Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77951) Woodslave válasza Zola007 (#77949) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Bacon a legjobb. Két csikot alávágok sajna mindenki imádja a családból

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#77952) margithid válasza _NCT (#77948) üzenetére


margithid
veterán

Szerintem nagyon jó! Főleg igy este, ne egyél mellé kenyeret meg ilyesmit és nincs gond!
Én most vettem a pennyben 3X50 gr-os rio mare tonhala, egyiket megettem, hát nem rossz, nem rossz, de, hogy ezen mi kerül 1000 Ft-ba azt nem tudom.

(#77953) Zola007 válasza margithid (#77952) üzenetére


Zola007
veterán

Azt javaslon fotelt ne vegyél :)

Jó minőség, de annyit nem ér az biztos

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77954) margithid válasza Zola007 (#77953) üzenetére


margithid
veterán

Mi van a fotellel? :)
Kipróbáltam, de ennyi, nem fogok rászokni. Nem rossz, de ennyit tényleg nem éri.

(#77955) sutyesz96 válasza margithid (#77952) üzenetére


sutyesz96
őstag

Felesleges Rio Marera költeni. :N

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#77956) Zola007 válasza margithid (#77954) üzenetére


Zola007
veterán

[link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77957) kolosanyi válasza userxy (#77938) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nagyjából az ilyenekről beszél a videóban. Itt a válasza is erre a cikkre, érdemes elolvasni. Én sajnálom, hogy még neki kell magyarázkodnia, mert világbajnok.

(#77958) userxy válasza kolosanyi (#77957) üzenetére


userxy
őstag

Szomorú tények ezek.

(#77959) Woodslave válasza userxy (#77958) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Lol

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#77960) madle


madle
őstag

Srácok,

300ml vízzel szoktam keverni a fehérjét, ehhez mennyi zabplisztet merjek tenni, hogy még ne legyen gipsz állagú?

(#77961) Zola007 válasza madle (#77960) üzenetére


Zola007
veterán

figyelj, 100g száraz kisszemű zabpehely úgy 250ml vizet képes felvenni gond nélkül.
Szerintem daráltból/lisztből a fele is bőven elég lesz, de próba / cseresznye

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77962) Woodslave válasza madle (#77960) üzenetére


Woodslave
nagyúr

annyit amennyire szükséged van... ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#77963) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ez itt ugyen off, de engedjétek meg, hogy megosszam veletek a mai sikertörténetemet. A mostani edzésemen végre sikerült a szabályos támasz ülőtartás kápán (a kis fogantyú a képen). Két év edzésmunkája van benne, ezzel szoptam eddig a legtöbbet, de megerősítettem úgy a törzsem a gerincsérv után, hogy menjen ez az elem. Le lehet győzni a sérüléseket, talpra lehet állni. Ne adjátok fel, bármi is a célotok, nyomjátok keményen! :)

(#77964) python1


python1
veterán

Valamit szítá? :F ;]
Na jó,Gratulálok az eredményedhez!
Jó gondolatok a szívemből szoltál. Hasonlóakat kívánok a 40+ osoknak!

(#77965) Woodslave válasza kolosanyi (#77963) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Grat eladhatod a széked 😈

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#77966) kolosanyi válasza python1 (#77964) üzenetére


kolosanyi
veterán

Köszi. Nem, de délután bekajáltam a nagyi almás pitéjéből. :D

(#77965) Woodslave
Köszi. Akkor ugyanitt szék eladó! :DDD

(#77967) _NCT válasza Zola007 (#77949) üzenetére


_NCT
őstag

Mostanában megint ha ranezek valami huzosabb kajara kb a 6. honapban vagyok ugy nezek ki. Oke , a nagyoknak is nagy a bele mert sokat esznek, de ők izmosak is.

Lehet ki kéne próbálni többször kevesebbet enni, de mindig aďdig zabálok h jól lakjak, nem tudok kseveset enni. Ezt napi 5x megcsinalom, napi fel kg csirkét észre sem veszek...

[ Szerkesztve ]

(#77968) python1 válasza _NCT (#77967) üzenetére


python1
veterán

Nálam is volt ilyen az utóbbi időkben,de mióta csökkentettem az adagokat azóta drámaian csökkent a hasam mérete. Meg hanyagoltam az esti zabálásokat.

(#77969) Zola007 válasza _NCT (#77967) üzenetére


Zola007
veterán

Legkisebb derékkörméreted mennyi?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77970) madle válasza _NCT (#77967) üzenetére


madle
őstag

Ez nálam is így van sajnos, és látszik, is hogy nagy a belem, mármint, alapból vékony szálkás vagyok a magam súlyában. De a gyomrom nem kicsi, mert annyit tudok zabálni mint egy állat.
Azért remélem ha szépen ráállok a kisebb adagokra, le fog menni a dolog, bár alapból szélesebb csípőm van, ugye az fix.

(#77971) kexksz


kexksz
addikt

Ti hol vesztek olyan sima crew neck fehér pólót, amin nem karcol át a melletek? Végig mentem vagy 5 bolton de egy sem nyert, pedig izmos se vagyok. :U

(#77972) madle válasza kexksz (#77971) üzenetére


madle
őstag

netről szoktam rendelni mindig, asos.com, ingyen kiszállítanak bármit. Sima pólója van magának az Asos-nak is, de a River Island márkából is vannak fasza Crew neck-esek. Be kell állítani, hogy legolcsóbbtól kezdje a sorolást és ott lehet válogatni, szoktak lenni jó akciók.

(#77973) Woodslave


Woodslave
nagyúr

6. edzés kész (illetve hetedik de mindegy).
Amikor deadlifthez lehajoltam arra gondoltam nem biztos hogy a legjobb ötlet ez lábazás után de mondom igy is buzi súlyok...Én nem leszek az 😈 140 5x 150 3x 160 4x..
Húzódzodás 25-20-17.5 kg valszeg Street workout bajnokságot nem nyernék a formával de a hátam éreztem.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#77974) kolosanyi válasza Woodslave (#77973) üzenetére


kolosanyi
veterán

(#77975) Jorus


Jorus
nagyúr

Érdekes megfigyelés, hogy amikor pár hónapig nem járok edzeni, akkor simán elég 6-7 óra alvás, ellenben amikor heti 5-6 súlyzós edzést nyomok, akkor simán igénylem a 9-10 órát. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#77976) python1 válasza Jorus (#77975) üzenetére


python1
veterán

6-7 óránál még nem sikerült többet aludnom,de sokszor kevesebbet,heti 6-7 edzést tolok.
Egyszerűen nem megy hosszabb alvás.
Jó az alvókád,asszony is ilyen. ;] Ezért rám marad a reggeli+kávé készítés. :O

Woodslave,hogy bírod a heti 6-7 edzést?
:)

[ Szerkesztve ]

(#77977) Woodslave válasza python1 (#77976) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Szintén

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#77978) Zola007 válasza madle (#77972) üzenetére


Zola007
veterán

mi az a crew neck?
megnéztem ,de ez sima környakú póló

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77979) Zola007 válasza Zola007 (#77978) üzenetére


Zola007
veterán

Ellenben nem tud valaki webshopot, ahonnan normális, igényes kivitelű, jó minőségű ingeket lehetne rendelni?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77980) Jorus válasza Zola007 (#77979) üzenetére


Jorus
nagyúr

Hacsak nem vagy überkonfekcióméret, akkor nem javasolt webshopból rendelni ruhát, de főleg ingeket nem, mert tuti nem lesz jó. Marha macerás, de el kell menni megpróbálni.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#77981) Ijk válasza Zola007 (#77979) üzenetére


Ijk
nagyúr

Attól függ mennyit szánsz rá. Ha nem sokat, akkor múltkor vettem az egyik boltban OLYMP inget, azok szerintem egész jók.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#77982) madle válasza Zola007 (#77978) üzenetére


madle
őstag

Ja, sima környkú póló. Amugy inget a Zara-ban próbáltam venni mert tényleg nagyon jó szabasúak vannak, de felejtős, kicsit is sportos alkatra fel sem jön az XL-es :D

(#77983) kolosanyi válasza Ijk (#77981) üzenetére


kolosanyi
veterán

15 ezer nem sok egy ingért? Ilyenkor mindig meglepődöm, hogy mennyire proli vagyok. :DDD
Én általában ilyen öltönyös, inges boltokban veszem és méretre igazíttatom, olyan 6-7 ezerben meg is áll. Ami ujjban meg vállban jó, az zsákszerűen lóg a hasamnál, mert ugye aki 3X-es inget hord, az csak dagadt lehet... :U

(#77984) userxy válasza Zola007 (#77979) üzenetére


userxy
őstag

Pesten az andrássy-n van boltjuk én személyes vásárlást támogatom.

Vagy bemész Arénába és körbenézel sok bolt rengeteg választék. Olcsóbb is drágább is.

De a legjobb megoldás a Kolosanyié :DDD

[ Szerkesztve ]

(#77985) madle válasza kolosanyi (#77983) üzenetére


madle
őstag

Nekem az a teteje amit ingért adok, 14-15 ezer, úgy sem vagyok nagy ing hordó, elég a ruhatáramba pár darab mindig, de kifejezetten slim fit-et szoktam venni, abból meg elég nehéz méretet találni.

(#77986) Ijk válasza kolosanyi (#77983) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát ki mennyit szán rá. Nekem van egy 40k-s ingem, legszívesebben mindig azt hordanám, pedig nem vagyok sznob de ég és föld a különbség a 10k-s kategóriához képest, mind kinézetben, mind kényelemben.
Ha meg bő a dereka akkor szedesd be egy szabóval, habár 6k-s inget nem éri meg 3k-ért igazíttatni hacsak nincs valami ismerősöd aki megcsinálja ingyen.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#77987) kolosanyi válasza userxy (#77984) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én ezen már nem próblémázok, elfogadtam, hogy az átlagnál sokkal nagyobb termetem miatt nem is tudok úgy öltözni, mint az átlag. De újabban már a sportcuccokat is egyszálbelekre tervezik, szóval ha éppen belefutok egy-egy darabba, akkor megveszem. :N

(#77985) madle
Tudod mi a nehéz? 49-es méretben cipőt kapni. :DDD

(#77986) Ijk
Elhiszem, de én egy olyan árkatóriájú inget képtelen lennék hordani. Félteném, hogy lekávézom, vagy nekidőlök vele valaminek a villamoson, vagy valami egyéb baleset történik.
Azért muszáj méretre igazíttatni, mert tényleg idiótán állnak rajtam, ha ezt nem teszem meg. Inkább ezt még belekalkulálom, de ne lifegjen a derekamon még annyi ruha anyag, amiből egy gyerek pólót meg lehet csinálni.

(#77988) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Turkáló 2000-ért.

Kilóját 😈

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#77989) userxy válasza kolosanyi (#77987) üzenetére


userxy
őstag

Növessz pocakot és nem lesz probléma :DDD Spórolsz vele 3k-t ingenként :D

(#77990) Ijk válasza kolosanyi (#77987) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem azt mondom hogy a közértbe is 40k-s ingben kell elmenni, én is csak különleges alkalmakkor veszem fel, például ha randizni megyek. ;]
Azért nem árt ha van 1-2 minőségibb darab is a ruhatáradban.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#77991) kexksz válasza madle (#77982) üzenetére


kexksz
addikt

Zara az valami vicc ilyen tekintetben, sokszor bemegyek, mert amúgy tetszetős darabok vannak, de mindegyik csontvázakra van tervezve.

Asost amúgy nézegettem én is régebben, de irtózom a próba nélküli vásárlástól, bár egy sima fehér pólón nem sok mindent lehet elcseszni, lehet rendelek egyet próbának.

(#77992) margithid válasza kolosanyi (#77983) üzenetére


margithid
veterán

Én se adnék ennyit egy ingért, max 10k, igaz nem is vagyok nagy inges.
No meg én amit lehet leárazva veszek, cipőt példuál -70%-ért az officeshoes-ben, ott nagyon megéri szezon végén. Igy szokott lenni 30k-s diesel cipőm 9k-ért:)
Egyébként meg ha sportruházat akkor outletexpert, annál olcsóbban nem lehet minőségi, márkás cuccokat venni szerintem.

(#77993) Zola007 válasza Ijk (#77986) üzenetére


Zola007
veterán

Storno a kérdés és ezennel kiszálltam a beszélgetésből, mert nekem már egy 10 ezres ing is drága

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77994) userxy válasza kexksz (#77991) üzenetére


userxy
őstag

Arénába akartam farmert venni egyszer mondom az eladónak a méretet adja is mondja most ez a csőgatya a divat.
Mondom egye fene egy próbát megér. Azt amikor a vádlimnál feszült a comb rész a gatyának megkérdeztem az eladót, hogy mégis ezt kire tervezik mert mondom én se vagyok egy nagy darab de itt valami nem stimmt...

Aki egy kicsit sportos annak már nehezebb vásárolni aki meg nagyon sportos annak meg kihívás értelmes cuccokat jó áron találni. (vagyis szerintem)

(#77995) Woodslave

Szerintem ha olcsón akar valaki jó minőséget akkor C&A.

4-5 ezer forintokért olyan jó pamut ingek vannak.

[ Szerkesztve ]

(#77995) Woodslave válasza Zola007 (#77993) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én ingben járok de tökéletes a tecso f&f sajnos nincs extrém testalkatom. Jó monduk derékból lehetne levenni de gatyába betűrve jó

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#77996) Zola007 válasza Woodslave (#77995) üzenetére


Zola007
veterán

valami szűkített kellene, mert úgy áll derékban mint tehénen a gatya

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77997) userxy válasza Zola007 (#77996) üzenetére


userxy
őstag

(#77998) Jorus válasza kolosanyi (#77983) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nekem asszony veszi a legtöbbet, mert ő szeret vásárolni, én meg nem, és szerencsére kompatibilisek a méreteink, így jókat tud választani. Márminthogy a karom akkora, mint az ő combja, szal rá tudja próbálni az inget a lábára. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#77999) python1


python1
veterán

Én karcsúsított ingeket hordok meg sztreccs farmerben nyomom,amolyan díszbuzi filing. :DDD
Igaz nincsenek extrém méreteim.

Jorus :)

[ Szerkesztve ]

(#78000) mayday00 válasza Ijk (#77986) üzenetére


mayday00
őstag

Azt a 40k-s inget, a kínain 4k-ért megveszem :K

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.