Hirdetés

2016. augusztus 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

(#105851) micafighter válasza cyberkind (#105850) üzenetére

micafighter
(PH! kedvence)

De arról nem a DX12, nem is a PH vagy a többi hirportál tehet hogy nem tették bele gyárilag. Arról sem tehetnek hogy milyen lesz a végső termék. A DX12 egy gyurma. A régebbi cikkek az én értelmezésemben csupán arról szoltak, hogy DX12ben megvan a potenciál. Azonban a végeredmény nagyban függ attól, hogy a programozók mit hoznak ki belőle. De ugyan ez igaz volt DX12 előtt is.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! A szakmai kérdéseket privát helyett a témához kapcsolódó topicban tegyétek fel! Ha tudok, segitek! Így hamarabb kaptok választ, és a válasz másnak is hasznos lehet!

(#105852) cyberkind válasza micafighter (#105851) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Persze, nem is ezen van itt a lényeg, hanem ahogy le is írtam itt a PH-n ez a játék annyira volt várva hogy csak na mert DX12 lesz meg minden nextgen de ez optimalizálva mert nincs GameWorks=NV, aztán ezzel is befürödtek itt szépen, szarabbul megy mindennél, már írtam Crytek-nek, hogy ajánlott olvasni a VS topikot, ott állandóan erről ment a rizsa (most majd a BF1 lesz az új Megváltó), hogy ez milyen jó, arról viszont a DX12 tehet, hogy sokkal szabadabb kezet kapnak a programozók akik meg nem tudnak írni api-t mint mostanság kiderül(t), valami ilyesmit vettem le az egészből, de csak felületesen izgat ez a téma.

[ Szerkesztve ]

"Hamm Hamm! Mi volt ez? Á csak a kis Vega megette reggelire az 1080-at. :)))))))" Steam/Origin/Uplay/GTA Social Club - cyberkind7 - nyugodtan vegyél fel :)

(#105853) Csapoati válasza cyberkind (#105852) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

A vs topik olvasása nem gyenge mazochizmusra vall. :)

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#105854) cyberkind válasza Csapoati (#105853) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Hát még az mire vall aki odaír vagy esetleg magasabb rangú tag? :DDD
Én meguntam azután, hogy a házigazda kijelentette a Quantum Break egy minőségi PC port lett, azóta csak hébe-hóba olvasok be, és az is felér egy örömódával. :D

[ Szerkesztve ]

"Hamm Hamm! Mi volt ez? Á csak a kis Vega megette reggelire az 1080-at. :)))))))" Steam/Origin/Uplay/GTA Social Club - cyberkind7 - nyugodtan vegyél fel :)

(#105855) micafighter válasza cyberkind (#105852) üzenetére

micafighter
(PH! kedvence)

Hát várni én is várok egy olyan játékot ami szép is, jól is fut és érdekel is :) Szerettem volna ha a Deus Ex lesz az mert különösen tetszik az univerzum, de ha nem az lesz (még éppen lehet, arkham ugye nem csak arra példa hogy milyen rossz lehet egy játék startja, hanem hogy mennyit javulhat idővel) hát annyi baj legyen, jó lesz majd apró pénzért is :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! A szakmai kérdéseket privát helyett a témához kapcsolódó topicban tegyétek fel! Ha tudok, segitek! Így hamarabb kaptok választ, és a válasz másnak is hasznos lehet!

(#105856) cyberkind válasza micafighter (#105855) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Én megkaptam a Gta-val amit akartam, az mindennél jobb lett, a következő nálam a Witcher 3 GOTY lesz, utána meg a Forza Horizon 3 és végül a Mafia 3-mal bezárul a kör, itt max a Forza lehet kérdéses bár az Apex nagyon jól ment, a Deus Ex meg nagyon csábító, de tudom azt is, hogy rengeteget buknék rövid időn belül ha megvenném most, kár mert nagyon jónak tűnik, ha javulni is fog az árzuhanást nem fogja megállítani, a Batman 1 év után 30EU Steam-re, ebből lejön ha Sale van, tehát... :)

[ Szerkesztve ]

(#105857) micafighter válasza cyberkind (#105856) üzenetére

micafighter
(PH! kedvence)

Legyen csak minél olcsóbb nekünk az a jó :) Square Enix amugy is viszonylag hamar le szokta vinni az árat ha jól tudom :)

[ Szerkesztve ]

(#105858) cyberkind válasza micafighter (#105857) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Lehetett volna kuponos játék mint a Tomb Raider, úgy simán megvettem volna, de így marad a bundli vagy a nagy leárazás. :D

(#105859) djculture válasza cyberkind (#105856) üzenetére

djculture
(PH! félisten)

Én az új fifát akarom megvenni illetve előrendelni mert idén rekord drága lesz (új motort kap) konzolokra 22 ezer pc-re 17 ezer, ha szeptemberben előrendeli valaki úgy 11-18%-al olcsóbb . Watch Dogs 2-n gondolkozom de az is rekord drága lesz sima is 19 ezer dobozosan gold 27 ezer pc-re. Nagyon bedurvultak az őszi téli játékok árai.

[ Szerkesztve ]

"Régen tudtunk focizni, most szeretnénk" - Ceglédi Zoltán politológus

(#105860) djculture válasza cyberkind (#105858) üzenetére

djculture
(PH! félisten)

Mivel hogy kuponos..6-8 magos fx procikhoz adják. De ki vesz olyat..

(#105861) cyberkind válasza djculture (#105859) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Én a Fifa-t nem szeretem, így ez a lehúzás szerencsére nekem mindig kimarad. :)
A WD 2 meg majd jól leárazva olyan 15EU-ért a fullos csomag jó lesz, az elsővel is voltak gondok mikor kijött, ez miért változna ha a Ubisoft se változik.
Az árak meg érdekesen alakulnak, valahogy mindent velünk fizettetnek meg, a DX12-re való átállást is, lassan ott tartunk, hogy a Steam olcsóbb lesz minden játékhoz ha van oda is.

(#33896) Laraxior
Egyértelmű, hogy csak a fanok. :D

[ Szerkesztve ]

(#105862) tomsolo válasza maddionmax (#105839) üzenetére

tomsolo
(őstag)

Steamen, véletlenül rádobtak -83%-ot, élt kb 20 percig.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105863) Frod válasza djculture (#105859) üzenetére

Frod
(fanatikus tag)

hmm, most nézem, és tényleg.... hát nem semmi. :Y
erre mi a magyarázat? mert az áfa nem változott, és a pénzünk is szar, de régóta ilyen szar, hirtelen hogy találták ki, hogy akkor mindenre még rávágnak egy ötöst?

Eladó "The Division téli sapka", érdeklődni lehet üzenetben!

(#105864) tomsolo válasza Frod (#105863) üzenetére

tomsolo
(őstag)

> erre mi a magyarázat?

Hát hogy javult a minőség.... ;]

(#105865) micafighter válasza Frod (#105863) üzenetére

micafighter
(PH! kedvence)

> erre mi a magyarázat?

Hát hogy hallották a TVben, hogy Magyarország jobban teljesít, és ennek fényében szabták az árakat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#105866) Polllen

Polllen
(PH! nagyúr)

A BF Hardline megéri azt az 5 EUR-t? Van benne értelmes single player kampány? DLC-ből amikor ingyen voltak párat behúztam, de PC-s multiplayer játékos számot elnézve nem túl népszerű...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#105867) Crytek válasza Polllen (#105866) üzenetére

Crytek
(PH! kedvence)

Van benne rendes single 5 eurot megér (már akinek)

Gépem: Gigabyte Z170 D3H, i5 6600K@4.4ghz, 2x4GB Kingston Fury Hyper X DDR4, EVGA Supernova 650 G1, Zalman Z9, Evga GeForce GTX 980 Ti Superclocked+ ACX 2.0+

(#105868) maross válasza Polllen (#105866) üzenetére

maross
(PH! kedvence)

3.99 euro egy havi origin access, bf hardline + unravel + esetleg dragon age inquisitionre is ra lehet fekudni :)

senki se mondta, hogy könnyű lesz!

(#105869) Frod válasza micafighter (#105865) üzenetére

Frod
(fanatikus tag)

igen, ez logikusan hangzik, ez lehet az. ;]

Eladó "The Division téli sapka", érdeklődni lehet üzenetben!

(#105870) Polllen válasza maross (#105868) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)

Én a Crysis 3 és titanfall miatt gondolkodom ezen az opción. :)

A fantasy rpg-k nem annyira az én világom. Jobb az ha van az embernél egy automata fegyver.

[ Szerkesztve ]

(#105871) maross válasza Polllen (#105870) üzenetére

maross
(PH! kedvence)

Crysis 3-at a napokban jatszottam ki, nekem jobban bejon a grafikaja mint pl egy deus exé.

(#105873) tomsolo válasza maross (#105871) üzenetére

tomsolo
(őstag)

engem az a svejk halálra idegesített, ahogy karcolta az aurámat folyton

(#105874) maross válasza tomsolo (#105873) üzenetére

maross
(PH! kedvence)

Igen, valahogy nem tul hiheto a karaktere, miutan levette a rucijat.

(#105875) Polllen válasza maross (#105871) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)

Egyelőre a psn 7 napos ingyenes trial lett a megoldás és már csapatom is pc-n a Last of Us - Left bind-t. :DDD

(#105876) maross válasza Polllen (#105875) üzenetére

maross
(PH! kedvence)

hoho, hogy lehet ilyet? pc-re en coming soon-t latok

[ Szerkesztve ]

(#105877) cyberkind válasza maross (#105876) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

PS Now 7 napig ingyenes PC-n, csak UK vagy hasonló account kell meg egy kontroller, és nemcsak The Last of Us van, sok PS3-as játék van.

(#105878) maross válasza cyberkind (#105877) üzenetére

maross
(PH! kedvence)

En még mindig csak ezt latom, attol fuggetlenul hogy milyen accountod van, es es playstation.com-on van. Ha pedig a start trialra rakattintasz, itt egy szo nem esik pc-rol.

[ Szerkesztve ]

(#105879) cyberkind válasza maross (#105878) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

[link]

(#105880) eami

eami
(PH! addikt)

oh sheeeeat,,,, humble monthly befizette magát addig filóztam rajta :DDD
(SOMA már megvolt)

[ Szerkesztve ]

(#105881) orichalcos válasza maross (#105878) üzenetére

orichalcos
(HÁZIGAZDA)

Innen lehet klienst leszedni.

Live-Die-Respawn🎮https://twitter.com/csoka86🎮http://www.twitch.tv/orichalco

(#105882) maross válasza orichalcos (#105881) üzenetére

maross
(PH! kedvence)

Koszi. Kontrollernek megeszi barmit? Van egy bontatlan Thrustmaster Dual Analog 4-em, még ugy se szivesen bontom ki hogy ha mukodik, és nagyon mérges lennék ha nem menne :)

(#105883) Polllen válasza maross (#105882) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)

Ha xinputos, akkor igen. De nekem pl. se 360 se one kontroller nem működik 100%-san a Left behind-ban. Bal analóg kar lenyomására sprintelnie kellene, de nem történik semmi. Szóval bug még akadhat...

(#105884) Crytek válasza eami (#105880) üzenetére

Crytek
(PH! kedvence)

A SOMA jöhet nekem elboltoljuk okosba!!

Gépem: Gigabyte Z170 D3H, i5 6600K@4.4ghz, 2x4GB Kingston Fury Hyper X DDR4, EVGA Supernova 650 G1, Zalman Z9, Evga GeForce GTX 980 Ti Superclocked+ ACX 2.0+

(#105885) orichalcos

orichalcos
(HÁZIGAZDA)

HÁtha érdekel valakit.

Halo 5: Forge gépigény:

[link]

(#105886) NetTom válasza orichalcos (#105885) üzenetére

NetTom
(PH! kedvence)

Kitolhatnák a régebbi részeket is PC-re igazán mostmár...

Steam/Origin/Uplay: FollowTheORI - Aki akar felvehet. :)

(#105887) cyberkind válasza NetTom (#105886) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

PC-n én is végigvinném mert sokkal jobban érzem magam a bill+egér kombóval, de amúgy a széria nem hoz lázba.

(#105888) alratar

alratar
(őstag)

Sziasztok,

Remélem tud segíteni valaki.
Ha előrendelek egy játékot a konzolokszervize.hu-n, azt hogyan lehet lemondani?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#105889) cyberkind válasza alratar (#105888) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Elvileg kaptál egy mailt a rendelésedről aminek az alján van egy link ahol lemondhatod.

(#105890) alratar válasza cyberkind (#105889) üzenetére

alratar
(őstag)

Még nem rendeltem elő.
Gondoltam mielőtt lépek érdeklődök, és mivel a honlapon nem találtam leírva a lemondás módját, gondoltam megkérdezem.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#105891) cyberkind válasza alratar (#105890) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Akkor megrendelheted, és ha mégse kéred letudod mondani csak ahhoz kapnod kell mailt a rendelésről.

(#105892) djculture

djculture
(PH! félisten)

Cdgalaxisnál sokkal normálisabb az előrendelés. Előrendelsz rányomsz a gombra e-mailt megadod és ez írják is nem kötelez vásárlásra. Megjelenés előtt küldenek egy emailt amibe van egy link ha kell a cucc, ha nem kell akkor nem nyomsz rá és tárgytalannak veszik.

(#105893) cyberkind válasza djculture (#105892) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Nekem mondjuk ez pont nem jobb módszer mert ha nem nézem a fiókomat valamiért akkor simán bebukhatom a rendelést.

(#105894) orichalcos válasza djculture (#105892) üzenetére

orichalcos
(HÁZIGAZDA)

Igazából teljesen mindegy ki hol mit rendel elő. Ha nem kér házhoz szállítást, és nem fizeti ki az ember előre a játék árát, akkor egyik üzlet sem kötelezheti a játék átvételére, és nem kell aggódni amiatt, hogy le lehet-e mondani egy-egy előrendelést.

[ Szerkesztve ]

(#105895) Csapoati válasza cyberkind (#105893) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

21. század van, hello, mi az, hogy nem nézed a fiókod naponta legalább kétszer? :P

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#105896) tomsolo

tomsolo
(őstag)

AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! for the Awesome?
- 1.5 USD

Nagyon jó kis játék, zsír zenékkel.

(#105897) orichalcos

orichalcos
(HÁZIGAZDA)

Srácok van bármi bizonyíték arra, hogy a Muve.hu valóban hivatalos viszonteladó és valóban a kiadóktól szerzik a kulcsokat?

(#105898) cyberkind válasza orichalcos (#105897) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Én most vettem egy Dead Rising 3-at tőlük, ennyiért BB, szinte soha nem lesz ennyi.

(#105899) orichalcos válasza cyberkind (#105898) üzenetére

orichalcos
(HÁZIGAZDA)

Nincs gondom az áraikkal, csak érdekességként nézelődök körülöttük, mert simán olyan kulcsos oldalnak tűnnek, mint a többi ilyen szürkebolt. Lehet inkább ráírok pár kiadóra, az egyszerűbb :)

(#105900) Crytek válasza cyberkind (#105898) üzenetére

Crytek
(PH! kedvence)

Azért szerintem akit érdekel a 623 Ft-os Resident Evil 6 ár se kutya... Érdekes,hogy honnan a vérből szerzik ilyen olcsón..

(#105901) djculture válasza orichalcos (#105897) üzenetére

djculture
(PH! félisten)

Nem tűnik maszeknak, ott az adószám cégjegyzékszám meg minden: [link]

Amúgy az olcsóság annyi hogy lengyelben minden szoftver olcsóbb nem kicsit...

[ Szerkesztve ]

(#105902) Crytek válasza cyberkind (#105898) üzenetére

Crytek
(PH! kedvence)

2k ...soha nem lesz ennyi.... ilyet mondani a mai bundle világban.... Hidd el majd ha kint a 4 ezt is 2-3 $-ért szórják majd...

(#105903) cyberkind válasza Crytek (#105902) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Lehet, de nem hiszem, ezt a részt még felújítva se adják ki mert minek, így csak leárazásokat tudok vizionálni, max nem jön be azt kap egyet az asszony is és mehet a coop. :D

[ Szerkesztve ]

(#105904) orichalcos válasza djculture (#105901) üzenetére

orichalcos
(HÁZIGAZDA)

Nem biztos szerintem, most megnéztem az eredeti oldalukat, és szinte ugyanezek az árak vannak ott is mint nálunk.

___

Konkurenciát kap a Farming Simulator. :D

Pure Farming 17 trailer :C

[ Szerkesztve ]

(#105905) cyberkind válasza orichalcos (#105904) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Nagy szükség van erre is. :DDD

(#105906) orichalcos válasza cyberkind (#105905) üzenetére

orichalcos
(HÁZIGAZDA)

Meglepődtem, de a Farming Simulator sorozat mocskos népszerű. Iszonyat sokan játszanak vele.

(#105907) orichalcos

orichalcos
(HÁZIGAZDA)

Érdekesség:

No Man's Sky Steam refund több mint 2 óra játék után.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2016 PROHARDVER Informatikai Kft.