Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47486) ígyvanferi válasza seller007 (#47484) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Igen, amit én vettem, az 71,5-re volt akciózva. Ez a szín. Volt még belőle sok méret, amikor vettem, de gondolom ennyiért sokan ráugrottak.
Bajnokpityunak (meg persze mindenkinek) hívnám fel a figyelmét, hogy most bekerült a kínálatba Pegasus 36-ból gore-texes trail, meg shield verzió. Előbbiből (szerencsére) nekem már nincs méret, 44-es a legnagyobb, de utóbbiból még van nekem való is. Tényleg olyan jó cucc a shield télre, nedves, latyakos, hideg időben? Vagy ahogy beszéltétek, az ember lába nem nagyon szokott fázni futás közben amúgy sem (feltételezve, hogy nincs extra hideg, és nem is sok órát terepfutásról van szó). Ez kb. 23 ezer Ft-re jönne ki (a Gore-tex trail meg ~26 500 Ft, az se rossz).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.