Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 09:20:33

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9282) kasza blanka válasza Beri (#9280) üzenetére


kasza blanka
aktív tag

a 741 sem combosabb sokkal

másik topikba tettem be screenshotot: 9200kbyte/sec torrenttel, ez majdnem a full 80mbit.
ha mellette ráengedem a speedtestet, akkor egyből mutatja feladatkezelőben, hogy átjön az egész.

wifin meg ahogy az előbb írtam 50/25-t mértem az adott körülmények és beállítások mellett.
otthonra a UPC120megásán kívül bármelyik előfizetéshez jó, ha a leginkább használt gép vezetéken kapcsolódik, és nem gond, hogy wifi-n nem megy át a teljes sávszél.

nálunk albérlő(k) vannak csak wifin, így is örülnek, hogy 50/25. és akármit csinál, marad 30mbit tartalék a sávszélben.

ha nálad 60-80-120-as net van,főleg wifin akarod elérni a netet, és szeretnéd ha külön-külön is ki tudnád használni a teljes sávszélességet, akkor 1043-at kell venni. nem 841et,nem 941-et,hanem 1043-at. (60/80as netnél ha mondjuk nem gáz, hogy külön-külön csak max 50mbitet kapnak a gépek, akkor még elmegy, de 120-ashoz mindenképpen a 1043 ajánlott.)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.