Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144251) i2k


i2k
senior tag

Sony-nál elgurult valami...

[link] - Helldivers 2 will now REQUIRE a PlayStation Network account on PC

"This is kind of nuts as everything has been working fine. Requiring PC players to create a PSN account to play a PC game is a ridiculous requirement. After all, PC gamers have been able to play Helldivers 2 for three months without having one."

As Arrowhead stated:
As of May 6th, all new HELLDIVERS 2 players on Steam will be required to connect their Steam account to a PlayStation Network account. Current players on Steam will start to see the mandatory login from May 30th and will be required to have linked a Steam and PlayStation Network account by June 4th.
Arrowhead claims that account linking will protect players from griefing and abuse by enabling the banning of players that engage in that type of behaviour. It will also allow those players that have been banned the right to appeal. Moreover, the devs claim that they’re doing this for security reasons.
Now you can name it whatever you want, but if Ubisoft or Activision did something like that, you’d be cursing them. You’d be calling them liars for selling you a game that, after three months, suddenly requires the creation of a new account.
What’s also ironic here is that Helldivers 2 owns a lot of its success on the PC and Steam. And, believe me when I say this, that’s not how you treat your PC customers.
Naturally, a lot of PC fanboys will come to Arrowhead’s rescue. That’s understandable. Every company has fanboys. As I said, though, if Ubisoft, EA or Activision did such a thing, all of you would be crucifying them. Because, without a PSN account, you won’t be able to play the PC game you have purchased. At all.
Not only that but most PC gamers won’t be able to get a refund now. It’s been three months since the release of Helldivers 2, and most PC gamers have already played over 10 hours of it. So no, Steam will, most likely, not allow refunds.
And that’s one of the reasons I’m not a fan of GaaS (Game as a Service) titles. Helldivers 2 was “advertised” by many as a great example of a GaaS game. Arrowhead was even claiming that it would be focusing on providing new content to it. Apparently, though, forcing PC gamers to have a PSN account is more important to them. In the end, despite the hype and the marketing, it’s all business. And you should do well keeping that in mind for all future games!"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#144253) csuvicsuva válasza i2k (#144250) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Opensubtitles oldalon láttam, hogy egyik mellé oda volt írva, hogy theatrical subs.

Shin Godzilla baromira tetszett, erre is kíváncsi vagyok. Az amerikai újrázást is szerettem, Gareth Edwards nagyon jó atmoszférát teremtett (Az Alkotót még ő sem tudta megmenteni), de a folytatások már nagyon elmentek tipikus hollywoodi blockbuster irányba.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#144254) i2k


i2k
senior tag

The next Tomb Raider is rumored to be open-world, may allow Lara to freely use her motorcycle and parachute

"Next TOMB RAIDER game will be fully open world and set in India Featuring vast sceneries, free use of the motorcycle, parachute, and common Lara’s traversal methods to unrestrictedly navigate across a big map and its challenges"

"V Scooper also leaked some info about the game’s story. The leaker said there’s gonna be a big disaster in northern India which will reveal ancient emperor Ashoka’s ruins and artifacts. Thus, Lara will have to race against some Raiders and other folks to get them first."

"In this new Tomb Raider game, the devs will put emphasis on a new non-lethal combat option. This is something that a lot of fans wanted in the previous Tomb Raider games. After all, by the end of them, Lara had killed a whole nation of enemies. So, a non-lethal combat system sounds interesting."

"Another new feature of this Tomb Raider game will be based on recruiting teams and allies to strategically aid you in missions and defeating rivals.
It’s also worth noting that the leaker suggests that this new Tomb Raider game will be released in a year or so.
So, here’s what we officially know about the new Tomb Raider game: It’s gonna run on Unreal Engine 5 and it looks like it’s gonna be just for the current-gen platforms. So, I wonder if Crystal Dynamics will use both Nanite and Lumen. Will it be visually better than Hellblade 2? Or will it disappoint us?
Finally, you can find here its first artworks. They don’t show much, but it’s better than nothing.
Stay tuned for more!"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#144255) i2k válasza i2k (#144254) üzenetére


i2k
senior tag

"Cinquantello ~ 11 hours ago edited
✅ Horrible Setting
✅ Open World
✅ Woke and the bullshit politics about how Tomb Raider is not a Raider but a protector of ancient artifacts
✅ Uglification of women in games, and making females look like Transgenders with the masculine jawline and the aggressive eyebrows, and the muscular frame, flat chest and a*s
✅ [ INSERT ANY OTHER WESTERN AAA FEATURE GAMERS HATE ]
❌ Fun
❌ Me Buying it
❌ Me Pirating it
Hey crystal dynamics how about your be honest and rename the game to TOMB PROTECTOR instead of relying on an established brand to sell something completely different than what the fan of that brand expects
Another Week and another news about Western AAA Game Studio/Publisher pissing off the people who are supposed to buy their games
At this point i'm pretty sure this companies no longer want to make profits and walking directly to bankruptcy or a buyout from another sh**ty publisher"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#144256) DaVE-1 válasza i2k (#144254) üzenetére


DaVE-1
tag

Várom ezerrel. Jól hangzik az egész. UE5 miatt a grafikára biztosan nem lesz panasz. :C

(#144258) NyMRooD válasza i2k (#144255) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ebből max az uglification lehet gáz, minden más csak bullshitelés az előbbi miatt, gyerekes picsogás, most komolyan, Indiana Jones is megszerzet minden kincset mégsem volt sírrabló, vagy ott az "Eleveszet ereklyék fosztogatói", ott is azért fosztották ki a sírokat, hogy "megvédjék" és bár nem ismerem mélyen a Tomb Raider lore-t de amit láttam ott egyiknél sem anyagi haszonszerzés miatt fosztogatot Lara.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#144259) i2k válasza NyMRooD (#144258) üzenetére


i2k
senior tag

Jöhetnék a kártyával, hogy mivel nem ismered a Lara Croft lore-t, akkor ne vau-vau (hiszen eleve nem is játszottál, és nyilván eztán se rohansz pótolni, hogy megismerd, mi az, amit vesztettél), de épp te magad írtad:
- "Indiana Jones is megszerzet minden kincset mégsem volt sírrabló" >>>>
= de, az volt.
Sőt, Indiana Jones is lelkiismeretfurdalás nélkül pofán lőtt minden ellenfelet. Ahogy Lara Croft, vagy Nathan Drake... (csak hogy a 'sír' és 'régiség' téma nagyjait említsem)
- "ott is azért fosztották ki a sírokat, hogy "megvédjék"" >>>>
= más-más személyes indokkal, de Lara és Nathan is pontosan ezért tette azt, amit... eddig!

De most már Lara:
- a régiségeket megmentéséért siet (nehogy más "fosztogatók" előbb odaérjenek, elvigyék, és mivel oda fognak érni, jön a következő pont)
- nem fog ölni (hogyan lesz ez, majd az egyszer elkészült játék megmutatja).

Röviden, az eddig ismert és szeretett Lara Croft játékok lényegét (a szépségén, önállóságán, szexi kisugárzásán kívül) tüntetik el.
(Ne beszéljünk most a 2 kicsi platformer játékról, ahol eleve voltak "követői"...)

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#144260) gejala válasza i2k (#144254) üzenetére


gejala
őstag

Szóval ez ilyen TR Underworld + Uncharted Lost Legacy mix lesz. Mondjuk az open world szerintem nem áll jól Larának, de meglátjuk. Ha nem lesz sok backtracking, lehet benne ráció.

(#144261) i2k válasza gejala (#144260) üzenetére


i2k
senior tag

India. A világ egyik legveszélyesebb helye, Ausztrália után.
Ha Lara "non lethal" módban lesz, akkor majd "ejnye-bejnye" felkiáltás mellett 47-es ügynök féle kábító pisztollyal, vagy altató fúvócsővel vonja ki az emberei ellenfeleket a forgalomból, az útjából, és reménykedik, hogy azok majd feléledve az - efféle módszerekkel nem eltüntethető - állati fenyegetésekkel együtt nem törnek az életére?

Remélem, kitalálnak valami alternatív, jó megoldást arra, hogy ne bujdosós walking sim legyen hamis open world környezetben... ha már Lara olyan lesz, amilyen (minden értelemben).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#144262) válasza i2k (#144259) üzenetére



tag

Amíg non-lethal combat optionről beszélünk, nem értem a sirámot. Rengeteg játékban lehetett megkerülni így a tömeggyilkolászást, pont nem azt érzem, hogy ettől lesz rossz a játék.

A Sniper Elite 5-nél is hallottam emiatt hiszti, hogy mi az, hogy lehet, úgy ártalmatlanítani a németeket, hogy nem mészároljuk le őket, tehát a nácik iránt érzékenyít a játék. Mindenbe belekötni tényleg nem kéne.

Engem inkább ott vesztettek el, hogy UC-klónt csináltak a TR-ből.

(#144263) i2k válasza (#144262) üzenetére


i2k
senior tag

"Amíg non-lethal combat optionről beszélünk, nem értem a sirámot"

Nem is kell értened. Nem is kell mindent megérteni, ami felett a világ rinyál.
Azt kellene már vége felfogni, hogy minden felett lehet rinyálni, mert szabad országban (és eltekintve a világ egyes régióitól), szabad világban élünk, szabad vélemény kinyilvánítási lehetőségekkel.
Mindig lesznek lakonikusan mindent lenyelők; vagy konformisták, akik szívesen csatlakoznak még egy lincseléshez is, holott nincs a "vérükben" ez az opció; és mindig is lesznek olyanok, akik a legkisebb (ő szemükben nem tetsző) változtatás ellen is fellázadnak. Mindenben.

A változ(tat)ás nem mindig rossz. Lara átalakításának is biztosan lesznek rajongói.
Minden nézőpont kérdése.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#144264) válasza i2k (#144263) üzenetére



tag

Csak van egy olyan érzésem, ha nem lenne a woke-tól - sajnos nem alaptalan - rettegés, akkor sokkal kevesebben keresnék ebben is a hátsó szándékot. Nyilván lehet gagyi menne, nyilván igényelheti egy újféle "woke-fertőzött" narratíva, de túlzónak érzem a feature kategorikus elutasítását. Az open world sokkal ijesztőbb, mert kevesen csinálják úgy, hogy ne menjen a játék rovására.

De tartom, hogy sokkal nagyobb tragédia, amit 2013-ban műveltek a frencsájzzal. Se a narratíva, se a mechanika nem tetszett. Én most is ebből a szempontból vagyok a leginkább szkeptikus, és ehhez még woke sem kell. Változás igen, nem a TR1-et kell kifulladásig ismételni, a Core Design sem véletlenül vérzett el. Nagyon örülnék, ha MachineGamese Indyje csak legalább hellyel-közzel rátérne arra az útra, melyen most a TR-t szeretném látni. Egy esetleges siker jó lökés lehetne. De megyek megtörölni a kezem, sokat ázott az éjjeli edényben.

(#144265) NyMRooD válasza i2k (#144259) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ezt most nem teljesen értem, mert lefáradtam ma, de a felhozott két példát úgy értettem, hogy a filmben vagy a film leírására nem rablóként hivatkoznak rájuk, ezért gondolom azt, hogy attól, hogy Lara nem rablóként hivatkoznak, a játékmenetre még nem nagyon lesz hatásssal. Aztán lehet tévedek, de várjuk már meg, hogy valamit mutassanak a játékból (hivatalosan).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#144269) gejala válasza i2k (#144251) üzenetére


gejala
őstag

Több, mint 100 országban már le is vették Steam Store-ból a játékot, mivel ott nem lehet PSN fiókot létrehozni. Ők nem is játszhatnak tovább, megy a mass refund.
Szép volt Sony. :W

(#144271) i2k válasza gejala (#144269) üzenetére


i2k
senior tag

Bátrabban gondolkozók azt feltételezik, hogy a SONY egyfajta STEAM-like módon becsábított PC-sekkel akarja bővíteni az előfizetős bázisát, azaz:
- játék kezdetben nem igényel PSN-t
- aztán igen
- multiért perkálni kell

//Sony caught lying about the PSN account requirement on PC

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#144272) DaVE-1 válasza i2k (#144271) üzenetére


DaVE-1
tag

Én azon lepődök meg , hogy sokan nem értik miért van a felháborodás ,majd felhozzák példának a Sea of Thieves-t ami a NULLADIK perctől kér MS accountot a sony gépén..
Ha elém tolnának 10 millió $-t se tudom megmondani miért kellett ezt csinálnia a sonynak
Főleg úgy hogy mint fent is írják 100 országban nincs is ps acc lehetőség....akkor oda mi értelme volt megjelentetni a játékot ha most meg mindenkinek refundolnak..Majd aki érti a sony ezen döntését írja már le,mert mindfuck ez most elég rendesen

(#144273) warcat válasza DaVE-1 (#144272) üzenetére


warcat
veterán

Negyedéves jelentésben több százezer új PSN fiók regisztrációjáról lehetett volna beszámolni a részvényeseknek.

EA: It's in the crate!

(#144274) DaVE-1 válasza warcat (#144273) üzenetére


DaVE-1
tag

És emiatt kukázták 100 ország vásárlóit? Ott is elég nagy koponyák melózhatnak :DDD

(#144276) FunPro válasza i2k (#144263) üzenetére


FunPro
senior tag

Nekem így hirtelen az elveszett ereklyék fosztogatói jutott az eszembe.

Abban a sorozatban sem volt body count, még is izgalmas volt. Persze, hogy egy openworld játékban ez hogy nézne ki, azt nem tudom.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#144277) gyimger válasza DaVE-1 (#144274) üzenetére


gyimger
őstag

Rájöhettek erre, mert már hivatalosan is visszakozott a Sony.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#144278) DaVE-1 válasza gyimger (#144277) üzenetére


DaVE-1
tag

Igen már olvastam :C Nem is értem mit hittek..vagy ha hitték is gondolták ,hogy a pc-s nép majd ezt támogatni fogja? Látszik hogy konzolos cég akinek lövése sincs a pc-s "kultúráról"

(#144280) VoltanIgor válasza TBT (#144200) üzenetére


VoltanIgor
tag

Már bocs, de az AW2 mennyiben woke? Csak mert pillanatnyilag a felénél járhatok kb. és még semmi ilyesmivel nem találkoztam. Vagy már az is baj, hogy néger női szereplő van benne? Azért ne kezdjük már (még jobban) túltolni ezt a dolgot...

(#144281) Golden9 válasza VoltanIgor (#144280) üzenetére


Golden9
addikt

All an Woke.

:DDD

[ Szeretkezve ]

(#144285) i2k válasza VoltanIgor (#144280) üzenetére


i2k
senior tag

Ha ismered az Alan Wake (1) történetét, akkor a felvetést sem tudom értelmezni a részedről...
(Race-swap) - [link]

//+ Ne csak bemondás legyen: [link] - linkekkel az írásban infókra

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#144291) TBT


TBT
addikt

StarCraft (Ghost) univerzumban játszódó játékot szeretnék a Shift Up-tól! :( Pls, send help!

+ hátha Imy-t érdekli:
Stellar Blade Rajongói (elég hangulatos és látványos) trailer, a játék egyik zenéjére szerkesztve

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#144292) i2k válasza TBT (#144291) üzenetére


i2k
senior tag

Zenét elindítottam (szól), de a klipet nem nézem, mert eddig még sikerült sok mindent elkerülni a játékból, nem rontanám ezt el - ha jön PC-re, ebben az évezredben...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#144293) TBT válasza i2k (#144292) üzenetére


TBT
addikt

1-2 éven belül jönnie kell. Koreában nagyon megy a PC-s piac, illetve a mobil is. Plusz eredetileg PC-re is jött volna - még amikor Project Eve néven futott a dolog. Aztán jött a Sony és a játék is nevet váltott, illetve jóval nagyobb lett, minden tekintetben. De mostanság elég sok Sony-s cumó jön PC-re is, szóval nem hinném, hogy ez kivételt képezne. Már csak azt nem tudom, hogy a minijátékok és fejtörők irányítását hogyan szabják rá a billentyűzet és egér kombóra. Kontrollerrel nagyon kézre áll az egész és kényelmes. Egér + billentyűvel kicsit körülményes lenne... De majd megoldják. Amúgy jók benne a fejtörők. Sokkal változatosabbak és szórakoztatóbbak, mint mondjuk a Rise/Shadow of the Tomb Raiderben. Tényleg a PS2-es korszakot hozza vissza nekem ez a játék. Nem technikailag, hanem élmény szinten. Amikor valami még egészet és átgondoltat kaptál a pénzedért és nem egy lehúzós szolgáltatást játék címén.
De én is várom a PC-s verziót is. Konzolra már megvan 3x. :DDD PC-re esélyesen csak 1x tudom megvenni, mert dobozos verzió ott tuti nem lesz. Kár, hogy ennyire digital only lett a PC-s piac. :(

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#144297) TBT válasza TBT (#144293) üzenetére


TBT
addikt

Igazából azért várom a PC-s verziót, mert látni a PS5-ös verzióban a korlátokat. Persze nagyon szép a játék így is, ahogy Eve maga is, de... ugyanaz a gyermekbetegség sújtja ezt a játékot is, mint a Final Fantasy Rebirth-öt.
Natív 4K-s 30 fps-es módban többnyire tűéles, de azért vannak elmosódott és szép lassan kirajzolódó/betöltődő textúrák a háttérben. Anno az FF7 Remake is művelt ilyet PS4-en, a PS5-ös verzió és a PC-s verzió már nem. Most a Rebirth és Stellar Blade is hozza ugyanezt. Nem igazán élmény romboló, csak azért feltűnik néha-néha, hogy ez így miez 2024-ben.
Vagy fejlesztői igénytelenség mindkettő (ezt kétlem), vagy az Unreal 4 motor gyengécske ebben (ebben is kételkedem) vagy csak a PS5 grafikai egysége egyszerűen ennyit tud kihozni magából viszonylag élvezhető FPS szám mellett (inkább ez a valószínű). Mindkét játék van annyira jó, hogy megérdemelje a combosabb grafikai hardvert (RTX 4090). :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#144299) VoltanIgor válasza i2k (#144285) üzenetére


VoltanIgor
tag

Ez nem éri el az ingerküszöbömet, őszintén szólva. Az AW1 történetét ismerem, de ha jól emlékszem, abban nem tűnik fel, csak a Quantum Break-ben, nagyon röviden. Pusztán ezen kiakadni nem nagyon érdemes, egy akkor még obskurus, kb. utalás szintjén létező karaktert cseréltek le, nem arról van szó, hogy Alan Wake-et most már Jordan Peele játsza.

(#144300) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Ez se nem a politika, se nem az ukrán háború topik.

(#144302) Dilikutya válasza lugosi (#144300) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor a Fidesz propaganda antiwoke szarságokat is dobálja ki valaki. Tököm tele van néha a túlérzékeny moderációval, amikor megmondják, miről lehet beszélni, és ami nem az, azt törlik is. Igen, bannolhat is, aki akar, leszarom.
Untam már a Lmbtq antiwoke szart is, de nem törölném ki, ha már ott van, mert végülis értelmes párbeszéd van a topikban. Mert ha már feljött egy téma, a kontextust felbehagyva érdemesebb lett volna átmenni a téma topikjába, aztán ott kontextus nélkül folytatni?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#144303) gyimger válasza Dilikutya (#144302) üzenetére


gyimger
őstag

Majd elvisszük a SweetBaby videojátékokra gyakorolt hatását a politika témába, biztos sokak örömére. :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#144304) NyMRooD válasza lugosi (#144300) üzenetére


NyMRooD
őstag

Sry, de hónapok óta politika megy itt, nem gondoltam, hogy ez a hozzászólás már nem fér bele.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#144305) lugosi válasza Dilikutya (#144302) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha ilyen van, jelentsétek vagy modker. Pár napot olvastam vissza és közel 40 hsz-t kellett törölni. Van, aki csak belekeveredik, van aki indítja, de a végén az ilyenek sokszor elfajulnak, nem érdemes.
A fórumon vannak szabályok, az ÁSZF szerint a meghatározott topikokon kívül tilos a politika, ezt légyszi tartsátok be.

(#144306) Dilikutya válasza lugosi (#144305) üzenetére


Dilikutya
félisten

Fél éve ez megy, de megy a fene árulkodni. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#144307) cyberkind


cyberkind
félisten

Alyaly jönnek a leakek, hogy a Resident Evil 9 open world lesz, meg most már az is, hogy a Dead Island ihlette az új irányt, szóval, Kúrós Jack kódnéven fejlesztik ezt is, illetve, ahogy anno megmondták, open world-ként egy darab botot is ellehet adni...

Érdekes látni, hogy az immáron ~30 éves Resident Evil széria mikor és milyen irányokat vesz, de személy szerint, ez még mindig jobb, mint amerre a 3., de főleg a 4. részre változott a széria.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.