Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 09:20:33

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65851) Soma01 válasza Motoxxx (#65850) üzenetére


Soma01
veterán

Ahogy felettem is leírta korren, nem fog tetszeni az árcédula. A gigabit után a 10 gigabit következik és az nem otthoni kategória. Az N18U-t meghagynám és lehetne venni mellé egy másik routert. Az igényeidnek megfelelően. Meglehet, hogy egy erősebb Mikrotik vagy Ubi router (ezek menüjéhez legalább hozzá lehet szagolni otthoni felhasználó szinten is) tudja wan porton is a link aggregation-t (LAG). De ezt én most nem tudom. Esetleg a Telekom nem tud ebben segíteni? Ők mit mondanak?
A két gépre vagy két gép csoportra való 1-1 Gbps viszont "olcsón" megoldható. Így pl. két gép is tud tölteni egyszerre 1 Gbps sebességgel, de ennek a két gépnek külön routeren kell lenniük. A csoportosítást te döntöd el, hogy melyik gép melyik routerre csatlakozzon a két router közül.

(#65852) Motoxxx válasza Soma01 (#65851) üzenetére


Motoxxx
tag

Köszönöm a választ. :)

(#65853) SecRS


SecRS
tag

Sziasztok!

Routert tudnátok ajánlani? Egy darab Wifis nyomtató és egy telefon van aminek kell a net (USB bemenet előny egy másik nyomtató miatt), TV és PC Ethernet kábelről menne (300 vagy 500Mbit/s). Van valami korrekt árú router, ami képes ezt normálisan kiszolgálni? A Wifi sebessége nem kell hogy eget rengessen, nagyrészt Ethernet kábelen zajlik a legtöbb forgalom a számítógépemen. :)
Nem tudom hogy melyik router tud 500mbit-et kábelen átengedni, nem értek hozzá. :/

[ Szerkesztve ]

Ez csak egy lábjegyzet, ami 3 másodpercre elrabolta a figyelmedet.

(#65854) Gubek-Einste válasza korren (#65849) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Marketing főleg ez a csomag, Otthoni Internet 2000 díjcsomag.
A kapott ONT-nek csak gigabites portjai vannak.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#65855) Gubek-Einste válasza Motoxxx (#65850) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Mivel az N18U-nak csak gigabites portjai vannak így beállított Dual WAN és load balance mellett sem gyorsabb a kapcsolat egyetlen kliens eszközön mint egy gigabit.
Ha nincsen gondod az N18U-val akkor nem érdemes csak emiatt cserélni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#65856) Gubek-Einste válasza Soma01 (#65851) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Sok Asus eszközben, így az N18U-ban is, elérhető gyári firmware-rel a Dual WAN lehetőség így elvileg megoldható a gigabit feletti sebesség is egyetlen router-rel.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#65857) Gubek-Einste válasza SecRS (#65853) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

AZ összes ajánlott kategóriás újonnan kapható eszköz hardveres NAT-tal rendelkezik így interfész sebességet (kb 940 Mbps) tud lekezelni.

Milyen környezetben (falak száma/anyaga, távolságok, szomszédok) lenne használva?
Milyen net sebesség mellé kellene az eszköz?
Mennyi és milyen kliens eszköz/adapter használná?
Mennyi lenne a beszerzésre?
Milyen egyéb igények vannak a router-rel szemben?

Ajánlott típusok 30k-s határral:
Csak 2,4 GHz-s wifi-vel: Asus N18U vagy TP-Link 1043N (panelos/társasházi környezetben a 2,4 GHz-s sáv telítettsége okán nem annyira ideális)
Dual band wifivel: Asus AC58U, D-Link 860L B1 (csak CFW-vel ajánlott), TP-Link Archer C7
Kicsivel 30k felett van az Asus AC66U B1
Külföldi rendeléssel: Xiaomi Mi Router 3G (kínai menüvel rendelkezik)

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#65858) Soma01 válasza Gubek-Einste (#65856) üzenetére


Soma01
veterán

Ez igaz. Csak úgy gondolom, hogy a natot nem fogja bírni ekkora sebességgel. Szóval a lehetőség megvan, de a teljesítmény szerintem kevés lesz 2 Gbps-hoz. Kíváncsi vagyok, mennyit bírnak így a routerek!
Szóval úgy néz ki a dolog az én ismereteim alapján, hogy egy nagy teljesítményű dual wan lehetőséggel is rendelkező router kell, de az még jobb, ha a wan portja egy (aktív) LACP trunk (team) is tud lenni. Azaz kell tudnia a routernek az aktív LACP-t és akkor akár egy gépen (gépenként) is meglehet a 2 Gbps. Persze a gépbe is kell két hálózati kártya a LACP Teaming-hez. Ez eléggé fogyasztja a portokat, így legalább 4 port kell egy routerre. .... Szóval nem egyszerű.

(#65859) Viperator


Viperator
őstag

Kinek mi a véleménye TP-Link Archer AC2300 routerről? (ebben van proci)

Előre is köszönöm a választ! :R

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#65860) HTomee


HTomee
tag

1000-es nethez keresek routert.

A gyári ONT felejtős. Most egy Tp-link 1043 van rajta, de ha ráugrik 8-10 eszköz akkor nagyon komolyan lelassul.

Van minden rajta: Nas, Média lejátszó, TV, 2db laptop, 2db pc, xbox, 6db telefon, 3db tablet

Köszi!

(#65861) HTomee válasza Viperator (#65859) üzenetére


HTomee
tag

Igen. Pont ezt néztem én is.

Elég erős a hardware és most 40k

(#65862) ketele69 válasza Gubek-Einste (#65839) üzenetére


ketele69
tag

Köszönöm szépen a részletes választ.

A javasolt modellek közül a TP-Link Archer C7 szerintem tökéletes lesz.

Így már ezzel a konkrét típussal kapcsolatban kérdezem:
Pendrive (64 Gb) is vagy csak külső tápegységes eszköz csatlakoztatható hozzá USB-n?

Köszönöm,

(#65863) SecRS válasza Gubek-Einste (#65857) üzenetére


SecRS
tag

Egy 20 m2-es garzont kell csak tudnia belőnie (tégla). Egy darab telefon, meg alkalomadtán egy darab TV használná csak a Wifi-t. Meg egy PC ami UTP kábelről kapná a netet. Szóval nem kell nagy tudású legyen a vezetéknélküli sebességet illetően. Nyomtatók és a TV miatt a 2,4Ghz teljesen tökéletes, még ha kicsit sok is a környezetemben fogható Wi-fi. Szerintem 10-15ezer forint közötti árkategóriában már simán lehet találni ilyen routert. Tipp? Nyilván minél olcsóbban jön ki, én annál jobban örülök, mert 1 ember használná csak a hálózatot (én). :)
Maga a net talán 500Mbit-es lenne, de egyelőre még nincs bekötve, avagy nem él a szolgáltatás (frissen költöztem be), így nem tudok pontosabbat mondani.
Torrent forgalmam sem óriási, az elmúlt 1 évben kb. 8-10TB volt.

[ Szerkesztve ]

Ez csak egy lábjegyzet, ami 3 másodpercre elrabolta a figyelmedet.

(#65864) Viperator válasza SecRS (#65863) üzenetére


Viperator
őstag

Jó árban van....

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#65865) krealon válasza Viperator (#65864) üzenetére


krealon
veterán

Viszont mielott beleugrana a kollega a TP-link Archer C1200-asba, erdemes olvasgatni a forumat:
TP-Link Archer C5 - AC1200 router
(Nem eliras, a C5-os utodjanak szantak)

(#65866) HTomee válasza SecRS (#65863) üzenetére


HTomee
tag

20m2 gyanítom a szolgáltatói eszköz is elég lesz. (pl. upc, telekom..)

(#65867) Zeban58 válasza Gubek-Einste (#65731) üzenetére


Zeban58
tag

A Digi 1000-es nethez a szolgáltató ONT-ja által biztosított Wi-Fi mellé ugyebár egy másik Wi-Fi hálózatot is szeretnék. Azt tanácsoltátok, hogy vegyek egy Asus RT-AC66U B1 a digi eszköz mellé, és azt LAN-LAN kapcsolaton használjam úgy, hogy AP módba kapcsolom. És így lesz két fain Wi-Fi hálózatom.

Na most valaki ajánlott egy olyat, hogy DrayTek VigorAP900, hogy ezt vegyem az Asus RT-AC66U B1 helyett. Nem is hallottam még erről a márkáról, típusról, szerintetek jó ötlet? Ha jól értelmezem, ez nem egy router, amit AP-ként is lehet használni, hanem egy eleve AP eszköz. Előre is köszi! :)

(#65868) #54715584 válasza HTomee (#65860) üzenetére


#54715584
törölt tag

Most hogy olvaslak, rájöttem buta vagyok, nem írtam tegnap, hogy milyen eszközök lógnak a másik végen nálam.
Nálam is van 3 NAS, 2 tablet, telefon, asztali pc, laptop, media player, tévé + ha jönnek vendégek és lehet később még az erősítőm is okos lesz és más eszközök is. C7-tel szemezek, bár az olcsóbb, mint amit néztetek.

(#65869) HTomee válasza #54715584 (#65868) üzenetére


HTomee
tag

Én is néztem a C7-et De a 750Mhz proci és a 128Mb ram szerintem kifekszik ennyi eszköznél..

[ Szerkesztve ]

(#65870) Palesztin994


Palesztin994
aktív tag

Sziasztok!
Hozzáértők segítségét szeretném kérni!
Olyan routert szeretnék venni, ami 5ghz-en, minimum 5 méter távból (az se baj,ha 10 :D) képes stabilan wifin osztani legalább 250mb sebességű netet! Tényleg stabilan,tehát ha én a 250es nettel töltök wifin, akkor az töltsön már 30 mb/s-el úgy,hogy egy tapotnyit sem esik a letöltés sebessége (persze,ha a max sebességet hozza a szolgáltató,amivel eddig sosem volt gond). Max 20 ezer környékén szeretnék ilyet, ha ez nem lehetséges, akkor is várom a javaslatokat. Köszönöm! :)

(#65871) MaCS_70 válasza Palesztin994 (#65870) üzenetére


MaCS_70
félisten

Wifinél ilyen garancia nincs. A legjobb rádiós kapcsolat is instabil, bármiulyen környezeti tényező bármikor belerondíthat.

mb alatt mit értesz? Feltételezem, nem millibitet, de kérdés, hogy Mb (Megabit) vagy MB (MegaByte).

Az sem mindegy, hogy milyen klienssel használnád, milyen MIMO-szám mellett? (párhuzamosan használható adatfolyamok)

Továbbá milyen környezetben szeretnéd mindezt elérni (lásd: a végtelenszer elismételt Gubek-Einste-féle mantra, ami nélkül lehetetlen bármilyen tanácsot is adni).

De ismétlem: biztos tippet nem fogsz kapni, legfeljebb olyat, ami jó eséllyel nyújtja általánosságban, amit szeretnél.

20e forintba pedig, amint azt a szintén végtelenszer elismételt ajánlati listában is láthatod, kb. egyetlen olyan router fér bele, ami ESETLEG megfelelhet Neked -- a stabilitási garantálása nélkül. (Xiaomi 3G).

Ökölszabály szerint a névleges portsebesség szúk felével számolhatsz egy adatfolyamon, nagyon kedvező feltételek mellett, közelről.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#65872) #54715584 válasza HTomee (#65869) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ezeket az adatokat hol lehet látni? Mert gugliztam, de lehet bénán ezek szerint.

(#65873) Viperator válasza #54715584 (#65872) üzenetére


Viperator
őstag

Nagyon pofonegyszerű...

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#65874) MaCS_70 válasza #54715584 (#65872) üzenetére


MaCS_70
félisten

További lehetőség az adatok ellenőrzésére a keresőben az eszköz neve mellett a wikidevi szó használata.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#65875) #54715584 válasza Viperator (#65873) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem mindegyiknél írják ki, a kisebb modelleknél nem láttam.

(#65874) MaCS_70 Köszi :R

(#65876) TeeJay válasza HTomee (#65869) üzenetére


TeeJay
félisten

miért feküdne ki?
a QCA xMHz vs. Broadcom xMHz ne legyen öszehasonlítási alap

a 720MHz-es 1043ND V2.x routerem is vígan bír 2PC-t 1laptopot (24/7 torrent) 1 smart TV-t ezek mind LAN-on
meg mellé 5-6 okostelefon N-es wifin
meg sem érzi pedig abban csak 64MB RAM van

Broadcom procis routerekben azért is van 256-512MB RAM mert több dolgot is futtatnak
azért is 2-4magos 1,0-1,8GHz-es SOC van az Asus routerekben

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#65877) HTomee válasza TeeJay (#65876) üzenetére


HTomee
tag

Hát nekem kifekszik..

Nézek Full HD filmet NASon keresztül megy 1-2 torrent letöltés, gyerekek facebookoznak, youtube stb és vége. Kb mintha egy 2Mb/s net lenne mögötte.
Restart és jó ...egy darabig.

Nekem az eszközök 90%-a wifi. Az öli meg..

[ Szerkesztve ]

(#65878) TeeJay válasza HTomee (#65877) üzenetére


TeeJay
félisten

de ezen miért csodálkozol?
a wifi nem dedikált minden eszköz felé hanem tudtommal mind ugyanazon a sávszélességen osztozik
szóval ha az egyik eszköz csak mondjuk 72mbit linket tud a router felé akkor az összes eszköz szintén enyire lesz limitálva és ha egyidőben többen akarják használni annyi felé fog oszlani

a 4antennás MU-MIMO-s router már jobb mert az 2darab 2antennásat vagy 4darab 1antennás cuccot tud egyidőben szórni anélkül hogy azok egymást zavarnák
legalábbis úgy olvastam
viszont azok marha drágák
tegyél mindent LAN-ra a többi meg ami nem teker nagy forgalmat mehet wifire
pl a torrent ha wifin van nem is csodálkozom hogy minden más lassú

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#65879) Gubek-Einste válasza ketele69 (#65862) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nem tudom, kérdezzél rá a saját topikjában.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#65880) kali válasza TeeJay (#65878) üzenetére


kali
legenda

Régóta nincs már szerencsére ilyen, hogy egy lassú wifi eszköz lekorlátozza a router és más, gyorsabb eszközök közötti wifi sebességet is.

[ Szerkesztve ]

(#65881) TeeJay válasza kali (#65880) üzenetére


TeeJay
félisten

akkor sem dedikált a wifi az összes eszköze felé
szóval kár azt várni hogy mind 300megabiten fog lógni a routeren és mind felé 120megabit majd megy gond nélkül...
már ha wifin torrentezik az jól leszívja más eszköz elől a sávszélességet

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#65882) Gubek-Einste válasza Zeban58 (#65867) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Asus eszközeiben szinte mindig van dedikált AP mód így nem kell a LAN-LAN összekötös trükközés mert menüből állítható az AP mód, az Adminisztráció/Üzemmód menüpont lehet ezt megtenni.

A DrayTek eszközök már komolyabbak így általánosságban nem szoktuk ajánlani.
Valóban ideálisabb lenne egy dedikált AP de csak akkor ha ki is lenne használva a tudása rendesen. Általános esetben elég egy AP módra állított router is amit később még használható router-ként is szüksége esetén.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#65883) kali válasza TeeJay (#65881) üzenetére


kali
legenda

A torrent még a kábeles kapcsolatokat is képes sarokba szorítani, a nem teljes kétirányú wifi kapcsolatot pláne, de a nem kellően erős hardver ott a gond inkább, főként RAM-ból kellene több, de az erősebb proci sem ártana ahhoz a felhasználási módhoz.

(#65884) SecRS


SecRS
tag

Na megnéztem Ookla-n az internet tényleges sebességét: 640Mbit/s. Tehát nekem csak az a lényeg, hogyha ezt a netet bedugom a routerbe és a routerből PC-be UTP kábellel, ne legyen nagy sebesség csökkenés. Nem tudom hogy ez így működik-e, teljesen fogalmatlan vagyok a témában. Maga a Wi-fi sebessége nem sokat vizet kavar, mert telefonnal/tablettel és a nyomtatóval nem intézek nagy forgalmat, nincs szükségem a nagy sebességre, inkább csak az a fontos számomra, hogy úgy legyen WiFim, hogy közben a vezetékes net sebessége ne csökkenjen. :) Egy Asus RT-N12, vagy egy TL-WR940N, esetleg hasonló 10ezer alatti router megfelel-e erre a célra? A lakás továbbra is egy kis garzon, egy személy, egyidőben max. 2-3 eszköz használná a vezetéknélküli részét.

Vagy esetleg van olyan megoldás amivel jobban meg lehet őrizni a PC-mnek a vezetékes net sávszélességét?

Előre is köszönöm! :R :R

[ Szerkesztve ]

Ez csak egy lábjegyzet, ami 3 másodpercre elrabolta a figyelmedet.

(#65885) Gubek-Einste válasza SecRS (#65884) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ennek a két router-nek csak 100-as portjai van így teljesen alkalmatlan a 640-es nethez.

Ajánlott típusok 30k-s határral:
Csak 2,4 GHz-s wifi-vel: Asus N18U vagy TP-Link 1043N (panelos/társasházi környezetben a 2,4 GHz-s sáv telítettsége okán nem annyira ideális)
Dual band wifivel: Asus AC58U, D-Link 860L B1 (csak CFW-vel ajánlott), TP-Link Archer C7
Kicsivel 30k felett van az Asus AC66U B1
Külföldi rendeléssel: Xiaomi Mi Router 3G (kínai menüvel rendelkezik)

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#65886) Zeban58 válasza Gubek-Einste (#65882) üzenetére


Zeban58
tag

Köszi, akkor nem kell a DrayTek, maradok az Asus mellett.
Ha nem LAN-LAN kell összekötni a routerként működő Digi ONT-t és az AP-ként működő Asus routert, akkor hogyan? Kábel és szoftveres beállítás fronton pontosan mit kell tennem?

(#65887) krealon válasza Zeban58 (#65886) üzenetére


krealon
veterán

"Ha nem LAN-LAN kell összekötni a routerként működő Digi ONT-t és az AP-ként működő Asus routert, akkor hogyan?"

Az ASUS routereket Access Point modba kapcsolva az osszes ethernet csatlakozo LAN funkcioju lesz, vagyis mindegy, hogy a kabel melyikbe csatlakozik.

Altalanos esetben a WAN csatlakozot uresen kell hagyni, ha AP modban hasznalunk egy Wifi routert.

(#65888) Zeban58 válasza krealon (#65887) üzenetére


Zeban58
tag

Akkor a router módban lévő Digi ONT-ból kijövő kábel mehet mondjuk az AP-ként használt Asus router egyes Ethernet csatijára, amin kapja a netet, és a többi Ethernet csatira meg rádughatom a vezetékkel csatlakozó PC-ket, ugye?

(#65889) krealon válasza Zeban58 (#65888) üzenetére


krealon
veterán

Pontosan.
Az 5 port egyenrangu (switch) lesz AP modban.

(#65890) progamerzasd


progamerzasd
csendes tag

Sziasztok, kinéztem az archer c2 v3-at (900), főleg a vezetékes gigabit a fontos. Erre a célra megfelel-e? Illetve mik a negatívumai?
Válaszaitokat előre is köszi! :D

(#65891) Gubek-Einste válasza progamerzasd (#65890) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nem ajánlott eszköz a gyenge hardvere miatt.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#65892) SecRS


SecRS
tag

Sziasztok!

Olyat lehet csinálni (Gigabites netem van), hogy egy switchre rádugom a netet és onnan tovább osztom egy routerre, meg vezetékesen egy gépre? A célom hogy a router ne redukálja a vezetékes netem sávszélességét.
Vagy esetleg hub-bal, vagy hogy lenne ezt érdemes kivitelezni? :)

Ez csak egy lábjegyzet, ami 3 másodpercre elrabolta a figyelmedet.

(#65893) progamerzasd válasza Gubek-Einste (#65891) üzenetére


progamerzasd
csendes tag

Ez pontosan miben nyilvánul meg?

(#65894) kali válasza SecRS (#65892) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Akkor működne, ha a szolgáltató nem csak egy IP címet biztosít, hanem legalább kettőt - vagy többet - , ellenkező esetben nem.
A UPC a legtöbb csomagban három publikus IP címet biztosít, náluk működik a dolog, de más szolgáltató nem ugrik be hirtelen, gigabites netet pedig ők nem adnak, tehát nem róluk van szó, így csak megfelelő gigabites routerrel megoldható az osztás.

[ Szerkesztve ]

(#65895) progamerzasd


progamerzasd
csendes tag

A kettő közül melyiket ajánlanátok Asus RT-Ac53 vagy pedig a Tp-link wr1043 v5. Digi1000-hez használnám, egy gép lenne vezetékkel + 4-5 telefon.

(#65896) kali válasza progamerzasd (#65895) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Adott TP-Link nem AC képes, sőt, N szabványon is csak 2.4 GHz van, de prociban erősebb, így ha olyan helyre kell, ahol nem elvárás az 5 GHz egyik szabványa sem, akkor jobb lehet.

[ Szerkesztve ]

(#65897) HTomee válasza kali (#65883) üzenetére


HTomee
tag

Igen ezért szeretnék venni egy Archer C2300-at. A C3150 jobban tetszene, de plusz 22ezer. A C2300 is úgy gondolom érezhető fejlődés egy 1043-as után.

Köszönöm.

(#65898) Gubek-Einste válasza progamerzasd (#65893) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Bár gigabites portjai vannak de nem alkalmas a teljes interfész sebesség lekezelésére.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#65899) szabi86


szabi86
csendes tag

Sziasztok

Egy ASUS RT-AC58U routerem van, és az a problémám, hogy a network share-t nem sikerül rajta beállítani rendesen, nem látom a hálózaton. Az USB alkalmazás/Network share alatt beállítottam mindent, FTP-t is beállítottam rá, az működik is, de a hálózati megosztás nem megy. Tudna ebben valaki segíteni mit ronthattam el?

(#65900) Gubek-Einste válasza szabi86 (#65899) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

IDE való kérdés.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.