Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) manchester85 válasza szijartg (#4350) üzenetére


manchester85
addikt

Ha megjelenik az új iPhone, tehát valamikor ősszel, szeptember-október. Tud persze.

i6 Silver

(#4352) szijartg válasza manchester85 (#4351) üzenetére


szijartg
senior tag

kell még hozzá dev acc? (olvastam pár fórumon, hogy ment anélkül is)
lehet, hogy kipróbálnám...
ami van a felhőben elmentett cuccaim, beállítások, azokat simán vissza fogja tudni rakni a 6-osra is? nem lesz vele gond?

[ Szerkesztve ]

(#4353) Brumi˘ válasza szijartg (#4352) üzenetére


Brumi˘
addikt

Ha shift + updattel rakod fel akkor nem kell dev acc, és a beállításaid megmaradnak. Csak akkor kell előtte restort nyomni ha jb-elve van a telód.

(#4354) szijartg válasza Brumi˘ (#4353) üzenetére


szijartg
senior tag

nincs jb.
annyira nem hiányzik...
lehet, hogy valamelyik nap akkor kipróbálom ;)

(#4355) kali válasza szijartg (#4350) üzenetére


kali
legenda

szeptember 30-ig jó a beta 3, addig lesz újabb beta, vagy már gm/végeleges!

(#4356) joey04 válasza szijartg (#4350) üzenetére


joey04
titán

kb számolás [link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4357) samgar válasza kali (#4349) üzenetére


samgar
őstag

Én a passbookot elindítom, bejön a főképernyő és utána...? Rázni kell vagy ráfújni a telefonra hogy történjen valami? Lövésem nincs.

Oppo Find X5 PRO

(#4358) kali válasza samgar (#4357) üzenetére


kali
legenda

ezt találtam róla korábban; link

(#4359) samgar válasza kali (#4358) üzenetére


samgar
őstag

Köszönöm!

Oppo Find X5 PRO

(#4360) samgar válasza kali (#4358) üzenetére


samgar
őstag

Köszönöm!

Oppo Find X5 PRO

(#4361) ans válasza rachmaninoff (#4341) üzenetére


ans
aktív tag

SE MH110 működik nekem. Ráadásul FM rádiós.

(#4362) szijartg válasza kali (#4355) üzenetére


szijartg
senior tag

Koszi ;)

Mas: futashoz tudtok valami progit javasolni?
Ami gps alapjan koveti, megtett meter... Meg ilyenekre gondolok.

(#4363) Atikusz válasza szijartg (#4362) üzenetére


Atikusz
senior tag

SportsTracker

(#4364) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Sziasztok !
iPhone 3g-vel itt szenvedek recovery modban . próbálkotzam tiny umbrellával is de nem akarja megadni magát . 4.2.1es szoftverrel rendelkezett majd én vissza töltöttem a 3.1.3as szoftvert . ugye aktiválás meg minden . azután a telefont jailbreakelni akartam és ezután nem tudtam vele semmit csinálni . :W délelőtt 10ót itt szórakozok vele.

(#4365) máyköl


máyköl
veterán

Ha esetleg van valakinek ilyen headsetje amit nem használ, írjon rám, megvenném! :)

(#4366) peterpal12


peterpal12
csendes tag

Sziasztok,újraraktam windowst nemrég,ki van mentve egy 1 hónapos backup külön mappába,természetesen itunest is újra raktam,természetesen,ha rádugom az iPhonet gépre nem látja playlisteket,se vásárlásokat [jb-s] semmit,ezeket elő lehetne varázsolni újra,mivel ma 3 zenét szerettem volna rárakni és leakarta törölni mindet,mivel ami most rajta van azokat nem ismeri.

(#4367) Mr X válasza peterpal12 (#4366) üzenetére


Mr X
veterán

Appokat át tudod vinni gépre, ha iTunes-ban bal oldalt az iPhone-od nevére jobb klikket nyomsz, és ott a vásárlások átvitele pontot választod.

Zenéket nem tudom.

(#4368) Mr X


Mr X
veterán

Apropó, hallottatok valami programról, ami alternatívaként működik az iTunes helyett? Zene esetén ismerek a Helium Music Managert, azt tudja szinkelni őket, de appok esetében én nem hallottam működő alternatíváról.

(#4369) __H4X0R__ válasza Mr X (#4368) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

iFunBox, DiskAid? Szerintem azzal a programokat is át tudod vinni a telefonodról a gépre, jó kis program :)

www.kristofnagy.com

(#4370) Mr X válasza __H4X0R__ (#4369) üzenetére


Mr X
veterán

Nem erre gondoltam, nem csak át kellene vinnie appokat a telóról gépre, hanem oda-vissza szinkronban tartania őket, plusz frissíteni is.

Ha jól sejtem, ilyen program nem létezik, gondolom a Store-hoz nem fér hozzá más az iTunes-on kívül. Csak azért kérdeztem rá, mert ismerősi körben felmerült a kérdés.

(#4371) fazr válasza Mr X (#4370) üzenetére


fazr
senior tag

Ha iTunes funkcióit akarod, akkor miért nem jó az iTunes?
Az alternatív programok pont a szinkronizálás és társai elkerülése miatt készültek.

(#4372) Mr X válasza fazr (#4371) üzenetére


Mr X
veterán

Nem nekem kell.

Nem tudom, miért merült fel rá az igény, bár a wines iTunes lassúsága önmagában is lehet indok.

(#4373) __H4X0R__ válasza Mr X (#4370) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Ja értem, hát olyan program viszont nem létezik. Ahogy az előttem szóló írta ezek a programok, pont a Sync elkerülése végett vannak. Én például gyűlölök szinkronizálni:D Csinálok egy biztonsági mentést, amikor ujrarakom a telefont, vagy frissítek és kész:D

www.kristofnagy.com

(#4374) Solar_Wind válasza __H4X0R__ (#4373) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Mi olyan bonyolult abban? :)

(#4375) Mr X válasza __H4X0R__ (#4373) üzenetére


Mr X
veterán

Közben módosult-pontosodott kicsit a kérdés. Olyan alternatíváról van szó, aminek segítségével a gépről iTunes nélkül lehet .ipa fájlt telepíteni a telefonra. Tudtommal nincs ilyen, de hátha ti hallattatok már megoldásról.

Nem warezről van szó.

(#4376) __H4X0R__ válasza Mr X (#4375) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

iFunBox segítségével szerintem lehet, bár én erre nem használtam még, de próbáljátok meg felmásolni az Application mappába az adott ipa fájlt és hátha...

@Solar_Wind: Nem bonyolult, csak nem szeretek szinkronizálni:D Majd én eldöntöm, hogy mit párosítok össze a géppel és mit nem:D

[ Szerkesztve ]

www.kristofnagy.com

(#4377) Mr. Teddy válasza Mr X (#4375) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Szerintem JB nélkül nem lehet ezt megcsinálni.
JB-vel Installous segítségével lehet IPA fájlt installálni. Például a már említett ifunbox segítségével a telefonban az installous downloads (vagy valami hasonló névre keresztelt) mappájába kell rakni a fájlt. Lényegében ennek az appnak ez az installálás a feladata, az más kérdés, hogy jogtalanul szerzett ipa fájlokat is fel lehet tenni vele.
Mielőtt bejön a warezolás, szerintem amit írtam fent, semennyit sem említ warezről.

(#4378) Mr X válasza Mr. Teddy (#4377) üzenetére


Mr X
veterán

Installoust ismerem. Utánakérdezek, hogy van-e JB-je.

(#4379) StLui válasza szijartg (#4362) üzenetére


StLui
veterán

Runkeeper, futás, bringa, sok másra is. 1000km felett járok vele osszesen

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#4380) atirag


atirag
őstag

Valaki használja a match-t? Kiváncsi lennék tapasztalatokra. Nekem a 4gb zenéből talált 10db-ot kb.
Olyanokat nem talált mint LMFAO :F
És ha van kedve valakinek elmagyarázhatná mire is jó. Az elméletét értem. De az például nem tudom,hogy ha a felhőbe rakom a zenéket akkor azt egy másik géppel összekötve oda is letőlti mint a programokat?

(#4381) irgum válasza atirag (#4380) üzenetére


irgum
addikt

iOS eszközökre tudsz feltenni a zenéidből itunes nélkül, bárhonnan. Nem kell szgép hozzá. Illetve streamelni is lehet a zenéket. iTunesban szerintem nem lehet kicseréltetni jobb minőségre, mint azt sokan gondolják. De ha megvan a storeban jobb minőségben, akkor azt tudod letölteni iPhonera. Apple TV-vel is el lehet érni a zenéket, nem kell bekapcsolni gépet ha zenét hallgatnál. Szerintem nagyjából ennyi a lényege. Amit nem talál a storeban, azokat feltölti a felhőbe, így azokon nem változtat ha letöltöd iPhone-ra.

Szóval bárhonnan eléred a zene gyűjteményed, nem kell itunes hozzá, akár mobilnettel is rá tudod tölteni iOS kütyüidre.

[ Szerkesztve ]

(#4382) atirag válasza irgum (#4381) üzenetére


atirag
őstag

Tehát ez azt jelenti,hogy minden zenémet vissza tudom tölteni(még azt is amit nem talált) egy windows újra telepítés után mint az összes többi adatomat?! Mert ez tetszene. És így gondoltam mikor vártam ezt a szolgáltatást.

(#4383) sunahunter


sunahunter
senior tag

SBSettings nélkül van olyan, hogy "data" toggle? Nem találtam.
Az SBSettings-et nem teszem fel, mert felrak mellé egy csomó szemetet is.

(#4384) irgum válasza atirag (#4382) üzenetére


irgum
addikt

Azt nem tudom, hogy szgépre vissza e tudod tölteni, én nem találtam ilyen opciot. Viszont iOS eszközökre bárhonnan tudsz szinkronizálni zenéket. (olyat is amit nem talált, mert azt feltölti a felhőbe)

[ Szerkesztve ]

(#4385) atirag válasza irgum (#4384) üzenetére


atirag
őstag

Azért gondoltam ezt mert ha feltőlti a felhőbe akkor az ugye ott is marad. És így vissza is tölthetné. :F

[ Szerkesztve ]

(#4386) irgum válasza atirag (#4385) üzenetére


irgum
addikt

Hát ja! Kikéne próbálni egy üres itunes-al. A match bekapcsolásakor lehet, hogy betölti a zenéket.

Mingyá kipróbálom.

(#4387) atirag válasza irgum (#4386) üzenetére


atirag
őstag

Osx-en kipróbáltam. A playlisteket megcsinálta. És azokat amiket megtalált azt le is tudom tölteni. Viszont amit nem talált azokba a playlistekbe nincs semmi. Talán a telefonról vissza tudná tölteni :F

(#4388) irgum


irgum
addikt

Kitöröltem a zenéimet, itunes match frissítés után a felhőben is ktörölt mindent. Szóval ez egy fakkság szernitem. Csak iOS kütyükre tudsz letölteni a matchból.

(#4389) atirag válasza irgum (#4388) üzenetére


atirag
őstag

Nekem nem rakta fel a zenéimet viszont nem is törölte le. Tehát nyomtam neki egy sync-et és fent maradtak a zenéim a telon. Gondolom mert a playlist az megvan. Akkor ez a 7000ezer pénz :F

De letörölte azokat. Akkor ez most mire is jó :F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#4390) adnoctum18 válasza atirag (#4380) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Akkor működik szépen ha faszán fel vannak tagelve a számaid.

Amit nem talál meg azt feltölti a felhőbe, és onnan használhatod.

A gépen a számok törlésénél külön tudod pipálni, hogy törlődjenek e az Icloudból is. Ha kipipálod törlődnek nyilván. 25000 dalt tudsz bele pakolni, ennél többet csak akkor ha Itunesból vásárolsz.
Arra jó, hogy ne kelljen folyton szinkronizálni ha zenét akarok tenni a telefonra. Elérem mobilnetről a könyvtáram bárhonnan ha kell. Ugyanis rühellek szinkronizálni, vagy bármit amihez a telefont a géphez kell kötni.

[ Szerkesztve ]

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#4391) mondomén válasza sunahunter (#4383) üzenetére


mondomén
őstag

Ncsettings

(#4392) atirag válasza adnoctum18 (#4390) üzenetére


atirag
őstag

Azt nem mondanám. Felraktam egy másik gépre az iphonet ahol simán letörölte azokat amik nincsenek a felhőben és mikor visszaraktam a másik gépre akkor ott meg nem rakja vissza a playlisteket. Miért vannak mindkettő gépen a playlistek ha nem használja? Amit nem ismer fel azt nem tölti fel a felhőbe. Ha ez ilyen akkor az nem annyira jó.

Ha be van pipálva egy playlist az itunes-ba azt miért nem rakja fel az iphonra?
Mert eddig rajta volt míg az osx másik gépen lévő itunes le nem törölte.

[ Szerkesztve ]

(#4393) adnoctum18 válasza atirag (#4392) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Én egy gépen használom.

Nálam amit nem ismert azt felnyomta a felhőbe és kész. Minden zeném megvan playlistestül mindenestül.

Egyszerre csak egy gép könyvtára lehet a Matchben, lehet ,hogy ez zavar be.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#4394) atirag válasza adnoctum18 (#4393) üzenetére


atirag
őstag

Most elindultam elölről. Mindent letöröltem és új könyvtárat adtam meg. Mindkét iphone-t is letöröltem. Most újra küldtem az icloud-ba.
Szeretném megérteni,hogy miként is működik.
Ahogy nézem fizikálisan meg kell lennie a zenéknek valamelyik gépen.

(#4395) sunahunter válasza mondomén (#4391) üzenetére


sunahunter
senior tag

nézem, köszi

(#4396) j.la válasza Atikusz (#4363) üzenetére


j.la
tag

Endomondo Pro

(#4397) irgum válasza atirag (#4394) üzenetére


irgum
addikt

Szifon.com-on leirta egy hozzászóló tökéletesen a lényeget: 63. hozzászólásban

[ Szerkesztve ]

(#4398) sunahunter válasza mondomén (#4391) üzenetére


sunahunter
senior tag

:R :R :R

(#4399) atirag válasza irgum (#4397) üzenetére


atirag
őstag

Sikerült. Persze az iphone-on is be kellett kapcsolni a match-et. Ilyenkor már vajon akár le is törölhetném a gépről a zenéket?

(#4400) szijartg


szijartg
senior tag

Jo ez a 6os ios.
Eltunt a kepek kozul a klasszikus foldgomb meg talan az automatikus fenyero szabalyzo nem mukodik :U
Ezek kivul nem talaltam semmi mast.
A ne zavarjanak mod nagyon kiraly.
Hivas engedelyezesnel mi az a csoportok-osszes kontakt?

Szerintem joval gyorsabb lett a 4s, de az is lehet hogy bekepzelem magamnak :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.