Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 09:20:33

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20601) Myth


Myth
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy linksys wrt54gl-es és egy tp-link 841nd-s router. Több problémám is akadt. A tp-link routert most vettem mert 50-es upc-s net van, mivel a linksys-el max. 20-25 megát tudott a wifi. A tp-link-el olyan gondom van, hogy ha ugyanazon az emeleten 10 méteren belül csatlakozok rá akkor tudja a 35-40 megát hozni wifin viszont amint messzebbre megyek vagy 1 emelettel lejjebb akkor már nagyon leesik a teljesítménye, emellett nem is stabil néha olyan lassú, hogy az valami borzalom. Most visszadugtam a linksys-t és azzal szinte mindenfelé stabil a házban csak ugye lassabb. A tp-link-et próbáltam nagyobb antennákkal is semmi különbség plusz néha még 5 méterről is ugrál a jel. Ez egy hibás darab vagy ilyen megbízhatatlan?

Mi tegyek? Már gondolkoztam, hogy eladom mind a 2-őt és veszek egy ilyet: [link] Ez van legalább annyira stabil mint a wrt54gl?

Battletag: Myth#1775

(#20602) Beri válasza Myth (#20601) üzenetére


Beri
addikt

Ha közvetlenül az eszköz mellett stabil a kapcsolat, akkor nem a routerrel van gond, hanem a környezetével. N-es eszközök eleve nem egy csatornát használnak egyszerre, tehát még érzékenyebbek az interferenciára. A wifi mint technológia erre képes.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#20603) Myth válasza Beri (#20602) üzenetére


Myth
aktív tag

Az nem lehet gond, hogy csak g-s eszközökkel csatlakozunk? Próbáljak ki egy n-es adaptert hátha azzal nagyobb lesz a hatótáv meg a jelerősség is? Csak azért nem értem, mert a linksys-el meg jó mindenfelé....

[ Szerkesztve ]

Battletag: Myth#1775

(#20604) Intruder2k5 válasza Myth (#20603) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hát igen, a Linksys WRT54G szériának híresen jó WiFi-je van... :)

Próbálj meg csatornát váltani a TP-LINK-en, hátha segít valamit!

[ Szerkesztve ]

(#20605) Sleek


Sleek
senior tag

Tegnap a srác kicserélte a routert.
Elnézést kért nem tudja hogy fordulhatott ez elő.
A dobozt nem is néztem a múltkori átvételkor csak tegnap.
A sorszám meg a verzio szám nem is volt egyforma a dobozon 1.8 volt a routeren meg 1.7.
Valamint ehhez kaptam garancia jegyet a másikban az sem volt.

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#20606) Myth válasza Intruder2k5 (#20604) üzenetére


Myth
aktív tag

A wrt160nl-nek is jó a wifije ennyire vagy, nem?

Most azon gondolkozok, hogy maradjanak a g-s eszközök és vegyek egy wrt160nl-t a gyorsabb netért és ugyanezért a hatótávért mint amit a wrt54gl tud (már ha ugyanilyen jó a wifije) vagy próbáljam ki azt, hogy marad a wr841nd-s tp-link és veszek hozzá antennás usb 300mbs-es adaptert. Vajon a hatótáv melyikkel lesz nagyobb? Mert az biztos, hogy a 300mbs-es adapterrel már maxon menne a sebesség de nekem a táv is fontos lenne...

Vagy 3.-ik lehetőségként vegyek egy tp-link range extendert...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Myth#1775

(#20607) Beri válasza Myth (#20603) üzenetére


Beri
addikt

Senki nem fogja neked megmondani látatlanban, hogy mi működne nálad.

vegyek egy wrt160nl-t a gyorsabb netért
Semmit nem érnél el vele. Maximum ha szerencséd van, másik csatornára áll be alapból és terjesztheted te is a mítoszt egy router hiperwifijéről.

Vagy 3.-ik lehetőségként vegyek egy tp-link range extendert.
Ha eddig elég volt egy router, ezután is elég lesz. Ha úgysem használod n-es klienssel a hálót, állítsd be a routert g-re, aztán nézd végig a csatornákat.

Intruder2k5:
Hát igen, a Linksys WRT54G szériának híresen jó WiFi-je van
Tisztességes antennákat használtak, ennyi az egész. Az adóteljesítmény náluk sem lehetett nagyobb a megengedettnél.

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#20608) Intruder2k5 válasza Beri (#20607) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Tisztességes antennákat használtak, ennyi az egész.
Miért nem használ más is ilyet? Ennyi az egész!

Az adóteljesítmény náluk sem lehetett nagyobb a megengedettnél.
Nagyobb nem, de lehetett a maximum, még a többi lehet meg sem közelíti azt, ami a specifikációban van!

(#20609) Beri válasza Intruder2k5 (#20608) üzenetére


Beri
addikt

Miért nem használ más is ilyet?
Most már keresni kell olyat, amelyik nem tudja azt, amit az 54gl annakidején. Persze a beépített antennás linksys-ek között nem nehéz találni.

Nagyobb nem, de lehetett a maximum, még a többi lehet meg sem közelíti azt, ami a specifikációban van!
Ha ekkora lenne a szórás, nem lennének ennyire közel egymáshoz az egyes modellek.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#20610) Intruder2k5 válasza Beri (#20609) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Tudom, hogy Te sem adod fel, de én akkor is más véleményen vagyok, viszont tovább vitázni erről nem fogok! Abban legalább egyetértünk, hogy a beépített "nyákfólia-csík" antenna komolytalan, de hát a design miatt manapság mindent beáldoznak a gyártók! A gyengébb WiFi-s routert ellenben nem kellett sokáig keresni, mert a fórumtárs már meg is találta!

(#20611) Beri válasza Intruder2k5 (#20610) üzenetére


Beri
addikt

A gyengébb WiFi-s routert ellenben nem kellett sokáig keresni, mert a fórumtárs már meg is találta!
Ugyanazzal a routerrel, ugyanazon a ponton, ugyanazzal a klienssel megoldom neked, hogy harmadannyit mérj az egyik csatornán, mint a másikon. Sőt, azt is, hogy kétpercenként szakadjon.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#20612) deathtania


deathtania
senior tag

sziasztok!
lehet, hogy nincs sok rá esély, de megpróbálom itt is: van esetleg valakinek NETGEAR WPN824-hez való állványa? vagy van ötlete, hogy honnan tudnék beszerezni egyet?

www.brczart.hu

(#20613) gonger


gonger
senior tag

erre a kérdésemre tudna nekem valaki válaszolni? nagyban megkönnytíené a döntésemet.
köszönöm előre is :R

(#20614) aleister


aleister
veterán

Sziasztok!

Két kérdésem lenne:
1. Melyik jelenleg a legolcsóbb, wifi-s, G-s router, ami tud torrent kliens futtatni (és természetesen van rajta usb).
2. A Netgear N750 (WNDR 4000)-nél van valami ismert nagyobb hiba? Gyáti fw-n kívül rámennek a modolt cumók?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#20615) Intruder2k5 válasza aleister (#20614) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

1. Szerintem G-s csak használtan, ASUS WL-500gP! Újonnan meg TP-LINK MR3x20, tehát 3220, vagy 3420, ezek OpenWrt-vel tudnak torrentezni! Ha jól tudom Te is benne vagy ebben a témában, így a hardveres korlátokat ugye nem kell magyaráznom!

2. Passz... DD-WRT egész biztosan, bár a honlapon írja, hogy v1 verzióra, erre tehát figyelni kell! Mivel BroadCom Chipset-es, így elvileg Tomato is mehetne rá, de erről nem találtam semmi infót, így ezt inkább most felejtsd el. Bár nagyon nem is kerestem idő hiányában, csak gyorsan google-ztam egyet!

(#20616) aleister válasza Intruder2k5 (#20615) üzenetére


aleister
veterán

Köszönöm a választ!

1. Igen, az Asus N16-tal szereztem már némi tapasztalatot. Szimpatikusak ezek a TP_linkek egyébként. Teszek egy próbát a 3420-szal.
2. Ha rámegy a Tomato, akkor túl is tárgyaltuk. Hosszú ideje használom a legnagyobb megelégedéssel a Shibby-féle build-et.

Köszi a válaszokat! :R

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#20617) Intruder2k5 válasza aleister (#20616) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A WNDR4500-ra tuti rámegy, abban ugyanaz a Chipset van, ami az ASUS RT-N66U-ban.

A v1-es Netgear ugyanaz a vas, mint a Linksys E4200, de nem találok sehol olyat, ami azt igazolná, hogy megy rajta a Tomato! Pedig a Linksys-en megy... Ezt tehát szerintem inkább felejtsd el! Amin tuti működik, az a Netgear WNR3500L v1 & v2, és a Netgear WNDR4500.

(#20618) Beri válasza gonger (#20613) üzenetére


Beri
addikt

Nem feltétlenül kell, de ajánlott.

aleister: A 3420 árából kapsz 842ND-t, amiben a 4 helyett 8MB flash van.

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#20619) aleister válasza Intruder2k5 (#20617) üzenetére


aleister
veterán

Az N900 kategóriájában bizony már ott van a Black Knight, de ez már az a szint, ami anyagilag a nehezen benyelhető kategória. Az N750 még a lélektani határ alatt mozgott.

Akkor úgy érzem Netgear WNR3500L v2 lesz ebből. Ha jól tudom annyi a különbség, hogy ebben van Broadcom chipset, a V1-ben meg Marvell.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#20620) Intruder2k5 válasza aleister (#20619) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem egészen, mert mindkettő BroadCom, és mindkettőn megy a Tomato!

Marwell szerintem a Linksys E4200 v2-ben van, talán azzal kevered! :)

[ Szerkesztve ]

(#20621) aleister válasza Intruder2k5 (#20620) üzenetére


aleister
veterán

Nem kizárt. :)
Tudod esetleg fejből, hogy akkor jelen esetben mi a különbség a kettő között?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#20622) Intruder2k5 válasza aleister (#20621) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Lényegében láthatod, a felső kép a v1, az alsó pedig a v2! :)

A CPU típusa és sebessége, valamint a flash és a RAM mérete! A v2 erősebb vas, bár szerintem v1-et már nem is kapsz sehol... Én akikkel beszéltem, már hónapokkal ezelőtt is mind v2-t kapott!

[ Szerkesztve ]

(#20623) aleister válasza Intruder2k5 (#20622) üzenetére


aleister
veterán

Értem. Köszi!

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#20624) imrus112 válasza imrus112 (#20509) üzenetére


imrus112
csendes tag

konkrétan volt szerencsém egy Tp-link TL-WA730RE-hez (katasztrófa, minimális teljesitmény, megbízhatóság zéró) illetve egy dlink dap1360-hoz, ami azért egy fokkal már jobb volt, de teljesítmény tekintetében meg sem közelitette a linksyst...ez a saját tapasztalatom, de érdekes módon az ugymond kompetens ismeretségi körben is hasonló a vélekedés.

(#20625) eugenehu


eugenehu
csendes tag

Helló! Szeretnék megszabadulni a tplink1043nd-mtől mert elképesztő szenvedés beállítani,valamiért néha kikapcsol, és ha véletlenűl működik, akkor is dög lassú...Az ismerösők óva intettek a márkától, mostmár tudom , hogy miért:) hasonló árkategóriában(kisebb plussz ráfordítás belefér) szeretnék egy megbízható, gyors, és könnyen kezelhető routert. Többen is ajánlották nekem a Linksys E2000-rest, elözetesen nekem jók a linksyses tapasztalataim, de az E szériához még nem volt szerencsém.Esetleg evvel a modellel kapcsolatban valakinek tapasztalat? (arról , hogy a tplink márpedig faja, senki meg se probáljon meggyőzni, mert tudom hogy hazudik:)

(#20626) bargeszt


bargeszt
tag

Hello!
Routert szeretnék vásárolni de nem tudok dönteni a kettő közt:
http://www.tenda.cn/tendacn/Product/show.aspx?productid=277&type=1
http://www.tp-link.com/en/products/details/?model=TL-WR842ND#spec

Árban kb. ugyan az. Egy szgép, egy tv kábelen és két telefon wifin csatlakozna hozzá. 50 megás fiber powert kellene szétosztania. 52m2 a lakás.
Túl sokat nem értek a routerekhez, egyszerű legyen beállítani és ne kelljen minden héten beállítgatni. Ha van tapasztalat vagy tanács szivesen fogadom.

Köszi.

(#20627) Intruder2k5 válasza eugenehu (#20625) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Szerintem jobban járnál egy Netgear WNR3500L-el, egyrészt mert van rajta USB, másrészt a WiFi-jét is inkább dicsérik, az árkülönbség pedig minimális...

Netgear WNR3500L
Linksys E2000

(#20628) Gubek-Einste válasza bargeszt (#20626) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Tenda-ról nem sok tapasztalat van, én alig halottam róla így inkább a TP-Link-et vedd meg.

(#20625) eugenehu: Én 2,5 évig használtam egy Linksy WRT320N-t, ennek az újra csomagolt változata az E2000.
Nekem semmi bajom se volt vele, stabil volt egész használat alatt.

(#20614) aleister: 1; 2012-ben már nem veszünk G-s eszközt, min Lite N-est kell venni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#20629) Intruder2k5 válasza Gubek-Einste (#20628) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"2012-ben már nem veszünk G-s eszközt, min Lite N-est kell venni."

Félre ne érts, nem a személyed ellen írom, nincs nekem semmi bajom veled, de ez olyan hülye duma! Tudod, hogy én például mennyit használok WiFi-t? Nagyjából semmit... Ha azt mondom, hogy évente 3-4 órát (akkor is egy G-s TP-LINK stick-el), akkor lehet azzal sokat mondok! Szerintem (majdnem) mindenki tisztában van az igényeivel, és ha azt mondja, hogy nem kell WiFi, vagy elég a G-s WiFi, akkor nyilván semmi szüksége nincs még a LiteN-es WiFi-re sem! Persze más, ha az ember visszakérdez, hogy egész biztosan tisztában vagy azzal, hogy a G-s eszköz jó esetben is 20Mbps-t fog átvinni? Na de ezt így kijelenteni, hogy nem veszünk G-s eszközt... Már miért ne? Ha valakinek az kell...

(#20630) aleister válasza Intruder2k5 (#20629) üzenetére


aleister
veterán

+1

Gubek-Einste:
Alap (20/10-es) digis netre lesz majd. Ha esetleg bővítés lesz, akkor is max 40/20-ra. Laptopról csak netezés fog menni. Szerintem elég lesz a G-s eszköz. Persze, ha tudsz N-es alternatívát mondani minimális árnövekedéssel, akkor meghallgatom a tanácsod.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#20631) Gubek-Einste válasza Intruder2k5 (#20629) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Alapvetően nem a G-s wifi képesség a gond hanem a többi hardver elemmel, nem bírják már a mai net sebességeket (xDSL-t nem számítva). Nem drágábbak az Lite N-es eszközök de hosszabb távon mindenféleképpen jobban megéri azokat megvenni mint a G-eseket.
Olvastam olyat, hogy valakinek 80-as Digi nethez eladtak egy TP-Link 340GD-t és csodálkozott az illető, hogy nincs meg a teljes sebesség.
Sokan járnak a Tesco-ba és ott még mindig árulna TP-Link 340GD-t viszonylag olcsón (máshol már majdnem 84x is kitelik az árból) és mivel ott csak olyan így meg is veszik.

Nekem is csak G-s eszközeim vannak.

(#20630) aleister: TP-Link 74x a legolcsóbb ajánlott kategóriás Lite N-es eszköz. Pl iPon-on olcsóbbak mint a G-sek.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#20632) Gubek-Einste válasza Gubek-Einste (#20631) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Pontosabban: A router-em N-es de a kliensek csak G-esek-

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#20633) Intruder2k5 válasza Gubek-Einste (#20631) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hát igen, ilyen is van, de ez már a hozzá nem értő, és / vagy szemét-bunkó eladók kategóriája, de ez már egy másik téma! A DIGI, és hasonló sebességű netekkel kapcsolatban is maximálisan egyetértek, de én azokra gondoltam fentebb, akik nagyon vidéken élnek (ne sértődjenek meg, nem bántó szándékkal írtam), és olyannyira esélyük sincs mondjuk az elkövetkezendő pár évben optikai, vagy egyéb gyorsabb netre, hogy tök felesleges nekik komolyabb routerbe beruházni! Van ahol még ADSL-ből, vagy kábelnetből is csak a kisebbeket, max. 1-4Mbps-t lehet előfizetni!

Így már értem mire gondoltál, csak erre a "ma már nem veszünk G-s eszközt" dumára mindig úgy felkapom a fejem... :)

(#20634) Intruder2k5 válasza Gubek-Einste (#20631) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A 74x nem jó, az eredeti kérdés így szólt ugyanis...

"1. Melyik jelenleg a legolcsóbb, wifi-s, G-s router, ami tud torrent kliens futtatni (és természetesen van rajta usb)."

Erre írtam, hogy G-s használtan az ASUS WL-500gP, egyébként pedig TL-MR3x20, és mondta Beri a 842ND-t.

[ Szerkesztve ]

(#20635) Gubek-Einste válasza Intruder2k5 (#20634) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Akkor bocs, nem olvastam el elég alaposan másodjára.
Ebben az esetben 842ND + OpenWRT.

Nem ismerek más olyan G-s router-t USB porttal mint a Asus WL-500x. Van ilyenből több is vagy nincs?

(#20633): Pl iPon-on olcsóbbak a Lite N-es TP-Link-ek mint a G-sek.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#20636) Gubek-Einste válasza Gubek-Einste (#20635) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Egy Lite N-es router-ben több olyan szolgáltatás is alapból benne van amely csak egy "felső kategóriás" G-sekben volt/van.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#20637) Intruder2k5 válasza Gubek-Einste (#20635) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem, szerintem se nagyon van, régebben ugye az USB csati volt kuriózum! Talán ezt a kínai ZTE ZXV10 H618B csodát kivéve! :)

(#20638) imrus112 válasza Pharaoh (#20438) üzenetére


imrus112
csendes tag

Hali! nem a wrt160n még nem dual brandes, viszont a Linksys E2500 már igen.

(#20639) Intruder2k5 válasza imrus112 (#20638) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mi több, nem is dual band-es! :)

(#20640) róland válasza Gubek-Einste (#20635) üzenetére


róland
veterán

La Fonera 2.0g

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#20641) daniele


daniele
aktív tag

Sziasztok.
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy a mostani ASUS RX3041-es routeremet váltanám le Wifis routerre. A mostani csak 40mb/s-et szolgáltat a felénk (80MB/s-es digi netünk van). Ez (DIR-600 WIRELESS 150 ROUTER) a wifis router elbírja zökkenőmentesen a 80megát? :U Csak azért kérdem mert mindkettőnél ez van a LAN-hoz írva: 10/100Mbps, mégis az ASUS nem bírja el... :(

(#20642) Beri válasza eugenehu (#20625) üzenetére


Beri
addikt

És ha megoldom, hogy a hálózatod problémamentesen működjön egy 1043ND-vel, addig üthetlek egy főtt karfiollal, amíg be nem vérzik a bal szemgolyód? :DDD

Intruder2k5
Na de ezt így kijelenteni, hogy nem veszünk G-s eszközt... Már miért ne?
Mert egymillió éve nem gyárt senki g szabványú routert.

daniele
mindkettőnél ez van a LAN-hoz írva: 10/100Mbps
Attól, hogy 100as switch van a házában, még nem biztos, hogy route-olni is bírja. Ugyanúgy, ahogy gigabiteseken se megy át 1G/1G, bármennyire is szeretné az ember. Oda olyan processzor kéne, ami jócskán megdobná az eszköz árát.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#20643) Gubek-Einste válasza Intruder2k5 (#20637) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nem egy elterjed darab, én soha nem láttam még ilyet.

(#20640) róland: Nem egy elterjed darab, sajnos csak egy LAN portja van így nem is nevezhető igazán szokványos router-nek.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#20644) Intruder2k5 válasza Beri (#20642) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"Mert egymillió éve nem gyárt senki g szabványú routert."

Ez nem válasz a kérdésre, kocka Ladát sem gyárt senki, akinek arra van szüksége, mégis megveszi! Kapni lehet G-s eszközt is, még ha nem is gyártják!


Gubek-Einste
Ezzel én is így vagyok, és szerintem még sokan mások is! Csak a Tomato kompatibilitási listán szerepel, ott láttam én is! :)

[ Szerkesztve ]

(#20645) SG3rg0 válasza Intruder2k5 (#20637) üzenetére


SG3rg0
őstag

Szia Intruder2k5!

Egy ilyenhez mit szólsz? D-Link Dir-600 N

(#20646) Intruder2k5 válasza SG3rg0 (#20645) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A régebbi, A1, B1 és B2 verziók alapfeladatokra tuti jók voltak, de a mostanában kapható C1 verzióról nem tudok semmit. Moddolt fw-k nem támogatják, és ez sok jóval nem kecsegtet szerintem! Én ezért nem adnák pénzt, ha nekem kellene most vennem! Ha e-körüli összeget tudsz rászánni, akkor szerintem válassz az itt oly gyakran ajánlott TP-LINK-ek közül, 741ND, 841ND!

(#20647) vargalex válasza eugenehu (#20625) üzenetére


vargalex
félisten

Hi!

Ha olcsón szabadulnál meg tőle, akkor keress meg, mert az OpenWrt build-hez kölcsönben nálam lévő 1043ND-t már illene visszaszolgáltatnom a tulajdonosának. :)

Alex

(#20648) daniele válasza Beri (#20642) üzenetére


daniele
aktív tag

Magyarra lefordítva az általam linkelt D-link-es router se bírná a 80-as digit? :(

(#20649) Beri válasza Intruder2k5 (#20644) üzenetére


Beri
addikt

Ez nem válasz a kérdésre, kocka Ladát sem gyárt senki, akinek arra van szüksége, mégis megveszi! Kapni lehet G-s eszközt is, még ha nem is gyártják!
Ugyanannyi pénzért kapsz n-es routert gyorsabb processzorral. Ha valaki mindenképpen a saját pénztárcája ellen akar dolgozni, hát tegye, de attól még nem lesz ésszerű.
A kockalada meg már akkor is trágya volt, amikor annakidején gyártani kezdték. Csak azért vette annyi ember, mert nem volt más.

daniele: DIR-600-at akarsz venni, vagy már megvan?

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#20650) daniele válasza Beri (#20649) üzenetére


daniele
aktív tag

Találtam itt ph-n olcsón. Nincs még meg. De ha elbírja a 80-as digit akkor megvenném. :K

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.