Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30678) sagit


sagit
addikt

Sziasztok

Olvastam az első HSZ-t, nagyjából világos is minden. Adott egy 20/1,5 Mbit-es kábelnet, ehhez úgy tűnik hogy kevés a mostani TP-LINK TL-WR542G v4-em. Esetleg ha van kedvetek/időtök vessetek ide egy pillantást, és olvassátok el mi is a bajom.

Szerintem hiábavaló lesz a vergődésem, ez a 7 éves cucc ennyit tud. (Javítsatok ki ha tévedek) Nem akarom ( és most nem is tudom) magam költségekbe verni. Első hsz-ből én a 741ND-t választanám, azt itt helyben 4600 Ft-ért tudom megvenni 2 év garral és a sebessége is elég. Azonban van még 3 versenyző:

TP-LINK TL-WR720N: Ez itt helyben 3400 Ft szintén 2 év garral, miért ilyen olcsó? A beépített antenna jelerőssége mennyire ratyi?

TP-LINK TL-WR740N : 4100 Ft, 2 év gar szintén, miben rosszabb mint az említett 741ND?

Illetve esetleg még ott a TP-LINK TL-WR841N 5500-ért, megéri a felárat? (Ugye csak 20/1,5 Mbit alá kell)

Előre is köszi a választ :R

UI: Jobban belegondolva régóta szerettem volna olyan routert amire a nyomtatómat is rá tudom kötni, hogy több eszközről is tudjak nyomtatni wifin keresztül otthon, erre mi a legolcsóbb megoldás? Frimware csere se para. :R Ha enm túl sok, valahogy kihozom a költségvetésből.

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.