Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98051) tomiii. válasza TayRol (#98044) üzenetére


tomiii.
aktív tag

(#98052) TayRol válasza tomiii. (#98051) üzenetére


TayRol
veterán

Az egyik cabrio Porschéval szemben álltam meg pénteken, néztem is, hogy szuper, de azért a gyerek ülés és a csomagok nem férnének be. :)

Amúgy a lakása is felettünk van, 2M a négyzetméter ára, és 200 a legkisebb alapterülete. :D

[ Szerkesztve ]

(#98053) bitpork válasza TayRol (#98052) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

No...most magadat árultad el hogy mennyi is az annyi a négyzetméteráratokkal? :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#98054) TayRol válasza bitpork (#98053) üzenetére


TayRol
veterán

A melóhelyem van ott. Csak a legfelső két emeleten lakások vannak. :)

(#98055) Goblin12 válasza TayRol (#98044) üzenetére


Goblin12
őstag

Eltudom képzelni azt a fazon, hogy kiszállt az összetört kocsiból, leporolta magát, azt egy telefon és 2 nap múlva jön a kövi. . . :U

(#98056) bitpork válasza TayRol (#98054) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Bázz még vállalkozó is vagy :Y ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#98057) TayRol válasza bitpork (#98056) üzenetére


TayRol
veterán

Az. :DDD

(#98058) TaaT


TaaT
veterán

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#98059) Land


Land
veterán

Nőnek 400k-ig kellene autót néznem.
Benzines, ferdehátú érdekel (állatokat a hátsó csomagtartóba tenné), ne legyen túl nagy, olcsón fenntartható legyen.

Suzuki Swift 1.3 ugrott be elsőre. Néha autópályázna is, az 1.3-as talán bírná. Van esetleg másik tipp? Ebből is az 5 ajtósat néztük. Átírás még erre jönne rá. Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#98060) Kornel válasza Land (#98059) üzenetére


Kornel
veterán

F astra 1.4

(#98061) Land válasza Kornel (#98060) üzenetére


Land
veterán

Nem rohad mind? :DD
Amúgy jobb, mint a Swift?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#98062) aero. válasza Land (#98059) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Micra K11

(#98063) endruboy1 válasza endruboy1 (#97948) üzenetére


endruboy1
senior tag

És mi a vélemény a Ford Focus 1.4-ről (2001)?

(#98064) szőröscica válasza endruboy1 (#98063) üzenetére


szőröscica
addikt

A tűrhető gyorsulásnál elvérzik.

(#98065) Goblin12 válasza TaaT (#98058) üzenetére


Goblin12
őstag

Türlich. :P

(#98066) Kornel válasza Land (#98061) üzenetére


Kornel
veterán

Jobb.
Olyat kell venni, ami nem rohad.
100-bol 1, tehat valogatni kell.

(#98067) giigz válasza Land (#98059) üzenetére


giigz
veterán

Ennyiert mar jo allapotu Megane-t lehet kapni, eg es fold a Swift-hez vagy Astra-hoz kepest.

(#98068) sasa134 válasza .mf (#98050) üzenetére


sasa134
addikt

Az R32 egy széria VW Golf, szó sincs gyűjtői verzióról. Nezd meg a mobile.de-n mennyi van, egy qrvajo sportkocsi, megbízható, nagyon jó motorral, ráadásul értékàlló. Ha van kocsi ilyen áron amiből mosolyogva szállsz ki akkor ez az. Egy kolléga most adta el az övét ( itt élek) ,bitang volt benne utazni. Tuti nem magyarhonban vennék ilyen kocsit, nulla választék, regadó meg nem vészes. Ezeket (pl R32) itt valóban 2. vagy 3. kocsinak tartják, túrázni, kirándulni. Próba nélkül az 1-es BMW-ről is sztem elég elhamarkodott így nyilatlozni, pusztán azért mert csapott a hátulja. Igazából nem tudom mit keresel de félő, hogy nem létezik olyan kocsi.( lehet nem pusztán súly adatok vs lóerő alapján kéne keresgetni, hanem belülni és menni vele). Sok sikert.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#98069) footy válasza Land (#98059) üzenetére


footy
addikt

Punto 2

(#98070) mycso válasza sasa134 (#98068) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ha már r32, akkor ebben a "kategóriában" megemlíteném a megane rs-t. Akár kettes vagy hármas, mindenhol dícsérik ezeket.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#98071) sasa134 válasza mycso (#98070) üzenetére


sasa134
addikt

Valóban, csak a kollega kizàrta a francia/olasz vonalat. Pedig jó kocsi.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#98072) -v- válasza .mf (#98006) üzenetére


-v-
addikt

Legacy outback 3.0R? mk4 ... 50-50 sulyelosztas, allando osszkerek, 245 lo, a vilagot nem valtja meg de szepen megy, jo futomu jo kormany, es kombi meg emelt hasmagassag.
Talan ez egy jo kompromisszum hogy elvezetes kanyargas meg vezetesi elmeny is legyen, meg emelt hasmagassag meg hely is ... szvsz ha jatszosabb iranyba jobban elmennel akkor le kell mondanod a tobbi feltetelrol.
Esetleg egy 4 ajtos M3?

Egyebkent nem lesz ilyen, szarok a felteteleid ... eleve 50-50 sulyelosztas 4 uleseel kemenytetovel ... kb. subi meg bomos marad. Ha megy rendesen az nem 12 fog enni vegyesben. Ne legyen nehez ok, akkor vagy kicsi lesz es nem fersz el, vagy 2 uleses kabrio stb :)

[ Szerkesztve ]

(#98073) sasa134 válasza -v- (#98072) üzenetére


sasa134
addikt

1600 kilo, hat hogy gondolod? :U :P

Avanti Roma

(#98074) Tsebacsi válasza TaaT (#98058) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#98075) bitpork válasza sasa134 (#98073) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mi baj van a nagy súllyal? Az rs6 is nehéz oszt mégis megindíjja a langyos vizeletet a lábszáron...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#98076) sasa134 válasza bitpork (#98075) üzenetére


sasa134
addikt

ironia volt :K

Avanti Roma

(#98077) bitpork válasza sasa134 (#98076) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Máj bed :D :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#98078) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

2'000 ojróért? Nóóórmális?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#98079) sasa134 válasza bitpork (#98078) üzenetére


sasa134
addikt

mindenki a csodat akarja, gombokert... :(

Avanti Roma

(#98080) Typhoon47 válasza bitpork (#98078) üzenetére


Typhoon47
őstag

Persze, azt nepperünk nem írná le, hogy ennyi pénzért semmi jóra ne számítson. Hadd szopjon a "laikus" valami 800k-t futott szarral, mert az 1.9pd a mi istenünk.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#98081) alázógyík válasza bitpork (#98078) üzenetére


alázógyík
őstag

Az ajánlott 97-es Passat nem lehet lelakott, mi? :DDD

(#98082) Declare válasza bitpork (#98075) üzenetére


Declare
őstag

Szerintem a nagy tömeggel a nagy tehetetlenseg a baj. Nem veletlen, hogy a sportautokban mindig a sullyal küzdenek. Minnel nagyobb a tömeg annal tehetetlenebbül fog elkezdeni sodrodni a kocsi. Tehetsz bele mindenfele elektronikat a tömeg akkor is tömeg es lesodorja az ivröl....

Pont ezert szerintem hiaba teszel akarmekkora motort egy nehez autoba, lehet hogy egyenes rajtnal ugyanugy elrugja magat es huz es gyorsul minz az allat egy szlalom palyan vagy szerpentinen nem fogja tudni felvenni a versenyt egy hasonlo loerö/tömeg aranyos, könnyebb kocsival. Szerintem :B

(#98083) bitpork válasza Declare (#98082) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Valamit azért árdemes külön választani. Nem versenyautóról volt szó. Amit írsz igaz, de utcára az rs6 is messze elég. De még pályára is.

ToAll: És az ilyen miért becsületes? :U Miért nem egyszerűbb leírni hogy ennyiért a megadott feltételeknek eleget tevő autót ajánlani nem tudok?!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#98084) deicide válasza Declare (#98082) üzenetére


deicide
veterán

Szinte az összes fellelhető OPC tesztet elolvastam, a legtöbb cikk a súlyt írta negatívumnak és pozitívumnak ennek ellenére a kanyarvadász képességeit. Nyilván picit tolja kifelé az orrát, de a nagy tömeg ellenére élménynek mondják. Persze, ha autóversenyző az ember, akkor más tészta, átlagos képességű vezetőnek, mint én is, ugyanolyan élmény lesz, mint egy 1000kg-s koporsóban veretni. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#98085) -v- válasza bitpork (#98083) üzenetére


-v-
addikt

Az rs6 nem élményautó, azt tegyük azért hozzá :)

(#98086) Declare válasza bitpork (#98083) üzenetére


Declare
őstag

Persze, hogy eleg :) szeretem en is neha nyomni egy kicsit a kocsinak, vagy egy picit erösebben belemenni egy egy kanyarba, jo utviszonok mellett, üres uton...stb. Nekem pl nem fer bele a biztonsagos vezetesbe, hogy szerpentinen (ha lenne olyan autom) a segget kicsit kiteve kanyarogjak. A kerdezö kifejezetten elmenyautos szerpentinezös kocsit keresett, meg sorolta a kg, sulypont aranyaokat stb :B azert gondoltam, hogy ö lehet maskepp gondolkodik....nekem is van haverom aki egy regi mx5 el olyan boldog es olyan kezesen tudja hasznalni (ersd picit odalep neki a pirosnal es kanyarban egy hangyanyit megy a kocsi segge stb...), mint egy nehezebb geppel lehet nem. Nagyon feelinges, de nekem ez amugy se fer bele a biztonsagos vezetesbe, nem hianyzik.

Szoval nekem nyilvan akarmi erösebb gep eleg lenne :D de siman el tudom kepzelni, hogy van olyan aki az rs6 audit is becserelne egy sokkal olcsobb mx5 re vagy 350Z re, mert tojik a bose hifire, meg az automata klimara, meg a 8 gangos multitronicra, meg a.......... es inkabb a szerpentinen csapatja a kocsi segget, mert egy könnyebb kocsi mindig kezesebb lesz, mint egy nehezebb.

Nehez ezt igy leirni mit is akarok kihozni az egeszböl, de remelem ertitek mire gondolok :)

(#98084) deicide: Jol neznenk ki, ha azt irnak egy astra opc re, hogy milyen sz@r a kanyarokban :D en is biztos, hogy egy opc, vagy valami combos audi/bmw be ülnek bele, bose hifivel, kenyelmi extrakkal elhalmozva :)) , de van akinek a puritan egyszerü, kezes, elektronika mentes auto pl mx5 kell....mert neki az az elmenyautozas. En ezt is meg tudom erteni. Pl ez a haverom akivel mx5 el cruiseoltam, ö is azt mondta, hogy soha nem kellene neki egy bmw kabrio.....vagyis kellene, de az mx5öt nem adna el :DDD

[ Szerkesztve ]

(#98087) vendingo válasza .mf (#98050) üzenetére


vendingo
veterán

Audi TT quattro?
1 millától a csillagos égig kaphatóak.

Amióta nincs meg a moci azóta egyre jobban vágyok a sebességre.
Amíg megvolt a motorom, tökéletes volt a twingo is.

Amúgy szerintem is R32 lenne a tuti választás forma ide vagy oda. Nekem kifejezetten tetszenek.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#98088) sasa134 válasza vendingo (#98087) üzenetére


sasa134
addikt

Az R32 mk V eleg szep helyen van a Top gear laptime listan is, mar, ha ez szamit barmit is...: [link]

odacsap az S4 quattronak, 996 Turbonak, M3 e46-nak stb. Annyit ment mint egy Aston Martin DB7 es 0.3mp-el volt lassabb egy WRX STI-nel :U
Tudom, ez "akkor es ott" eredmeny, de mindenkepp latszik, hogy mire kepes.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#98089) TaaT válasza sasa134 (#98088) üzenetére


TaaT
veterán

Tényleg meglepő hogy milyen autókat előzött meg, de azért egy részük mögött ott van a "wet" kiegészítés. :)

Give them hell Ukraine!

(#98090) sasa134 válasza TaaT (#98089) üzenetére


sasa134
addikt

Valoban, de amiket felsoroltam, azok közül csak a Porsche eseteben van wet, a többi szaraz menet volt.

Arra probaltam celozni, hogy elmenyautos kategoriaban eleg jo szintet kepvisel, rendes belter, 4 felnött elfer benne, tisztes csomagtarto egy kirandulashoz is, 4 motion, DSG, tisztes V6-os motor, 'hetköznapi auto' forma, ami hetköznapokban is hasznalhato, de ha kell akkor elmenyauto.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#98091) TaaT válasza sasa134 (#98090) üzenetére


TaaT
veterán

Persze hogy jó autó, ékszerrabláshoz is pörfikt :DDD [link]

Give them hell Ukraine!

(#98092) sasa134 válasza TaaT (#98091) üzenetére


sasa134
addikt

:DD

Jo lenne egy a csaladi kombi melle. Ja, a kezem beleer a bilibe.. :O

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#98093) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

BMW 325i ;)

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#98094) Tsebacsi válasza Tothgera30 (#98093) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ha már lúd, legyen 328i :U :B

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#98095) jozefgucci1 válasza Tothgera30 (#98093) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szépnek szép ,de semmi leírás ez így elég gyanús ! Amúgy azt a tetőablakot jó ötletnek tartom , minden BMW -ba rakatnék hátha akkor észreveszik , hogy hol az indexkar .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#98096) Tothgera30 válasza jozefgucci1 (#98095) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Pici gyanús... főleg a futott km.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#98097) szőröscica válasza Tothgera30 (#98096) üzenetére


szőröscica
addikt

Egyébként megnézném, hogy ki volt aki ezt eredetileg így rendelte. Xenon fényszórón és tetőablakon kívül teljes fapad az autó. Se tempomat, se multikormány, se ülésfűtés, se tolatóradar, semmi. Érdekes kombináció.

[ Szerkesztve ]

(#98098) Tsebacsi válasza szőröscica (#98097) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Rettentő sok ilyen "elb***ott" konfigos autó van, a piros és egyéb barna színű bőrök a másik véglet, nem fogja fel, hogy soha nem fogja eladni a kocsit. Annak meg, hogy egy pont olyan elcseszett ember keressen pont ilyet, kicsi az esélye :P

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#98099) footy


footy
addikt

Lehet hogy ausztriaban veszek anyamnak autot. Van erre valami kisokos, hogy mire kell ilyenkor figyelni?
2 nyelvu adasveteli az gondolom alap? Vehetek egyaltalan az o nevere autot? Vagy kell valami extra meghatalmazas hozza?

(#98100) !Overdose! válasza Tsebacsi (#98098) üzenetére


!Overdose!
őstag

Azért szerintem elég sokan vagyunk, akik imádjuk a különleges színű bőrbelsőket. Példának okáért:

Volvo S60R
Ford Mondeo ST220

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.