Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47151) vmiki4 válasza M@te (#47145) üzenetére


vmiki4
tag

Köszönöm szépen! Így már minden müködik! :)

Privátra illik válaszolni!

(#47152) vadászcsiga válasza madgie (#47138) üzenetére


vadászcsiga
félisten

KitCam tud ilyet de sajna már nem elérhető.

(#47153) agabe válasza ilor14 (#47149) üzenetére


agabe
addikt

Ha ujonnan venned hivatalos forgalmazotol, akkor tenyleg varj...ha hasznaltan, akkor idonkent 130-140 kozott mar ki lehet fogni egy-egy szebb darabot I5-bol amik nem is tobb mint par honaposak (azaz gari is van rajuk rendesen). Ez termeszetesen fuggetlenekre vonatkozik...fuggot akkor sem szabad venni ha olcsobbak, mert azok mindig elofizuhoz kapcsolodnak, es az lutri letiltjak-e egyszercsak.
Ha hasznaltak vasarlasaban nem vagy jartas, akkor inkabb hagyd, mert eleg sok az olyan hirdeto aki ossze-vissza buheralt/szerelt telot ad el (iphone-okra sokkal tobb csalo allt ra mint barmi masra), bar igaz HA-n jobb az arany mint egyeb helyeken.

[ Szerkesztve ]

(#47154) kenny123 válasza agabe (#47153) üzenetére


kenny123
addikt

Azért hogyha tud mutatni a szolgaltatosrol papírt, hogy egy összegben lett fizetve , akkor ott sok bukó nem lehet.

yo

(#47155) Zsolaf válasza kenny123 (#47154) üzenetére


Zsolaf
addikt

Lehet, mert ha aláír 2 év hűséget és 2 év tarifa hűséget elhozza 35.000 ft-ért és nem fizet havidíjat akkor is tiltják a hűség miatt, gondolom :F

[ Szerkesztve ]

(#47156) kenny123 válasza Zsolaf (#47155) üzenetére


kenny123
addikt

Én úgy értettem, hogy dominoban vette, ahhoz meg semmi hűség - díj csomag sincs. Én is így vettem, aztán az i4hez kapott ikon200-at használom hozza. :)

yo

(#47157) agabe válasza kenny123 (#47154) üzenetére


agabe
addikt

feltoltokartyas vasarlas, es az egy osszegben fizetes az kulon dolog ;)
feltoltosen vasaroltat lehet venni, de en is csak az elofizusra irtam, hogy azt nem (tok mindegy, hogy olyan esetben kifizette a kedvezmenyes arat, vagy meg azt is reszletre szerezte be) :))
Amugy meg termeszetesen fuggetleneket erdemes szerintem venni, a legjobb meg ujonnan hivatalos kereskedesbol (bar ez esetben most,mar meg kell varni 5S-t) de igy majdnem egy ev utan mar jelentosen olcsobban is kaphato hasznaltan ha valaki nem akar annyit kolteni ra.

[ Szerkesztve ]

(#47158) Sickboy25


Sickboy25
addikt

sziasztok

Trés-s i4s-em van és mostanában folyamatos probléma, hogy elmegy a térerő. Másik telefonokon max-on van, itt meg csak azt veszem észre mikor jön egy sms, hogy nem fogadott hívásom volt.

Másnál is csinálja vagy valami meghibásodás okozza? Vagy esetleg a szolgáltatóval van gond?

Köszi

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#47159) Sur1G válasza Sickboy25 (#47158) üzenetére


Sur1G
aktív tag

Nekem is volt ilyen, bevittem a T-hez és kb. 1 hét múlva adtak egy új telefont (amennyiben még garanciális).

(#47160) amulet válasza madgie (#47138) üzenetére


amulet
senior tag

ezt tudja Slow Shutter Cam
igaz nem ingyenes

(#47161) Sickboy25 válasza Sur1G (#47159) üzenetére


Sickboy25
addikt

Mennyi gari van rá?? Köszi

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#47162) Ragnar95 válasza Sickboy25 (#47161) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

1 év gari van minden Apple termékre. De ha cserélték már a telót, akkor a csere napján újraindult a gari, így akkor onnantól 1 év

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#47163) Sickboy25 válasza Ragnar95 (#47162) üzenetére


Sickboy25
addikt

A picsbe, akkor ez már lejárt... :(

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#47164) madgie válasza vadászcsiga (#47152) üzenetére


madgie
titán

No de nekem pont megvan, zsír! :)

(#47165) Nnobi


Nnobi
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni,... tegnap vettünk egy iphone5-t regisztrálás stb rendben nem az első apple termék a családban... probléma következő gmailt szerettem volna beállítani exchenge szerverként hogy a neveket lehessen szinkronizálni a gmail fiókkal eddig is így ment. Na most minden beállítást leellenőriz a teló kispipák megjelennek elvileg minden ok.! , de nem szinkronizál neveket és arra a fiókra az emailek sem jönnek meg.
ha sima gmailos fiókként állítom be mükszik rendesen csak ugye akkor a nevek nem szinkr.

Régi iphone 4 újra reggelve azon sem működik a szinkr exchange szerverként, pedig előtte mig nem lett törölve rendesen végezte a dolgát.

Ez mitől lehet az én iphone 5 működik a szinkron bár ez januárban lett beállítva.
Mindegyik gmailos fiók előtte működött a régi telokon.

Van e esetleg erre tapasztalatotok.

üdv: Norbi

(#47166) snooze válasza Nnobi (#47165) üzenetére


snooze
veterán

február 1-je után nem müködik a gmailes exchange..csak ami elötte volt beállitva a telon..

GO Gunners!!!

(#47167) Ragnar95 válasza Nnobi (#47165) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mert a Google az ingyenes fiókoknál letiltotta az exchange-et, így ami január után lett beállítva, azon nem megy az exchange

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#47168) norbi2010 válasza szmayer1 (#47130) üzenetére


norbi2010
őstag

iTools-zal lehet.

(#47169) irgum válasza Ragnar95 (#47167) üzenetére


irgum
addikt

Nekem akkor hogy lehet, hogy működik a push? Nem fizettem elő semmire. IOS 7 nem backupból beállítva az exchange.

Szerk: van youtube fiókom sok videoval egy ideig pénzt kereshettem vele, de aztán kilőttem ezt, mert 20E Ft mulva fizetett volna, de az kb. 5 év alatt jött volna be...

[ Szerkesztve ]

(#47170) Nnobi


Nnobi
tag

Köszi a választ akkor marad a icloud? vagy van valami más megoldás is? outlook stb annyira nem tetszene ez tök jó megoldás volt

üdv: Norbi

(#47171) Ragnar95 válasza irgum (#47169) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iOS7 beta 5 óta fura módon működik, többen is írták ezt, de korábbi rendszereken továbbra sem jó...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#47172) irgum válasza Ragnar95 (#47171) üzenetére


irgum
addikt

Akkor reméljük benthagyják a final verzióban ezt. :)

(#47173) adam_


adam_
senior tag

Összekötöttem az iPhone 5ösömet a laptopommal, és iTunesban össze is szinkronizáltam őket, viszont amikor akarom áthúzni a Total Commanderből a zenei albumot az iTunesba nem engedi, nem ír ki semmit, csak egyszerűen nem engedi. Pedig korábban mindig így csináltam, és most végigpróbálgatva több albumot is, egyiket sem engedi. Mi történhetett?

(#47174) koháry


koháry
tag

Üdv. Erősen gondolkozom azon, hogy kéne venni egy független 5S-t vagy bárminek is hívják majd. Azért szeretnék független telefont az ára ellenére, mert ha jövőre kijönne egy nagyobb képernyős telefon amire vágynék, akkor viszonylag kis ráfordítással tudnék váltani. Azt se felejtsük el, hogy a szolgáltatók árai nagyon elszálltak, hiszen a mostani iphone 4-et a bemutató napján vettem ikon 200-as csomagban 117 ezerért most ugyanez majdnem 200.000 ft-ba kerülne. Az igazi kérdésem az lenne, hogy a független telefonhoz, hogyan tudok díjcsomagot kérni, csak bemegyek a t-hez és kérem, hogy a jelenlegi csomagom helyett az lte-s ikon 200 csomagot kérem vagy a jelenlegit le kell mondanom? 😊

Tolle Koharyanum vota in coelo Iohannes.

(#47175) Simtu


Simtu
senior tag

Sziasztok!

Lehet, láma kérdés, de azért felteszem :D :

tegnap vettem egy i4-et. Erős fényben, lekapcsolt kijelző mellett megfelelő szögben tartva apró rácsokat/hálót fedeztem fel az lcd-n. Ez normális? Netán utángyártott lehet a cucc?

(#47176) kenny123 válasza Simtu (#47175) üzenetére


kenny123
addikt

Volt már több ipod touchom, illetve almafon is, de ez ilyen mindegyiken.

yo

(#47177) Simtu válasza kenny123 (#47176) üzenetére


Simtu
senior tag

Akkor megnyugodtam, köszi. :R

(#47178) amulet válasza Nnobi (#47170) üzenetére


amulet
senior tag

(#47179) Sickboy25


Sickboy25
addikt

van olyan app amivel meg tudom nyitni a telepített appok könyvtárszerkezetét?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#47180) Vasinger! válasza Sickboy25 (#47179) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

iFunbox

(#47181) kenny123


kenny123
addikt

Valakinek van ötlete, hogy nővérem 3gs-éről hogyan kerülnek fel a képek a mac fotó mappájába? :DDD
Mindenféle icloudos hülyeség, meg fotóadatfolyam, stb ki van kapcsolva a telefonján, annyi, hogy az én appleid-mmel lett aktiválva.

yo

(#47182) adam_ válasza adam_ (#47173) üzenetére


adam_
senior tag

:U Erre valaki?

(#47183) bigdady válasza kenny123 (#47181) üzenetére


bigdady
nagyúr

Akkor még sincs kikapcsolva :) mit láttál?
Képeket! :)

[ Szerkesztve ]

(#47184) kenny123 válasza bigdady (#47183) üzenetére


kenny123
addikt

Pedig bizony már aktiváláskor kikapcsoltam minden hasonlót, és most is kivan.
Semmi "olyat". Szerncsére ő nem olyan.. Vagy ha olyan lenne, már nem élne. :DDD :P

[ Szerkesztve ]

yo

(#47185) Nnobi válasza amulet (#47178) üzenetére


Nnobi
tag

Köszönöm mindig tanul az ember tegnap este mit kerestem a megoldást, bár én a problémára egyben kerestem a megoldást , és nem külön , de így minden megy újra a telokon.

üdv: Norbi

(#47186) ilor14 válasza subaruwrc (#47150) üzenetére


ilor14
tag

#47150,#47153 akkor szerintem várni fogok még az 5s-re és majd azt fogom venni :) Kíváncsian várom,hogy milyen lesz! :D

(#47187) Noxy válasza kenny123 (#47181) üzenetére


Noxy
veterán

Van.
Csinàlj neki is Apple ID-t, addig amíg màs meglepetèsek nem érnek a saját Apple eszközeiden, amik uaz Apple ID-t használják.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#47188) ilor14


ilor14
tag

Amúgy miért az apple.com-ról vagy szolgáltatótól vegyem a telefont,ha pl.: a gmsline-nál az I5 16Gb-s verziója 166k míg az apple.com-on 210k? :F

(#47189) r3dsnake válasza ilor14 (#47188) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Pl. a megbízható forrás, garancia miatt?

(#47190) lordjancso válasza r3dsnake (#47189) üzenetére


lordjancso
senior tag

Apple garancia van ezeken a telefonokon is.
Ha pedig az orrod előtt bontják ki, nem hiszem, hogy bármi olyan baja lehet a készüléknek, amiről a kisebb gsm bolt tehetne.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#47191) subaruwrc


subaruwrc
félisten

múltkor valaki linkelt egy megbízható tagot iphone szervízre, most nem találom a hirdetését.
tudnátok ajánlani valakit aki megbízható referenciával és jó árakon dolgozik?
jöhet püben is.
köszi.

[ Szerkesztve ]

(#47192) snooze válasza subaruwrc (#47191) üzenetére


snooze
veterán

fagyalllo

GO Gunners!!!

(#47193) subaruwrc válasza snooze (#47192) üzenetére


subaruwrc
félisten

:R
meg van köszi. bocs az offért.

(#47194) czgh


czgh
tag

Sziasztok

A következő lenne a kérdésem:
Adott egy fejlesztőiként regisztrált iPhone 5, iOS 7 legújabb beta verziójával.

Lehet-e olyat csinálni, hogy egy másik gépre rádugva (azon egy másik telefon adatai vannak, onnét szeretném visszatölteni) restore után iOS 6.1.4-et (legújabb iOS 6 i5-höz) tegye vissza?
Másként feltéve a kérdést: telefon visszaállítása után visszatölti az aktuális legújabb iOS-t, azaz a 6-ost, vagy ugyanúgy a béta 7-et teszi vissza?

Várom mielőbbi segítségeteket, amit előre köszönök!

(#47195) Zsolaf válasza czgh (#47194) üzenetére


Zsolaf
addikt

A ios 6-os mentés nem kompatibilis a ios 7-es szoftverrel úgy tudom, tehát nem :(

[ Szerkesztve ]

(#47196) mondomén válasza czgh (#47194) üzenetére


mondomén
őstag

614-re fog visszaállítani, mert az a hivatalos legfrissebb. Viszont a 7-es backup nem fog rá felmenni (ahogy felettem írják).

(#47197) czgh válasza mondomén (#47196) üzenetére


czgh
tag

Egész egyszerűen azt szeretném, hogy a telefonról eltűnjön a beta7, hogy gond nélkül vissza tudjam pakolni a régi 6-os cuccaimat és ne legyen béta 7-em. Majd egy hónap múlva lesz, addig jó így. Nem 7-es backupot akarok 6-osra rakni, hanem a 7-es ios-t eltüntetni.

(#47198) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Haver hozott egy jb -elt(5.1.1) ipad-et.Az a probléma hogy elfelejtette a kódot tudjátok mikor kikulcsolod akkor kéri...az a kérdés hogy valahogy meg lehet ,,hekkelni,,
Nem akarok próbálkozni mert tudjátok hogy letiltja egSzer egy fél órára aztán egy órára(itt tart most mert próbálkozott már)

(#47199) VoidXs válasza Mr. Erikszon (#47198) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ha van backupod, akkor nyugodtan restore-olhatsz. Ha nincs, akkor is restore kell, csak nagyobb szívás. Én ezért állítottam be egy Activator eseményt zárolt képernyőre, hátha elfelejtem.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#47200) half333


half333
őstag

androidra létezik ilyen program amivel lehet oda - vissza effectet készíteni?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.