Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86481) dkess válasza NyMRooD (#86479) üzenetére


dkess
őstag

Ja, hogy úgy értetted, hogy két teljesen különböző helyre kellene egy-egy router. Hát azt mondanám - és tudom egy kicsit már kilóg - hogy legyen egy-egy AX58U 49-50K HUF -ért, ha belefér ... Esetleg AX73 ...

@CivicEsi, #86480

Teljesen egyetértek az asszonnyal. Én is sikítófrászt kapok, ha meglátok egy kábelt. Az első albérletemben (fiatalság-bolondság) már amikor az előszobában megláttam a kábelrengeteget (vezetősínekben) - hát ... "Pillanat alatt" repült minden a falba - még a csengő is meg persze az összes alu áramvezeték is repült. Erre azért emlékszem, mert "vajpuha" téglafala volt ... :) :)

Ugyanakkor véstem húgom első lakásába (panel) is minden kábelt. A mostani családi házuk is "hullává" van kábelezve. Éppúgy, mint a mostani kecómban, ahol UTP és koax gyakorlatilag minden sarokban (OK, koax -ból eggyel kevesebb kiállás van, mint UTP -ből). Párhuzamosan üzemeltetek itthon gigabit -es és 2.5 Gbps -es LAN -t ... Még a magassági hangszórók is (elöl-hátul) a falban mennek. Tudod mennyi kábelt látok? Tipp? Igen, jól találgattál: nullát ... :) Szerintem is - a kábelnek a falban a helye, fali csatlakozókkal ...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.