Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19817) N0R6I


N0R6I
csendes tag

Sziasztok !

Segítséget szeretnék kérni, hogy router-rel(torrent kliensel rendelkező egyén kellene) + külső hdd-vel tudjak torrentezni a számítógép futása nélkül !? Ne haragudjatok, hogyha ezt már esetleg kérdezte más is, keresgéltem neten, de nem találtam érdemleges dolgot, 1 komolyabb cikket találtam, de az már régebbi iromány, ezért szeretnélek megkérdezni titeket, remélem tudtok majd segíteni.. n0r6i992@gmail.com - ra ha el tudnátok linkelni, vagy röviden leírni, mi a legjobb választás, mind router,mind hozzá kapcsolódó külső hdd terén..

ui.:(Hallottam már olyat is, hogy egy ilyen "spéci" dobozkába megy bele a külső hdd, akár 2-ő is, és az csatlakozik usb-n keresztül a routerhez)

Előre is köszönöm szépen !

Sziasztok ! További szép napot, és jó szünetet ! :-):-P

"Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember." - William Shakespeare -=/\=- No pain, no gain ! -=/\=- N0R6I felhasználónak 3 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - =/\=- CUCCOK.: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=N0R6I&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.