Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-11 13:42:24

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52601) jobesz


jobesz
tag

off lehet, de n18u routernél nem volt gondom ad popup okkal, visszatettem az n12 d1 routert és azóta mobilon is gépen is, frissen újratelepített gépeknél is előjönnek az >goac.com, attentioner.com, gocloudy.com, maxonclick.com popup oldalak, a router tűzfala nem blokkolja őket, mi lehet a gond?
a mobilt már 3x újrarakta, a gépet 2x, formázással, lehet hogy a jelenlegi n12 d1 router tűzfala kinyiffant, n18U nál eddig ilyet nem tapasztaltam ac51u nál vajon előjöhet?

Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#52602) Ano válasza Deylath26 (#52600) üzenetére


Ano
őstag

Kábelezni nem lehet odáig és ott rátenni egy routert csak AP-ként? Mert így nem feleződne a WiFi sebesség, így érezhetően lasabb lenne nálad és a szülőknél is a WiFI ...

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#52603) Deylath26 válasza Ano (#52602) üzenetére


Deylath26
csendes tag

Gyakorlatilag ~1/3-lódik a sebesség ( 200mbit vezetékesen, 65mbit wirelessen ), de 65mbit szerintem bőven elég, mivel csak mobil és tablet kapcsolódik a lenti routerhez ( alkalmanként egy 4k TV is ). De a kérdésedre válaszolva, a vezetékes nem megoldás. Egyrészt nem lenne esztétikus + 2 betonfalat átfúrni, ezért? + A mostani router nem porosodna a polcon, mert nekem jól jönne kolihoz.

[ Szerkesztve ]

(#52604) Keksz03


Keksz03
senior tag

Sziasztok!

Nem igazán vagyok otthon router ügyben ezért segítséget kérnék a következőhöz!

Egy kávéházba szeretnénk routert, 20-30 eszközt ha ki tudna szolgálni Wifin az remek lenne, 120-as UPC-s internet van, árban olyan 25-30ért!

Jelenleg egy E900-as van de a hatótáv sem az igazi, illetve elég sűrűn újra kell indítani mert nem bírja a terhelést!

Előre is köszönöm! :R

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#52605) maxima válasza Deylath26 (#52600) üzenetére


maxima
tag

Szia!

Pl: Edimax EW-7416APn V2.
Arra készülj fel, hogy a repeaterek felezik a sebességet!
Ha össze tudod kábelezni a routerrel, akkor viszont AP módban
fullon mennek.

Üdv.

(#52606) Ano válasza maxima (#52605) üzenetére


Ano
őstag

Ugyanezt mondtam én is de nem akar fúrni-faragni :)

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#52607) Deylath26 válasza maxima (#52605) üzenetére


Deylath26
csendes tag

Köszi a választ! Kiváncsi lennék viszont, hogy miért esett erre a választás. 3dbi s dipole antennái vannak, viszont ilyen árkategóriában 5dbi-s omni antennás eszközöket lehet beszerezni. Ennyire jobban fókuszál a dipole, mint a omni?

#52606

Ennyire nem akarjuk bonyolítani, hogy kábeltakaró, esetleg még fúrás is és mint mondtam nekem egyébként is elkellene egy eszköz, hogy koliba legyen net :)

[ Szerkesztve ]

(#52608) MaCS_70 válasza Deylath26 (#52607) üzenetére


MaCS_70
félisten

Az 5 dBi-s nem jobb, nem erősebb, hanem más karakterisztikájú, mint a 3 dBi-s.
Maga a nagyobb nyereségű antenna nem erősít, csak más módon szór.
Ha valakinek nagyobb lefedettségű antenna kell, annak jól jön a nagyobb nyereségű, ha viszont fontos, hogy térben jobban szóródjon a jel (mondjuk emeletes ház), akkor a kisebb nyereségű jobb lehet, mert bár szűkebb lesz a vételi kör, viszont nem lesz annyira "kilapítva", elnyújtva, nagyobb lesz az antennarúddal párhuzamos kiterjedése.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#52609) maxima válasza Deylath26 (#52607) üzenetére


maxima
tag

Szia!

Azért mertem javasolni mert nálam ilyen működik egy 40 nm-es ház felső
szintjén és vasbeton födémen keresztül az alsó szinten is van jel meg az
épület körül is.
Kipróbáltam 8 dBi-s antennákkal, nem javított semmit szerintem.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#52610) petrson


petrson
senior tag

Sziasztok,
Elolvastam az összefoglalót, 90 Mbps letöltésig keresek wifi routert, ezt találtam: TP-Link TL-WR841ND 300M
Ilyet érdemes vennem, vagy van jobb megoldás? Árukeresőn 7k körül lehet itthonról beszerezni, jó választás, vagy keresgéljek tovább?

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#52611) AngerFîsT


AngerFîsT
tag

Na a másik topikban végre tisztázódót magamban és mások által ,hogy ezt az inviteles ZTE ZXHN-H168N mondemet, kell megtámogatnom egy routerrel ,hogy máshol is legyen megfelelő wifis jel erősségem ( 50 es vályog falak ). Erre a célra gondoltam ezt a 3 db routert melyik lehetne szerintetek ideális a célra ?

A lényeg ,hogy a házon kívül is és minden szobában legyen jó wifi jel , most 3 szoba közepén vagyis a 2.ik szobában van a modem és onnan vinném át a leghátsó 4. szobába és az előszobába az új routert,hogy hátra is kiválóan lehessen wifit fogni. kb 80 nm2

Asus - TP-link közt próbáltam keresni ,de elvesztem a sok kütyü közt pls help :D :DD keret a legjobbnak titulálttól függ. 4 mobil 1 nyomtató egy pc persze ez kábelen és 2 laptop lenne rajta ,de nem egyszerre.

TP-link Archer 5 vagy Asus RT-N56U B1 ami megtetszett, de várom mit ajánlotok :)

Invitel színvilág L Kínált sebesség 60,00 / 7,50 Mbit/s a mostani neve a Kolibri L :D amint tehetem UPC-re fogok váltani 5 éven belül és ezért szeretnék olyan routert ami bírni fogja a strapát és persze GB-es bár azt nem tudom hogy hátrány e vagy sem a mostani 70 megás netemnek a gb-es

ty

[ Szerkesztve ]

I Say Anger you say FisT!

(#52612) Deylath26 válasza maxima (#52609) üzenetére


Deylath26
csendes tag

Oké, köszi neked és MaCS-nak is a választ, de akkor lenne mégegy ( kezdő hálózatosként is buta ) kérdésem, mert úgy érzem rosszul válzoltam fel a helyzetemet.

Tehát ugye az a helyzet, hogy fent az emeleten a jobb felső sarokba van egy TL 1043 as ruter, ott van a modem is. A lenti routert kellene cserélni, ami gyakorlatilag amelett a szoba mellett van ( nem választja el fal ), ahol lenne a Wifi használva, a földszinten bal felső sarokba, tehát igazából a jelküldés feléjük nem probléma, a 2. eszköztől.

A probléma szerintem onnan ered, hogy néha nincs internet, mert valami interferencia biztos fellép, ami megszakítja a két router között a kapcsolatot. Tehát jelvételnél ( 2. eszköznek, amit cserélek) számít, hogy mennyivel "jobb"/"erősebb" cucc vagy a kettőjük lévő kapcsolat csak az első eszköztől függ? Tehát: Jelvételnél is fontos, hogy mennyivel ütősebb az antenna/eszköz vagy csak küldésnél?

[ Szerkesztve ]

(#52613) Gubek-Einste válasza Deylath26 (#52607) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Alternatíva lehet még az Asus N12 D1 is, router/AP/repeater módot tud gyári firmware-rel.

#52601 jobesz
Nagyon is OFF ez itt, menj át ide ez ügyben.

#52604 Keksz03
Ha nem kell dual band wifi akkor Asus N18U, ha kellene akkor Asus AC55U, TP-Link Archer C5/C7.

#52610 petrson
Megfelelő lehet ez is.
90 Mbps-hez már inkább gigabites portokkal rendelkező típus lenne az ajánlott.

#52611 AngerFîsT
A vályog a wifi nagy ellensége.
Ha nem kell dual band wifi akkor Asus N18U, ha kellene akkor Asus N56U/AC55U, TP-Link Archer C5/C7.

#52612 Deylath26
Mivel a wifi két irányú kommunikációt folytat így számít mindkét eszköznek a teljesítménye.
A repeater-t olyan helyre kell rakni ahol az elsődleges eszköz még jól vehető mert ha már gyenge a jel akkor azon nem tud segíteni semmilyen eszköz sem.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#52614) petrson válasza Gubek-Einste (#52613) üzenetére


petrson
senior tag

Köszi, de Gigabites? Attól azért messze a netem... vagy nem tudja kihasználni a néveleges 90 Mbps letöltési értéket az ilyen wifi router?
83 Mbps egyébként a most kábellel mért letöltés, ehhez mérten keresek.

[ Szerkesztve ]

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#52615) Gubek-Einste válasza petrson (#52614) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

KI tudja használni de nem lesz tartalék az eszközben, ezért lenne ajánlott a gigabites típus.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#52616) Intruder2k5 válasza petrson (#52614) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"Köszi, de Gigabites? Attól azért messze a netem..."

Gbit-es router nem csak Gbit-es nethez kell, többnyire 80Mbps felett már Gbit-es modellt szoktunk ajánlani, illetve 94Mbps feletti sebességet már fizikai képtelenség elérni a 100-as eszközzel.

(#52617) petrson válasza Intruder2k5 (#52616) üzenetére


petrson
senior tag

Ok értem, köszi a választ. Ami most van egy TP_LINK régi egyantennás router, az a 20 Mbps-ot tudja max, ennél kéne valami komolyabb. Ha más nem, akkor a fentebb linkeltet beszerzem, már az is nagy lépés a mostanihoz képest.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#52618) maxima válasza Deylath26 (#52612) üzenetére


maxima
tag

Szia!

A "lenti" ruternek vagy AP vagy repeater módban kell lennie és
abban a DHCP szervert ki kell kapcsolni, hogy IP címet csak a
1043-as adjon minden eszköznek kivéve a "lenti" routernek,
annak fix, a 1043-as címétől eltérő és a DHCP tartományán
kívül eső címet adj.

Az alapeset a következő szokott lenni:

a 1043 lan IP-je 192.168.0.1 a DHCP tartománya 192.168.0.100-tól
192.168.0.199-ig.
az "alsó" router (AP repeater) pedig lehet 192.168.0.2 például.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#52619) Deylath26 válasza maxima (#52618) üzenetére


Deylath26
csendes tag

A beállítással nincsen probléma, teljesen jól működik a mostani routerrel is, de köszi :) Csak néha az a tapasztalat, hogy elszáll a net, tehát remélhetőleg egy jobb teljesítményű router megoldja majd a problémát, habár elég nehéz megmondani, csak a specifikációkat és olyan egyszerű kommenteket olvasva a boltoknál, amikor azt mondják, hogy "nagy a távolságot lefed".

Egyelőre még olvastagok, amit te ajánlasz ( Edimax EW-7416APn V2 )-ről , az Asus N12 D1-ről, de pl jókat írnak egy-két helyen a TL-WR940N 450Mbs-es routerről is. Csak ugye mindenkinek a tapasztalata az elég relativ.

[ Szerkesztve ]

(#52620) mondomén


mondomén
őstag

Sziasztok!
Panel, Digi 1000, 2 laptop, 2 telefon, illetve a jovoben szeretnek filmeket streamelni. Keret maximum 20 ezer. Kicsit visszakeresve ezt a kettot neztem ki - N18U, N56U. Melyiket ajanljatok? Stabil mindketto, nem tapasztaltatok ujraindulast?

(#52621) Multibit válasza mondomén (#52620) üzenetére


Multibit
veterán

Wifi mennyire játszik? Kábelen az igazi mindkettő! Ha kizárólag wifi-vel használnád, a paneles környezet miatt az utóbbival járnál jobban (5 GHz-en). Az 1000 Mbps-t csak kábellel tudod kihasználni (ha ki tudod egyáltalán).

[ Szerkesztve ]

(#52622) mondomén válasza Multibit (#52621) üzenetére


mondomén
őstag

Torrent kabelen. Wifi egyelore a mobil eszkozokkel lenne hasznalva, kesobb pedig stream. Igazabol nem banom, ha nem tudom teljes mertekben kihasznalni. Kabelen torrent popec lesz azt tudom. Wifin nem akarok rekordokat donteni. Legyen stabil, megbizhato kapcsolat minden eszkozon.

(#52623) Multibit válasza mondomén (#52622) üzenetére


Multibit
veterán

Paneles környezetben nagy a "wifi szennyezettség", azaz túlzsúfolt a 2.4 GHz-es sáv. Nehéz szabad csatornákat találni. Egy kizárólag 2.4 GHz-en beszélő router (N18U) ilyenkor hátrányban van. Viszont minden egyéb tekintetben jobb az N18U az N56U-nál! Ha a mobil eszközök tudnak 5 GHz-en csevegni és nem gond az 5 GHz-es jel nehezebb terjedése (környezet!), akkor talán az N56U-val jársz jobban. Az igazán jó választás egy AC55U lehetne számodra!

[ Szerkesztve ]

(#52624) mondomén válasza Multibit (#52623) üzenetére


mondomén
őstag

Ennyit nem tudok raszanni sajnos. Koszi az infokat, atgondolom a dolgot! :)

(#52625) Sefter


Sefter
veterán

Sziasztok!

Jelenleg szolgáltatói vdsl routerem van, ezen kapom a netet/tv-t.
Mivel egy ezer éves ócska sz@r, szertném kiváltani egy saját eszközzel ( nem opció, hogy router mögé routert tegyek, tehát csere kell..)

1. kérdés: a szolgáltató (invitel) szokta bármi alapján (mac adress pl.) korlátozni a csere lehetőséget?
(Hiába hívom az ügyfélszolgálatot, "Mariska" azt sem érti mi a kérdés...)

2. kérdés: Asus Dsl-Ac68u a kiszemelt, van jobb ajánlat?

A szolgáltatói router azért nem jó, mert nem gigabites és gyenge a wifije...

Psn ID: sefter_hun

(#52626) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

Segítségetek kérném, hogy ti milyen routert ajánlanátok.
1043 v2.2 lecseréltem egy Xiaomi mi wi 3-ra, nagyon megvagyok vele elégedve, viszont sajnos rendelésnél nem figyeltem, hogy ennek csak 100-as a lan portja. A wifi jóval erősebb mint a 1043 volt. Ezért is döntöttem a Xiaomi mellett.
Jelenleg repeater módban van a digi routerével, de ez most nem is lényeg. :) A fő gép, hogy a digi HWG-be van benne ,hogy megkapja a 10000-es netet.

Digi 1000 mellé lenne, 120nm lakást kéne lefednie.
Jelenleg 1 fő gép, 5 telefon, tv box, tv, xbox one lenne rajta.
Később nas.
Megnéztem az ajánlott routereket, ki is néztem a Archer C7-et. Viszont több helyen olvastam, hogy a wifi ennél se valami erős.
Tanácstalan vagyok, milyet kéne venni. :B
Árban nem szeretnék a C7 fölé menni, csak ha nagyon muszáj, és tényleg megéri.

Előre is köszönöm szépen! :R

5Ghz, AC wifi, nem tudom mennyire kell nekem, több eszközöm támogatja a 5Ghz-et.
Gondolom a jövőre tekintve, csak jobb lenne. Pár évig nem terveznék váltást. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#52627) Silent77 válasza Silent77 (#52626) üzenetére


Silent77
veterán

Topika rákeresve, lehet még sem lenne jó a 2,4Ghz belső antenna miatt. :(
Talán ASUS RT-AC66U? Az mondjuk már nagyon drága, igaz most emagnál 40.000ft.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#52628) AngerFîsT válasza Gubek-Einste (#52613) üzenetére


AngerFîsT
tag

Szia!

Melyik megbízhatóbb hosszú távon?

I Say Anger you say FisT!

(#52629) Silent77 válasza Silent77 (#52627) üzenetére


Silent77
veterán

Kell nekem olvasgatni. :)
Most már ott járok, hogy AC68U, mert a 66 régi hardver.
Fehérbe 50k emagon. :U

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#52630) Draken válasza Silent77 (#52629) üzenetére


Draken
őstag

Ha AC68U, akkor inkább olyan helyről vedd, ahol komolyabban állnak hozzád egy esetleges garanciális ügyintézés során. [link]

[ Szerkesztve ]

(#52631) Daralo:)


Daralo:)
tag

Sziasztok!

Olyan router-t keresek aminek a lehető legerősebb a WIFI hatótávja illetve Gigabites portokkal rendelkezzen.
Nem utolsó sorban jól tartsa a sebességet.
Lehető legolcsóbb és legmegbízhatóbb legyen.
Amit eddig találtam a fórum alapján az a TP-LINK Archer C5. 22e.-Ft-ér.
Ennél olcsóbb akkor nemigen van?
Amire használva lesz: laptopok, telefonokkal való netezés.
Kábellel nem lesz használva a közeljövőben.
Jelenlegi Internet:120Mbit/s (esetleges sebesség növekedés esete miatt gondolnám a Gigabites portokat.)
Ac szabvány előny ha van ráhatása a fenti kritériumokra.

Köszönöm!.

(#52632) krealon válasza Sefter (#52625) üzenetére


krealon
veterán

"1. kérdés: a szolgáltató (invitel) szokta bármi alapján (mac adress pl.) korlátozni a csere lehetőséget?"

Valoszinuleg ha net meg is oldhato lenne sajat eszkozzel, a TV biztosan nem.
A szolgaltatos eszkozoket tavolbol konfiguraljak (VLAN, QoS), ezt a te routereddel nem tudnak megcsinalni.

"A szolgáltatói router azért nem jó, mert nem gigabites és gyenge a wifije..."

Ilyen esetekben szokas a sajat routert AP / switch konfiguracioban hasznalni.

(#52633) Solymi81


Solymi81
aktív tag

Sziasztok!

Lecserélem a jelenlegi TP-LINK WR740N-t és a kiszemelt az itteni hozzászólások alapján a TP-LINK TL-WR1043ND V3 Router lett.

A net az DIGI 100/100-as, kiszolgál egy PC-t kábelen vagy egy Asus USB-N13 eszközön keresztül.
Illetve még egy laptopot és 2 mobilt.

Gondolom ez elég lesz sokáig és nem kell esetleg AC-s routert vennem.
Jelenleg nem gond ha a Wifi nem jön maxon, de igazából azért néztem ezt, hogy később ne ez legyen a szűk keresztmetszet a kábeles nethez.

(#52634) Silent77 válasza Draken (#52630) üzenetére


Silent77
veterán

Nem első emag vásárálásom lenne. :)
Soha nem volt gond termék gariztatással.
Amugy találtam olcsóbban, de inkább véleményre lennék kíváncsi, hogy kell e nekem ilyen drága. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#52635) jobesz válasza Daralo:) (#52631) üzenetére


jobesz
tag

üdv! asus N18U is pontosan 22.000 ft és hgg vel még feljebb is tolható a sugárzási teljesítménye.

Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#52636) Daralo:) válasza jobesz (#52635) üzenetére


Daralo:)
tag

Rendben köszi!

(#52637) Klara_ válasza Daralo:) (#52631) üzenetére


Klara_
őstag

Asus jobb alternativa lehet.

[ Szerkesztve ]

(#52638) Gubek-Einste válasza Silent77 (#52626) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nézz be a TP-Link router-es topikba és kérdez rá a tulajoktól, hogy nekik mi a véleményük.

#52628 AngerFîsT
Az ajánlott kategóriás eszközökkel nincsen nagyobb gond így hosszú távon sem lesz velük gond.

#52631 Daralo:)
Hatótávot nem lehet megmondani előre, csak a helyszíni teszt során fog kiderülni, hogy mekkora is lesz, minden környezet más és más, rengeteg dolog befolyásolja az elérhető eredményt, többek között a használt kliens eszközök is.

Ha nem kell dual band wifi akkor Asus N18U, ha kellene akkor Asus N56U/AC55U, TP-Link Archer C5

#52633 Solymi81.
Megfelelő lesz a célra, alternatíva lehet még az Asus N18U, erősebb hardverrel és többet tudó gyári firmware-rel rendelkezik. Dual band wifi-vel pedig az Asus N56U lenne még ajánlott.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#52639) Silent77 válasza Gubek-Einste (#52638) üzenetére


Silent77
veterán

Személyes véleményed esetleg? :R
AC68U megéri a felárat?
Azt nem írtam, hogy vályog fal, ami nagyon lefogja a jelet.
Amúgy a 1043-al is a wifi volt a bajom.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#52640) Silent77 válasza Gubek-Einste (#52638) üzenetére


Silent77
veterán

Nem kellett, azt hiszem nem én az én routerem. :)
Nem sok hozzászólás van róla, de az se meggyőző.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#52641) Gubek-Einste válasza Silent77 (#52639) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Erős hardverrel és soka tudó gyári firmware-rel rendelkezik, néz be a saját topikjába is.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#52642) Silent77 válasza Gubek-Einste (#52641) üzenetére


Silent77
veterán

Köszönöm, tegnap óta olvasgatom.
Nagyon úgy tűnik, ez lenne számomra a legjobb, csak ne lenne ilyen drága. :( Már a 30-at is sokalltam. :B
Ha kedves xiaomi nem 100-as lant rak bele, nem is gondolkoznék a váltáson.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#52643) Gubek-Einste válasza Silent77 (#52642) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Keres használtan akkor talán olcsóbban is meg tudod szerezni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#52644) junior11 válasza Silent77 (#52642) üzenetére


junior11
veterán

A kisebbik testvért, az RT-AC55U-t nem nézted? Vagy erősebb vas kell?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#52645) Gubek-Einste válasza junior11 (#52644) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Az AC68U kis testvére az AC56U, az AC55U csak más SoC-ra épül ami gyengébb.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#52646) junior11 válasza Gubek-Einste (#52645) üzenetére


junior11
veterán

Aha igaz, az AC55U Qualcomm-os cucc, ami ritkának tekinthető Asuséknál, viszont az AC56U mintha kifutóban lenne?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#52647) Gubek-Einste válasza junior11 (#52646) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Sőt már ki is futott.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#52648) Multibit válasza Silent77 (#52642) üzenetére


Multibit
veterán

Szerintem is jól járnál egy AC55U-val. Vagy ha nem sürgős, és bevállalós vagy, kivárhatod, amíg nálunk is kapható lesz az AC58U ;)

(#52649) zack


zack
nagyúr

Sziasztok!

Kellene nekem egy erős, minőségi router irodai használatra s.o.s-ben. Több típus is érdekel különböző ársávokban.

Előre is köszönöm!

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#52650) Silent77 válasza junior11 (#52644) üzenetére


Silent77
veterán

Néztem, de nem tudom, hogy megfelelne e amiket fentebb leírtam kritériumoknak. :B

Gubek-Einste Szétnézek majd aprón is, hátha találok. :R

Multibit: Annyira nem sürgős, igaz tegnap majdnem megrendeltem a AC68U-t. :)
Elvagyok a xiaomival egyelőre.
Nem vagyok a pénzem ellensége, ha megéri várni, várok. :C
Abba bízok, hátha lesz akcióba valahol fekete pénteken.

AC55U nem lenne gyenge wifiben? Vályog 50cm falak.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.