Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47351) norby_42 válasza LanyUs (#47323) üzenetére


norby_42
aktív tag

Derekas. A gebe, senior apukák (*) érdekében én is felkaptam ma egy kmt (Tegnap is megpróbáltam, de a 16.-nak csak a felét bírtam)
link

(*) 12 éves fiammal együtt vagyok pont 108 kiló :)

Eat pasta, run fasta

(#47352) bajnokpityu válasza parandroid (#47347) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Most volt motivaciom ra ;)
fene megette,hogy a default settinget utolag rontjak el...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#47353) Never79


Never79
tag

Én akkor láttam 3:50 tempót magamon, mikor 30 mpre fel kellett kapni a terhelést 90% körülire többször. Szerintem 1 kili alatt nem menne. :B
Viszont tegnap 21 km 650 szinttel nyugis pulzuson 6:36os átlaggal ment (sár, avar, kövek nehezítették a dolgom), ja s ebben benne van a bemelgítés, levezetés. Szóval örülök, mert eddig ezt a kört olyan 7-7:10-ben nyomtam. A 2-3 kiló minuszt is érzem, azért felfelé nem mindegy. Az alsó hasizmom (helye 😁) jelzett be utánna.

Gyönyörű az erdő most amúgy. Myckey a te képeiden is látszik. :)

(#47354) sharp4 válasza coccolino (#47337) üzenetére


sharp4
őstag

Én ugyanígy vacilálok a Garmin vivoactive 4 és a Huawei Watch GT 2 pro között. Eddig Huaweit használtam és semmi bajom nem volt vele a 2 év alatt. Kizárólag az adatok ide oda mozgatásának hiánya zavar.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#47355) tomcica válasza norby_42 (#47351) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Melyik van felkapva?! :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#47356) Never79 válasza tomcica (#47355) üzenetére


Never79
tag

Szenyó vagy :D

(#47357) myckey válasza Never79 (#47353) üzenetére


myckey
veterán

A lejtmenet (leg -leg) tempóim, nekem sem kilokon keresztül tartanak, sokszor egyig sem.
8 napja Mátrában volt 3:14/km, Galyatetőről le.
Tegnap előtt "ultramaratonon", Csobáncról és Badacsonyról tudtam gyorsan ereszkedni
( 1:35 - 1:50 / km-nek mérte el a technika.... hülyeség, de tuti jót sprinteltem ).
Nagyon sokszor ( legtöbbször ) a terep teljesen alkalmatlan a tartós, nagy sebességre, életveszélyes lefele. Egy pillanat, aztán később a sprintemet/számokat kitehetem a tolószék hátoldalára, ha nem vagyok észnél. ( Hétvégén is nagyon kevésen múlott, az egyik helyen, ráadásul másokban is kárt tehettem volna ). Hegynek föl az jó, ott csak szívrohamot kap az ember, de az másnak nem fáj.

Sár, avar, kövek, föl, le, állatok, sötét, mocsok, hideg, dzsungleharc stb....szép is az.

Föl

Le


GG Néked is, csupa pozitív ! :R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47358) norby_42 válasza tomcica (#47355) üzenetére


norby_42
aktív tag

Az összes...
(ok, magas labda volt :W )

Eat pasta, run fasta

(#47359) LanyUs válasza myckey (#47348) üzenetére


LanyUs
senior tag

myckey: Badacsony nagyon szép! 2 éve nyáron futottam arra, a hátsó oldalon a Bujdosók lépcsője rendesen bedurrantott annó :) Gratulálok a versenyhez! Szép képeket csinálsz közben! Ezek ilyen 20 perces leülős piknikek... jól gondolom? :DDD

Never79: ez tomcica speed teszt volt, mert meg szerettem volna mutatni, hogy van értelme a tanításainak. A tömegemhez a lassabb tempó illik, mert itt még nagy a sérülés veszély. Nem adták könnyen. Sok reggeli edzés és vért köpő felkapás van mögötte.
Terep/hosszú futó lévén jó átérezni a természet szépségeit. Neked is respect!

inf3rno: mindegy hol indulsz, mert a Mester azonnal lelassít vagy letilt ha túlzihálsz. Csak blama lenne ez 150m után :))

[ Szerkesztve ]

(#47360) tomcica válasza Never79 (#47356) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Csak mert nagyok az elvarasaim ennyi ev utan :K de Norbi veszi a lapot, tudja h ez csak az O erdeket szolgalja ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#47361) norby_42 válasza tomcica (#47360) üzenetére


norby_42
aktív tag

Beza, azért vagyok ilyen lassú, mert a kis tomcica ott ül a vállamon, és kiabál a fülembe :)

Eat pasta, run fasta

(#47362) sutirablo válasza myckey (#47357) üzenetére


sutirablo
csendes újonc

Nagyon hangulatos képek! :K

(#47363) myckey válasza LanyUs (#47359) üzenetére


myckey
veterán

Szép volt a Tapolcai-medence a tanúhegyekkel ( 7 hegymenet volt, raktunk is hozzá....de az 1600-1700 körüli szint azért okozott örömteli pillanatokat, de már ismerős érzés )
Lépcső? Lépcső az volt annyi, mint a rosseb...egész nap. Egyéb hegységekben nem találtam még ennyi lépcsőt. Lejtmenet tempót haza is vágta a végén, mire kék vonalon és háromszögön leereszkedtünk a futhatóbb terepre, cél előtt.( ahol jót sprinteltem )

Igen, a súly az problémás tud lenni, én csak 90kg körül mozgok ( hol 92-4, hol 88kg ) de ez kb 175cm hez. + -- szóval nekem is vigyáznom kell. Bár hosszú ideje, sok dolgot csinálok/csináltam, bírja a hús, szalag, ín stb. (kopkop)....de eresztek pár helyen,(történt már ez az) ahogy TG Urasággal már megbeszéltük. :D

Köszönöm! A képek természetesen bográcsolás közben készültek, persze szervezőkkel meg van beszélve, hogy nekem erre külön időt biztosítanak, szintidőn túl. Pláne a trailrun eseményen. Igen igen :K :DDD
( Javarészt, mikor olyan az esemény/körülmény, elő nem veszem a mobilt. fáj is a szívem. )

Sutirablo
Köszönöm ! :R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47364) ígyvanferi válasza sharp4 (#47354) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Majd számolj be légyszi, ha jutottál valamire a kérdésben, mert majdnem ugyanez a dilemma barátnőmnél. Eredetileg egy Amazfit GTS-t nézett ki, de arról olvastam itt a tesztet, úgyhogy inkább passzoljuk. A vívoactive, Watch GT mondjuk egy huszassal drágább sajnos. Esetleg a vívoactive helyett egy vívomove is opció lehet, mert csajosabb kinézetű, több színben látok belőle. Teszteket még nem olvastam egyikről sem. Fitbit Versa 2 van még ebben az ársávban, de arról pláne nem tudom, mi fán terem. Csak az is négyzetes kialakítású, mint az eredetileg választott Amazfit.

(#47357) myckey: elég f.sza ez a ködös ősz kint a természetben, szeretem. (Amikor hétfő reggel hasonló időben el kell indulni munkába, azt annyira azért nem. :D ) Tök jó képeket csinál a telefonod. Így messziről, hunyorítva, egy szemmel nézve, kis méretben. ;]

[ Szerkesztve ]

(#47365) myckey válasza ígyvanferi (#47364) üzenetére


myckey
veterán

Van még pár db ködös kép...csak az van, várak meg egyebek. De már nem mérgezem tovább a topicot a zseniális minőséggel. :D
Gondolhatod....telefon elő, katt, eltesz, napközben nyócmilliószor, csak most el sem tettem, mert nem volt pályajelölés, idegen környezetben navigáltam, de így is lett rápakolva. :C
( de persze iránytű és térkép maradt, alap )

De hogy ne érje szó a ház elejét...legközelebb ezt viszem magammal, akkor már teljesítmény lesz végigcsinálni a versenyt, szintidőre.

:DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47366) ígyvanferi válasza myckey (#47365) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Neem, amúgy azt tényleg komolyan gondoltam, hogy elég jó minőségű képeket csinál a telefonod, a többi része a vicc. És még a kompozíciók is jók. :K

(#47367) myckey válasza ígyvanferi (#47366) üzenetére


myckey
veterán

Szeretek mindenből viccet csinálni :B :D

Bő egy hete a Mátrás képek ideiglenes technikával mentek, fájt is néha. Ez most a végső megoldás :D De nem cicomázom, meglát, elővesz, kattint és eltesz ( és már össze is törtem magam ) Aztán ahogy van, mutatom.
Lehet majd Komoottal hozok képeket, egyben, akkor nem bombázom szét topicot.
Ott a teljesítésbe beleteszi a képeket, ráadásul távolság szerint szét is ossza őket, elég jól fest a dolog. Csak az meg a szintezésnél mutat fura dolgokat, szereti alászámolni, nem kicsit....az ember meg nem örül neki, ha valami degradálja a kínlódását.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47368) LanyUs válasza myckey (#47367) üzenetére


LanyUs
senior tag

Inkább üdítőek ezek a képek, mintsem zavaróak! Ha időd van rá és kedved is, akkor rakj fel! :R

(#47369) sharp4 válasza ígyvanferi (#47364) üzenetére


sharp4
őstag

Nehéz kérdés, ha az árat nem nemnézném, akkor fenix 6. De feleslegesnek tartom, mert pont attól drágább, amit nem használok ki. Legyen közel profi, de azért húzzon okosóra irányba is valamennyire.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#47370) myckey válasza LanyUs (#47368) üzenetére


myckey
veterán










"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47371) inf3rno válasza myckey (#47357) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Szép ez. Én mondjuk rühellem ezt a mostani ködös időt. Még rosszabb szerintem mint télen egy hóvihar.

Buliban hasznos! =]

(#47372) Hi!King válasza inf3rno (#47371) üzenetére


Hi!King
őstag

Én sem szeretem, több olyan hajnali futásom is volt, amikor a köd miatt már a hidegérzet téli volt, de a talaj még nem volt befagyva, mint télen, szóval sár meg tócsák mindenütt. Túrázni meg kimondottan jobban szeretek tiszta időben.

@myckey
A ház a legutóbbi kommented első képén az a Szent György hegyen van? Csak mert rémlik, mintha valami ilyesmi épületben szokott lenni az egyik ellenőrzőpont, illetve a féltávok eleje/vége a Tanuhegyek túrán.

(#47373) ígyvanferi válasza myckey (#47370) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az utolsó (legalább) 2 kép meg a Csobánc, ugye? Oda én is felszaladtam a nyáron, meg persze aztán le is. Elég nyaktörő ereszkedés volt a szárazság miatt borzasztó (bazalt)poros ösvényen a keleti oldalán. Gondolom ilyen gond most nem volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47374) myckey


myckey
veterán

inf3rno

Én már nem veszem fel az időjárást, van ami jobb, van ami kevésbé....megyek azt csinálom, lesz ahogy lesz.
De azért későtavasszal/nyáron/koraősszel jól esik" bugyingóban " csapatni. Csak mondjuk nem eseményen, a lábam nem tűri meg a másik közelségét, marad a picsagatya.

Hi!King

Itt sem volt túl meleg, pár fok. Pláne egy egy részén a pályának. De nem öltöztem túl.
Fejemen nyári napellenző, alsótest rövid cuccok, fent hőtartó alap réteg és csősál. Fent melegem volt néha, fázni nem fáztam.

Igen, az a Szt György -hegy, igen igen. Bazaltoszlopos képek is onnan vannak.
Pálos kolostor Őrsi-hegy2x, Tóti-hegy, Csobánc, Szt György, Gulács és Badacsony volt, amit le kellett közben gyűrni.
TrailRun verseny mivolta végett, a szintidő erősebb volt, de mivel csináldmagad teljesítésre kényszerült az ember a kialakult helyzet miatt, így összebeszéltem másik 2 haverral, és maradtam velük, nem mentem el tőlük. Többnyire én navigáltam és csináltam képeket, szórakoztam a technikával 10 Ep begyűjtésekor. 6:40 körül jött ki a menetidő kb 44kilora meg 1700 + -- szintre. Nagyon jó km és szintgyűjtés lett belőle, annak meg örültünk hogy szervező is megjelent az ajándékokkal.(rajtszámot fura volt a végén átvenni) :D ITRA pontot sajnáltam kicsit. Ráfeszültem hogy versenykörülmények között majd elverem magam, adott lett volna a pályajelölés, időmérés, frissítés, emberek.....egészen emészthető táv és szint(nekem), De ezt dobta a gép, majd legközelebb ! :R
( Mondjuk most egy picit megpihenek, ami a hegyeket illeti. 5 hét alatt volt 210km+ és 9000 szint, eseményen. Novemberben sztm már nem megyek hegynek, esemény se igen lesz )

Ígyvanferi

Úgy úgy ! :K Várba is belefutottam, ott volt az egyik igazolópont.
Déli részen kellett felmenni, és nyugatin ereszkedni. Most nem volt por, volt minden más. ;]
Itt volt ereszkedésnél az egyik sprintem, majdnem letaroltam a szembejövő házaspárt az aszfaltos szakaszon, hegyről le. Másik csapat már "ugrált" előlem, ők már megismerkedtek velem az elején a távnak. Nem sokon múlott egy hatalmas esés, de sikerült megfogni magam még a földetérés előtt, ilyen féltérd/rajtolóhoz hasonló testhelyzetben.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47375) mamboo


mamboo
tag

Anatomia kérdésem lehet?
Már megint előjött a fájdalom egy 24perces 6km után :(

A képet youtuberol mentettem és a bekarikazott láb(ám) így felhúzott állapotában nagyon fáj ahol a másik lábon jelöltem.. Mi a f@sz lehet? Hetente előjön ez a xar.

(#47376) tomcica válasza mamboo (#47375) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Elol faj a labad ott ahol a medencehez csatlakozik? Vagy mi van?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#47377) emvy válasza tomcica (#47376) üzenetére


emvy
nagyúr

Ja, ott.

while (!sleep) sheep++;

(#47378) itouchfan válasza mamboo (#47375) üzenetére


itouchfan
senior tag

Ha elől fáj (a csípőhajlító vagyis m. iliopsoas), és csak akkor, amikor így felhúzod (pl. farizom nyújtáshoz), akkor az nem feltétlenül jelent problémát. Hiszen abban a helyzetben jelentősen összepréselődnek ott a szövetek, így ez okozhat fájdalmat, de ez ellen nem tudsz mit tenni, másik nyújtást kell keresni, ahol hatékonyan tudod lenyújtani a farizmot.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#47379) parandroid válasza emvy (#47377) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor túl hideg a víz.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#47380) tomcica válasza emvy (#47377) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:DD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#47381) ígyvanferi válasza parandroid (#47379) üzenetére


ígyvanferi
addikt

És két méter mély.

(#47382) tomcica válasza mamboo (#47375) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Mielott belekezdunk a hard core tavgyogyitasba, nem te irtad multkor h 20perc koruli 5k-d van? Azt irod 24perces 6km futasok utan faj a labad, jol ertem? Futsz hetente 6km-t full tempoban? Mert az szetcibalna engem is :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#47383) Boond


Boond
addikt

Van vkinek tapasztalata futópadokkal? ki mit próbált, ajánl? Milyen tapasztalata van? Jobb topicot nem találtam, ha van lehet linkelni azt is :)

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#47384) mamboo válasza tomcica (#47376) üzenetére


mamboo
tag

Igen ott :o
Most minden nap futottam 10-et 5:00/km tempóval. Gondoltam milyen jó lesz ha csinálok egy kicsit mást :D ez lett belőle :(

[ Szerkesztve ]

(#47385) mamboo válasza itouchfan (#47378) üzenetére


mamboo
tag

Ha felhúzom illetve terhelésre is nagyon fáj(minden lépésnél)

(#47386) tomcica válasza mamboo (#47384) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nekem ott akkor szokta az edzes szetkapni,ha faradt labra megyek rovid gyorsat,illetve amikor faradtan futok hosszu eros tempot es akaratlanul is "tullepek" (overstride).Mindket esetben az intenzitas tesz be neki,de mostanaban mar csak akkor,ha ezt faradt v. farado allapotra csinalom.
5:00-as napi km gyujtesbol,eleg ha 4:45-on csinalsz elso tolo tempocskat,es 4:30-on rovidebb tempot.Amikor ezek jol mennek,akkor elkezded a tulso feluket fokozosan felkapni (a 4:$5-ot 4:30-25ig...a 4:30-at pedig 4:15-4:10) miutan ez is megy,akkor kezded el a hosszabb lazabb tempot futni 4:30-on pl 10-12km,es rovidebb 4-6km-t 4:15-on.EGESZ csak utana johet a kovetkezo lepes,amikor ezeket is elkezded fokozosan es 4:20-al fejezed a lazabbat,4:00-3:55-el az eleset.Miutan ez is szepen megy,nem faj,nem esik szet a test,na akkor mehet 4:30-4:20 laza hosszu tempo,es 4:00-3:55 4-6km rovid tempo.En telviz idejen meg ezeket is fokozosan csinalnam,az a par mp/km amit ront az atlagon az ne zavarjon,inkabb fusd 4:15-4:10-4:05 az elso 3km-t es 4:00-3:55 a tulso felet :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#47387) tomcica válasza mamboo (#47385) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Vegyel lokremet,fekete nadalyto kremet,ezek elfernek egy futo haztartasaba...pihentesd par napi (mehet torzs es felsotest erosites + nyujtas,hengerezes,hogy azert legyen valami "edzes") amikor mar nem faj,akkor extra rovid laza futassal nezd meg,h bemelegedes utan elmulik-e.Amig faj,ne terheld intenziv munkaval :N

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#47388) mamboo válasza tomcica (#47386) üzenetére


mamboo
tag

Jó akkor most nyújtós, erősítős napok elé nézek.
Lóbalzsamból a hűsítőt vagy melegítőt ?

(#47389) tomcica válasza mamboo (#47388) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nekem epp hutos van,mert az volt learazva :DDD melegitos jo telen,pl edzes elott bekened a kenyes reszeket es ugy kezdesz ovatosan melegiteni :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#47390) sutirablo válasza mamboo (#47384) üzenetére


sutirablo
csendes újonc

Nekem 2 hónapja ugyan ez volt a bal lábbammal. Augusztus végét magamhoz képest megnyomtam, szóval sima túlterhelésnek tűnik. Nekem futás közben olyan 2 km után bejáratódott, ezért nem is vettem komolyan, aminek az lett a vége, hogy a jobb lábam is fájt már, mivel az első km-eken azt terheltem a fájós helyett.
A belső combos hengeres nyújtások rövid távon enyhítették, de végleg (legalábbis remélem) a 10 napos kényszerpihenő és fokozatos terhelés növelés múlasztotta el.

(#47391) mamboo válasza sutirablo (#47390) üzenetére


mamboo
tag

nabasszameg10napotnembirokkifutasnelkul!!!!!

(#47392) mamboo


mamboo
tag

Régen mikor versenyszerűen birkóztam akkor tudtam úgy kifáradni, mind fejben mind testben mint amilyen jó érzést a futás okoz. Nem találtam még semmit ami ezt a kettőt helyettesítené..

(#47393) tomcica válasza mamboo (#47392) üzenetére


tomcica
Topikgazda

En is birkoztam egy 13evet :K leteznek tai chi es nei kung gyakorlatok,amelyek hasonlo jo erzest tudnak elerni,egesz lagy modon.Illetve legzo es meditacios gyakorlatok is ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#47394) mamboo


mamboo
tag

Nem hiszek ezekben a keleti bruce lees dolgokban :D

(#47395) tomcica válasza mamboo (#47394) üzenetére


tomcica
Topikgazda

akkor marad az amfetamin es kokain ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#47396) sutirablo válasza mamboo (#47391) üzenetére


sutirablo
csendes újonc

Feel you :N Így utólag már örülök, hogy volt kényszerpihenő. Elég kaki volt, hogy bemelegítés nélkül 3 gyorsabbat sem tudtam lépni, hogy elérjem a villamost.

Más: aldiban van most síaláöltöző, a nadrág 2 k-ért elég jó vétel.

(#47397) Never79 válasza myckey (#47370) üzenetére


Never79
tag

Én is picit. Hétvégi Gerecse:

Én egy dolgot NAGYON megtanultam a futással kapcsolatban. Csak szép fokozatosan, nem kell ész nélkül szétcsapatni magát az embernek. Akkor jönnek a sérülések, a visszaesés. Inkább fejlődöm szép nyugodtan, lassan, minthogy mindig legyen valami bajom. Persze mindenki azt csinál amit akar, de a fejlődés egyik kulcsa szerintem a folyamatosság, rendszeresség. Ha ezt megakasztja valami sérülés 1-2 hónapra mindig, akkor utána megint fel kell kapaszkodni arra a szintre, kezdheted majdnem az elejétől.

(#47398) tomcica válasza Never79 (#47397) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Igy ahogy irod,ha a gyors fejlodes vs folyamatossag kozott kell valasztani akkor nincs kerdes.Nehany ev (evtized) utan viszont mashogy nez ki a dolog,ott mar mereszebben muszaj tancolni a pengeelen,a tuledzettseg,serules,folyamatossag,intenzitas negyszogeben :K Ott mar,ha nem vallalsz bizonyos kockazatot, akkor nemhogy nem fejlodsz,hanem vissza is esel,hiaba van meg a folyamatossag :N

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#47399) mamboo


mamboo
tag

öregszik az embör

(#47400) Never79 válasza tomcica (#47398) üzenetére


Never79
tag

Igen persze, igazad van, aki már "topon" van, annak valamit kockáztatni kell, akár 1-2 mp-ért is. Viszont ennyi idővel, tapasztalattal, mint ami neked van, könnyebben táncolsz a jégen, nem? Az ember jó pár év után kiismeri a testét (ha figyel) annyira, hogy merjen kockáztatni. Vagy még akkor is necces?

Más: visszatértem heti 6, viszont rövidebb hét közbeni edzésekre a 8 óra miatti kijárási tilalom miatt. Kicsit "félek" tőle, nyáron azért leszívott rendesen a végére mentálisan is. Akkor mondjuk próbáltam elhagyni a húst is (és így lehet nem a legjobbkor akartam életmódot váltani, és nem a legjobb módon). Nézem ma van benne 2x3 p LT szinthez tartozó pulzus. Érdekes lesz, szerintem tavaly futottam utoljára ilyen edzést. Ha jól értem másoknál bevált, hogy tomcicára gondolnak, ostorral a kezében. Kipróbálom, hátha nálam is bejön :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.