Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87998) dkess válasza golyós (#87995) üzenetére


dkess
őstag

Akkor nézd meg az előzőleg ajánlott AX50 -et, hogy funkcionalitásban megfelelő lenne-e Neked. Én is írtam a topikban nem egyszer a típusról - keress rá nyugodtan.

@tr00p3r, #87997

Nekem volt szerencsém tesztelgetni egy bő hónapon keresztül az AX50 -et - mind társasházi környezetben, mind 90 nm -es családi házban (egyszintes).

Alapvetően megfelelhet az igényeidnek a lefedettség területén is - ugyanakkor természetesen látatlanban nincs garancia WiFi területén. Sominden függ az épületen belüli elhelyezéstől és persze sokminden mástól is.

Az AX58U jó router. Ugyanakkor amennyiben ebben az irányban gondolkodol, akkor inkább az AX82U -t javasolnám. Teljesen ugyanaz a hardver, mint az AX58U - csak 5 GHz -en 4x4 HT160 támogatással (a 2x2 HT160 helyett). Igaz, hogy az AX50 -hez viszonyítva már kétszer annyiba kerül, de az AX58U -nál egy bő 10K HUF -al drágább, ami tekintve az érintett árszínvonalat illetve az említett különbséget a véleményem szerint megérheti ...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.