Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65741) #95590400 válasza woodworm (#65738) üzenetére


#95590400
törölt tag

az lóg most a modemen, tőlem vagy 50 méterre, meg gyilkolom most hétvégére nas/torrentnek. de csak hobbiból :D
ahol van, annyira nem fontos a wifi, de kipróbáltam fent, a tenda helyén, kb. ugyanazt tudja ahol kell az ac része ezzel a 2 antennás kártyával, mint a tenda. a 2,4 része se rossz, bár azért 10-15%-al kevesebb a sebesség, mint az irányított antennákkal.
az 1043nd ment a fiókba... ha kiesik a tenda, akkor a d-link kerül a helyére, ha meg a d-link, akkor megy vissza a tépé a modemre.
az rtn16-ot meg barátnőmnél landoltatom, mert unom ezt az állandó hurcolászást, meg másolgatást a külső drive-al. ja, meg állandóan elfelejtem hozni/vinni. 10 év után kb. most került először sor rá, hogy lehet, huzamosan üzemel majd nas-ként is :DDD
arra most betanítottam a népet, hogy ha nincs net, akkor ott van az a fehér cucc, kihúzza azt a fekete vékony kábelt belőle, vár 2 percet... ha továbbra sincs, akkor lemászik a másik épületbe, és kihúzza az asztali polcon a lévőből is, ha úgy sincs, akkor meg a földön lévő modemből végül. ha továbbra sincs, akkor legyen türelemmel :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.