Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39451) Rigormortiis válasza ADAM1337 (#39447) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Samsungok is ki tudják írni (game boosternek van ilyen modulja is) de csak ezért nem szedem le, engem annyira nem érdekel.

Viszont full homály a játék telón és tabon is.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#39452) ADAM1337 válasza Rigormortiis (#39451) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

S23-mon nem találtam meg hogy hol írja ki.

(#39453) Rigormortiis válasza ADAM1337 (#39452) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Telepítsd a Galaxy Store-ból a Game Plugins appot. Olyasmi ez, mint a Good Lock, csak ez játékokhoz kapcsolódó modulokat tartalmaz, amiket külön le kell szedni (mint a Good Locknál). Ezen belül a PerfZ kell neked. Ki fogja írni (beállitástól függően) az fps-t, hőmérsékletet, CPU, GPU és RAM használatot.

Rendes, Samsung app, a GL-hez hasonlóan, én is véletlenül botlottam bele, nem is értem, miért nem kap nagyobb figyelmet.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#39454) ADAM1337 válasza Rigormortiis (#39453) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Köszi, közbe este szorakoztam vele, és láttam meg a plugin jelet a gameboosternél elég körbe körülményes telepíteni.
In-game este rosszabbul futott az s23-mon lehet kapott vmi updatet, de ilyen 32-45 fps körül mozgott. (zárt helyen zárt létrás mászásnál volt inkább 45fps), a hőfok fixen 45-ön állt.

(#39455) Rigormortiis válasza ADAM1337 (#39454) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Közben én is néztem Tableten (S8+), ronda, de legalább szarul is fut.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#39456) DrBubo77 válasza Rigormortiis (#39453) üzenetére


DrBubo77
addikt

A PerfZ kijelzést nem lehet nagyobbra venni? Elég nagy kijelző is elég pici?
Vagy esetleg valami 3rd party app, ami nagyobb méretben mutatja?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#39457) dionaea


dionaea
őstag

Érdekes a gta-t nem lehetett telepíteni kompatibilitást gondok miatt, most engedi a "optimalizált, felújított"verziót.s22 re

(#39458) Archttila válasza 5381 (#39426) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

En PC-n jatszom vele a kisfiammal, szoval csak ajanlani tudom :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#39459) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Kicsit nehezen vettem ra magam de végul azt kaptam amit vártam sőt, még jobb mint reméltem:

Gamesir Galileo G8

Ti hasznaltok kontrollert a telefonhoz?

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#39460) RandomName válasza Archttila (#39459) üzenetére


RandomName
aktív tag

Glap play p/1-et használtam sok évig, utána nekiadtam unokaöcsémnek. Ha kell, akkor most az xbox one s kontrollerét használom, meg két terítőrögzítőbe beleállítom a telefont az asztalon. :D

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#39461) Archttila válasza RandomName (#39460) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

En meg egy kontrollerre szerelhető clipet hasznaltam eddig, vagy mondjuk inkább alkalmanként. Ezt viszont velhetoleg gyakrabban elo fogom venni a fiokbol. Hihetetlen kenyelmes, pedig lapat kezeim vannak :D nem tul kompakt, viszont cserebe van fogas a markolaton, nem zsibbad el egykonnyen az ember keze.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#39462) RandomName válasza Archttila (#39461) üzenetére


RandomName
aktív tag

Nekem az volt a búcsú oka, hogy abba a jelenlegi telefonom csak tok nélkül fért be, és nem lehetett közben tölteni.
Illetve régebben üresen használtam, mert ment nagyobb kijelzőre a kép usb c-n.

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#39463) WhiteWalker válasza Archttila (#39459) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jól látom hogy ez 30K Ft körül van? :Y

(#39464) vacs


vacs
veterán

#akció

LIMBO csak 199 Ft

(^)(>.<)(^)

(#39465) Archttila válasza vacs (#39464) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

PC-n jatszottam, remek jatek. Koszi :R

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#39466) interstate76 válasza Archttila (#39459) üzenetére


interstate76
addikt

Én ilyet használok. Ezerszer jobb, mint a PS- vagy Xbox-kontrollerekre szerelhető telefontartók, sokkal kiegyensúlyozottabb az egész, ráadásul tokkal együtt is belepattintható a telefon.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#39467) MikeWazowski válasza vacs (#39464) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R :R Köszönet!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#39468) MikeWazowski válasza Archttila (#39459) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jó cucc, nemrég egy barátomnál próbáltam. Lehet én is veszek egyet előbb-utóbb.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#39469) Amur


Amur
addikt

Sziasztok! Idle/incremental kategóriában talált valaki valami új gyöngyszemet mostanság?
Turkálom a playt, de csak szemeteket találok..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#39470) Peaceliker válasza Amur (#39469) üzenetére


Peaceliker
őstag

Super snail? :R

"Oh my Goa'uld!"

(#39471) Kasya válasza Amur (#39469) üzenetére


Kasya
nagyúr

Én november ota a Lightning Princess-t tolom. Napi 10-20p jatekkal is lehet benne haladni. Nem igenyli a 0-24-es online jatekidot (mint a Mobirix jatekok) és IAP sem kell hozzá (bár a reklammentesseget erdemes megvenni (de nem kotelezo a fejlodeshez) a napi bonuszok miatt). Folyamatosan fejlesztik. Eventek és most épp a Guild opció is bejött. Én jelenleg a Global ranglista 700-ik helyén állok. Ami IAP nelkul szvsz elég jo (No Ad megvéve).
Discordot 2 hetente erdemes a bonuszt ado kodért nézni.
A jatekmenet nekem az Ulala-t idezi, mert ha egyszer az ember elakad, valtozo, hogy mit kell fejleszteni a tovabbhaladasert.

Napokban jelent meg az Idle Beast Hunter. A fejleszto kijelentette, hogy nem IAP centrikus lesz és tartja is magat hozza. Ugyan még sok opcio nincs benne, TopCog is segitette a munkajat. Redditen is aktiv a fejleszto (/IncrementalGames).

Illetve kedvet kaptam a korabban beta fazisban levo Dungeon Life ujrakezdesehez. De erre meg nemn volt idom...de letoltve vár :).

[ Szerkesztve ]

(#39472) Rigormortiis válasza Kasya (#39471) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Jézusom, az Ulalat mennyit toltam pár éve, amikor megjelent...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#39473) MikeWazowski válasza Kasya (#39471) üzenetére


MikeWazowski
addikt

"Illetve kedvet kaptam a korabban beta fazisban levo Dungeon Life ujrakezdesehez. De erre meg nemn volt idom...de letoltve vár :)." - nagyon jóféle! :K

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#39474) RandomName


RandomName
aktív tag

Samsungosok. Lepontoztátok már az új Gaming Hubot? Lehet lájkolni a a többi 1*-os értékelést is.

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#39475) dionaea válasza RandomName (#39474) üzenetére


dionaea
őstag

Miért? Mi a baj vele a designon kívűl?

(#39476) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Mondanatok az elmult mondjuk 5 evbol 5-5 top (de nem pay to win) autos (johet formula is, rally annyira nem) es tenisz játákot?

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#39477) RandomName válasza dionaea (#39475) üzenetére


RandomName
aktív tag

Szinte elrejti a saját alkalmazásaid. Ha beállítottad, hogy gaming hub kezelje a játékértesítéseket, akkor megint nem látsz semmit. Játékstat nézése nehézkes, és a legfőbb indok. Nem az van fókuszban amit használok, hanem el akar terelni a letöltött játékokról a reklámokkal teli azonnali játékok irányába. Vannak játékok ahol fizettem a reklámmentességért, de most nehezebb elérni a régi játékaim, mintha nem is használnék Game Hub-ot. Régen ez külön tab-okon volt, amelyiket használtad azon maradt.
Nehézkessé akarja tenni a klasszikus játékok elérését, hogy az azonnali játékokból nójön a reklámbevétel.
Ilyet játszottak régen is, amikor valamelyik elődben reklámnézésért tudtál auto clickert aktiválni x időre, meg hasonlóak.

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#39478) Rigormortiis válasza RandomName (#39477) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Így van. Telerak mindent reklámmal, a saját játékaimat pedig alig látom. Nagyon tré lett.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#39479) RandomName válasza Rigormortiis (#39478) üzenetére


RandomName
aktív tag

Ezért kellene lepontozni, meg a hasonló 1* értékeléseket "hasznos"-nak kattintani, hogy legyen megfelelő mennyiségű user feedback nekik, hogy ez nem jó irány.
Most értem haza, Twitteren is megpingelem őket.

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#39480) dionaea válasza RandomName (#39479) üzenetére


dionaea
őstag

Ok értem. Ment nekik az 1csillag:)

(#39481) icemad válasza RandomName (#39474) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Csak halkan jegyzem meg, hogy lehet fél csillagot is adni. Én és még sokan mások is fél csillagot adtunk itt Hollandiában. Ilyen téren egy elbaszott szart utoljára valami xiaomi telefonon láttam, ahol még a tárcsázóban is reklám ment.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#39482) MikeWazowski válasza icemad (#39481) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ez a divat.
Win-be is jönnek folyamat...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#39483) pietrrr válasza vacs (#39464) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Köszi-köszi-köszi! :R :R :R

10+ éves játék, és nem hallottam róla eddig, pedig zseniális! :C

(#39484) Kasya válasza dionaea (#39475) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem elég? Pont a jatekokat "rejti el", aminek a gyujtohelye kellene legyen.
Samsung megint alakitott. Evrol evre lejjebb tudja rontani a Game Hubot.

[ Szerkesztve ]

(#39485) dionaea válasza Kasya (#39484) üzenetére


dionaea
őstag

Nem vagyok nagy játékos az online játékoktol tartózkodom ha lehet kivéve cod, :)
Látom a játékokat, hogy nem kapok értesítést az meg nem baj mert nincs rá szükségem. De ment az egy csillag mivel másnak ezek fontosak nekem egyáltalán nem.

(#39486) Rigormortiis válasza dionaea (#39485) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Engem már eddig is zavart az az egy darab vastag banner, ami a tetején előjött, de ezzel most elgurították a pöttyöst. Komolyan, ilyen készülékárak mellett ezt kell csinálni... :W

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#39487) RandomName


RandomName
aktív tag

Gurított még egyet.
Éppen játékban vagyok, és simán bezárta. Érted? Azt mondta, hogy akkor most nem játszol. És fedobta ezt, amit ha nem fogadsz el, akkor csak úgy játszhatsz, ha törlöd a GH-t.

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#39488) Kasya válasza RandomName (#39487) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az összes elutasitasaval is működik.

(#39489) icemad válasza dionaea (#39485) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Látod a játékokat, de csak alul egy sorban. Legalábbis nálam.

Értesítések nekem sem hiányoznak. Az a része nem zavar.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#39490) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Az azért elég fura, hogy a Diablo Immortal nem megy ultra felbontáson az S23U-n? Sőt, igazából pont olyan beállításokkal megy maximum, mint a Snapi888-as S21FE :F

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#39491) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Egy kis érdekesség amire pár tegnap leltem rá :)

Icon image
TwinWorldSurvivor
Ez egy (jó értelemben vett) akkora troll játék mint a zállat' :D Pontosan úgy van felépítve mint az összes szemét iapéhes trágya, viszont.... ez csak elsőre tűnik úgy.
A lényeg hogy van shop, battle pass, heti/havi vip előfizetés és társai mint a "free2play" címeknél (mikor ezt megláttam majdnem redundoltam nyomban...) viszont most jön a csavar! :D Minden kör után kap az ember úgynevezett hacker coinokat, amivel meg tudod hackelni a shopot az előfizut meg minden mást is, ergo teljesen ingyen, pusztán a játékért a tied lehet minden ami kell.
Csodálatos görbe tükör ez a mai játékok nagy része előtt...
Maga a játék egy vampire survivors klón, de egy szimpla másolatnál azért több. Itt van gearelődési lehetőség, mások a skillek, meg jóval szebb az egész.
Vannak napi eventek, minen karakternek külön skillezési rendszer (ez egy sok pályából álló "piramis" tehát nem ugy van hogy megnyomsz 1 gombot és tied az adott skill)
Valódi pénzért semmit nem lehet venni
Egyetlen "korlátozás van mégpedig, egy energiarendszer, de gyanítom ez is csak a trollkodás miatt került bele, mert 2 percenként újratöltődik egy egységnyi energia. Ergo mire lenyomtál egy kört ismét fullon vagy.

[ Szerkesztve ]

(#39492) MikeWazowski válasza Maxtreme (#39491) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jónak tűnik, már csak a poén kedvéért is kipróbálom. Jó h van szifonra is :D

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#39493) WhiteWalker válasza Maxtreme (#39491) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem köll mert fizetni kell érte. , nem ingyenes , se IAP és P2W lehetőség és még tartalom is van benne. ;]:D
Förtelmes, hogy lehet ilyet linkelni? :U:D

(#39494) MikeWazowski válasza WhiteWalker (#39493) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nem ingyenes, de még csak nem is akciós.... így a játékot és a hsz-t is min. törölni kellene... ;] :DDD ;] :D

egyébként nagyon poén a játék :D :D

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#39495) kerepesig


kerepesig
csendes tag

Sziasztok!
Chillezős, farmozós, termesztős vagy hasonló játékot keresek akár fizetősen is stardew valley / minecraft már túl komplex, egész napos agyfsz utánra tét nélküli fejlődgetős, peac game kellene. Mit javasolnátok?

(#39496) vidaila válasza kerepesig (#39495) üzenetére


vidaila
aktív tag

Spiritfarer?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#39497) Bajgunar válasza kerepesig (#39495) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Viking Rise

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.