Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47101) mondomén válasza turbobusa (#47095) üzenetére


mondomén
őstag

Szerintem is akkor már macbook. Egy air nem lenne jó?

(#47102) madgie válasza turbobusa (#47099) üzenetére


madgie
titán

Nekem pont Mini + iPad kombóm van, szeretem :K

De ha neked nem fontos a helyhez kötöttség (nekem igen, mert három HDD csüng ki a Miniből plusz 27" monitoron nézem), akkor tényleg inkább noti.

[ Szerkesztve ]

(#47103) turbobusa válasza madgie (#47102) üzenetére


turbobusa
senior tag

Külső hdd nekem 2 db van, asztalon kényelmesen elférnek. Fontos a hely, de plusz két kábel miatt nem fogok agybajt kapni (monitor, táp) a mostani helyzethez képest.
Gondolkodok rajta, mi lenne a kézenfekvőbb.

Vasinger!: Lehet igazad van, mert az iPad egy gyakorlatilag egy nagy iPhone. Megnézem élőben jobban ezeket a készülékeket, majd valami csak kialakul a döntést illetően.

[ Szerkesztve ]

(#47104) Vasinger! válasza turbobusa (#47103) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én egy 14"-os notebook+ iPhone kombót használok, nekem elég, tanulásra, szórakozásra, munkára. Viszont ha lenne rá pénzem, akkor el tudnék viselni egy iPad Mini-t. Ha olvasni akarsz akkor az a legjobb a jó kijelző, az alacsony súly és a kis hely miatt. Asztali számítógépet csak akkor vennék, ha játszanék. Különben minden másra ott a notebook, ami bőven elég mindenre, ami nem játék vagy profi videószerkesztés....

[ Szerkesztve ]

(#47105) oszy válasza madgie (#47090) üzenetére


oszy
veterán

PhoneClean

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#47106) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

off:

Muhaha bal felső sarok :D

[ Szerkesztve ]

(#47107) M@te


M@te
senior tag

csak tegnap óta van i5-öm így nem tudhatom, kérlek segítsetek.
béta 6 van rajta i4-en is az volt, de ha most viberen üzenetet kapok csak annyit ír ki: xy a következőt küldete: üzenet. Nincs előnézet, pedig nem smile vagy matrica hanem rendes szöveg. i4-en volt előnézet. beállításokban nincs ilyen menüpont.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#47108) Blyan válasza M@te (#47107) üzenetére


Blyan
félisten

Hogyne lenne ilyen menüpont.

Magyarul így van:

Beállítások, Üzenetek résznél meg Minta megjelenítése.

Sajnos ilyen szarul fordították

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#47109) M@te válasza Blyan (#47108) üzenetére


M@te
senior tag

valóban, béna voltam. köszi :)

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#47110) overclockerr


overclockerr
tag

Üdvözlök minden kedves Fórumtársat!

Most tervezem egy iPhone vételét, Vodafonnál milyen a garanciáztatás?

(#47111) kleinguru


kleinguru
addikt

Sziasztok!

Ti tudtok vásárolni az AppStore-ban jelenleg, mert nekem működik a tallózás, keresés, de vásárolni nem tudok... "Nem lehet kapcsolódni az iTunes Store áruházhoz"

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#47112) r3dsnake válasza kleinguru (#47111) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

(#47113) flierqqq


flierqqq
tag

Az összes iPhone 2G eredetileg AT&T függő?

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#47114) zolikaDB válasza flierqqq (#47113) üzenetére


zolikaDB
veterán

Igen. Mint ahogy az összes magyar 3G T-s.

(#47115) oszy


oszy
veterán

Kár, h telenorra nem működik ez a "Carrier Logo On Your iPhone" :(

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#47116) Okuyama


Okuyama
tag

Üdv ,mivel nemrég frissült a Youtube alkalmazás ,van rá mód hogy a régi verziót Itunes-ből visszaállítsam ? Zavar az új verzióban sokminden ........,többek között nem lehet a háttérben játszatni a videot .....

(#47117) buvartacsko válasza Okuyama (#47116) üzenetére


buvartacsko
addikt

Hogyhogy nem lehet a háttérben játszani a videót? Eddig se lehetett.

(#47118) Okuyama válasza buvartacsko (#47117) üzenetére


Okuyama
tag

Ment ;) Ugyértem a video hangja futott a háttérben ha más apps-ot futattam amihez nem tartozik hang

[ Szerkesztve ]

(#47119) buvartacsko válasza Okuyama (#47118) üzenetére


buvartacsko
addikt

Nem tudom hogy csináltad, nekem nem ment..

(#47120) M@te válasza Okuyama (#47118) üzenetére


M@te
senior tag

Sose volt ilyen funkcio

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#47121) bigdady


bigdady
nagyúr

(#47122) joey04 válasza M@te (#47120) üzenetére


joey04
titán

nana...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47123) madgie válasza bigdady (#47121) üzenetére


madgie
titán

Az a lovas kép kifejezetten gyenge, de van pár jó fotó :K

(#47124) lordjancso


lordjancso
senior tag

Sziasztok!
Vettem ma egy iPhone 5-ig, de a jelenlegi SIM kártyám normál méretű. Holnap fogom csak tudni átalakítani nano-SIM-mé, és lehetséges az, hogy nem tudok Apple ID-t létrehozni úgy, hogy nincs a telefonba SIM kártya helyezve?
Szerk: Vagy hozzak létre egyet itt a PC-men és lépjek be azzal? Az Apple ID-nek mennyi közve van a SIM kártyákhoz?

[ Szerkesztve ]

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#47125) M@te


M@te
senior tag

Hol lehet kikapcsolni beta 6ban hogy mozogjanak az ikonok amikor forgatom a keszuleket?

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#47126) Kommy válasza M@te (#47125) üzenetére


Kommy
veterán

Settings / General / Accessibility / Reduce Motion ON-ra

(#47127) Noxy válasza lordjancso (#47124) üzenetére


Noxy
veterán

Semmi.
Hozd létre nyugodtan az Apple ID-t.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#47128) legiaap válasza bigdady (#47121) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nálam az nyert ahol a csajnak csak a kék szeme látszik.
Nagyon állat.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#47129) lordjancso válasza Noxy (#47127) üzenetére


lordjancso
senior tag

Létrehoztam PC-n az Apple ID-t. Minden oké, megerősítettem, PC-s böngészővel be is jelentkeztem.
iPhone-on felmegyek az AppStore-ba, letöltenék egy alkalmazást. A rendszer jelez, hogy csináljak új Apple ID-t, vagy lépjek be egy már meglévővel. Kiválasztom a már meglévő lehetőséget, beírom a PC-n működő ID-t és jelszót, majd azt írja, hogy az ID vagy a jelszó helytelen. Miért lehet ez?
Hangsúlyozom, nincs SIM kártya a telefonban.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#47130) szmayer1


szmayer1
senior tag

Sziasztok.

Hogyan tudok a legegyszerűbben, iTunes nélkül saját csengőhangot rakni egy iPhone-ra?? Egy kedves Kanadai ismerősömnek kellene távsegítséggel segíteni... :)

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#47131) zolikaDB válasza szmayer1 (#47130) üzenetére


zolikaDB
veterán

Sajnos sehogy.

(#47132) Vasinger! válasza szmayer1 (#47130) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

iFunbox-szal csináltam anno, valamelyik mappába kellett berakni, de azt már ne kérdezd hova.

(#47133) Noxy válasza lordjancso (#47129) üzenetére


Noxy
veterán

Beállítások-->iTunes App Store, itt betudsz jelentkezni az iPhone-n?

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#47134) Onderon válasza szmayer1 (#47130) üzenetére


Onderon
senior tag

Rakni sehogy. De a telefonon az itunes storeban tud venni.

(#47135) madgie válasza legiaap (#47128) üzenetére


madgie
titán

Nagy kár, hogy szinte minden részletben süt róla ennek a hatása.

(#47136) legiaap válasza madgie (#47135) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem is ez ugrott be amúgy, de attól még jó lett.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#47137) Zsolaf válasza madgie (#47135) üzenetére


Zsolaf
addikt

Pont ez a fotó ugrott be nekem is rögön... copy - paste

(#47138) madgie


madgie
titán

Kéne már egy jó vonatozás, keresnék egy olyan app-ot iPhone-ra, ami 1/8" manuális záridőt enged állítani oszt folytathatnám ezt a sorozatomat... telefonnal úgyse lőnek ilyesmit.

(#47139) r3dsnake válasza madgie (#47138) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Woah! Ezek nagyon érdekesek, nem láttam még ilyen stílust. Grat, szuper képek. Sztem toldj fel 500px-re néhányan, tuti kapós lenne 1-2.

(#47140) madgie válasza r3dsnake (#47139) üzenetére


madgie
titán

Köszi, itt egy know-how még megboldogult gyermekkoromból :D

(#47141) lordjancso válasza Noxy (#47133) üzenetére


lordjancso
senior tag

Áhh, most már sikerült. Nem csináltam semmit, csak vártam 15 percet és utána be tudtam lépni.
Gondolom nem állt készen még az accountom, vagy nem tudom.. Pedig a megerősítő e-mail 10 másodperc alatt megjött.
Mindegy, az a lényeg, hogy most már jó! :) Köszi!

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#47142) M@te válasza Kommy (#47126) üzenetére


M@te
senior tag

köszönöm szépen

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#47143) vmiki4


vmiki4
tag

Sziasztok!
Nekem van egy független i4em. Van egy Klikk nevű mobilnetem a Telenornál, de a telefon azt írja ki, hogy nincs adatforgalmam. Androidon ment minden rendesen! Mi lehet a probléma?

Privátra illik válaszolni!

(#47144) B-L-A-C-K válasza vmiki4 (#47143) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Telefonon be van egyáltalán kapcsolva?

Beállítások --> Általános --> Mobiltelefon --> Mobil adatforgalom "be", 3G bekapcsolása "be"

(#47145) M@te válasza vmiki4 (#47143) üzenetére


M@te
senior tag

Black kollega jol mondja plusz be kell irni a mobilnet beallitasokhoz az apn-hez: online

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#47146) Blyan válasza madgie (#47138) üzenetére


Blyan
félisten

pureshot
645 pro mk ii

pl ezek.

De sajnos szifonon csak úgy lehet ekkora záridőt alkalmazni, hogy a kijelzőn a liveview is ilyen gyorsan (lassan) frissül.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#47147) pingwin92


pingwin92
aktív tag

Üdv mindenki!
Van itt olyan aki keni-vágja a downgrade témát?

Adott ugyanis egy iPhone 4, amin 6.1.2 van. Csak cydia által mentett SHSH-m van, ami ugye használhatatlan.
Viszont kéne egyet restore-olni 6.1.2-re, hogy megmaradjon a JB.
Jól tudom, hogy az iFaith le tudja szedni a készülékről az SHSH-t ilyenkor is, mikor már az Apple nem írja alá?
És ha az megvan abból ugye sajnos nem lehet egy kész 6.1.2-es firmware-t stich-elni? Az csak 5.x esetén működött, igaz?
6.1.2-es .ipsw le van töltve. Ha a stich-elés nem megy, de az SHSH-t meg tudom szerezni, mi a teendő?

(#47148) irgum


irgum
addikt

Elköltöztem 3 hónapja és ugyanazt a netet köttettem be, mint a régi lakásomban (T-Home). Az hogy a túróba lehet, hogy ha a házban vagyok és nincs gps jel, így csak a wifit használhatja helymeghatározáshoz a telefon, akkor az új helyemen a régi lakásomra rakja a poziciómat a térképen??? Minden helymeghatározásos dolog, a fényképek geo koordinátái is rosszak.

(#47149) ilor14


ilor14
tag

Sziasztok
Azért írok ide,mert ez az iPhone használók szakmai topicja így gondolom válaszolni is tudtok :)
Azt szeretném kérdezni,hogy szerintetek most megéri megvenni az i5 16 gb-s változatát vagy várjak még az 5S-re? :) KB Milyen kezdőárra lehet számítani az 5s 16GB-s változatánál? :) Annyira sokat néztem ezt a telefont,hogy megtetszett nekem,hogy milyen gyors és rezzenéstelen az iPhone(csak i4-t használtam úgy egy kis ideig,de fogtam már i5-t is :)
Előre is köszi a válaszotokat!

(#47150) subaruwrc válasza ilor14 (#47149) üzenetére


subaruwrc
félisten

remélhetőleg az i5 kezdőárát kapja majd az 5s is, most szerintem ne vegyél i5-t, ha még bírod mondjuk októberig ameddig majd nálunk is lehet 5s-t kapni.
vagy tovább hogy a kezdeti ár mérséklődhessen egy picit.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.