Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) sunahunter


sunahunter
senior tag

Most megy a restore iTunes-ból. :o
Cydia-WinterBoard eltávolítása utáni restart, majd állandó respring, semmit se tudtam vele kezdeni. :(((

(#4602) half333 válasza __H4X0R__ (#4600) üzenetére


half333
őstag

Köszi,de pontosan melyik az amivel eltüntetem?

(#4603) Kicsirics77 válasza sunahunter (#4601) üzenetére


Kicsirics77
veterán

hát jb készüléken ezeket nem illik törölni

half333:nem eltünteted hanem átírod a feloldás szöveget bármire

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4604) sunahunter válasza Kicsirics77 (#4603) üzenetére


sunahunter
senior tag

Csak a WB-t töröltem, rosszul fogalmaztam, helyesen: Cydia-ból a WB-t.
Máskor is töröltem már, sose volt baja tőle.

(#4605) Kicsirics77 válasza sunahunter (#4604) üzenetére


Kicsirics77
veterán

gondolom a wb-ben volt beállítva valami téma vagy skin és emiatt lehetett
anno én balga fejjel jb alatt a telefonon a visszaállításra nyomtam rá és utánna folyamatosan ujraindúlt a springboard
restore lett a vége másnap mert a win7 alatt folyamatosan elszált különböző hibákkal a restore folyamat.
xp alat 5 perc volt az egész.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4606) sunahunter válasza Kicsirics77 (#4605) üzenetére


sunahunter
senior tag

A SilentRingtone volt telepítve, feltette hozzá a WB-t, pincrush-t, libhide-t.
A SilentRingtone-t leszedtem, utána meg a WB-t a libhide-al együtt.
Mindegy, mindjárt kész:)

(#4607) Kicsirics77 válasza sunahunter (#4606) üzenetére


Kicsirics77
veterán

gondolom akkor is valami a wb-ben vágta haza a springboardot

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4608) smog86


smog86
senior tag

Sziasztok!

Lenne pár naív kérdésem... apámnak van egy 3G vagy 3GS telója, kellene rajta firmware-t frissíteni.
Egyik kérdésem hogy felhasználói adatok törlődnek a telóról ilyenkor? Telefonkönyv, fényképek...
Másik meg csak a legújabbra lehet frissíteni, vagy kiválaszthatom mondjuk a 3.xx-et?

(#4609) máyköl válasza smog86 (#4608) üzenetére


máyköl
veterán

Törlődni nem fog semmi, csak upgrade -lni kell. Jb van rajta?

3Gs -nél csak a legújabbra lehet, 3G -nél downgrade -lni is lehet.

(#4610) eszgé100 válasza smog86 (#4608) üzenetére


eszgé100
őstag

ha 3G akkor vissza lehet rakni a régebbi 3.x.x-et is, sajnos pontosan nem tudom melyiket, mert nekem sosem volt, 3GS esetében pedig csak a legújabb 5.1.1-et lehet, abban az esetben ha nincsnek shsh-k lementve, de gondolom nincsenek. Ha csak simán update-tel rakod fel akkor megmaradnak a beállított dolgok, de azert egy külön biztonsági mentés sosem árt

[ Szerkesztve ]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#4611) smog86


smog86
senior tag

Tök gyári a készülék, és gyárit is szeretnék rá.
Csak valahol a 3.xx legelső példánya lehet rajta és ahogy olvastam ezeken a leggyorsabb a 3.1.3 és az ennél újabbak már lassítják.
Tehát a gyári software-el 3G esetén feltehető rá a 3.1.3, 3GS-esetén pedig csak a legújabb?

[ Szerkesztve ]

(#4612) half333


half333
őstag

Hogyan lehet képeket szinkronizálni,mondjuk ugy hogy tettem fel fényképek néven egy mappát,majd pc-rő töröltem azt,majd utána létre hoztam ugyan olyan néven mappát,hogy ugyan oda tegye a telefonba a képeket,de törlődtek az előzőek. Hogy lehet megoldani?

(#4613) kali válasza half333 (#4612) üzenetére


kali
legenda

a gépről mindig adott mappa utolsó állapotát szinkronizálja a telefonra, legyen ott mindig minden kép, amit a telefonon (meg)tartani kívánsz!

(#4614) Csabee. válasza smog86 (#4611) üzenetére


Csabee.
nagyúr

3GS-en is rátudod tenni. CFW-t mindenre rátudsz tenni!

Üdv: Csabee.

(#4615) half333 válasza kali (#4613) üzenetére


half333
őstag

THX :R

(#4616) tevfik válasza half333 (#4615) üzenetére


tevfik
tag

Hátha tudtok segíteni, van valakinek tapasztalat a következő problémával kapcsolatosan. :Y :F

A kijelzőm néha vibrál és a home gomb -ra se mindig reagál a készülék.

Szeretném szervízbe vinni Vodás i4 16gb készülék. Garis.

Melyik Vodafone üzletbe érdemes bevinni ahol kiemelten esetleg emberi módon foglalkoznak a problémával? (Budapesten)

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#4617) máyköl válasza tevfik (#4616) üzenetére


máyköl
veterán

Nekem az Europark Vodafone üzletében nagyon segítőkészek voltak.

(#4618) TmsBlgh


TmsBlgh
csendes tag

Sziasztok!

Ma vettem észre, hogy mikor teljesen fekete a kijelző, sygic indítása vagy mondjuk pl mikor respringelek akkor a bal felső sarokban nem teljesen a szélén van a kijelző közepéig tartó fehérség... nem annyira feltűnő de engem most kicsit elkezdett zavarni. ez általános?

(#4619) tevfik válasza máyköl (#4617) üzenetére


tevfik
tag

Ismerik a Home-gombos problémát, és cserélik a készüléket mint pl hivatalos kártyafüggetlen készülékeket?

Esetleg elkezdik szerelgetni, ide -oda küldik?

(#4620) máyköl válasza tevfik (#4619) üzenetére


máyköl
veterán

Én is home gomb problémával vittem be.
Gond nélkül cserélik.
Elküldik először a belföldi hivatalos közontba, ha ott is látják a hibát, megy a külföldi köpontba, ahol szintén ellenőrzik. Ha ott is rábólintanak, kapod az újat.
Szerelgetni majd az Apple -nél kezdik, de te akkor már az új I4 -ed fogod nyomkodni. :)

(#4621) half333


half333
őstag

Légyszi,tudnátok segiteni,h hogyan vágjam ki:

hogy micro sim-et kapjak

[link] - linket is adok,h le birjátok menteni,és esetleg megrajzolni h hol mennyit kell levágni? Kösz,előre is!

[ Szerkesztve ]

(#4622) Mr X


Mr X
veterán

Ma megjött a 3GS-hez a wifi modul, gyorsan ki is cseréltem. Hát gyerekek...

Eddig a routertől 4 méterre, tiszta rálátással eldobálta a jelet, most még két falon keresztül is full erővel fogja. Azt hiszem, bőven megért 1 dollárt. :D

(#4623) Terence12 válasza megema (#4584) üzenetére


Terence12
tag

Nálam ok a fényerőszabályzás bár tény hogy néha lassan reagál, viszont ha nincs meg a napi egy kikapcs vagy reset akkor nap végére mégha kilövöm a futó appokat, akkor is hajlamos az akadozásra, főleg a safariban érezhető. I4-en.

(#4624) Terence12 válasza megema (#4584) üzenetére


Terence12
tag

De lehet h. Este kiprobalok egy 5.1.1-t jbkelve es kipucolva a fölös dolgokat (daemonok stb) hogy mit tudok kipréselni a szifonból, bár az ios6 gördulekenysége ténylek szemmel látható és érezhető az 5-höz képest...

(#4625) half333


half333
őstag

[link] szerintetek igy jó??? Segitsen már valaki,nem birom használni az Iphone-t

(#4626) kisÁdi válasza half333 (#4625) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Nem értek hozzá, de [link]

[ Szerkesztve ]

(#4627) Ragnar95 válasza half333 (#4625) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Vidd el XMS-be, ott ingyen kivágják neked....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4628) PiE137 válasza half333 (#4625) üzenetére


PiE137
senior tag

Nagyon nem tudod el$zarni sztem, mert a fémes rész szinte pont akkora, mint a micro sim!
15X12-esre kell körbenyesned, meg a megfelelő sarkot enyhén letörni! Azért se lehet nagyon elcseszni, mert a fémes rész szektorait nem is tudod annyira eltolni a vágással, h az olvasórészen kívülre essenek... Szal sztem nem nagy mutatvány, egy vonalzó, meg ceruza elég a vágás előkészítéséhez!

(#4629) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Valami jó Olimpiás appot tudtok? Vasárnap megyek nyaralni, és nem bírom ki ha nem láthatom a nagy küzdelmeket, magyarokat és elsősorban a kosárlabdát.

(#4630) xlife11 válasza kisÁdi (#4629) üzenetére


xlife11
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4631) kisÁdi válasza xlife11 (#4630) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

:R

(#4632) Angel1981


Angel1981
veterán

Sziasztok!

iPhone 3G esetében, 4.2.1-es oprendszer mellett komplett telefonkönyvet hogyan lehet törölni? :F
Köszönöm előre is!

(#4633) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Valaki rakott már iOS 6 betat 3GS-re? Vélemény?

(#4634) PiE137 válasza Angel1981 (#4632) üzenetére


PiE137
senior tag

Csak itunes-ba tudsz törölni kompletten.
Rámész a telefonodnál az info fülre, A contacts résznél beadsz neki vmi üres kontakt listát, h mit szinkronizáljon (pölö outlook-kal), alul az Advanced-nél pedig a Replace information-nál a contacts-ot jelölöd, és szinkronizálsz.

(#4635) half333


half333
őstag

HELP! megcsináltam a micro simet simből,és azt irta ki h nincs hálózat. 4-5 féleképp próbáltam ki a SAM-et,de mostmeg azt irja ki h érvénytelen sim. Tud valaki segiteni?????

(#4636) Totheground válasza half333 (#4635) üzenetére


Totheground
addikt

Lehet, hogy szarul vágtad ki, akkor meg kuka.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#4637) máyköl válasza half333 (#4635) üzenetére


máyköl
veterán

Elmondták, hogy vidd be az Xms -be, megcsinálják ingyen.
Valószínűleg rosszul vágtad ki, kuka.

(#4638) kisÁdi válasza half333 (#4635) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Ragasszad bele pillanatragasztóval a sim kártyát a sim tartóba, vagy kösd oda szikszalaggal a megfelelő helyre.

(#4639) Tomics válasza half333 (#4635) üzenetére


Tomics
addikt

vedd ki a sim kartya nyitot, nyomj bele egy kis pillanatragasztot utana tedd bele. ugy jo lesz! ;]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#4640) Csabee. válasza half333 (#4635) üzenetére


Csabee.
nagyúr

A sam-et minek próbáltad? :D Szerintem csak rosszul vágtad ki a simet.

SAM-el működik még az aktiválás? és jó lesz vele a push?

Üdv: Csabee.

(#4641) __H4X0R__ válasza Csabee. (#4640) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Nem működik tudtommal.

www.kristofnagy.com

(#4642) Csabee. válasza __H4X0R__ (#4641) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én is úgy tudom, de jó lenne valami biztos info.

Üdv: Csabee.

(#4643) Angel1981 válasza PiE137 (#4634) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, nagyon köszi! :R

(#4644) __H4X0R__ válasza Csabee. (#4642) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Én arra emlékszem, hogy azért hagytak fel vele, mert nagyon sok volt a baj, hiba vele, így a megjelenés után kb 1 héttel vagy egy kicsit többel abba maradt az egész, mondván, hogy egy sokkal felhasználóbarátabb programot hoznak össze.

www.kristofnagy.com

(#4645) half333 válasza Csabee. (#4640) üzenetére


half333
őstag

de ha rosszul vágtam volna ki,továbbra is azt irta volna h nincs sim,e helyett azt irta h nincs hálózat,tettem bele pici papirt,igy nem lötyög a sim. Mi az a push? Különben meg visszatettem régi nokiába ott meg működik,ezért nem értem!!!??

(#4646) #35104512 válasza half333 (#4645) üzenetére


#35104512
törölt tag

Használtan vetted a telefont? Nem lehet, hogy esetleg azzal van valami gond?

(#4647) AttiQa


AttiQa
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy miként lehet frissíteni az iOS-t úgy, hogy a telepített játékok mentései ne száljanak el. 4.0 van fent egy ismerősöm telefonján i4 és nem meri frissíteni, a fentiek miatt...

Megpróbálok örökké élni, eddig sikerült!

(#4648) vadászcsiga válasza AttiQa (#4647) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha az update gombra nyomsz meg marad mindened, és a szoft is frissül.

(#4649) Brumi˘ válasza AttiQa (#4647) üzenetére


Brumi˘
addikt

Ha sima updatet nyom neki akkor nem száll el semmi, minden ugyan úgy lesz mint előtte.

(#4650) kisferi


kisferi
tag

Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni. A névjegyzékbe csoportokat szeretnék létrehozni. Nics Icloud regisztrációm. Milyen email címet érdemes megadni? (Az Itunes regisztrációsat érdemes vagy másikat?) Ha létrehozok csoportokat az Icloudba, akkor a szinkronizálás előtt a telefonból ki kell törölni a névjegyzéket, hogy ne legyenek meg duplán a számok? Esetleg a csoport létrehozást mákéépen is léterelehet hozni? (pl. programmaal) Előre is köszönöm a segítséget. Ha valaki leirná a menetét azt is köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.