Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98851) -v- válasza !Overdose! (#98850) üzenetére


-v-
addikt

Ráadásul úgy látom van választék belőle, sok értelmesnek tűnő példány van.
Jól látom?

(#98852) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#98853) Tom1939 válasza alázógyík (#98836) üzenetére


Tom1939
őstag

Nekem az van 7 éve (i30). De kicsinek nem mondanám városba :) Bár lehet hogy csak én vagyok béna parkolásban... De nem nagyon romlik el az biztos. Honda Jazz-nél és újabb Civic-nél biztos nincs jobb alapterület per belső hely/csomagtér képletben. Csak egy csöppet drágák...

Én még bedobnám az i10-est és az új picantót (én csak 1.2-essel venném, az nem nagyon szokott lenni...).
Vagy az i20 sem rossz.

(#98854) Qru válasza -v- (#98851) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jól látod, jó a felhozatal belűlük. Ha városban maradtok vele akkor bőven elég az 1,2-es is (országúton is élhető még bőven am). Nagyon jól pakolható, a Magic ülésrendszer parádé és nagyon nagy hely van benne.
Mikor havert költöztettem kérdezte is, hogy ez akkor Civic? Mondon nem Jazz. Jaa azt hitte az kevésbé pakolható. :D

#nincsbennetarcsi

(#98855) Typhoon47 válasza TaaT (#98852) üzenetére


Typhoon47
őstag

Kicsit demagóg a szöveg, emberek vezetik az autókat (még), ezért kvázi minden vezetési hiba visszavezethető valamilyen emberi okra, tényezőre.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#98856) -v- válasza Qru (#98854) üzenetére


-v-
addikt

Jól hangzik, meggyőztetek :) Bár amúgy sem engem kell, de majd továbbadom az infót :) :R

(#98857) !Overdose! válasza -v- (#98851) üzenetére


!Overdose!
őstag

Fogalmam sincs, de gondolom a célközönsége miatt nem lehet olyan nehéz egy gyári, szervizelt példányt találni. Becsületesneppernél általában van belőle bőven. Lehet, hogy érdemes körbenézni nála is.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#98858) hdman válasza -v- (#98856) üzenetére


hdman
őstag

Ha nem max 800-1M körül kerestem volna kocsit asszonynak, akkor én is Jazzt vettem volna. A kategóriájában mindent visz :)

Sopron city :)

(#98859) piqla


piqla
őstag

Egyszer azt olvasom az elso generacios audi tt-rol, hogy uristen, az elektronika az halal, fos, szemet, maskor meg hogy ah, semmi baj, ugyanmar.

viszont amiota kijott, azota nagyon tetszik, szeretnek egyszer egynek a tulajdonosa lenni... tudom, ha az ember szerelmes, akkor ne nezze ezt, de en nem feltetlen akarok ilyen alfa romeos beallitottsagu lenni.

tudtok mondani pro/kontrat?

nepitelet.hu, ugy erzem, hogy nem mervado:D

Szereted az állatokat?

(#98860) tboy93 válasza piqla (#98859) üzenetére


tboy93
nagyúr

puncimagnes, becs nepper is megmondta :D

http://m.totalcar.hu/tanacsok/nepperuzo/2014/11/16/puncimagnes_nyolcezer_euroig/?rnd=708

(#98861) piqla válasza tboy93 (#98860) üzenetére


piqla
őstag

igen, olvastam mar, ilyen jellegu tanacsokat en is tudnek irni:C

Szereted az állatokat?

(#98862) Kornel válasza piqla (#98861) üzenetére


Kornel
veterán

akkor meg?
bitpork meg azt mondaná erre, hogy ne foglalkozz vele, hogy mennyit kell rá költeni, szeresd az autód, azt a lényeg :D

(#98863) szilva01 válasza tboy93 (#98860) üzenetére


szilva01
őstag

azér' nem egy R8, de ingyié elfogadnám ezt is :DDD

(#98864) Morris válasza Kornel (#98862) üzenetére


Morris
veterán

És igaza is van!
Hiába veszel egy megbízható tökéletes autót, ha egyszerűen nem fog el jó érzés ha ránézel! :)

(#98865) piqla


piqla
őstag

nem feltetlen banom, ha idonkent meg kell benne csinaltatni valamit, de azert ha havonta kell uj legtomegmerot/muszerfal elektronikat venni/cserelni, lehet, hogy elsirnam magam.
az egyik oldalon azt irtak (talan autonavigator?), hogy a IV-es gold nyugjeivel kell szamolni. kosz, nagy segitseg:D

Szereted az állatokat?

(#98866) Morris válasza piqla (#98865) üzenetére


Morris
veterán

Mi az a gold? :U

(#98867) TaaT válasza piqla (#98865) üzenetére


TaaT
veterán

Lehet írni kéne az autónavigátornak hogy fejtsék ki bővebben.

Am négyesgolfnál ajtó mikrokapcsolók, trafók, és kábeltörés hibák szoktak lenni, de nem alfaromeos mennyiségben.

Morris: [link] ;]

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#98868) 8th válasza piqla (#98859) üzenetére


8th
addikt

A TT a lemez alatt egy négyes Golf GTI ergo amíg nem töröd össze nem kell extrém kiadásokkal számolni vele kapcsolatban. Fogyó kopó cuccokból mindent megkapsz utángyártottban jó minőségben elfogadható áron. Karosszéria elemek szélvédő ilyesmi típusspecifikus dolgok már neccesebb áron mennek. De mondom, nem kell lezúzni plusz kötni kell egy jó cascót és olyan nagy baj már nem lehet. Mondjuk az is igaz, hogy sosem fogja azt a vezetési élményt nyújtani mint egy - elnézést a TT fanoktól - igazi sportkocsi.

(#98869) piqla


piqla
őstag

Oszinten szolva egy '99-es Avensis van, amire a legnagyobb koltseg eddig fekbetet volt, szoval ahhoz kepest szerintem minden sportkocsi lesz:D

De jol van akkor, akkor nezelodom tovabb, aztan meglatjuk mi lesz.

koszi az infokat

Szereted az állatokat?

(#98870) runner 125


runner 125
nagyúr

Ah.. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#98871) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Saxo tipikus hibák, mire érdemes figyelni a hátsó futóművön kívül? Esetleg, hogy törés után mi baja lehet, ami nem látszik a karosszériamunkát követően?

DeFranco: Ha minden jól alakul, hétvégén lesz alkalmam megvizslatni egy Model S 60-at, nagyon várom már :))

[ Szerkesztve ]

(#98872) !Overdose! válasza runner 125 (#98870) üzenetére


!Overdose!
őstag

Egyik szebb, mint a másik! :O

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#98873) TaaT válasza runner 125 (#98870) üzenetére


TaaT
veterán

Lemerült az elem? :DDD

Give them hell Ukraine!

(#98874) hdman válasza runner 125 (#98870) üzenetére


hdman
őstag

Ez az új SX4 borzalmas... :(

Sopron city :)

(#98875) runner 125 válasza TaaT (#98873) üzenetére


runner 125
nagyúr

Igen, de azért a Suzuki MOL-os rendszáma szerintem hab a tortán. :))

hdman, !Overdose!

Hjah, nem szépség egyik sem, sőt, az S-Cross szvsz rondább lett, mint az előd, ráadásul piszkosul túlárazták.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#98876) hdman válasza runner 125 (#98875) üzenetére


hdman
őstag

Hát egy pöttyet :P

Sopron city :)

(#98877) tboldi válasza runner 125 (#98875) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ízlések és ficamok, nekem tetszik az S-Cross, az előd meg egyáltalán nem. De úgy látom, ezzel egyedül vagyok. :D

(#98878) 8th válasza tboldi (#98877) üzenetére


8th
addikt

Jól látod. :K :D

(#98879) runner 125 válasza 8th (#98878) üzenetére


runner 125
nagyúr

Koncentráljatok a péklapát lámpákra, és az indiai design hűtőmaszkra. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#98880) Kornel


Kornel
veterán

szerintem nem olyan csúnya az s scross.
az ára annál inkább.
jóval olcsóbban jó vétel lenne.
ugyanaz mint a kizashi.
nekem jobban bejön, mint egy audi stb., de annyiért kocsit is adnak, amennyit azért kértek.

(#98881) EQMontoya


EQMontoya
veterán

IS lemosva, kitakaríttatva és bőrápolózva. Mégiscsak tisztával illik menni az emlékező gurulásra...

Same rules apply!

(#98882) Goblin12 válasza hdman (#98749) üzenetére


Goblin12
őstag

Én ma láttam bécsben a második kerületben az OMW épülete környékén kóricált, 3 nappal ezelött meg egy fullos Teslát láttam ugyan arra, az a Tablet méretű navi akármi azért elég jól nézett ki benne. :K

(#98883) 426os válasza Goblin12 (#98882) üzenetére


426os
őstag

Ha már Tesla.
[link]
Szent Gellért tér, most hétvége.

[ Szerkesztve ]

.

(#98884) Goblin12 válasza 426os (#98883) üzenetére


Goblin12
őstag

A rendszám feletti résszel meg mi történt? Ledobta a festést? :F

(#98885) 426os válasza Goblin12 (#98884) üzenetére


426os
őstag

Csillog, csak a telefon nem jól lőtte be a fényeket.

.

(#98886) trassher válasza Goblin12 (#98884) üzenetére


trassher
addikt

Az csak tükröződés a díszlécen szerintem.

Redmi Note 7

(#98887) Goblin12


Goblin12
őstag

:R

(#98888) Goblin12


Goblin12
őstag

(#98889) TaaT válasza Goblin12 (#98888) üzenetére


TaaT
veterán

"Ez a tartalom jelenleg nem érhető el"

Give them hell Ukraine!

(#98890) MunezXBK válasza TaaT (#98889) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

De. :D

Goblin: OMV lesz az.

(#98891) TaaT válasza MunezXBK (#98890) üzenetére


TaaT
veterán

Akinek nincs facéja :U

Give them hell Ukraine!

(#98892) Goblin12 válasza MunezXBK (#98890) üzenetére


Goblin12
őstag

Hupsz, igen OMV. :B

(#98891) TaaT : Fake account? :U

[ Szerkesztve ]

(#98893) hdman válasza Goblin12 (#98882) üzenetére


hdman
őstag

Én a 23. kerületben láttam a taxit, sőt párszor mentem is a központjukba munkaügy miatt. Láttam a raktárat is, meg a szervizt, hát nem szar :)

Sopron city :)

(#98894) Declare válasza tboy93 (#98860) üzenetére


Declare
őstag

Mennyire franko egy elete lehet annak, akinek ennyi jut, hogy 8000 euroert "puncimagnes" kocsit akar venni :DDD kiegyensulyozott harmonikus elet, maximalisan tiszta önertekelessel :DDD es akkor pörgeti az audi kulcsot a falusi diszkotékában, otthon meg izzad ha jön a szamla a témobiltol? Köarc :C

(#98864) Morris: Hatalmas +1

(#98865) piqla: Az a baj, h minden az elözö tulajon mulik egy hasznaltauto vetelkor :( Veheted a legmegbizhatobbnak kikialtott hondat is, ha az elözö tulaj egy barbar volt....meg vehetsz "szarfosdizelautomataaudit" is, ha az elözö tulaj egy autofetisiszta volt lehet soha semmi bajod nem lesz vele.... akarmit veszel nagyon alapos atnezetes, esetleg olyan helyen, ahol garanciat adnak ra, meg ha ez több 10 ezerbe kerül akkor is. En erre jutottam, ha megegyszer hasznaltautot veszek (amire van azert sansz....bar lottozom :D )

[ Szerkesztve ]

(#98895) runner 125 válasza Declare (#98894) üzenetére


runner 125
nagyúr

Igen, de összességében egy Honda sokkal kisebb anyagi kockázattal jár, ez tény.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#98896) Tom1939 válasza tboldi (#98877) üzenetére


Tom1939
őstag

Nem vagy egyedül, szerintem sem ronda. Kezdetben túlzott ára volt, de most már szerintem nem az hogy leakciózták majd egy millával. Komolyan gondolkoztam rajta. Csak az asszony közölte hogy csinálok amit akarok de az i30 marad nála (NEM adod el...), csak másodiknak néha használva meg minek S-cross. Így lett IQ. Ez is terepjáró hasmagasságban az i30-hoz képest :)

(#98897) DeFranco válasza runner 125 (#98895) üzenetére


DeFranco
nagyúr

dehogy jár... amennyivel kevésbé lehet ráfutni annyival túl is van árazva (véleményem szerint még többel is, mert túl van hypeolva ez a gondozásmentes jappán nimbusz), annyi történik, hogy a potenciális szívóroller átlagos értékét előre kifizeted a vételárban.

nincsenek csodák a piac áraz.

(#98898) Declare válasza runner 125 (#98895) üzenetére


Declare
őstag

Persze!

Na de ott a "szerelem faktor" :B Mint ahogy piqla is irta....neki regi vagya egy audi TT.....nekem gyerekkori vagyam egy BMW....ilyenkor (vagy nekem, ahogy tetszik) egy honda, az csak egy darab vas 4 gumin a maga japanos design-javal, es egy racionalis döntessel, hogy hurra mert el tudok menni A-B be es közben legkisebb valoszinüseggel romlik el. Ennyi. Egy bmw vagy audi azzal a designal, technikaval a "hoooo de jo el kell menni A-B be, tehat megint van okom beinditani es vezetni" :B Nekem

En is azon a parton allok, hogy egy auto az nem csak egy racionalis döntes kell, hogy legyen :B

(#98899) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Villámkérdés: metro-s ablakmosó folyadékot szoktam venni télire, de most nem lesz alkalmam kijutni, és a sima víz (átöblíteni tettem bele a két folyadék között) már lassan belefagy a tartályba, valamit kell vennem.

Tesco-ba beugrom, gondolom prelix/prevent (vagymi) lesz készleten. Az megvehető? Vagy van esetleg más, ami ott kapható és érdemes megvenni?

(autoglym, wolf, sonax, gyógyszertári alkohol hívők kíméljenek, teszkópolcról akarom leakasztani, ilyen most a gusztusom)

(#98900) Morris válasza DeFranco (#98899) üzenetére


Morris
veterán

prelix / prevent teljesen jó!
De a sima "teszkóst" felejtsd el. Olyan büdös mint állat. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.