Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77901) Ijk válasza t1 (#77899) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akkor szarban lennék mert most is a 98 kilómmal igencsak a genetikai határaimat feszegetem. :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#77902) #65313280 válasza _NCT (#77900) üzenetére


#65313280
törölt tag

Nemhogy sd-t vagy epi-t kerestél volna ameddig még van. :N

(#77903) kolosanyi válasza Woodslave (#77898) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát ha ahhoz lenne kedved, tőlem mehet. ;]

Egyébként most viccet félretéve, júniusban úgy leszek fent Pesten utoljára, hogy vége van már a vizsgaidőszaknak, minden nyavajának, csak a tisztavatóra készülünk. Aki kíváncsi a torna erőgyakorlatokra, szívesen meg tudom mutatni az alapokat. :)

szerk.: Beteszem offba, mert ez úgyis a gyúrós topik.

[ Szerkesztve ]

(#77904) Dicker válasza Jorus (#77860) üzenetére


Dicker
őstag

Én már nem edzek. Edzés nélkül is egyre jobban jön az izom. Megtaláltam a növekedési csít. (2x5ml-be belefér) ;] Mostanában hintázok, jobban fejleszti a combokat. Mérleghinta a kedvencem, csak mindig lent maradok valamiért, nem megy fel.

(#77905) kolosanyi válasza Dicker (#77904) üzenetére


kolosanyi
veterán

Lehet neked is ki kéne próbálni akkor az erőgyakorlatokat. Az izom miatt nem kell már aggódnod, az időd felszabadult, hát ne unatkozz már. 10 centivel meg úgyse tudsz csajozni, tehát máshogy kell lekötnöd magad. ;]

(#77906) Ijk válasza kolosanyi (#77903) üzenetére


Ijk
nagyúr

Gondolom ő nem egy poros tornateremben akar gyűrűzni, hanem valami pesti sznobteremben végignézni a gépeket meg a cicababákat. Hogy őszinte legyek ez a program nekem is vonzóbb. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#77907) kolosanyi válasza Ijk (#77906) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hallod, olyan bulák mászkálnak oda szertorna edzésekre, hogy beszabehu. Mármint nem ez a kigyúrt fitnessmaca fajta, de tényleg kurva jó nők. Meghát a legtöbbnek a spárga az a bemelegítés része, negatív spárgát tudnak. :K

Meg azért elég komoly dolgokat művelnek. Most abba nem megyek bele, hogy mivel gyerekkoruktól fogva ezt csinálják, ezért a saját testtömegüket úgy dobálják, ahogy akarják és a kézállásban karhajlításokat 15-20-asával nyomkodják, mert nekem ez égő a 10-es rekordommal. ;] De például az a gerenda rohadtul ijesztően néz ki. Én nem tudom, hogy hogy bírnak egyáltalán megállni azon. Szóval mindent összevetve, a tornász csajok igencsak jók. :)

[ Szerkesztve ]

(#77908) Dicker válasza kolosanyi (#77905) üzenetére


Dicker
őstag

Nincs azon, mit kipróbálnom, mert azzal kezdtem az egészet. Pont három hetet húztam fel 300 kilót, megnéztem, hogy még él e az izommemória, elég szarul ment, de legalább sikerült. Nem akarok erősebb lenni, így maradok az izolációnál. ;]
Csajozni meg már nem kell. Olcsóbb, ha közvetlen fizetek érte. Azt meg nem zavarja a húszas rúd. :U :DDD Majd te csajozhatsz a poroltóddal, az úgyis vonzó állítólag a nőknél, randira is azzal menj.

(#77909) Ijk válasza kolosanyi (#77907) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akkor már tudjuk hogy találtad meg az utad. Vagyis reméljük hogy ezért. ;]

Dicker: Pár hete néztem meg a helyi fizetős kínálatot kíváncsiságból, vagyis már lassan korban vagyok a kurvázáshoz, de olyanok vannak hogy még én kérnék pénzt a szolgáltatásaimért. Majd jövőre a torkos csütörtökön kinézünk az 54-esre, ott vannak állítólag fogatlanok is. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#77910) Radnix válasza Woodslave (#77898) üzenetére


Radnix
senior tag

Akkor tutira a budai oldalon kéne nézni egy termet? az nagyon messzi van pest keleti végéből :O

(#77911) kolosanyi válasza Dicker (#77908) üzenetére


kolosanyi
veterán

De hát a port nem is kell eloltani. :DDD

Egyébként proli vagyok, nekem nem kellenek ilyen luxusnőcik. Nagyon jól megvagyok a barátnőmmel.

(#77909) Ijk
Ha azt mondom, hogy nem, az buziság? :D

[ Szerkesztve ]

(#77912) Radnix


Radnix
senior tag

Még 2000 kalórián is jönnek a PR-ok: guggolás 135-be 3 sor 4 ismétlés, felhúzás 170-be 6,6,5.
Ennyit számít, hogy kb 2-3 hónapja figyelek rá újra, hogy legyen meg minden nap a 160g + fehérje :D

(#77909) Ijk: neten nézz körbe, ne az út szélén :D

[ Szerkesztve ]

(#77913) Ijk válasza kolosanyi (#77911) üzenetére


Ijk
nagyúr

Rosszabb, hülyeség. ;]

Radnix: Most nem ilyen .avi, .mpeg nevűekre gondoltam. :D

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#77914) Dicker válasza Ijk (#77909) üzenetére


Dicker
őstag

Helyivel sose kezdj. Csak bajt hoz a fejedre később, úgy hallottam. egy ismerőstől.
Amúgy vannak szebbek is, persze ár=minőség. A skylinemodels.eu oldalon már más szint van. Számlát is adnak, azt állítják, én sosem próbáltam ilyeneket. Pfújj. ;]

(#77915) python1


python1
veterán

Én a harmadik asszonyt szaggatom + a sallang. ;]

[ Szerkesztve ]

(#77916) kk831228 válasza _NCT (#77900) üzenetére


kk831228
addikt

figyu, nekem a tribu is csinált valamit, vámpír szem+ edzés közben 10perc után úgy felpörgetett, nem volt kedvem abba hagyni az edzést... :K azért lenne jó valami keményebbet kipróbálni.. :)

amúgy nincs sok pénzem erre kidobálni, csak tudod a a a vásárlási kényszer... ;] :D

kolosanyi: Na most mondod, a héten érden dolgoztam, meg néztelek volna, legalább mutattál volna egy két dolgot... :O :R

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#77917) Woodslave válasza Radnix (#77910) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Akkor ezt megúsztad 😈

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#77918) kolosanyi válasza kk831228 (#77916) üzenetére


kolosanyi
veterán

Most még eléggé össze-vissza vagyok, szakdogát írok, alkalmasságik voltak meg minden hülyeség. Ez most húzós pár hónap lesz megint, de legalább az utolsó ilyen.

(#77919) python1


python1
veterán

Most készülök 1000-rel strandszezonra.
Be is táraztam magamnak pár kieget,creatin,BCAA,Tribu 2000,Jumbo Professional,Turbo liquid.
Turbo liquid- et ajánlom annak aki szeretne zsírt égetni,pörgetőnek is jó kis mértékben,de az igazi hatását edzés közben fejti ki.Sokkal több energiát éget el a szervezet edzés közben,ez ugye a marketing,de valójában is van ilyen hatása. 1-hete tolom igaz,hogy heti 6-7 dzés melett,de a centi nem csal.
Faszán ég a zsérom viszont forma nem csoffad.

margithíd: ez nem az a Jumbo,de nem is arra gondoltam. Heti 6-edzésre + Turbo liquid-re.

[ Szerkesztve ]

(#77920) margithid válasza python1 (#77919) üzenetére


margithid
veterán

Jumbo és zsírégetés? WTF?

(#77921) Radnix válasza python1 (#77919) üzenetére


Radnix
senior tag

fancy koffein-es cucc = turbo liquid :D mondjuk heti szinten elégetsz 100-kcal-val többet mint nélküle :D

(#77920) margithid: mi a gond azzal? edzés után simán mehet, ha inkább szilárd kaját alig akar enni diétában, mert mazochista :))

[ Szerkesztve ]

(#77922) margithid válasza Radnix (#77921) üzenetére


margithid
veterán

Hát nem tudom, de szerintem a jumbo egy szemét, tele cukorral. Én inkább sima wheyt vennék és hozzá zab, meg lenmag.
Nekem ez vált be:)

(#77923) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Valaki magyarázza már meg, hogy miért jobb dzsámbót inni, mint tortát enni a sült hús után legyen szíves. Vannak jó tápkiegek, de szerintem ezek a cukros "tömegnövelők" teljesen a szemét kategóriába sorolhatók.

(#77924) Ijk válasza kolosanyi (#77923) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azért mert dszámbó mindig ott van a sarokban és csak be kell turmixolni, torta meg nincs mindig otthon.
Én mondjuk nem vettem soha tömegnövelőt, szerintem 24 év fölött csak hízik tőle az ember.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#77925) python1


python1
veterán

Srácok ez Jumbo professional,annyira nem vészes.
Viszont elég könnyen megy le rólam a zsír szerencsére,eddig nagy tisztaságú izesítetlen proteint ettem,de
most úgy döntöttem,hogy váltok valami"egzotikumra".
Amúgy kajám rendben van. Viszont ez a mostani összeállítás bejövős,nem akarom annyira bonyolítani ezt a makrózási témát. Nem hozott az sem többet.

(#77926) margithid válasza python1 (#77925) üzenetére


margithid
veterán

Ha neked bejön, akkor oké. De én továbbra is tartom, hogy jobban megéri egy whey 5 kg-os kiszerelés, hozzá zab. Egyszer lesz valami fasza leárazás myproteinnél majd kipróbálom azt is. Ízre hol van a szájtektől a májprotko? Melyik a finomabb, édesebb?
50 font vásárlás felett Magyarorszgára is ingyen szállítják?

[ Szerkesztve ]

(#77927) margithid válasza margithid (#77926) üzenetére


margithid
veterán

Hm, most is van 25% kedvezmény whey proteinre, egy csokis-kókuszos, meg egy rocky road 5-5 kg együtt lenne 86 font, kb 36000 Forint. Ez igencsak megérné, főleg ha ingyen szállítják ki. Ennél nagyobb leárazás is szokott lenni? Ízre ki mire esküszik náluk?

[ Szerkesztve ]

(#77928) szuszinho válasza margithid (#77927) üzenetére


szuszinho
őstag

100 font felett szállítanak ingyen.

(#77929) margithid válasza szuszinho (#77928) üzenetére


margithid
veterán

Hm, értem, akkor 15 kg-ot kéne rendelnem:)
Ilyen akciók mint most ez a 25% sokszor vannak?

(#77930) szuszinho válasza margithid (#77929) üzenetére


szuszinho
őstag

Állandóan akció van :DDD Nincs nap, hogy ne jönne tőlük levél.

(#77931) margithid válasza szuszinho (#77930) üzenetére


margithid
veterán

Hm, értem, akkor nem kapkodok. De ez most majdnem elcsábított:)

(#77932) Woodslave


Woodslave
nagyúr

láb 2 atta.Előtte 1 órával túrós tészta, de még ez se volt elég hogy elbaxa ;]

bele kell húznom, ha esetleg Radnix mesterrel guggolnánk, akkor csak két 20-as tárcsát kelljen levenni amikor én jövök.. :DDD

110kg 5-5-8
majd 100-80-60 vetkőző

elülguggolás kemény 50 kgval 3*10 (nem a láb a gyenge láncszem itt sajna)
lábtoló 20, 20, 50 (restpause) alig tudtam felállni utána súlyt nem írok ;]

merev láb 3 sor, gépen 3 sor

has

visszatöltök palacsintával :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#77933) Dani82 válasza margithid (#77931) üzenetére


Dani82
senior tag

Ez a 25% akció most elég jó, azért ilyen mértékű nem sűrűn van.
Amúgy én nem igazán szeretem ízre a Whey Impactokat. Nagyon kevés, ami tényleg finom és szívesen tolom a reggeli zabra. Most kijött pár új íz, amit ki fogok próbálni, sajttorta pl amire azt írták nagyon finom. De nekem eddig amiket próbáltam, cookies&cream, peanut butter, choco smooth, chocko-nut, toffee egyik se volt az a katartikus "úristen ez de jó" feeling. Reggeliz tolom, hogy 1 kanál ízesitetlen 1 kanál valamilyen ízesítés, de az edzés utáni turmix az 3 kanál unflav.

[ Szerkesztve ]

(#77934) margithid válasza Dani82 (#77933) üzenetére


margithid
veterán

Nekem scietec bejön, ahhoz képest milyen? Nekem íz is fontos, diétára használom, édesség helyett.
Nekem is amúgy főleg reggelihez kéne zabhoz és lenmaghoz.
Nem mindegy azért, hogy ugyanazért a pénzért 2X5 kg scietecet kapok, vagy 3X5 kg myproteint. Ez utóbbival egész évben ellenék szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#77935) Zola007 válasza Woodslave (#77932) üzenetére


Zola007
veterán

nem tudom ti hogy oldjátok meg, de nekem mocskosul nyomja a kulcscsontom a rúd elöl

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77936) Zola007 válasza Dani82 (#77933) üzenetére


Zola007
veterán

40g whey, 3db összetört Süssina tabletta, kis kanál fahéj. Én így iszom az ízesítetlent, nekem tetszik

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77937) python1 válasza margithid (#77926) üzenetére


python1
veterán

Most egyelőre tolom még ezt aztán májprotko. Én májprotkotól csak izesítetlent toltam,nem tetszett az íze :DDD,igaz akkor makrózgattam.
Legközelebb ha mondjuk a dzsámbó nem jönne be,rendelek valami ízesítettet a májprotkótól.
Én olyan állásponton vagyok,hogy próbálgatok mindenfélét,azt ami jobban bejön azt tolom egy darabig.
Egyébként edzéssekkel is így vagyok,állandóan változtatok valamin,nincs 2- egyforma edzésem. :)

(#77939) kolosanyi válasza Zola007 (#77935) üzenetére


kolosanyi
veterán

Csináld így:

Ha kiemeled a vállad és a vállizmaidon fekszik a rúd, nem fog fájni. Nekem ez a legkényelmesebb guggolás változat, ezt még talán a derekam is bírja nem nagy súllyal. Viszont ez átlag feletti csukló hajkékonyságot igényel.

(#77940) Woodslave válasza Zola007 (#77935) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja némi vállizommal ;] Nem szeretem annyira én se...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#77941) Dicker válasza Zola007 (#77936) üzenetére


Dicker
őstag

Én vízzel iszom. Tuti recept!

(#77942) Radnix válasza Woodslave (#77932) üzenetére


Radnix
senior tag

Csodálatos lehetett még a vetkőző sorozat után lenyomni 2 gyakorlatot! ;]
Addig még megy a diéta, lehet a végén nekem kell levenni egy-egy 20-ast :)

Nálam a fekvenyomás nem adta... 110-be 3-szor 4 ism. Előző héten 5-4-4...
Nem szabad kipihennem magamat, az lehet a titok, mert most 10 órát aludtam :DDD

(#77935) Zola007: én ha nyomom akkor vállra teszem, és aláfogok a tenyerem párnás részével a nyakamnál.

(#77939) kolosanyi: hú edzőtársam is így nyomta, nézni is rossz, olyan kicsavart helyzetbe kerül a csukló :(

[ Szerkesztve ]

(#77943) kolosanyi válasza Radnix (#77942) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem amúgy mákom van, mert sokkal hajlékonyabb, mobilisabb vagyok az átlagnál. A saját súlyos gyakorlatokhoz is sok esetben magasszintű hajlékonyság kell. A hidamra például azt mondták a tornászok, hogy férfitől még nem láttak ilyet élőben. Nem tudom, hogy ennek örüljek-e vagy ne... ;]

Mindenesetre ez a fajta fogás a rúdon szerintem jóval stabilabb, mint a megszokott, keresztezett kartartás. Egy kis rendszeres nyújtással bárkinek lehet ilyen mobilis a csuklója.

(#77944) Zola007 válasza kolosanyi (#77939) üzenetére


Zola007
veterán

Á, ki van zárva, az én kezem nem ilyen laza.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77945) Fandango


Fandango
veterán

Valaki probalta mar esetleg Myproteintol ezeket a protein meal mikros kajakat? Van most rajuk 25% kedvezmeny, gondoltam ki kellene probalni.

(#77946) mayday00 válasza Fandango (#77945) üzenetére


mayday00
őstag

Szobahőmérsékleten nem romlik meg. Tuti műkaja. Olyan mint a gyíkhús. :K

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#77947) margithid válasza Fandango (#77945) üzenetére


margithid
veterán

Látom másnak is megakadt a szeme ezen a 25%-os akción:)

Megnéztem itthon van még pár adag basic whey, meg kb 2-3 kg szájtek, igy nem rendelek, de remélem 1-2 hónapon belül lesz megint ilyen akció! Kiszállítás mennyi idő? 1-2 hét?

(#77948) _NCT


_NCT
őstag

Tojásrántotta bacon-nel mennyire számít jó kajának? Előbb verettem, megkívánta a szervezetem. Még mindig jobb mint a KFC.

(#77949) Zola007 válasza _NCT (#77948) üzenetére


Zola007
veterán

Ejnye, azon a baconon látom elúszni a Mr. O-t ...

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77950) Woodslave válasza Radnix (#77942) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De legalább jól nézel majd ki 😁

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.