Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 13:48:44

LOGOUT.hu

Mibe tegyem a megtakarításaimat? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96914) Domináns Hím válasza julius666 (#96905) üzenetére


Domináns Hím
kezdő

Neked PMÁP-ba bedugva úgy-ahogy követi az inflációt a pénzed. Nekem 5 év múlva a hozamból már nem egy lakásom van, hanem kettő, 10 év múlva négy és ez egy óvatos számítás, ami romló hozamszinttel kalkulál. Hasonló modellel (pontosabban ennél gyorsabb ütemben) építettem fel ezt a portfóliót. Aki viszont állampapírban tartotta, az ma egyetlen hasonló lakást sem tud venni. :N

PredatorZoli

Ha csak annyit teszel, hogy rákeresel az ingatlan.com-on, még idén is láthatsz olyan felújítandó lakásokat Belső-Erzsébetvárosban, amelyeket 700-800 ezer közti irányáron hirdetnek. Pedig ezeket a lakásokat már megnézte és kiköpte egy rakás, hozzám hasonló befektető, ezért nem adták még el őket. Ha pedig rákeresel a Bookingon, hogy a 9+-ra értékelt kategóriájú stúdiólakások ugyanitt mennyiért vannak kiadva (hónapokkal a főszezon előtt), le fog esni az állad. ;) Szóval hidd el, nem azért építenek itt emberek milliárdos értékű portfóliókat hasonló lakásokból, mert nem tudják, hogyan kell állampapírt, vagy ETF-et venni. ;]

Egy szimpátiát szülő nicket akartam. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.