Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) Ragnar95 válasza kisÁdi (#4700) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Pl. imzdl.com-ról

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4702) kisÁdi válasza Ragnar95 (#4701) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

És muszáj regisztrálni UDID-et?

(#4703) szijartg válasza kisÁdi (#4702) üzenetére


szijartg
senior tag

nem.

szívesen ;)

[ Szerkesztve ]

(#4704) kisÁdi válasza szijartg (#4703) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Köszönöm szépen.

(#4705) Ragnar95 válasza kisÁdi (#4702) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Leírtam neked, hogy kell felrakni, abban szerepelt, hogy regisztráld a UDID-det? :U :)
De szijartg leírása alapján menni fog, mivel az lépésről-lépésre leírja az egészet ;)

Amúgy tudnátok ajánlani valami olcsó fóliát, amit könnyű buborékmentesen felrakni, nem rontja a kijelző minőségét és az ujjlenyomatok se maradnak meg rajta túlzottan? Csak mert most fogyott el az utolsó fóliám, úgyhogy rendelnem kéne újakat, de ezt lehetetlen volt buborékmentesen felrakni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4706) kisÁdi válasza Ragnar95 (#4705) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Én itt vettem olcsó fóliát. Nekem nem kell speciális mivel csak egy fólia, nekem megfelel. [link]

[ Szerkesztve ]

(#4707) Ragnar95 válasza kisÁdi (#4706) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

És ezt mennyire volt könnyű felrakni?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4708) Atikusz válasza kisÁdi (#4706) üzenetére


Atikusz
senior tag

én is ezt a fóliát vettem meg és a minap tette rá az ismerősöm. nagyon jó!

(#4709) kisÁdi válasza Ragnar95 (#4707) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Hát úgy felraktam, hogy pont amikor már az aljára felhelyeztem a fóliát elment az egész városban az áram 1 percre, aztán úgy maradtam a sötétben ahogyan voltam ,majd folytattam a felrakást, és buborék mentesre sikerült.Csodaszépre.Mondjuk én 3GS-re vettem.

Atikusz: Igen nekem is nagyon tetszik.Igényes kis fólia, és nem kerül 2000Ft-ba.

[ Szerkesztve ]

(#4710) kali válasza szijartg (#4696) üzenetére


kali
legenda

nem tapasztaltam ilyet!

(#4711) SigmaW


SigmaW
tag

sziasztok, iphone 3GS-emet a gép és az itunes is csak DFU-ba látja, a telo müködik, hasznalom most is, csak nem tudok rakni ra zeneket, kepet is csak dropboxal, gépröl restore-olni nem lehet 21-es hiba kód, ez nemis érdekel, tinyumbrella teleszemetelte a host file-t, teljesen mind1.. a fő probléma hogy miért csak dfu-ba latja a pc ? igy kb kuka a teló, osx latja rendesen, usb-ken kijön az 5V, müködik mind1ik port, valakinek 5let ? kábel jó, hardweresen jó a teló és valszeg szoftveresen is.

üdv

Rendszergizda :)

(#4712) Ragnar95 válasza kisÁdi (#4709) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor lehet, hogy egy ilyet kipróbálok majd. 600Ft-ért ebben 1 elő és 1 hátlapi fólia van?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4713) JamesHun


JamesHun
addikt

ha itunes ba behúztam MP3-akat és megadtam az előadót és az albumot és eddig átmásolta ennek megfelelő mappákba a zenéket előadó és album szerint, de most otthagyta Unknown Artist és Unknown Album mappába
Van rá mód, hogy valahogy áttegye, vagy ki kell itunes ból törölnöm és kézzel áttennem megfelelő mappákba?

SeriesX: JamesSHun

(#4714) kisÁdi válasza Ragnar95 (#4712) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Mondom én 3GS-re vettem de abban csak kijelzô van. 4-re meg igen kettő fóliát írnak.

(#4715) molnarpeter válasza Ragnar95 (#4712) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Dobj egy privit, én tudok neked szerezni fóliákat jobb áron ;) Csak írd meg, hogy fényes vagy matt legyen, és hogy hány darab/pár.

mp

(#4716) Atikusz válasza Ragnar95 (#4712) üzenetére


Atikusz
senior tag

A 4-eshez elő-és hátlapi fólia is van.
Legalábbis az enyémben kettő volt. ;]

(#4717) eszgé100 válasza Ragnar95 (#4712) üzenetére


eszgé100
őstag

ebayen a 1.20 fontért vettem 5 pár (azaz elő és hátlap fóliát) bár ezek speciel szarok voltak, de volt, hogy 1 fontért vettem 3 olyat, amiből az egyik még most is fent van párom telóján több, mint fél év után és nem karcos sem elől sem hátul. amúgy DanelK írása alapján nagyon könnyű felrakni az összeset, és nem lesz egyáltalán buborékos

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#4718) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Ezzel kapcsolatban tudna valaki segíteni. A wifi megosztás nem működik. A készülék hivatalosan (Apple által) lett függetlenítve. Van erre valami megoldás?

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#4719) szekfizsolt válasza szekfizsolt (#4718) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Megoldottam, beállítás kérdése volt OFF! :U

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#4720) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Iphonehoz használ itt valaki Ghoo Power külső akksit? Csak azért hogy a 6000mAh-es mennyiszer bírja az iphone-t feltölteni kb, illetve milyen gyorsan töltődik fele vele valójában?

iPhone 13 Pro Max

(#4721) jozsi252


jozsi252
veterán

Illetve lenne még 1 hülye kérdésem, hogy pl istyle-ba mért lehet kapni iphone-t? És starking meg xms-be miért nem? :U

iPhone 13 Pro Max

(#4722) PiE137 válasza jozsi252 (#4720) üzenetére


PiE137
senior tag

Kb. 90%-át tudják az előírt értéknek, szal a 6000-es az 5400-at tud biztosan, tehát 3X tölti fel teljesen az iphone 4-et (vagy ha 20%-nál rárakod, akkor talán karcosan 4X is), 1A-en kb. 1,5 óráig tart neki... :U

[ Szerkesztve ]

(#4723) jozsi252 válasza PiE137 (#4722) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszi :R

És iphone mennyire tűrné el ha a 2 amperes dugaszra csatlakoztatnám a külső akkuhoz? Mert ugye Ipad-nak kell a 2 amper, de iphone-nak lenne valami baja ha 2 amperrel tölteném? Vagy csak annyi hogy 1 óra alatt fullra feltöltődik.

iPhone 13 Pro Max

(#4724) kali válasza jozsi252 (#4723) üzenetére


kali
legenda

elvileg nem tesz jót neki...

(#4725) Kommy válasza jozsi252 (#4723) üzenetére


Kommy
veterán

Semmi nem történik ha az iPad töltőjére rakod ugyan annyi idő alatt tölti fel az aksit mint az eredeti töltőjével.

(#4726) jozsi252 válasza Kommy (#4725) üzenetére


jozsi252
veterán

Értem, köszönöm :R

Akkor lényegében az elektronika leszabályozza hogy max 1A vehessen csak fel.

iPhone 13 Pro Max

(#4727) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

Eddig nem volt fontos számomra a kérdés, mert nem volt autóm, most viszon lesz. Bluetooth-os kihangosítást szeretném megoldani a járműben, i4-el, mégpedig nem külön eszközzel, hanem egv BT képes fejegységgel.
Nincsenek extra igényeim (szerintem), csak azt kéne tudnia megbízhatóan, hogy ha zenét hallgatok (rádió/cd/usb...)akkor halkítsa/némítsa le magát, ha bejövő hívásom van, illetve ha a telefonon futó navigációs rendszer (iGo Primo) közölni szeretne velem valamit.
Esetleg úgy is el tudom képzelni, hogy a telefon küldi a zenét BT-on az "autónak".
Konkrét készüléket is ajánlhattok, ha valaki használja ilyen módon.
Előre is köszi a segítséget! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4728) szilrobi válasza Játékos (#4727) üzenetére


szilrobi
aktív tag

Előtte mindenképp próbáld ki telefonnal, ha van rá lehetőség! Nekem szakadozik a hang JVC AVX33 fejjel (csak zenehallgatás, telefonálásnál hibátlan) , csak az iphone-nal csinálja, minden más készülékkel jó. Az i4 is jó másik fejegységgel. Azóta cserélték garanciában a telefont, de a hiba megmaradt:(

(#4729) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Sziasztok!

Tudtok ebayen olyan megbízható eladót, akitől biztos, hogy eredeti Apple headetet lehet kapni? Vennék most egy iphone-t, de nincs hozzá headset, de mindenképp szeretnék majd szerezni hozzá. Köszi!

(#4730) Játékos válasza szilrobi (#4728) üzenetére


Játékos
addikt

Köszi a hsz-t. Kérdésem lenne még, hogy a navigációs szzoftver küldi a hangot a gépnek? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4731) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Mi a legjobb Gtalk kliens iPhonera? Fontos, hogy tudjon háttérben futni, és tudjon push-t.

(#4732) papp_no1 válasza r3dsnake (#4731) üzenetére


papp_no1
senior tag

(#4733) keyol


keyol
aktív tag

Sziasztok.Tudnátok mondani bluetooth headsetet amit felismer a teló?köszi

(#4734) szilrobi válasza Játékos (#4730) üzenetére


szilrobi
aktív tag

Ezt nem tudom, mert külön navim van, az i4-en még sose volt navi szoftver :F

(#4735) whitezo88 válasza papp_no1 (#4732) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha ingyenes, akkor pedig VTok. Kicsit fapados, de tudja ezeket amiket kért a kolléga.

(#4736) PiE137 válasza keyol (#4733) üzenetére


PiE137
senior tag

Én Novero Rockaway-t vettem hozzá... de az sztereó, tehát zenehallgatásra is kiváló, igaz, nem volt occsó... :DDD

(#4737) sunahunter válasza szilrobi (#4734) üzenetére


sunahunter
senior tag

Pont ezért tartom ezt a készüléket, hogy ha megyek valahová, nálam legyen a navi.

(#4738) DanielK


DanielK
addikt

1 hete nem jártam erre (nyaralás miatt), és van 395 hsz. Nem olvasnám el. :B Lemaradtam valamiről?

(#4739) kisÁdi válasza DanielK (#4738) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Ugyan dehogy.

(#4740) Tomics válasza DanielK (#4738) üzenetére


Tomics
addikt

Handras új boltot nyit.

PH! addikt since 2004

(#4741) sunahunter válasza Tomics (#4740) üzenetére


sunahunter
senior tag

Van pénze, jól megy a másik neki, megteheti. Jól csinálja, csak azt nem értem, erre a blogos dolgokra meg a boltjaira hogy van ideje. 1mrd-s forgalmat tudott tavaly az XMS....

[ Szerkesztve ]

(#4742) M@te


M@te
senior tag

sziasztok!

Létezik olyan weboldal ahol imei alapján le lehet csekkolni hogy valóban gyári független-e a telefon? Mert elmennék venni egyet több 100 kilométerre tőlem de szeretnék róla meggyőződni hogy valóban gyári független.

köszi előre is! :R

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#4743) PiE137 válasza M@te (#4742) üzenetére


PiE137
senior tag

(#4744) whitezo88 válasza sunahunter (#4741) üzenetére


whitezo88
nagyúr

írta, hogy azért a 2. bolthoz kellett pártízmilliós bankhitel... bolgolni meg úgy van ideje h hazamegy 11re és ír egyet :)

(#4745) eszgé100


eszgé100
őstag

Tegnap elindítottam a függetlenítést a szolgáltatómnál, kíváncsi vagyok meddig tart majd a folyamat, azt mondák, hogy kb jövő hét közepéig. Már csak azt nem tudom, utána mikor kell restoret nyomnom, ezt nem tudná nekem valaki elmesélni?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#4746) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Hali!

Pesten valaki tud nekem ajanlai egy hozzaerto iphone szervizest? Vagy akar debrecenben? A lenyeg,hogy ne aranyaron dolgozzon es idoki minosegu legyen legalabb a hozzaertes...

Jelligeje ha lehet : "ebayrol rendeltem olcson szerelek,de a minosegert azert penzt kerek,idokitol joval olcsobert."

Pmben jelezze koszonom!

(#4747) szekfizsolt válasza eszgé100 (#4745) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Én most vagyok túl (2 hete ) ezen, de nekem tovább tartott, mert külföldről hoztam a készüléket és az ottani szolgáltatónál lassabban ment a dolog. AMi viszont biztos, kapsz majd egy e-mailt, amiben le van írva, hogy mit kell tenned. Ki kell majd kapcsolnod, bele kell tenned egy másik szolgáltatós sim kártyát a készülékbe és bekapcsolni. EZek után egy teljes restore és a végén kiírja, hogy: Congratulations! Na ekkor meg örülünk... :)

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#4748) szekfizsolt válasza szekfizsolt (#4747) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Mikor vártam, szinte minden nap csináltam restore-t, hátha... ...aztán egyik nap éjjel fél 2-kor kaptam az e-mailt és azonnal ment minden, addig nem érdemes próbálkozni...

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#4749) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Az imént sikeresen raborítottam az iPhone-omra egy pohár víz tartalmát. Mindenhol megtörölgettem, ahol csak lehetett. Főleg a dokkoló környéken. Nem ment rá olyan sok víz, de azért volt mit takarítani. Lehet ettől komolyabb baja a későbbiekben? Mert most semmi nyoma, hogy víz érte volna.

meg

(#4750) Tibee86 válasza peugeotmate (#4749) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha működik továbbra is, akkor nincs nagy baj.(egyelőre) Az indikátoroknak is jutott belőle, akkor a garancia ugrott.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.