Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55351) xy.zsolt válasza tomcica (#55345) üzenetére


xy.zsolt
őstag

kérdés....mivel a múlthetet érzem fizikai leterheltség formájában (szerencsére sérülésnek nyoma sincs) ezért most pár napig legyen totál pihenés vagy jobb a lassú kocogás? Menne a kocogás is csak minek ha a pihenés esetleg többet segít :F Értsd úgy, hogy a mozgáskényszer a fejemben ott van csak az akku van kb 30%on :D

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#55352) ígyvanferi válasza Zozo0525 (#55350) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Hozzáférést kell adj hozzá, még nem látom. Egyébként övvel vagy az optikaival mérted?

(#55353) Zozo0525 válasza ígyvanferi (#55352) üzenetére


Zozo0525
őstag

Adtam engedélyt, ez most optika de ővel is ugralt ossze-vissza

(#55354) tomcica válasza xy.zsolt (#55351) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Embere valogatja, nalam a full pihenes csak akkor megy, ha mar nagyon log a belem (az az ulve elalszom fajta faradtsag) minden egyeb esetben a laza atmozgatas jobb. (alvas, emesztes szempontjab is!) Neked akar bringa is. Annyit lehet, h roviditsd le 20-30perc kocogas, v 40-60perc laza tekeres/nap es majd jelez a test.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#55355) xy.zsolt válasza tomcica (#55354) üzenetére


xy.zsolt
őstag

A bringára MA rá sem tudok nézni :D Amúgy egyre inkább tolódik a futás felé a mozgásigény ahogy jön az ősz. A bringát hamarosan tényleg csak reco vagy alapozó módban fogom használni tavaszig. Azzal már év elején tisztában voltam, hogy tartani sem fogom tudni a tavalyi tempóm ha a futást komolyan veszem....ja és a könyöklőt is leszereltem ami 1-2kmh mínuszt jelent.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#55356) bencze válasza LanyUs (#55342) üzenetére


bencze
senior tag

Ez az izomláz fura dolog tud lenni. Az oké, hogy fáj a bokám, vádlim, comb különböző izmai elöl, oldalt, a csípő környéke, de hogy a lapockám meg belső könyökhajlat környéke mitől fáj arról lövésem sincs.
Egyébként ha kapaszkodás nélkül még nem próbáltam felállni és robotmozgásom van (így 2 nappal futás után), még rosszul esik lejtőn menni stb akkor érdemes kocogást próbálni este, vagy hagyjam a mai napot is ki? A válasz gondolom bicikli, hát max este kicsit tekerek, keresek síkot és hazafele feltolom a dombon...

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#55357) xy.zsolt válasza bencze (#55356) üzenetére


xy.zsolt
őstag

jól gondolod :K persze csak ha izomláz van, de sérülés nincs.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#55358) ígyvanferi válasza bencze (#55356) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Amikor ennyire durván izomlázam van mindenhol (bár egy ideje ilyen már nincs futástól, nem szoktam az átlagnál sokkal extrémebb terhelést csinálni), akkor mindenféle lelkiismeretfurdalás nélkül csinálnék még egy extra teljes pihenőnapot, és mondjuk csak a munkábajáráshoz szükséges biciklizést hagynám meg. Esetleg egy rövid séta este, ha amúgy nagyon mehetnéke van már az embernek.

(#55359) Zinho


Zinho
aktív tag

Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy mostanában hol tudnék Budapesten Puma (Liberate/velocity) és Reebok floatride energy cipőket próbálni?

(#55360) LanyUs válasza bencze (#55356) üzenetére


LanyUs
senior tag

Eddig nem volt időm, de visszaolvastalak! Gratulálok! :R Nagyon kemény lehetett! A képek is szépek! Nekem a napi rutin 10km/150 szint, de megnyugtatlak én is sírok ilyenkor belül :) Viszont itt most fejbe rendbe tettem magam és robottá váltam. Aztán a vége felé már az egyre kisebb szint is megállított, amit a lejtőn behoztam.
Nekem bejött tomcica ajánlása és a 3. nap már light kocogással gyorsabban regeneráltam. A tegnapi után ma volt pihi, holnap már csinálom a reggelit tovább.
Feleségem már beszólt: "Mit erőlködsz nem vagy Te futóalkat!" - mondtam neki, tudom, de magammal versenyzem és ha látom értelmét mással is :)

[ Szerkesztve ]

(#55361) ígyvanferi válasza Zinho (#55359) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Futóboltokban szerintem egyik sincs, nem olyan hangzatos márkák/modellek, amiket érdemes lenne tartaniuk. Márkaboltot nézz esetleg, Puma pl. itt elképzelhető: [link]. Legalábbis a weboldalon mutat Velocityt és Eternityt.
Nem vagyok híve a többféle méret rendelésének, de lehet az a megoldás, ha bizonytalan vagy, mekkora kellene. Aboutyou, emag, ecipo, azt hiszem mindegyiknél ingyenes a visszaküldés, és szokták ezeket a modelleket árulni.

(#55362) Zinho válasza ígyvanferi (#55361) üzenetére


Zinho
aktív tag

Köszönöm a tippet, megnézem. Egyrészt a méretet sem tudom, első dedikalt futó cipőm (utcai mérethez képest nagyon más kell), másrészt a legtöbb cipő nem jó, könnyen kilépek belőlük, nem fogja a sarkamat. Egyelőre most minél többet meg akarok nézni, pl kíváncsiságból felpróbáltam egy nike pegasust, de annyira nem fogta a bokámat, még egy revolution 5 is jobban passzolt a lábamra...

(#55363) HKorn válasza Zinho (#55362) üzenetére


HKorn
addikt

Én a Velocity-t asos-ról rendeltem, ingyenes a szállítás és ingyenes a visszaküldés is. Itt van Liberate is. Új regisztrálóknak asszem van 20% kedvezmény is úgy volt 48€ a Velocity. (ami egy kurva jó cipő sztem)

Run&Ride

(#55364) bandus válasza tomcica (#55335) üzenetére


bandus
veterán

:R köszi. a heti mennyiségeket mennyivel tanácsos emelni? 10-15%?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#55365) tomcica válasza bandus (#55364) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Te regi motoros vagy,nem kell visszafogni ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#55366) LanyUs válasza Jofi81 (#55348) üzenetére


LanyUs
senior tag

Ha esetleg Te is kora reggel futsz ( 05:30-kor újra sötétség már... ) Ez a legjobb időszak a zsírégetésre... Ez a lámpa az ellenszere RUN LIGHT 250 [link] Autók messziről látnak + Te is jól látsz. Ha unod az aerob edzést, akkor zenével tedd változatossá. Jó edzést! :)

(#55367) tomcica válasza LanyUs (#55366) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Jaja,sot a reggeli/hajnali edzes (nalam ugye kb. 5:00-6:00) akar zart korpalyan v parkban is tortenhet.Teljes zen es monotonitas :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#55368) sherlock82 válasza tomcica (#55367) üzenetére


sherlock82
senior tag

A reggeli futás mindig jót tesz, felébredek tőle. Csak gyakran szaladnom kell a wc - re. :F

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#55369) SpaceKombajn válasza xy.zsolt (#55126) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Gratulálok!
Én pár másodperccel kevesebbet futottam, igaz jó pár méterrel kevesebbet is, konkrétan a felét :) az első 5K-t.
Kicsivel könnyebb volt mint amire számítottam (elég lassú is lett, persze se hosszra se időre nem futottam még ennyit és megszakítás nélkül akartam teljesíteni) az addigi garmin terv szerinti 20-30-40 percek alapján.
igaz jóval hűvösebb is volt 21 fok, nem ilyen 30 feletti melegek. Egyedül 4km környékén jött elő a hátam alsó részén a fájás, de teljesen kiegyenesedve el is múlt, meg ekörül a bal térdem kezdett el majdnem fájni (nem tudom jobban leírni), guggolásnál szokott egyet roppanni, nem tudom összefügg-e vagy milyen "alkatrész" miatt lehetett, de eddig ilyen nem volt futásnál, igaz nem is futotam egyhuzamban ennyit.

spacetime

(#55370) Jofi81 válasza LanyUs (#55366) üzenetére


Jofi81
őstag

Igen, reggel szeretek én is futni, hogy 8-kor el tudjak kezdeni dolgozni. Megnézem majd ezt a lámpát, köszi. Nagyon sokáig zenét hallgattam, aztán nemrég áttértem a podcastokra hosszabb futásoknál. De gyakran azt veszem észre, hogy elkalandoznak a gondolataim, szóval lehet, hogy megpróbálom, milyen anélkül menni.

(#55371) Zozo0525 válasza Jofi81 (#55370) üzenetére


Zozo0525
őstag

En zene...., Füles nélkül futok reggelente. Ilyenkor atgondolom a napot....

(#55372) LanyUs válasza sherlock82 (#55368) üzenetére


LanyUs
senior tag

Jó előtte letudni, de van, hogy nem sikerül. Ekkor 100%, hogy beüt a krach :) Hányszor voltam már "nehéz" helyzetben. Volt, hogy 3 km volt még hazáig. Huhhhhhh... Eddig kétszer nem értem csak haza futásból, így kukorica szár/sz.r lett belőle :DDD

(#55373) Zozo0525 válasza LanyUs (#55372) üzenetére


Zozo0525
őstag

:DD:DD:DD

(#55374) sherlock82 válasza LanyUs (#55372) üzenetére


sherlock82
senior tag

Én is jártam így 3x mindössze
De baromi kellemetlen volt. :D
Holnap reggel hatkor egy 10 km - t terveztem remélem megúszom.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#55375) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Én ma végre újra futottam. Elvittem a kocsit alváz kezelésre és visszafele futva és busszal jöttem. 7.5km volt, abból 5 futás 2.5 gyaloglás. Úgy néz ki, hogy bármi is volt múlt héten az elmúlt, mert újra van erőm.

Buliban hasznos! =]

(#55376) bencze válasza LanyUs (#55360) üzenetére


bencze
senior tag

Hát most azon gondolkozom hegyek mellett kellene jól fizető munkát találni... el tudnám képzelni minden hétvégén hegyre menni.
Tegnap elmentem a boltig biciklivel, kb 6 km. Ma kimentem ebédszünetben kocogni 5km-t. Felfele nincs különösebb baj, vízszintesen még nem normális a mozgásom, lefele meg valamiért lábujjhegyen tipegek. Minden nagyjából oké amúgy, csak az egész combom fáj mint állat. Feküdni jó, azt szeretek. Várom, hogy futhassak megint, október elején UB, le kell kocogni legalább 45km-t, addig szeretnék még vagy 2 hetet könnyű mennyiséget összeszedni.
Ez az esemény meghozta a kedvet, ideálisan kellene egy maraton december-januárban, csak lefutni időcél nélkül, azt egy jó kiindulópontnak tudnám tekinteni 22-re való edzéshez. Persze egymagamban is le tudom futni nem kell hozzá verseny, az a legolcsóbb.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#55377) inf3rno válasza bencze (#55376) üzenetére


inf3rno
nagyúr

A dombozás odaver a combnak, de megszokja idővel a szervezet. Lefelé szokott gond lenni vele, nekem volt, hogy sokszor háttal kellett lejönnöm a lépcsőn. :D

Buliban hasznos! =]

(#55378) #76500480


#76500480
törölt tag

1 hónap kihagyás után, hogyan kezdjek neki a futásnak, tempó, távolság…? Leghosszabb idő amit kihagytam covidos 3 hét volt, 6 év “pályafutás” alatt. Most más a helyzet stressztörés miatt(nem bírtam a heti 5x FM-t. ;] ) Kerékpár és a többi sport ugyanúgy ment, gipsztől megkíméltek. Ízületek, izmok jó állapotban vannak kivéve a magasabb pulzust.

[ Szerkesztve ]

(#55379) LanyUs válasza bencze (#55376) üzenetére


LanyUs
senior tag

Itt Tolna megyében ( Paksot kivéve ) örülök, ha 20 km-es körzetben van normális meló :) Az a 100 szint is segít valamit az általános kondinkon, amit edzésen futunk. Persze, hogy szenvedünk ennyi szinttel. De ahogy én látom ezeken a versenyeken a 99% belesétál. Az a kedvencem, hogy "nem is volt nehéz a Borvidéki Szekszárdon" - közben egy dombot se tudott megfutni a kollégám :)
Egy aminosav löket segített volna pár százalékot rajtad is ( bcaa, glutamin, béta alanin ), de nélkülük is lehet természetesen.
Nekem pl. egy 4 éve lejárt BCAA Xplode Powder 9g [link] ( csak úgy tüzelt tőle az arcom és a borosta :) )+ 18g BCAA Powder 4:1:1 [link] + 1 adag G-Bomb 2.0 [link] segítette az izmokat ( amíg tudták :D :D ). Első körben a tüdő, majd a térdhajlító és a comb hátsó része adta fel, majd a boka is csatlakozott, de nem vettem róla tudomást. A combfeszítő viszont kitartott a végéig.
Maratoni távot sajnos nem bírják a küllők, de szívesen olvasom itt a fórumon :) Drukkolok!

[ Szerkesztve ]

(#55380) tomcica válasza #76500480 (#55378) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ha szinten van tartva a keringes,akkor NAAAGYON ovatos legyel a futassal,mert szet fog csapni :K
Fokozatosan novekvo mini-alapozast javaslok,elso nehany heten heti 2-3x futassal,es azok se legyenek az elejen combos mennyisegek :N Kombinald egyeb sporttal,h meglegyen az edzesemmennyiseg.
Amikor kiepul heti 3x futas,akkor el kell kezdeni egyiket picit magasabb intenzitassal tolni (pl maratonos iram+ 15-30mp).Ha minden okes,akkor pakolod a tobbi edzest,eloszor ha mennyiseget epitesz akkor az mindig alacsony intenzitasu legyen.
Nehez elore ezt felvazolni,itt (is) erdemes kovetni a testet,lesznek hetek amikor vissza kell lepni :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#55381) Never79


Never79
tag

bencze: Gratulálok, szép helyeken futottál.

Tegnap 5 hét után először neki álltam én is a rendszer újraindításának. Hát a helyzet nem annyira siralmas, mint gondoltam, bár azért berozsdásodtam eléggé.

(#55382) bandus válasza bencze (#55376) üzenetére


bandus
veterán

én is ezen vagyok :) sajnos ausztriában nekem viszonylag kevés a lehetőség, ahogy németországban is azokban a régiókban ami közel van az alpokhoz. marad svájc.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#55383) Hi!King válasza bandus (#55382) üzenetére


Hi!King
őstag

Mi feleségemmel azt nézegettük, hogy Ausztriában az Alpok egyes részen (főleg északi, idén nyáron egy hetet voltunk arrafelé) milyen olcsók az ingatlanok, majd ha nyugdíjba megyünk, vagy jó esetben korai nyugdíjba saját megtakarításokból, akkor veszünk egy kecót egy kisvárosban arrafelé, fele annyiért, mint amennyibe Budapesten külvárosi kerületben kerülnek.

(#55384) bandus válasza Hi!King (#55383) üzenetére


bandus
veterán

tudsz mutatni konkrét példát?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#55385) #76500480 válasza tomcica (#55380) üzenetére


#76500480
törölt tag

Akkor a könnyebb cipovel próbálom meg :U Van ilyen 300g körüli lazára kitalált cipő de az alacsony drop miatt felek, hogy szetszedi a bokat. Fájdalomra meg figyelek ha már a röntgen semmit nem mutat ki :C

[ Szerkesztve ]

(#55386) Hi!King válasza bandus (#55384) üzenetére


Hi!King
őstag

Online csak ezt láttam, mikor rákerestem, a többit ingatlaniroda utcán kitett hirdetőtábláján Eisenerzben:
http://immoads.oe24.at/immobilien/wohnung-kaufen/steiermark/leoben/8790-eisenerz/00842973-eigentumswohnung-im-schoenen-erholungsgebiet-eisenerz

(#55387) Hi!King


Hi!King
őstag

Amúgy tud valaki olyan sportórát, ami megbízható, bír legalább 20 órát az aksija GPS-es trackeléssel, van benne barométer, és tud távolságot számolni fedett úszómedencében is (fordulások alapján)? Polar Vantage V 120 ezer körül van, azt is sokallom, Garmin Forerunner 945 még drágább, Suunto-ból csak a Suunto 9 Baro felel meg ezen igényeimnek (Suunto 7 okosóra, és nem bír annyit az aksija, amúgy sem szimpatikus az okosórasága), ami nagyon drága, Coros Pace 2 lehetne jó elvileg, de összehasonlító táblázatban láttam, hogy nincs túra profilja.

(#55388) emvy válasza Hi!King (#55387) üzenetére


emvy
nagyúr

Esetleg szerezz Forerunner 935-ot. Coros jo egyebkent.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#55389) parandroid válasza Hi!King (#55387) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

20 órát kb egyik sem fogja tudni folyamatos GPS-szel (menet közben tölthetőség akkupakkal?), barométer eleve csak a felső kategóriában van, a fordulásos számolás meg a triatlonos, vagy multisport modellekben. Várj valami akcióra, garmint, polart is szoktak féláron árulni időnként. Esetleg Forerunner 745? Vagy valami akcióban egy kifutó 735/935? Vagy egy régebbi Fenix? Szerintem már azok is tudnak mindent, amire egy hétköznapi felhasználónak szüksége lehet.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#55390) Hi!King válasza emvy (#55388) üzenetére


Hi!King
őstag

Igazából azt is néztem, azt is drágállom újonnan (meg a 745-öt is), használtat viszont nem szeretnék venni.

(#55391) Hi!King válasza parandroid (#55389) üzenetére


Hi!King
őstag

Igazából ha 15-öt bírna, az is az esetek 99%-ában jó. Menet közbeni töltést a jelenlegi órámmal is gyakorlom (Polar M430), de nem minden esetben találom megfelelő módszernek, macerás.

(#55392) parandroid válasza Hi!King (#55391) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt mondjuk megértem. 15 az valami energiatakarékos beállításokkal meglehet. Amúgy ezek tipikusan olyan cuccok, amit szerintem nem szabad teljes áron venni. Meg kell vele várni valami akciót. Különösen, ha amúgy van mit használnod. Én most már novemberig várnék, addigra tuti lesz valami, hogy akár féláron kidobják valahol.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#55393) emvy válasza parandroid (#55389) üzenetére


emvy
nagyúr

De, tudja. A 935 például tudja Ultratrac módban, de normál módban is 18 órát simán megy. Az enyém 3 éves, és bekapcsolt on-demand világítással is 46%-on fejezte be a 9:15 hosszú K80-at.

while (!sleep) sheep++;

(#55394) ígyvanferi válasza parandroid (#55389) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Fedett medencében távolságméréshez azt hiszem nem kell feltétlen triatlon funkció. Mert pl. a FR 245 is számol medencében. (Multisportnak meg mind multisport.)
Barométer is akad azért középkategóriás modellekben.
És szerintem az a 20 óra sem olyan ördögtől való manapság, szerencsére itt - ellentétben a telefonokkal - az akkuidő terén is van fejlődés. Pláne ha túrázáshoz kell a hosszú működés, ahol nem létszükséglet a másodpercenkénti gps-mintavétel. (Ezt emvy tapasztalatból is megerősítette közben.)

(#55387) Hi!King: mindenképpen kell túra profil? Mert csak ez hibádzik a Coros Pace 2-nél, és az 70 ezerért már van pl. itt: [link]. De itthon boltban is árulják 80 ezerért. Nekem amiatt esik ki, mert navigálni nem tud. Az Apex viszont már igen, csak abból a kisebbik is 100 fölött van.
Runnerinnen van akciós FR 935 is, igaz az már lassan 5 éves modell.
Nemrég volt fenix 5s plus 320-350 euróért, az elég baráti, és mindent is tud. Szóval valami hasonló akciót vadássz!

[ Szerkesztve ]

(#55395) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Srácok, ma ilyen 3km csökkenő - 3km fokozó, hullámzó tempójú 10k-t futottam. Nem tudom van-e az ilyennek plusz értelme a mozgáson kívül, de ma ez adta magát. Ritkán határozom el előre, hogy milyen típusú edzést tolok....általában az első párszáz méter érzései alapján döntök. Extrém esetben akár halasztom is az aznapi edzést.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#55396) inf3rno válasza #76500480 (#55378) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Óvatosan kezdj neki, első alkalommal elég a 3-4km, és közben figyeld, hogy fáj e. Ha viszketést, bizsergést érzel, az nem baj, el kell, hogy múljon néhány edzés után. Pulzusra maradj az aerob tartományban, annak a tetejét sem kell elérni, elég a közepe is. Ha lemegy így egy pár edzés gond nélkül, akkor lehet növelni a mennyiséget 5-6km-re, aztán fokozatosan tovább, illetve hagysz bizonyos edzéseket rövidre is, és azoknál meg a tempót növeled. Na én legalábbis így próbálkozom, de én már nagyon sokszor hagytam ki fél és két év közötti mennyiségeket. Mondhatni már rutinom van ebben.

Buliban hasznos! =]

(#55397) Hi!King


Hi!King
őstag

Garmin Instinct-et nézegettem még, látszólag nem látom lényeges hátrányát a Forerunner sorozattal szemben, ugyanúgy van benne GPS, sőt barométer is, 16 órát bír GPS-el, meg az úszást is tudja.

[ Szerkesztve ]

(#55398) emvy válasza Hi!King (#55397) üzenetére


emvy
nagyúr

A kijelzoje egyszerubb, egyebkent ja, tok jo az is.

while (!sleep) sheep++;

(#55399) Hi!King válasza ígyvanferi (#55394) üzenetére


Hi!King
őstag

Használhatnám úgy, hogy futásnak rögzítem a túrát, aztán átállítom Strava-n végülis, csak nem tudom a saját rendszere mennyire jó, és mennyire megy félre, ha futásnak van rögzítve minden túra. Eddig még walk-ot is rögzítettem külön a hike-tól.

(#55400) tomcica válasza xy.zsolt (#55395) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Persze,h van ertelme :K egyfajta fartlek,iramjatek...tobb izomrostot is edzel egy edzes alatt,ha idoben fejezed,akkor nem terheled egyiket sem tul,igy mar masnap is lehet normalisan edzeni.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.