Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31892) kali válasza TeeJay (#31886) üzenetére


kali
legenda

tudni kell összeválogatni az eszközöket, bár ritka az, amikor ténylegesen nem csak beállítási probléma okoz gondot két wifi eszköz között.
sokat töltögetek mostanság én is, jelenleg is 90 gigabyte megy fel a onedrive tárra, de mint írtam, semmi wifi hátrány a kábelhez képest, meg aztán nem is szeretném a kábelt húzgálni a noti után, meg az asszony sem.
nem a régi és gyenge hardveres kiépítésű wifi eszközök alapján kell viszonyítani, ahol a router képes volt eldobni meg besszaggatni a wifi kapcsolatot több ellenoldali eszköz vagy húzós terhelés alatt.
az biztos, hogy a kábel a biztos, pláne ha régebbi és gyenge wifi router van képben, vagy nem tudja valaki megfelelően beállítani, de azért nem annyira problémásak már a wifi eszközök sem, mint régebben.
csak egy tl-wdr3600 van itthon, de nem tudom elfektetni wifi alatt sem, illetve még hibára kényszeríteni sem, pedig teszteltem rendesen.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.