Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#192751) szotyika77 válasza HKorn (#192736) üzenetére


szotyika77
aktív tag

+ diegho

Amit néztem, az Business kivitel, nagyon frankó kis gép, tele mindenféle széppel és jóval. :)

(#192752) szotyika77 válasza vzsryl (#192737) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Elmegyek a héten egy Hyundai szalonba is, megnézni az i30 kombit is, az is bejövős. :) ;)
Az i30 anyaghasználatban jobb vagy rosszabb mint a Ceed? :)

(#192753) vzsryl válasza szotyika77 (#192752) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az előző generációban jobb volt az i30, de az újakból a Ceed-ben még nem ültem, így nem tudom megmondani. Annyi biztos, hogy a vállalaton belül a Hyundai a feljebb pozícionált, jobb minőséget képviselő márkanév, a Kia pedig a sportosabb.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#192754) Revoltek


Revoltek
aktív tag

Sziasztok!
Bővül a család és azt gondolom, hogy kicsi lesz a jövőben a jelenlegi Honda Jazz-ünk (GD1 2002). Ismerve a Jazz-t, elég fura ez a kijelentés, de elkezdtem kacsintgatni a kombi autók felé. Van a fejemben néhány típus, amibe szívesen átülnék, de gondoltam rákérdezek itt a topicban, hogy mit ajánlanátok. Igények: legyen olyan megbízható, mint a Jazz. Ez fontos, mert utálunk szervizbe járkálni. Legyen jól pakolható csomagtartója, nem hátrány, ha szépen összecsomagolhatóak a hátsó ülések. Nyújtson valami vezetési élményt. A Jazz után szeretnék valami élményt is, ha már váltunk. A hátsó üléseken férjen el 2 babaülés és ezek mellé még be lehessen ülni egy harmadik gyermeknek vagy átlagos testalkatú felnőttnek. Fogyasztás annyira nem szempont de nyilván ne zabáljon be 13-15 litert városban. Főleg bevásárlós utazásokra fogjuk használni, de ez nem jelenti azt, hogy nem szeretném élvezni az utat. A rövid távokból adódóan csak szívóbenzines jöhet szóba. Kasztnija ne legyen nagyon hajlamos a rozsdásodásra. Maxi 3 milla forintot szeretnék rá költeni mindennel együtt.
Remélem nem írtam totál irreális igényeket, ha mégis, akkor nyitott vagyok a kompromisszumokra.
Milyen autót ajánlanátok ezek alapján?
Köszi!

(#192755) diegho válasza vzsryl (#192753) üzenetére


diegho
nagyúr

Én Kia-t próbáltam. Tudom viszonyítani Scala, Focus, Octavia, Astra-hoz is, de i30-at pont nem néztem meg. Nekem a Kia üléspozíciója nem volt olyan szuper, mint mondjuk a Scala-ban, vagy Octavia-ban, a belső rendben volt, de nem jött a must have érzés. A Focus beltere nekem lényegesen jobban tetszik, de árfüggő a dolog, mert a Focus-ért nem adnék 6-nál többet, hiába tartom jó autónak.

(#192756) vzsryl válasza Revoltek (#192754) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Toyota Avensis T27 1.8 benzin 147LE. Az elég nagy, hogy esetleg a két gyerekülés közé is beülhessen valaki, és elég megbízható. Facelift előttiekből tudsz szemezgetni 3M alatt. Ez már nem zabálja az olajat, mint az elődje, megmozdítja a kasztnit és még jól is fogyaszt.
A követelményeknek megfelelően nem tudok élvezetes autót mondani, de az Avensis futóműve annak ellenére, hogy nagyon kényelmes, mégis jól lehet terelgetni egy szerpentinen is. Ennek ellenére egy ilyen nagy családi autóban az a legélvezetesebb, hogy megnyugtató a vezetése. Családapaként szerintem ha kimondottan élvezetes autót akarsz, akkor azt semmiképp se keverd bele a családiba, inkább vegyél egy 2. autót erre, vagy gyűjtögessél még rengeteg pénzt, és vehetsz kettő az egyben verdát is.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#192757) tboldi válasza Revoltek (#192754) üzenetére


tboldi
nagyúr

7. generációs Honda Accord 2.0 vagy 2.4? Csak azt kell eldönteni, hogy a fogyasztás vagy a teljesítmény fontosabb-e. :)

vzsryl: Vagy meg kell tartani a Jazz-t, minden felesleges súlyt kidobni belőle, belelógatni egy K20-at, és meg is volnánk. :P

[ Szerkesztve ]

(#192758) -v- válasza tboldi (#192757) üzenetére


-v-
addikt

A fogyasztás.

(#192759) tboldi válasza -v- (#192758) üzenetére


tboldi
nagyúr

A kipu tisztaságáról se feledkezzünk meg. :K

(#192760) vzsryl válasza tboldi (#192757) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem a 8. generációra gondoltál? :)
7. gen Accordért 1,5M-nál többet elkérni szvsz. pofátlanság, de ha nagyon kimaxoljuk és full patika, akkor 2M-t még talán megér.

szerk.: A Jazz szép meg jó, de családnak nagyon kompromisszumos.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#192761) tboldi válasza vzsryl (#192760) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem, tényleg a 7-re, de nem vagyok képben a jelenlegi árakkal. :)

Viszont ha 8, akkor inkább csak a 2.0 ajánlott, a 2.4-es betegesebb, mint az előző generációban.

szerk.: Játszósnak szánnám a családi kombi mellé. A súlykidobálásból és a motorcseréből gondoltam, egyértelmű lesz. ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#192762) Revoltek válasza vzsryl (#192756) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Köszönöm! Nézelődtem a Toyota felé is de az Avensis annyira egy bumfordi (nem nagyon tudok rá jobb szót) orrú autó, hogy nem tudom elképzelni a ház előtt, minden előnye ellenére sem. Az Auris meg a facelift Avensis viszint kurvajól néz ki.
Tboldi 8. Gen Accordot nézegettem, egyik legesélyesebb, viszont a mérete ellenére viszonylag kicsi a csomagtartója.
Elsődleges a teljesítmény. Nem annyira komálom, ha van előttem valaki ;]

[ Szerkesztve ]

(#192763) vzsryl válasza Revoltek (#192762) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az Auris meg a faceliftes Avensis nem fér bele 3M-ba.

"Elsődleges a teljesítmény. Nem annyira komálom, ha van előttem valaki"

Ennyi pénzből, Jazz megbízhatósággal, családi kombiból nem találsz ilyet, de szvsz. drágábban se nagyon. A Mazda 6-os ha nem rohadna, akkor azt mondom oké, de azt is kell pakolgatni visszafele, hogy menjen. Ezeknek az 1.5 tonna körüli/feletti autóknak vagy nagy motor kell vagy turbós. Kipróbáltam egy i40 kombit 1.6GDI-vel, de annyira nem állt jól egy olyan hombár verdának a motorpörgés, hogy kínosan éreztem magam amikor kicsit megkergettem.
Az Accord is megfelel minden kitételnek, de a 8. gen-nek tényleg kissé szűkös a csomagtartója, és a szebb darabok elképesztően drágák, ami nem feltétlenül tükrözi a használati értéküket.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#192764) Revoltek válasza vzsryl (#192763) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Sajnos egyet kell értenem minden szavaddal. Mondjuk 150 ló körül már el lennék, nem akarok versenyezni a gyerekekkel a hátam mögött, csak menjen, ha úgy hozza a helyzet és oda kell lépni neki. 7 gen Accord is nagyon szimpi csak annak meg olyan furán csapott a hátulja, viszont brutáljól pakolható. Nézegettem még az Insigniákat, de azokkal egyelőre még nem jutottam előrébb.

(#192765) Zsombe válasza vzsryl (#192760) üzenetére


Zsombe
senior tag

Szerintem pedig nem pofátlanság. Én még nyár elején (amikor közel sem pörgött a használtautó piac és nem emelkedtek így az árak) adtam el az enyémet 2M-ért, pedig ráadásul dízel volt. :D

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#192766) ngaba válasza Revoltek (#192764) üzenetére


ngaba
aktív tag

Subaru Legacy? Fenntartási költség elvárásról nem írtál semmit. ;)

(#192767) tboy93 válasza vzsryl (#192763) üzenetére


tboy93
nagyúr

és a szebb darabok elképesztően drágák, ami nem feltétlenül tükrözi a használati értéküket

Dehogynem, kifizeted a sok pénzt, hogy aztán használni kelljen az autót és ne szervizben álljon :K

(#192768) HKorn


HKorn
addikt

VW (Seat)-nál a tulajdonos kikérheti a szervíztörténetét az autónak ugye? Mi ennek a menete?

Run&Ride

(#192769) grizlisandor válasza HKorn (#192768) üzenetére


grizlisandor
addikt

Hivatalosan nem.
Nem hivatalosan valahol megmondják.

(#192770) vzsryl válasza tboy93 (#192767) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Akkor másképp fogalmazom meg. Egy jó Accord árán egy másik márkából kaphatsz egy modernebb, jobban felszerelt, csendesebb, kényelmesebb autót, akár még kisebb fogyasztással is (motor függő). Mindezt cserébe azért, hogy talán ritkábban kell vele szervizbe járni (nem olcsóbb, csak ritkább).
Én is ebben a kategóriában nézelődtem, de a racionális énem nagyon hamar kizárta a 8-as Accordot. Inkább vettem egy lelakottabb verzió árán egy patika Superb 2.0 CRTDI-t, és még akkor sem fogom megbánni, ha holnap letérdel a DPF, kéttömegű, turbó triumvirátus, mert egy hasonló állapotú Accord még ezekkel az alkatrészekkel együtt is drágább lett volna.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#192771) Zsombe válasza vzsryl (#192770) üzenetére


Zsombe
senior tag

Egy SuperB jobb választás lenne, mint egy 8. gen. Accord? Hát öööö...... :DDD No offense, de legfeljebb tágasságban és olcsóságban, de semmi másban.

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#192772) Biqci válasza Zsombe (#192771) üzenetére


Biqci
aktív tag

+1 :DDD

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#192773) Qru válasza ngaba (#192766) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha nem létszükség a 4wd akkor inkább a Honda Accord. Jóval olcsóbban fenntartható. :K

#nincsbennetarcsi

(#192774) ngaba válasza Qru (#192773) üzenetére


ngaba
aktív tag

Szerintem a legracionálisabb választás a ronda Avensis, de az eddig említett opciók vagy nem voltak elég élvezetesek, vagy elég jók. :)

(#192775) Qru válasza ngaba (#192774) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Toyota: +1

Amúgy ha szeret sietni Subaruból van a 3,6 literes 6 hengeres boxer. Na azzal már lehet haladni. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#192776) tboldi válasza Qru (#192775) üzenetére


tboldi
nagyúr

A "szeret sietni" és a jelenlegi 2002-es Honda Jazz között nem találom a kapcsolatot. ;]

De komolyan, ahhoz képest a 2 literes Accord vagy az 1.8-as Avensis is hipertérugrás lenne.

[ Szerkesztve ]

(#192777) kenwood válasza grizlisandor (#192769) üzenetére


kenwood
veterán

Jah,allitolag valami barom kitalalta,hogy az autonak szemelyisegi jogai vannak,es meg azt sem tudhatod meg,hogy mit javittatott rajta a kettovel ezelotti tulajdonos :Y

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#192778) Qru válasza tboldi (#192776) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pedig nincs logikai bukfenc: szert sietni de a Jazz-el nem tud, ezért kell a kraft az új gépbe. :))

#nincsbennetarcsi

(#192779) tboldi válasza Qru (#192778) üzenetére


tboldi
nagyúr

Olcsóbb kidobálni a ballasztot, meg betenni egy K20-at. ;] :P

(#192780) Kickass válasza ngaba (#192774) üzenetére


Kickass
őstag

Barmennyire racionalis, en se vennek milliokert olyan autot amit minden alkalommal legszivesebben lehanynek annyira nem tetszik. :DDD :DDD

(#192781) ngaba válasza Kickass (#192780) üzenetére


ngaba
aktív tag

Egyetértek, és nincs ezzel baj. Szerk.: Nekem a Mazda 6 az, amit a "szívem" választana a helyében, csak hát...
Ezért próbálunk összeszedni minden opciót, ami eszünkbe jut. Sajnos nincs sok... (És valamelyik elvárás nem fog teljesülni, úgy tűnik.)

[ Szerkesztve ]

(#192782) Qru válasza tboldi (#192779) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Rá egy tetőbox és akkor a csomagtér kérdés is megoldva. :D

#caseclosed

#nincsbennetarcsi

(#192783) MunezXBK válasza Zsombe (#192771) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Superb.

(#192784) Qru válasza vzsryl (#192770) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Amúgy a maga nemében nagyon korrekt az a Superb ami neked is van (már ha rendes motor van benne mint a tiédben is és nem egy foscsi TSI). Persze olcsó hozzá minden de gyakrabban is kell hozzányúlni mint egy Accord-hoz. Van nálunk a 2012-es abban most pl a termosztát fikkant meg (189k km-nél) a 250k-t futott Accordban meg még a gyári van.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#192785) molnarpeter válasza Qru (#192784) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

2.0 TDI :K emellé biztos nem kell furgont bérelni túl gyakran :DDD

(#192786) vzsryl válasza Zsombe (#192771) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Én kipróbáltam néhány D szegmensbe tartozó 3-4M-s autót, mielőtt megvettem a Superb-et.
Nem azt mondtam, hogy jobb egy Accord-nál, mert ez valóban csak a méreteire vonatkozik. Teljesítményben, anyagminőségben és komfortban egálnak mondanám. Viszont a CRTDI Superb minimum olyan megbízható, mint egy dízel Accord, és a szervizelése még olcsóbb is. Ami a lényegesebb pont, hogy ha már benzin Accord vs dízel Superb-et nézünk, akkor a Honda hasonló futásteljesítménnyel és állapotban bő másfélszer drágább, amit semmi sem indokol, még a megbízhatósági mítosz sem. Pedig hatalmas japán szívó-benzin fan voltam/vagyok, de egyszerűen a számok nem igazolták az érzelmeket. Én családi autót kerestem, és a matek a Superb-et hozta ki győztesen. Természetesen ez azért is lehetséges, mert városi szaladgálásra van egy másik autóm, illetve a keret jóval nagyobb volt a vételárnál, így maradt tartalék a drágább kopóalkatrészek cseréjére. Ha pl. szívó-benzines Accord kombit szerettem volna, akkor minden pénzemet ellőttem volna, és közben megfelelő dinamikát se és kedvező fogyasztást se kaptam volna cserébe.
Remélem így kifejtve már érthető, hogy mire gondoltam. :)

#192784 Qru: Értem. Egy pár ezres tételen nem akadok fenn, főleg nem ~200k km-enként. :DDD

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#192787) Biqci válasza vzsryl (#192786) üzenetére


Biqci
aktív tag

Szerintem te az almát a körtével hasonlítottad össze. Benzines Accord - dízel Superb. Miért nem a dízel Accord-dal? Akkor nincs olyan nagy árkülönbség, annyival nyomottabbak a dízel árak. És ha egy autó drágább a hasonlóak között annak megvan az oka. Ahogy sok tőlem okosabb ember mondja: "a piac beárazza"...

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#192788) vzsryl válasza Biqci (#192787) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Leírtam szépen, hogy dízelt a dízellel és a dízelt a benzinnel is összehasonlítottam, és azt is leírtam, hogy én is agyaltam mindegyiken. Elég érthetően levezettem, tessék rendesen elolvasni és értelmezni, köszönöm.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#192789) Biqci válasza vzsryl (#192788) üzenetére


Biqci
aktív tag

Ami a lényegesebb pont, hogy ha már benzin Accord vs dízel Superb-et nézünk...
Hol is tévedtem?

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#192790) Qru válasza vzsryl (#192786) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha nem melóra kéne nem zavarna de így hogy muszáj menni nem ok. Ha a szervizben áll az autó akkor nem termel ugyanis. :(

Ma is ledurrant egy 2010-es Superb a telepen. Elengedte a hűtővizet. Követek sok Honda fórumot (fb, ph, crx, stb) de ilyen hibák nagyon elvétve fordulnak csak elő az Accordnál. Ezekkel a Skodákkal meg mindig van valami kisebb-nagyobb gond. Persze cégesek, nyilván rúgva van nekik meg a szervizelés is el van spórolva de akkor is...
Szóval a piac valóban beárazza, nem véletlen az árdifi a Hodához képest.

Az persze vitán felüli, hogy sok mindenben jobb mint az Accord (nagy, kényelmes, stb.) de műszakilag pont nem. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#192791) vzsryl válasza Biqci (#192789) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ott, hogy kiragadsz egy mondatot az egészből, és vagy nem érted mit írtam azon kívül, vagy nem akarod érteni. Szvsz. az utóbbira tippelek. :U

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#192792) Revoltek


Revoltek
aktív tag

Tök jó olvasni ezt a sok konstruktív hozzászólást! A K20-as blokk beeresztésén mindig olyan jókat mosolygok. Igen, a Jazz nem annyira megy, viszont én meg szeretek sietni, ezért szeretnék olyan szekeret, aminek ha odalépek, akkor meg is lódul és nem csak lomhán cammog. A Subaru Legacy az szerelem első látásra, viszont igaz, hogy 150 méterre lakom egy benzinkúttól, mégsem szeretnék minden elindulásnál ott kezdeni :DDD Napközben utánanéztem az Insigniának TC népitéleten és inkább elengedném, még az előtt, hogy megfognám...

(#192793) Biqci válasza vzsryl (#192791) üzenetére


Biqci
aktív tag

Aham, leírtad, hogy kipróbáltál több autót, oké. Nem sok konkrétumot írsz, van egy i40 Gdi, aztán kizárod az Accord-ot a Superb ellenében. Sokat filóztál, rendben. De akkor is egy benzinest vetsz össze egy dízellel könyörgöm. Két különböző autót két különböző motorral. És biztos én nem akarom érteni, én nem olvastam végig. De tudod mit, legyen igazad. Részemről ennyi...
Azért kösz, hogy burkoltan lehülyéztél.

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#192794) Qru válasza Revoltek (#192792) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az biztos, hogy előre köszönne a kutas neked. :D

#nincsbennetarcsi

(#192795) vzsryl válasza Revoltek (#192792) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Minden autó fogyasztása megugrik, ha odalépsz, és meg is lódul, de nem mindegy, hogy mekkora lódulás mellé mekkora fogyasztás jár. Emiatt szeretem a 2. gen Mazda 6 2.0 155LE-s változatát. Természetesen alul nem húz úgy, mint egy TDI, de felül szépen mozgatja a verdát, és még a fogyasztása sem vészes. Csak ugye az a fránya rohadás ne lenne. :O
A Subaru sajnos az állandó összkerék miatt nagyságrendekkel többet eszik, tehát ha ez probléma, akkor kiesik. Nálam is emiatt, illetve a nehéz szervizelhetőség miatt esett ki.
Az Insignia szintén nagyon tetszett, sőt a legjobban az összes kategóriatársa közül, de ha motorikusan kifogsz egy tökéletes darabot, akkor is lehetnek elektronikai és egyéb problémái.
A benzinesek közül maradt a facelift előtti T27-es Avensis jó áron, vagy mocskos drágán egy faceliftes, esetleg egy Accord, viszonylag sok km-rel és árukhoz képest számomra nem megfelelő állapotban. Ha mindenes autó kell, akkor ennyi van, el kell döntened, hogy melyik kezedbe harapsz bele.

#192793 Biqci: A "nem akarod megérteni" pont azt jelenti, hogy nem vagy hülye. Te is tudod, hogy mit jelent. :)
Szerintem elég konkrétumot írtam. Tudnék regényt is írni a több hetes/hónapos filózásaimról, számolásokról, de felesleges, mert senki sem fogja elolvasni, meg időm sincs erre. Világosan leírtam, hogy a matek mit ad ki, ahogy azt is, hogy nekem még viszonylag könnyű dolgom van, mert van egy másik autóm is a városi használathoz, amivel a dízeles autómat meg tudom védeni a számára "legveszélyesebb" használattól.
Btw. igazán tökös és korrekt először belekötni valakibe és kiröhögni, aztán megsértődni és vádaskodni, ha az egyén megpróbálja megvédeni magát.

Nem szoktam az ilyesmibe beleállni, de most inkább megtettem, mert épp ilyen kedvem van. Majd moderátor bácsi kitakarít, ha úgy tartja kedve. Személyeskedni nem fogok.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#192796) szabonagyur válasza Revoltek (#192792) üzenetére


szabonagyur
félisten

Sietni lehet a Jazzel is, max par masodperccel kesobb eri el ugyanazt a sebesseget, mint a tobbi. Barmit is veszel nagyobb teljesitmennyel biztosan 1,5-2szeres fogyasztast osszehozol majd vele varosban.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#192797) tboldi válasza szabonagyur (#192796) üzenetére


tboldi
nagyúr

És utána reménykedsz, hogy ne kelljen lassítani semmiért, mert olyan nehezen szerezted meg azt a lendületet. :D

#icanrelatetothat #jazzdriverslife

[ Szerkesztve ]

(#192798) Revoltek válasza tboldi (#192797) üzenetére


Revoltek
aktív tag

+1
Ismerős érzés, bár nem is értem, higy minek akarok erősebbet, hiszen felénk a 90 helyett 60-al mennek az utakon, előzni meg nem lehet, mert folyamatosan jönnek szemből...

(#192799) tboldi válasza Revoltek (#192798) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én is Jazz-t hajtok, egy 2006-os 1.4-est, ezért poénkodom vele folyamatosan. :D

(#192800) Paxker315 válasza tboldi (#192799) üzenetére


Paxker315
addikt

szépszín! Bár ezek sárgában nagyon adják : ) Gyári szín v fólia? Üvegek?

Én amúgy mindig mindenkit próbálok lebeszélni azokról a cuccokról, amik nekem vannak& azokról a választásokról, amiket én hoztam :D Meg mindig ...-ócsárolom a cuccaimat& döntéseimet :D egy érzés!

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.