Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75244) K1LLMy53Lf válasza Dragon3000 (#75238) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

nem vitatkozni akarok, semmi ilyenről nincs szó, tényleg csak segítő szándékkal írtam, amit.

lehet én értelmeztem félre, vagy a kolléga nem annak szánta, de az "ugye..." kezdetetű dolog, az fölényes/kioktató hangvétel, ezzel szemben meg lehet fogalmazni másképp is (pl: "nem lehetséges, hogy...") más az éle a dolognak.
sry, kicsit stresszes vayok mostanság :R

A két router (c7 és 65p) meg fogom nézni fix csatornabeállításokkal is és megírom mi a tapasztalat.

egyébként a kezdeti nehézségek ellenére (reset kellett, hogy elfogadja az átírt felhasználónevet, de ez ugye az alap fw hülyesége volt... ezt amúgy ki is teszteltem, mármint dc nélkül váltottam a routerek között fw update után kb 6-8 alkalommal és azonnal tudott csatlakozni a digi központhoz mindegyik) én meg vagyok elégedve a 65p-vel, főleg, hogy a wifi hatótáv engem nem érint.

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.