a profilt, de hátrány hogy minden újraindításnál el kell játszani :/

Én még megoldást erre nem találtam, firmware csere lehetne, de ezekhez az eszközökhöz alig van fent leírás, fw.

(#115500) 4Grider válasza Pipu (#115498) üzenetére


4Grider
nagyúr

A mifik esetén nem mindig elég a függetlenítés, mert ha fix apn-ekkel dolgozik az adott modell, akkor debrandelni is kell az eszközt, azaz független firmware-el telepíteni. Ráadásul a Vodafone eszközei erősen butítottak szoftveresen, persze lehet, hogy az angoloknál nem így van.
A Balaton-parton csúcsidőben elég sok olyan hely van, ami nyáron túlterhelt/döglődik (sőt már most is, előszezonban). Persze ha szerencsés helyen van a nyaraló...
A multisim oldalán nem véletlenül nincs leírva egyszer sem az a szó, hogy router. A multisim hangcélú sim kártya, így ugyan nem köthetik ma már meg, hogy ne tedd routerbe, maximum fixen nat-olják, hogy megosztva előbb-utóbb lehaljon rajta az adatforgalom.
A leírtak lehetnek a hátulütők, ha ezek közül egyik sem jön be (állítható a router, független, kevés Telekomos aktív netező van az adott területen és így kevesen vagytok az adott publikus ip mögé benatolva), akkor simán működhet az elképzelésed.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.