Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115349) blackmajesty válasza Beniii06 (#115345) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Na amit most kimásoltál a hvg cikkéből, az elég nagy baromság. Nem is tudom, honnan szedték az infót.

Az XL csomaggal belföldről korlátlanul lehet hívni belföldre, EU nemzetközi irányba valamint Nemzetközi 1-3 zónába.
EU roaming helyzetből pedig magyarországi és EU irányokba lehet korlátlanul hívni.

Hogy honnan szedték az EU roaming helyzetből nemzetközi 1-3 irányt, azt nem tudom, de a honlapon sem az szerepel.

A másik infó, hogy újdonság, hogy nem kell korlátlan hívás a korlátlan nethez azért baromság, mert 2017 óta minden lakossági és üzleti díjcsomagban választható a korlátlan net a legkisebb hang csomagokhoz is.

atosan: Megértem azt, hogy zavar, hogy külföldi állampolgárként nem tudsz online kedvezményt igénybe venni, de azt meg kell értened, hogy online nem tudják leellenőrizni, hogy a személyazonosító okmányaid érvényesek-e. Márpedig szerződéskötéshez erre szükség van. Ezt csak személyesen tudják leellenőrizni, ha be tudod mutatni az okmányaidat. Ezért csak személyesen vásárolhatsz az előfizetéseid mellé. Ha tetszik, ha nem, ez van.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.