Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77851) userxy válasza _NCT (#77850) üzenetére


userxy
őstag

Ez aztán komoly észrevétel volt ;]

(#77852) shteer válasza userxy (#77848) üzenetére


shteer
titán

az elso "paleolit" szoig erdemes elolvasni ;]

..szerintem jónak tűnik

(#77853) kakuk.tamas válasza userxy (#77841) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Köszönöm szépen, a gyors válaszod! :R

20-25 % közé tenném magam. Jelentsen is ez bármit. :F

További tanácsok? :$ :B

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#77854) jookomak válasza kakuk.tamas (#77853) üzenetére


jookomak
őstag

Összefoglaló, sárga kapszula, stb. Builderen is volt egy kezdő átmozgató edzésterv videókkal.
Amúgy nagy vonalakban reggeli 100g zabpehely, napközben 40 dkg csirke, 20-30 dkg rizs, sok zöldség. 4-5x enni, aztán mire idősebb leszel, lelassul az anyagcseréd, könnyebben jön a súly (zsír ;] ) , utána fogsz tudni látványosabb eredményt elérni. Addig meg megtanulsz edzeni, rájössz, mit bírsz, szeretsz jobban.

(#77855) userxy válasza shteer (#77852) üzenetére


userxy
őstag

Kár nektek bármit is linkelni mert kb 2 ember van akit érdekelhet.

Am az egész írás nem a paleolitról szól, talán ezért érdemes tovább olvasni mert akkor rájöttél volna ;]

(#77854) jookomak

na az ilyen táplálkozási tanácsok miatt is érdemes elolvasni a fentebb említett cikket ;]

[ Szerkesztve ]

(#77856) _NCT válasza userxy (#77855) üzenetére


_NCT
őstag

Ez már túl tudományos, sztem Wood-ot ha érdekli és azóta is olvassa, de a legtöbb hobby gyúróst nem fogja érdekelni, még ha sok okosságot ír is.

Mondjuk inkább hiszek egy ilyennek mint a Gyurcsóknak.

(#77857) userxy válasza _NCT (#77856) üzenetére


userxy
őstag

Pedig a legtöbb hobbigyúróson segítene egy kis táplálkozás tudomány. :)

(#77858) Woodslave válasza userxy (#77848) üzenetére


Woodslave
nagyúr

még egy pont az átmeneti böjtölés mellett ;] :D

kár hogy most reggelizek 8kor :O Mikor végre eldöntöm hogy mondjuk csak 3 szor eszek (mivel 4-5 körül edzek és előtte 1,5-2 órával már nem nagyon szeretek enni - illetve azt nem szeretem edzésen ha ettem, ezért 3 kaja már elég nehezen fér bele. Mivel 4 óránál sűrűbben megint nem akarok enni.. Tehát pont jó lenne 10-kor meg mondjuk 14 kor... aztán meg edzés után.

De ekkor bejön, hogy 20-25 grammnál több fehérje felesleges mert nem stimulálja jobban az izomprotein szintézist, de az amúgy is 4-5 órára ki van lőve tök mindegy eszel-e 2 óra múlva vagy nem.. (Layne szerint a leucin számít 2-4 gramm - ehhez meg több kell mint 25 gramm fehére)... Szóval baxhatom :C

ja és a végső érv hogy ez az egész hókuszpókusz nem számít csak hogy a nap végén meglegyen a makró :Y

MMA: miből gondoltad :C :R :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#77859) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Sziasztok!

Sajnos a kétlaki élet, valamint amiatt, hogy terembérletet csak az egyik helyen engedhetem meg magamnak, tervezek kézi súlyzószettet vásárolni itthonra (egykezeseket).
Ezt egy francia/egyenes rúddal kiegészítve úgy gondolom, elég nagy hatékonysággal tudnám megoldani a váll ill. kar edzéseket, amennyiben nem jutok el a terembe.

Kérdésem az lenne, hogy van-e valami tapasztalat, hogy hol, milyet érdemes venni?
Decathlonban láttam elég jó kinézetű szetteket, öntöttvas súlyokkal, viszont 28 mm-es átmérővel, amiket főként csak a Decatholn saját rúdjaival tudnék használni, mert máshol a 30mm a standard, ahogy néztem.

Vagy esetleg a tecsónál láttam még 1000 éve, arról valami tapasztalat?

Köszi

(#77860) Jorus


Jorus
nagyúr

Egyébként kicsit kiestem a napi rutinból a meló meg az építkezés miatt, mi van most errefelé? Wood erős lett végre? Kolosanyi leérettségizett katvédizén? Mászókázik még? Bának sikerült lefogynia vagy hazajött mán? Userxy szexi még? Tűzpenge k*rt azóta? Kétszer? MMA talált rencergazda melót? Shteer még mindig olyan picike? Zola okos és gyenge, mint vót? Danika kigyúrta mán magát? Ijk még a fecskés császár a Kárpátok ölén? Dicker brutálabb lett, mint vót, ott, lent, Baranyában? Öreg Radnix erős még? Casanova nyomja még a sajtdiétát meg a nonfiguratív tetkókat? NetTom ugyanolyan okosgyík, mint vót? Cassideyt vagy Takuunt vki szúrta mán? T1 sovány maradt? God belepusztított mán fekve a kettőhúszba? Kovi84 gyúr már? Silverrnek sikerült még kicsit szálkásodnia? Seth überpenge még mindenben, ami a Földön zajlik? Meg volt még az a dundi bermudagatyás okosfiú... nem jut eszembe a neve, azzal mi lett? Bandus! Azaz!

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#77861) Woodslave válasza Jorus (#77860) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R :D nem de nem is akart

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#77862) HussarF válasza Jorus (#77860) üzenetére

A lányokat már szúrták, csak nem innen a topikból ;]

(#77863) userxy válasza Jorus (#77860) üzenetére


userxy
őstag

Nem panaszkodom, a nők se panaszkodnak. A többi meg nem számít :DDD :R

(#77864) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] amikor böjtös edzést csináltam rendszeresen ezt éreztem. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#77865) shteer válasza userxy (#77855) üzenetére


shteer
titán

Ugyan mar, tulzol. Ki az a ketto? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#77866) shteer válasza Jorus (#77860) üzenetére


shteer
titán

azota se nottem, meg mindig 1.70 vagyok :(

De korrekt oszzefoglalo :D

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#77867) KoVee84 válasza Jorus (#77860) üzenetére


KoVee84
senior tag

Nekem nem kell, anélkül is qwara fejlődök :DDD

(#77868) userxy válasza _adaml21_ (#77859) üzenetére


userxy
őstag

Csinálj magadnak egy TRX-et vagy vegyél otthonra egy tornagyűrűt.
És alakítsd át a lehetőségekhez az edzésterved.
Jobban jársz mint fél mázsa súlyzóval.

(#77865) shteer
Csak a jó akarat ;] Ne félts te engem ;) Akad mindig egy olyan aki kapható mindenre. :P

[ Szerkesztve ]

(#77869) kolosanyi válasza Woodslave (#77846) üzenetére


kolosanyi
veterán

Viszlát! :D

(#77847) userxy
Heti 4-5 edzésem van, 2 szertorna, 2 futás és 1 úszás (ez nem mindig). Emellé nem tudok berakni még 2 edzést, így is a regenerálódó képességem határait feszegetem. Lecserélni meg nem fogom egyiket se. :)
Egyébként a súlyzós edzéssel nincs bajom, a testépítő jellegű megközelítéssel van. Mindig is erősebb akartam lenni, nem nagyobb. Egy erőemelő, súlyemelő edzésprogramot szívesen csinálnék, de azt meg a gerincem nem bírja.

(#77849) syl5
De utálom ezt a kifejezést. Óhatatlanul is a TeCsőn félmeztelenül dubstepre rángatózó pávabuzik jutnak eszembe róla. Én még csak nem is szertornázom, mert közel se annyira komplex az edzésem. A szertornából átvett erőgyakorlatokkal foglalkozom. Inkább jobban szeretem saját súlyos erőedzésként nevezni ezt.

(#77860) Jorus
:C

Most írom a szakdogámat, nyáron végzek. Mászóka nem, helyette a szertornászokhoz járok erősíteni a Honvéd tornaklubba. Meg futok és úszok. Bandus meg elment az állóképességi sportok irányába teljesen, triatlonozni akar elkezdeni, pár éven belül szeretne megcsinálni egy ironman 70.3-at. Egyébként nekem is fent van a bakancslistán egyszer. Majd ha nagyon sok időm lesz... :)

(#77868) userxy
Egyetértek. Van 4 db 20 kilós kézim és szart se érnek. A 4-ből tudok 2 30 kilósat meg 2 10 kilósat csinálni, a 30-as meg kevés nekem. Jó, ha 10-15 közötti ismétlésszámokra mennék, jó lenne, de 5 alatt akarok maradni, ahhoz meg nem jó. A "TRX", gyűrű olcsóbb is és tök jó otthoni edzésre.

[ Szerkesztve ]

(#77870) _NCT válasza Jorus (#77860) üzenetére


_NCT
őstag

Meló mindig van, csak sosem azt amit szeretnék (még én sem tudom mit akarok,de az IT biztonság felé húz a szívem, munkahelyemen válság, szokásos Mo-i életforma).

Neked mi ez a sok költözés, vándocig*ny életmód?

(#77871) userxy válasza kolosanyi (#77869) üzenetére


userxy
őstag

Ja jó a gyűrű ha van hova felrakni ;]
Maradjunk annyiba hogy a TRX lakáson belül használhatóbb. Ha meg van lehetőség normálisan felrakni a gyűrűt lakásba vagy udvaron akkor jó a gyűrű is :)

(#77872) _adaml21_ válasza userxy (#77868) üzenetére


_adaml21_
őstag

Na arra aztán meg főleg nincs lehetőségem, hogy felfúrjak a plafonba.
Én is szeretem a saját testsúlyos gyakorlatokat, de azért maradnék a súlyoknál, köszi :)

(#77873) userxy válasza _adaml21_ (#77872) üzenetére


userxy
őstag

TRX-hez nem kell fúrni ;]

(#77874) troller válasza userxy (#77873) üzenetére


troller
senior tag

Gyűrűt se muszáj, nekem pl. a húzódzkodó rúdra van akasztva.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#77875) Woodslave válasza troller (#77874) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az egy dolog hogy mi széttrollkodjuk a fegyenc topicot, de ezt kikérem magamnak :(( :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#77876) kk831228 válasza _NCT (#77815) üzenetére


kk831228
addikt

Én meg ezt néztem... : [link]

Szerintetek?? :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#77877) kolosanyi válasza Woodslave (#77875) üzenetére


kolosanyi
veterán

Csak te. ;]

[ Szerkesztve ]

(#77878) _NCT válasza kk831228 (#77876) üzenetére


_NCT
őstag

Ezekkel a csoda matrixokkal az a baj h nem tudni mibol mennyi van benne. Supplementsreview.com-on nrzd meg mit irnak rola.

(#77879) t1 válasza Jorus (#77860) üzenetére


t1
addikt

T1 fejlődik de mostanàban nagyobb az étvàgya mint kéne ;]

(#77880) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Basszus, nem bírok linkelni... Bocsi, majd otthonról, gépről.

[ Szerkesztve ]

(#77881) bbuffy válasza kolosanyi (#77880) üzenetére


bbuffy
senior tag

A facebook oldal? Mert azt dobja be csak.

Látom, láttad.:)

[ Szerkesztve ]

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#77882) Radnix válasza Jorus (#77860) üzenetére


Radnix
senior tag

Azért az edzést nem hanyagolod ugye? :)

(#77883) kolosanyi válasza bbuffy (#77881) üzenetére


kolosanyi
veterán

Na, ez lett volna az, csak mobilról nem tudtam linkelni. Kell egy ilyen. :C

(#77884) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Toló nap 2 atta. Holnap megküldöm a lábát megint bár nem igényli :)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#77885) t1 válasza Woodslave (#77884) üzenetére


t1
addikt

Azt mond meg nekem, kedden lábaztam comb-segg most kezd múlni az izomláz, a vádli meg most ütött be alig bírok menni, most hogy van ez? :U

(#77886) csababarca válasza t1 (#77885) üzenetére


csababarca
őstag

Én hétfőn lábaztam, este meg még rátoltam a piaci melót...de nem fájt meg semmi, kedden meg úgy keltem fel,hogy menni nem bírtam:D Vádlim beállt,mint a gerely, ma reggelre múlt el...pedig tegnap is ráment a piac.
De végre vége a fájdalomnak:D

Rájöttem,hogy kardiónak a heti két piac meg két futás+kerékpár elég is lesz.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#77887) Radnix válasza Woodslave (#77884) üzenetére


Radnix
senior tag

Öröm látni, hogy nem csak nálam van meg a nagy motiváció jelenleg! Nyomasd ezerrel te is, egyszer izmosak leszünk! :C

(#77888) bandus válasza Jorus (#77860) üzenetére


bandus
veterán

Vegul, de nem utolsosorban, mi? :D egyszer nezek be ide es akkor is azt kell olvasnom, hogy dundi bermudagatyas vagyok :D
De ha mar kerdezed, ket celom van jelenleg a konditeremben: nehogy megizzadjak es nehogy bedurranjak ;] kb. 12 ev kondiba jarogatas utan felhagytam a dologgal, jelenleg hobbi szinten a triatlonban probalok ervenyesulni, cel a budapesti ironman 70.3. Oszt a haz mikor lesz kesz?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#77889) Silverr válasza Jorus (#77860) üzenetére


Silverr
aktív tag

Silverrnek nem sikerült tovább szálkásodnia mert betett a tél meg az ünnepek. De nem is zsirosodtam nagyon úgyhogy folytatom tovább :B

(#77890) kk831228 válasza _NCT (#77878) üzenetére


kk831228
addikt

jó ez az oldal... :R ahogy látom még mindig az mstack van az élvonalba... :U Mik vannak még tesztofokózóból ami ütős?? :F

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#77891) Woodslave válasza t1 (#77885) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Azt nem tudom nekem szerdáról még fáj comb a vádli meg katasztrófa...

Radnix: nem tudom miért de nagyon motivált vagyok

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#77892) Ijk válasza Woodslave (#77891) üzenetére


Ijk
nagyúr

"nem tudom miért de nagyon motivált vagyok"

Ne aggódj, elmúlik. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#77893) Woodslave válasza Ijk (#77892) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Majd ha két gyerek meg asszony örjöng nálad is rájössz hogy nem..:)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#77894) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ja június első hetében pesten leszek jelezze akinek van kedve edzeni egyet

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#77895) Ijk válasza Woodslave (#77893) üzenetére


Ijk
nagyúr

Isten őrizz. :D
Nekem már 2 éve nincs motivációm. Ennek ellenére a mai hátazáson is már rosszul voltam, úgy kikészültünk.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#77896) kolosanyi válasza Woodslave (#77894) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szeretettel várlak egy útbaeső kondiparkban. ;]

(#77897) Woodslave válasza Ijk (#77895) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mondjuk ilyen motivációs alapon horgászni is járhatnék :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#77898) Woodslave válasza kolosanyi (#77896) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja jó hogy nem futni megyünk.. Egyébként a déli pu környékén leszek...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#77899) t1 válasza Ijk (#77895) üzenetére


t1
addikt

Nem látszik rajtad, mi lenne ha még valami motiválna ? :D

(#77900) _NCT válasza kk831228 (#77890) üzenetére


_NCT
őstag

Én ezekre esküszöm

Viccet félre téve elég sok jót olvastam a DAA + Erase/Triazol kombókról, azt írják természetes teszto növeléshez bőven jó. Kipróbáltam már 4-5 csodamátrixos készítményt, igaz azok nem külföldről származtak, de úgy egyik se b@szott földhöz, nem éreztem hogy megnőtt volna a libidó vagy teszto szint. Ezek az M-stak, T-Bomb, és társai nekem inkább hype gyanúsnak tűnnek.

De ez egyénenként rohadtul változó szerintem. Van aki érzi a Tribulust is, van akinek csak a szuris dob valamit.

Nézz szét a jw supplements, strong supplements,predator nutrition oldalakon, ha van elég pénzed próbálkozzál, de nem kell ezektől se csodát várni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.