Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47951) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Szerintetek lehet ez a Belkin töltő eredeti? Elvégre Kínában gyártják hivatalosan.

B-L-A-C-K
Igazából itthon is árulják már 500 forinttal drágábban, csak nekem a bolt a város másik végén van, így még kényelmesebb lenne, ha kihoznák házhoz.

[ Szerkesztve ]

meg

(#47952) B-L-A-C-K válasza peugeotmate (#47951) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Egy képről így ez megmondhatatlan, elég sokmindenit árulnak úgy hogy ugyan az "szinte" mint az eredeti, közbe meg koppintás...

Viszont ha eredeti ha nem szerintem megveheted egy 5V-os cucc nem robban fel amúgy sem ha esetleg ettől tartasz...

[ Szerkesztve ]

(#47953) nord_ válasza peugeotmate (#47951) üzenetére


nord_
veterán

Négy éve használok Belkin töltőt a kocsiban, probléma nélkül teszi a dolgát.
Persze, T-Mobile-nál vettem, hogy ha netán gond lenne (a töltővel vagy miatta a telefonnal), akkor legyen esélyem egy kártérítési ügyintézésre.

(#47954) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy van valami módja annak, hogy a csengőhangokat elmentsem JB nélküli iPhone-ról?
Előre is köszi! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#47955) vadászcsiga válasza nord_ (#47953) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én 4 helyett 3 éve, a többi ugyanaz :)

(#47956) mezalan válasza Játékos (#47954) üzenetére


mezalan
csendes tag

Általános(General) beállításoknál pipáld be a Hangokat(Tones) és utána látni fogod a telefonon lévő hangokat és így le is tudod menteni azokat.

(#47957) Játékos válasza mezalan (#47956) üzenetére


Játékos
addikt

Az be volt pipálva eddig is, de szerintem nem oldja meg a problémámat, mert nem azt látom, hogy a telefonon mi van, hanem hogy mit szinkronizálhatok fel a telefonra.
A konkrét bajom az, hogy a gépről elvesztettem a file-okat! Tehát, ha most szeretnék egy új csengőhangot, akkor az eddigieket eleszteném... :(((

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#47958) legiaap válasza mezalan (#47956) üzenetére


legiaap
nagyúr

Generalban hol van Tones?
Én nem találom.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#47959) mezalan válasza Játékos (#47957) üzenetére


mezalan
csendes tag

Akkor csatlakoztasd a telefont kattints rá és a telefon tones mappájába ott kéne hogy legyen.

(#47960) mezalan válasza legiaap (#47958) üzenetére


mezalan
csendes tag

(#47961) vadászcsiga válasza Játékos (#47957) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Milyen formátumban van fent? Ha mp3 az talán menthető, ha m4r akkor bukó

(#47962) legiaap válasza mezalan (#47960) üzenetére


legiaap
nagyúr

Fílendánk
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#47963) Játékos válasza vadászcsiga (#47961) üzenetére


Játékos
addikt

Természetesen m4r. Rég nem buherálom a telefont, JB nélkül élek, megbarátkoztam az iTunes-szal, és szépen szinkronizálgattam a szükséges adatokat, ahogy illik. :K
Nem is tudtam, hogy mp3 formátumú "tone" is lehetséges...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#47964) vadászcsiga válasza Játékos (#47963) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha 30 mp alatt van akkor leht jb nélkül is asszem, már régóta. Na szóval ha m4r akkor buktad. Ha megnyomod a syncet le is törli mert nincs fent a gepeden. mezalan nem tudom miről beszél? Mióta lehet lementeni telefonról zenét, hangot iTuneson keresztül?

[ Szerkesztve ]

(#47965) mezalan válasza Játékos (#47963) üzenetére


mezalan
csendes tag

Na megtaláltam. Csatlakoztasd a telefont kattints rá és ott válaszd ki az "On this iPhone"-t magyarul nem tudom hogy van de a legutolsó menüpont felül fotók után van, és ott bal oldalt válaszd ki hogy Tones és elvileg ott vannak a telefonon lévő csengőhangok. Remélem segítettem.

[ Szerkesztve ]

(#47966) Játékos válasza vadászcsiga (#47964) üzenetére


Játékos
addikt

Valóban, mintha már találkoztam volna ezzel az mp3-as csengőhang kérdéssel, csak teljesen kiment a fejemből, nem használtam. Viszont nekem mind m4r.
Akkor valahogy meg kell próbálnom újra beszerezni őket? :W

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#47967) Játékos válasza mezalan (#47965) üzenetére


Játékos
addikt

Szerintem megtaláltam, amire gondolsz, de ott csak lejátszni tudom, meg infót nénzi róla, meg iTunes-ban megkeresni. Sajnos menteni nem! :(
De azért köszi a fáradságot! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#47968) mezalan válasza Játékos (#47967) üzenetére


mezalan
csendes tag

:S

[ Szerkesztve ]

(#47969) Játékos válasza mezalan (#47968) üzenetére


Játékos
addikt

Semmi baj, megoldom. Azt mondjátok meg, hogy valami hiba van, vagy tényleg lehet 40 másodperces csengőhang is? :F

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#47970) Ragnar95 válasza Játékos (#47969) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

40mp lehet maximum egy csengőhang

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#47971) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Aktuális! :D

Apple töltő csereakció Magyarországon is

Utánagyártott töltőt cserélik gyárira 3090 Ft-ért

[ Szerkesztve ]

(#47972) Noxy válasza Zsolaf (#47971) üzenetére


Noxy
veterán

Ja. Egy doboz cigi áráért 2x kell elmenni. 4e meg lehet kapni gyári ujat. Aki a szomszédban lakik, annak talán megéri.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#47973) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Tegnap összefésültem az asztali Safari konyvjelzőit a mobilossal, erre kaptam egy újabb "bookmark menu" mappát a többi mellé, nem volt elég az ipadtől kapott "konyvjelzősor", hogy a meglévőkről ne beszéljek. Most már ha a saját kedvenceimhez hozza akarok férni túl kell gorgetni ezeket. Nem nagy munka de azért megis. Mondom töröm legalább az újonnan kapottat de nem engedi, beleült az iCloudba is. Töröltem már az iCloud backupot telón is meg ipaden is de semmi. Ahogy vissza kapcsolom a safarit már meg is jelennek ezek a kis mocskok a kedvencekben. Gyakorlatilag nem lehet resetelni a safarit. Azt hiszem már mindent próbáltam, még az IE-vel szinkronizáltam, ott ki is vettem az ominózus mappákat de semmi nem változik, valszeg csak egy irányba syncel.
Ötlet???

(#47974) Zsolaf válasza vadászcsiga (#47973) üzenetére


Zsolaf
addikt

A megoldásra én is kíváncsi lennék mert nekem is ez van, de eddig nem foglalkoztam vele, mert chrome-t használok.

(#47975) vadászcsiga válasza Zsolaf (#47974) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs megoldás. iTunes-os kedvencek sync megszűnt, helyette van a control paneles, egyetlen lehetőség bejelentkezni egy másik apple id-vel. Én már el is kezdtem, contactok atrakva, már csak a jegyzeteimet kellene valahogy megoldani. Amikor még gmailben tároltam őket egyszer már megoldottam csak nem emlékszem hogyan

[ Szerkesztve ]

(#47976) DieHard


DieHard
senior tag

A telenor mikor vette le az Iphone-t a készüléklsitáról?

(#47977) Noxy válasza DieHard (#47976) üzenetére


Noxy
veterán

Sztm soha nem is volt a Telenornál iPhone.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#47978) Tibee86 válasza Noxy (#47977) üzenetére


Tibee86
veterán

Egy darabig volt, de nem vitték túlzásba.

[ Szerkesztve ]

(#47979) DieHard válasza Tibee86 (#47978) üzenetére


DieHard
senior tag

Igen, volt. Ezért kérdeztem. Retardált népség :S.

(#47980) B-L-A-C-K válasza Noxy (#47977) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

iPhone 5 tuti volt..

(#47981) buvartacsko válasza B-L-A-C-K (#47980) üzenetére


buvartacsko
addikt

Sőt, a Telenor üzletekben ki is van rakva a demó készülék.

(#47982) joey04 válasza Noxy (#47977) üzenetére


joey04
titán

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47983) Noxy válasza DieHard (#47979) üzenetére


Noxy
veterán

Azért írtam "sztm".
Ja így már valami rémlik, ahogy írtátok.
Amugy meg, kb 10 éve nem vettem telefont, semmilyen szolgáltatótól.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#47984) Tibee86 válasza buvartacsko (#47981) üzenetére


Tibee86
veterán

Komolyan kirakják azokat a készülékeket, amiket árulnak? Beszabehu, hogy ez másoknak miért nem jut eszébe. ;]

(#47985) B-L-A-C-K válasza Tibee86 (#47984) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De már tényleg nem árulnak, az online felületen már nem is választható iPhone...:)

(#47986) satyátó


satyátó
tag

Lenne még egy kérdésem. Iphone 3G-n nemtudok letölteni szinte semmit az app storebol.
Mert régi a verzióm.
Jelenleg: 4.2.1. (8C148)
Hogy tudnám frissiteni hogy a facebookot, vibert, youtubet le tudjam tölteni?
Hanyas verziót kellene? Előre is köszi.

(#47987) M@te válasza B-L-A-C-K (#47985) üzenetére


M@te
senior tag

neten sose volt fenn a telenornál az iphone de lehet kapni náluk

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#47988) DieHard válasza joey04 (#47982) üzenetére


DieHard
senior tag

2012-es cikk

(#47989) Ragnar95 válasza satyátó (#47986) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sehogy, mivel AppStore-ból csak a legfrissebb verzió tölthető le, ami meg már nem támogatja a 4.2.1-et...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#47990) satyátó válasza Ragnar95 (#47989) üzenetére


satyátó
tag

és nem is lehet sehogy megoldani? hallottam a jalibreakrol, avval sem menne a dolog?

(#47991) Ragnar95 válasza satyátó (#47990) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Magától a JB-től nem, de itt csak AppStore-ból felrakott programokról lehet beszélni, mivel minden más már warez...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#47992) joey04 válasza DieHard (#47988) üzenetére


joey04
titán

és? azt is elolvastad mire válaszoltam? Idézem: Sztm soha nem is volt a Telenornál iPhone.
Ha 1966-os lenne a cikk, akkor is idevágó lett volna.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47993) B-L-A-C-K válasza M@te (#47987) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt nem is tudtam, bár nem is értem miért nincs feltüntetve ha árulják, csak eladásban is sokat számítana...

(#47994) DieHard válasza joey04 (#47992) üzenetére


DieHard
senior tag

De volt Iphone. Jobban mondva volt készüléklistán. Nem tudok ismerőst aki tényleg vett volna. De árulták elvileg.

(#47995) Ragnar95 válasza DieHard (#47994) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Pont az állításod alátámasztására linkelte joey20 a cikket :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#47996) DieHard válasza Ragnar95 (#47995) üzenetére


DieHard
senior tag

Jó, igaz. De engem az érdekelt hogy mikor vették le. Olyan cikket nem találok.

(#47997) icecave


icecave
Topikgazda

Nem wifis a nyomtatóm, de szeretnék iPadról, iPhone-ról nyomtatni dolgokat, de egyszerűbben, mint a printscreen és dropbox feltöltés, majd gépről nyomtatok módszer. Nincs valami app, aminek esetleg van PC kliense, aztan iPadon rányomok a nyomtatásra, aztán a kliens a pc-n fogadja wifin, és úgy nyomtatja ki usb-s nyomtatómon? Remélem, érthető, mit szeretnék.

(#47998) peugeotmate válasza satyátó (#47986) üzenetére


peugeotmate
őstag

Told fel a whited00r-t, azzal még egész használható lesz a 3G.

meg

(#47999) bigdady válasza DieHard (#47996) üzenetére


bigdady
nagyúr

Volt telenornal. Pár fórumozó panaszkodott is hogy szar a lefedettség es használhatatlan a telo. Keres rá telenyomor szóra :)

(#48000) Noxy válasza icecave (#47997) üzenetére


Noxy
veterán

"egyszerűbben, mint a printscreen"

Nem látja a géped az iPhone-t? Ha a fotóadatfolyam be van kapcsolva, az iPone-t sem kell a géphez kötni. Ha meg összekötöd ott van a mappa amiből szintén tudsz képeket myomtatni a PC-n.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.