Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 09:20:33

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32005) TeeJay válasza koczka13 (#32004) üzenetére


TeeJay
félisten

igen csak sokan elfelejtik odaírni hogy 33fokos nyári szobában volt nekik meleg a cucc 5000szálas torrentezés mellett, mások meg értelmesen 20fokban méregetnek.
841ND-ből még a V8.x szériához is azt a picurka tápegységet adják pedig abban 500MHz-es soc van ráadásul újabb combosabb is mint a régebbi V7 meg V5-V3 verziósoknak, azok csak 400MHz-en mentek.
olcsó és gyors cucc, én pl most hozok fel magammal pestre egy V7.2 verziót 20/10-es DIGILAN-hoz
mert meg tudtam oldani a UPC-s Technicolor HGW-t hogy menjen szépen wifivel és így nincs szükség otthon még egy routerra és nem kell nekem sem vennem DIGI-hez
meglátjuk mit fog bírni de úgyis max 40/20-as csomagom lesz tehát azt meg simán viszi, a wifije is jó, 32MB RAM-tól meg nekem nem kell több, az is elbírt 2gépet ahol egyszerre ment a torrentezés
csak értelmesen kell beállítani a klienst és max 300 szálon tolni, akkor nincs baj

egyedüli amiért picit félek a V8.x verziótól az az hogy én szeretem ha a routeren DD-WRT fut
és a V7-re gond nélkül felpattan bármelyik build, ellenben a V8.x tulajoknál nagyon sok reklamáció volt hogy téglává vált az eszköz miután frissítettek DD-WRT-re, 1napig vadásztam azt hogy vajon melyik build-et érdemes használni rá amivel tuti menni fog és nem ölöm meg.
aztán így hogy V7 marad nálam azzal nincs baj, évek óta fut rajta egy stabil kiadás és így nincs szükségem hogy nagyon frissítsem minden új verzióra

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.