Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51643) battag


battag
aktív tag

Sziasztok!

Keresek egy
- stabil
- megbízható
- repeater bdridge képes
routert!
Eddig több próbálkozásom volt, pl. használtam
- Linksys E2500+DD-WRT-t de csak wireless kliensként működött stabilan,
- D-Link GO-RT-N300, de a gyári firmware nem volt képes repeater/repeater bridge módra, CFW-t nem találtam (két nap után visszavittem),
- jelenlegi hűtlen társam egy Netis WF2411-es, ami mindent tud, ami nekem kell (repeater bridge mód, erős antenna) de míg az elején kb. egy hétig ment gond nélkül, mostanság már csak max. 1-2 napot működik, aztán vagy wifi nincs, vagy csak a feltöltés működik, vagy teljesen meghal az egész. Érdekes, hogy egy újraindítás mindent megold és 30 mp múlva minden úgy működik, mint a nagy könyvben, egészen max. 24-48 óráig.
Ne ezt untam most meg és szeretnék venni egy olyan eszközt kb. br. 10-12 eFt-ig, amit megvétele után csak behelyezek a sarokba és el is felejthetem, hogy hová raktam, hónapokra, évekre. Ha ehhez CFW kell, legyen, de mindenképp írjatok tapasztalatot, mely szerint stabil és megbízható az eszköz akár gyári, akár custom FW-rel!
Miért és mire kell a repeater? Szomszédommal vagyok netkommunában, a LAN-os netmogosztás sajnos nem játszik (tényleg nem, én örülnék a legjobban, ha mégis). A net 30/5 MB-es, és elég sűrűn szoktunk TVGO-n, Médiaklikken tévéműsort nézni, fontos, hogy az stabil legyen a kapcsolat még repeatelt wifin is (min 12 MB/s stabilan).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.