Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46701) norby_42 válasza Hi!King (#46698) üzenetére


norby_42
aktív tag

Gratula, ez komoly!
Egyedül futni sokkal nehezebb, versenyen, tömeggel még jobb lett volna szerintem.

Eat pasta, run fasta

(#46702) itouchfan


itouchfan
senior tag

Tudtok ajánlani boltot (online vagy rendes bolt is jó), ahol terepfutó cipő akció van? Sauconyt, Adidast, Asics jön be, próbáltam őket többet. Kalenjik nem tetszenek, Salomon nem volt annyira kényelmes. Nike is szóba jöhet esetleg. Köszönöm :R

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#46703) tomcica válasza Vertigo18 (#46696) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Bemelegitesnek jo ez :K kesobb tessen futni is :DDD ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#46704) tomcica válasza Hi!King (#46698) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:C :R szep munka
Egy eszrevetel,korabban kell elkezdeni tolteni,akar 8-10km-nel.
Figyelj oda a regeneraciora 7-10nap,mi altalaban 7nap es visszafele csinaljuk meg a taper-t...inverzbe.
Erdemes ma es holnap el-elinditani a verkeringest a labban,lehet a seta ha nem is,de legalabb hengerezni,kezzel atnyomkodni,laza bicaj,valami ami nem terheli,de atmozgatja. :K
Szenhidratot es feherjet erdemes megemelni (ha van BCAA keznel,most mehet 2x adag,glutamin is jo) ma-holnap.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#46705) tomcica válasza itouchfan (#46702) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Salomon-bol a Sense vonalat nezd meg,mert ha a Speedcross volt a labadon az minden csak nem kenyelmes ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#46706) myckey válasza itouchfan (#46702) üzenetére


myckey
veterán

Egyéb márkák?
Mert van még "egy tucat" jóravaló dolog. ;)

[link]
[link]

Nézz szét, mindig van akció.

(#46704) tomcica
Látnád hogy indítom be a vérkeringést....
Egyik eseményről, a másik edzésre esek be :D

(#46698) Hi!King
:R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#46707) itouchfan válasza myckey (#46706) üzenetére


itouchfan
senior tag

Köszi!

tomcica: igen, speedcross volt. Akkor jó, ha nem csak én vagyok így vele.. :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#46708) tomcica válasza itouchfan (#46707) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Az kemeny sziklas terepre valo,ugy kopog,mint egy holland fapapucs.Probalj fel egy Sense Pro-t,Sense Ride-ot,Sense Mantra-t (ez nem tudom van-e meg,de a Pro olcsobb verzioja).
Azok mindg jo cipok,az egesz sorozat es az S-Lab modelleken kivul egesz elfogadhato arakon vannak 25ezer ft-ert volt sokaig Ride2 :K

@myckey
Ezt nem mertem ajanlani,az utobbi evekben mar tiszta vaj a szivem :B ;) En mondjuk a mult szombati 34.3km versenyre ratoltam egy 185km-es hetet (a holnapit is szamolva) es nem totyoges volt,hanem kemeny melo :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#46709) myckey válasza tomcica (#46708) üzenetére


myckey
veterán

Na így kell beindítani a vérkeringést meg regenerálódni.... :C
Mikor volt/van napi 2-3-4 edzés, heti fene tudja mennyi.... ilyen olyan sportágban, akkor az a regeneráció, ha alhatok, meg bemelegíthetek és ehetek ihatok, kocsikázhatok. Meg ha nem nagyon kell egyik másik testrészemet használni, célzottan. Csak alapvető funkciókra.

Tehát akkor holnap jólesően konstatálod majd, hogy jót mozogtál az elmúlt napokban, volt értelme felkelni, ha másért nem is..... :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#46710) tomcica válasza myckey (#46709) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Jaja...pont igy,mondjuk futasbol napi 2 edzes eleg.A kiegeszito egyeb viszont megy melle :K
En csak ugy hivom A DARALO....beteszed magad felulrol igy osszel es tavasszal kijon alul ami kijon :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#46711) myckey válasza tomcica (#46710) üzenetére


myckey
veterán

A lecsupaszított Dávid -szobor :C

vagy egy Alien :DDD

Egyébként sokszor vergődöm, nem értem mit miért, meg mé nem úgy mint mások, az olyan kényelmes volna .....
Aztán szarok bele, és nyomom tovább, még ha padlót is fog az ember....eccer élünk !

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#46712) pvt.peter válasza Hi!King (#46636) üzenetére


pvt.peter
őstag

Köszi a sok-sok tippet és nektek is:
(#46633) Never79
(#46634) myckey
(#46635) ígyvanferi

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#46713) tomcica válasza myckey (#46711) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ha nem ezt csinalnam,akkor vagy a bortonbe lennek,vagy a kocsmaban (hasonlo elannal tolva,amit ott tolni kell). Ugy vagyok vele,talan ez a legjobb a kornyezetemnek,ha csak sportolok ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#46714) Hi!King válasza tomcica (#46704) üzenetére


Hi!King
őstag

Azért nem toltam már 8-10 km-nél, mert ugyan hiába telt el a kiadós reggelitől 2.5 óra, a bemelegítés során majdnem felböfögtem a maradékát, és sokáig éreztem, hogy még van valami a gyomromban a gyomorsavon kívül, emellett úgy éreztem, és a korábbi tapasztalatom is az volt, hogy úgy 25 km-ig elég jól megy energia szempontból, akkor kellene pótolni, de felszívódás miatt inkább előbb, ezért volt 16 km körül. Mondjuk ha valami cukros cuccot betoltam volna 8-10 km körül, lehet hogy nagyon felpörgetett volna.

A taper-t inverzbe úgy érted, hogy hasonlóan a verseny előtti hét regenerációjához, csak fordítva (ami sokkal enyhébb és rövidebb edzésmunka volt, mint a korábbi hetekben, előtte nap meg már nem futottam, sőt kimondottan figyeltem rá, hogy ne mozogjak szinte semmit a nap folyamán).

Holnap lesz egy kis séta, az biztos, hétfő reggel meg nem hagyom ki a futást, csak valami minimum 7, max. 10 km lesz lassan, majd szokásos 9 km tekerés munkába. Amióta hazajöttem csak eszek, szóval az sem marad el :-)

Egyébként gondolkodtam egy kis kocogáson is holnap, mert a 30 km-es tempó után egyértelműen az múlasztotta el a comb fájásomat, hogy a tavaszi hasonlóval szemben igenis futottam utána napokban is, ha enyhén is. De most azért nem vagyok biztos benne, hogy jót tenne, inkább hétfőn.

Felmerült még, hogy 2-3 hét múlva ha eléggé regenerálódottnak érzem magam, futok még egy félmaratont, mert úgy érzem, a tavasszal épp nem sikerütl 1:30-as célom most sikerülne. De még meglátom.

(#46715) tomcica válasza Hi!King (#46714) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ja,igy ertheto a frissites :K

Igen,inverz ugyanaz visszafele.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#46716) myckey válasza tomcica (#46713) üzenetére


myckey
veterán

Én sokat szoktam vívódni, lélek meg az elme verekszenek.
Nehéz szülés.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#46717) Peterhappy válasza Hi!King (#46698) üzenetére


Peterhappy
őstag

Azt a mindenit ez mekkora idő :Y Basszus, minden elismerésem a Tiéd, óriási gratula!

(#46718) Vertigo18 válasza Hi!King (#46698) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nagyon szép, gratula!!! :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#46719) danielsz


danielsz
tag

Ma volt a félmaratoni vb. Nőknél új, csak női mezőnyös világcsúcs született: Peres Jepchirchir - 1:05:16. Azért elég szép, magyar férfi futók közül nem sokan tudják. Férfiaknál némi meglepetésre nem kenyai/etióp, hanem ugandai győzelem született, Jacop Kiplimo nyerte 58:49-cel. Az első 10 helyezett 1 órán belül futotta, azért európaiak is repesztettek elég jókat, ahogy nézem.

(#46720) ígyvanferi válasza itouchfan (#46702) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Pont lecsúsztál a Nike webshopos akcióról, szerintem tegnap még élt a 20%-os extra kedvezmény. Azzal 26 ezer Ft-ra jött ki a Terra Kiger, a Pegasus 36 Trail meg a Wildhorse is. Most az akció nélkül ezek kb. 33 ezerbe fájnak. Az már nem annyira jó deal.
Salomonokat a multinavigatorban kell nézni. 25-30 ezer Ft között van többféle. A Sense Ride-okból mondjuk már kifogytak, az egyesből van egy UK 10-es méret 25-ért, ha az pont a méreted, akkor nem is érdemes tovább keresgélni. Nyúlcipőboltban meg van elvileg Sense Ride 2-es 44 2/3, meg 46 2/3 méretben szintén 25 ezerért. Speedcrosst én még nem próbáltam, de a Sense Ride eszméletlen jó cucc, kényelmes, átlagos terepen szuperjól tapad, tempót is lehet benne futni, szóval különösen ajánlott.
Spuri futóboltban vannak Saucony Excursionök még vállalható áron. [link]
Igazából semmi kihagyhatatlan ajánlatot nem tudok most. Emag kifogyott a Saucony-kból, ahogy nézem.
Runningwarehouse-on szét kell nézni néha, utolsó darabos akciók mindig vannak, amik kuponozva már megérik szállítási költséggel is. Most pl. látok La Sportiva Helios 2.0-t, meg Lycant. [link] Ezekről myckey-t kérdezd, hogy melyik milyen, én nem ismerem a márkát.

[ Szerkesztve ]

(#46721) tomcica válasza danielsz (#46719) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Brutalis :K :R
Eszakon a ket legeny eleg harmatosat csurgott 10K-n (Kilian epp csak 30perc ala,Jacob pedig szerintem meg setalt is benne).Mondjuk ezert kar volt oda utazni nekik :U

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#46722) myckey


myckey
veterán

5 PEAKS OF MÁTRA

Bárki/akárki....ha esetleg a Mátrában jár, vagy tervezi.
Ez most egy jó kezdeményezés, edzés-szabadidős tevékenység gyanánt, családdal egyénileg bárhogy.
Igazolt-vezetett teljesítmény. Még az érem is igényes, sztm.(nevezés felületen látni)

6 óra alatt, egészséges tempóval fel lehet jutni az 5 pontra.
Mátrafüred-Mháza-Sástó-Kékes-Galyatető-Parádsasvár-Mátraszentimre......bárhonnan el lehet indulni, attól függ kinek mi az igénye adott napra.( Én pl. teszek bele ezt azt )
20-25km és 1000-1200 + --- szint körül van az 5 pont. Ki honnan indul stb....
Érdemes forrásokat,települést beiktatni a menetbe, így lehet rátölteni a frissítő készletre amit visz a játékos.

(#46723) norby_42
Gyerünk gyerünk, előre !

Én most futottam bele, keresgéltem még szervezett,igazolt eseményeket/versenyeket idénre stb....aztán ez tök jól hangzik edzésnek, érem is klassz.

Lesz még további fordulója is, kiírásban ott szerepel. :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#46723) norby_42 válasza myckey (#46722) üzenetére


norby_42
aktív tag

Ezt köszi. Lehet nekimegyek...

Eat pasta, run fasta

(#46724) myckey


myckey
veterán

A KÖR

Na ez mondjuk elég beteg dolog, de jó értelemben ,vagyis hát ....nézőpont kérdése. :)
Galyavár van itthon, ami húzósabb, rendezvény szinten.
Kár hogy a Szalajkavölgy-Istállóskőre nem csinálnak szervezett eseményt, szintben az lenne a legleg....

152km és 7100 körüli szint.
30 óra idő.
Egyéni vállalkozás szintén, nem rendezvény.
Börzsöny.

Idén mondjuk felejtős nekem tuti, már nem szívatom magam az időjárással. Frissítést is meg kellene oldani.

Ez a Mátra 5 pontos dolog jó lehet egynek októberre.
Nov. 7 körül, vagy itt vagy ott lenne egy százas, megint.Talán Dunazug 120. ( Mecsek kicsit odébb lenne )
Aztán, talán nem törlik el..... Tanúhegyek Trail Maraton

Decemberre Tortúra 65, csak legyen meg. :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#46725) Chuck Norris válasza Hi!King (#46698) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Nagyon szép idő gratula :R Arra azért rákérdeznék, hogy miért nem egy igazi versenyre mentél el, pl. a múlt hetire? Tudom az is csak futkosás a Duna mellett de azért mégis nagyobb feelingje van, legalábbis szerintem.

@myckey Ez nem olyan egyszerű, egyrészt kavalifikáció kell hozzá, meg akivel beszéltem teljesítőkkel, úgy tudtak csak végigmenni, hogy vagy valakivel aki már korábban is volt, vagy bejárták előtte az egészet korábban. Arra nem nagyon van idő, hogy az ember ott térképészkedjen közben.

(#46726) myckey válasza Chuck Norris (#46725) üzenetére


myckey
veterán

A KÖR....

Nem nem, nem egyszerű, olvastam a kiírásban, nem tessék lássék esemény :N

Elég szűkös ez a 30 óra, ekkora távra meg szintre...meg az a millió másik dolog, ami ilyenkor szükségszerű stb....

De erre össze lehetne fogni.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#46727) bandus válasza tomcica (#46708) üzenetére


bandus
veterán

szerintem a speedcross az inkább saras terepre lett teremtve azzal a mintázattal. ott nem kopog és kapaszkodik is rendesen :) de a sense ride tényle gmás kategória kényelem terén. én terepfutó cipőkből is csaka nikera esküszöm :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#46728) Hi!King válasza Chuck Norris (#46725) üzenetére


Hi!King
őstag

Szerintem most nagyon nagy felelőtlenség akkora nagy tömegrendezvényen elindulni, ezért 2 héttel előtte lemondtam. Kisebb vidéki versenyek valamelyike szóba jöhetett volna, néztem egyet, de addigra már betelt a létszám limit.

Jövőre valószínűleg indulni fogok a Budapest Maratonon, meg ezen kívül egy utcai félmaratonon.

(#46729) Chuck Norris válasza Hi!King (#46728) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Pedig ezzel az idővel nem sokan lihegtek volna elötted :R

(#46730) myckey válasza Hi!King (#46728) üzenetére


myckey
veterán

Lesz még új a nap alatt !

A teljesítmény megvan, ezzel is gyarapodtál. Ezt se veszi el senki tőled.

Majd ha csillapodnak a kedélyek a nagyvilágban, oda lehet csapni.
Idő, mint a tenger.

Legalább motivációnak sem utolsó, ezt is felülmúlni. :)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#46731) itouchfan válasza myckey (#46724) üzenetére


itouchfan
senior tag

Ez a Tanúhegyek Trail nagyon tetszik, és még jókor is van nekem. Lehet megpróbálom, komoly szint van a félmaratonban (880 m +). Meg még szeretném a Garmin Mókus kört teljesíteni idén. Egyébként nektek, akik sokkal tapasztaltabbak és jobb futók ajánlom a Vérmókus kört, ami 10.23-tól teljesíthető, és 50 km lesz sok szinttel. :K

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#46732) myckey válasza itouchfan (#46731) üzenetére


myckey
veterán

Akkor nincs más hátra, mint előre !

FM -ben 900Up körüli , az egész jó. Kapaszkodós, de lehet erőltetni is, még nem a beledöglök fajta. Lejtmenetekben meg ahogy a pálya engedi.

Én a Maratonra sztm benevezek, aztán meglátom a részvételt. A pálya tetszik, fekszik nekem. Klasszikus, végig -föl és le- szakaszok összessége, elején van kevéske "síkabb" rész, jó lenne ráhangolódásnak. Maratonban 1600 körüli szint, egész baráti.

Benevezek, aztán meglátom....( Nov 7-én HA esetleg Dunazug befigyel ( 120kilo, 3000+sz ) vagy Mecsek ( 100k, 3800sz. ) akkor még bármi is lehet velem menet közben, 5 nap meg nem elég mindenre, ahhoz kevés vagyok.

Novemberben szerettem volna menni Galyavárra, de sajnos lelőtték :(((
15 kör lett volna tervben, benevezéssel, aztán ahogy a lábam bírja. Nagyon ízületgyilkos pálya, nem akad itthon erősebb szintű rendezvény. 110k, 7200Up.
Majd jövőre. talán. vagy nem, de az biztos.

Néha felnézek a Runaway-re, ismerős. :K

Nem vagyok én futó, meg semmi sem, csak a szívem visz mindenhova, a testem meg próbál helytállni mindenhol, bár a fejem ellenkezne sokszor.

(#46733) Never79
Csipi jó arc !
Szeptemberben voltam Vadrózsán.....50kilo meg az eltévedések és 2100+

Ő magénak lenyomta a 160as távot, amit sajna nem rendeztek meg.
160k és asszem 7200 szint :C
Nem baj, ő lehozta, és a vége előtt, mikor összefutottam vele, full laza volt, célban is váltottam vele pár szót....... sima liba
OK :DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#46733) Never79 válasza Hi!King (#46698) üzenetére


Never79
tag

Hi!King: gratulálok, szép teljesítmény :R .

Ismerős 3:19-et ment múlt vasárnap, ma meg 3:15-öt maratonon, Tatán.

5 peaks of Mátra: én most csak azokra a Csanya versenyekre megyek, amik már be vannak fizetve. Nálam a covid körüli nyilatkozata kicsit felnyomta a pumpát a fejemben.

A KÖR: Csipi talán mikor összehasonlította UB-vel akkor írta, hogy kb. 70 km-ert kell (tippre) futni ahhoz, hogy szintidőn belül beérj. A nehézsége az, amit Chuck Norris is írt, hogy nagyon kell ismerni a terepet, meg az, hogy van egy-két hely, ahol elég nehezen járható a terep, lassan tud csak haladni az ember.

itouchfan: Vérmókust néztem már, be is van tervezve decemberre. Mókuskör meg tök jó kis kör, nem durva, nincs benne sok szint, csak a Nagy-kopaszra kell kicsit kapaszkodni.

Ma szenyó voltam. Tatán 14 km-ert futottam a távot 3 részre osztva, egyre jobban emelve a pulzust (baxtam ma a kíírt edzésre). 1 kör 7 km. Ezt szépen "nyugodtabban" futottam, aztán a vége felé picit emeltem a pulzust. Azokat akik leelőztek, kezdtem visszaelőzgetni. Egy-kettő próbált velem lépést tartani, de ha hallottam hogy jön, még 1 fokot tekertem rajta, majd vissza. Ha utólért, megint tekertem rajta. Egy futó maradt, aki tartotta velem a tempót, akkor el kezdtem vele beszélgetni, hogy én csak edzést futok, meg milyen szép a tatai tó stb. Szegény válaszani alig bírt, meg is jegyeze, hogy te még tudsz beszélni is. Mondom persze, meg utolsó 3 kiliben szeretném kicsit felkapni. Akkor már látszott, hogy kezd lelombozódni. És tényleg. Csipogott az órám hogy 11 km, én meg még egyet tekertem a fűtésen. Mondta próbál velem jönni. Én meg persze nyulazok neked. Kb. 1 percet jött mögöttem. Jó érzés, persze szenyó dolog volt.

(#46734) HKorn válasza Never79 (#46733) üzenetére


HKorn
addikt

Én is ott voltam, én is 14-et futottam, tervezetthez képest jobban sikerült. Első hivatalos versenyem volt, eleinte furcsa volt hogy mindenki lehagy, de tartottam magam az előre felállított stratégiához, energiabeosztáshoz és a második körön jópár embert vissza tudtam előzni, kezdtek elfogyni, én meg akkor kezdtem még gyorsítani. Jó élmény volt, bár eleinte zavart a tömeg de aztán kezdett szellősebb lenni a mezőny. Voltak azért komoly, atlétika szakosztályos futók is, asszem 14km első helyezett 58 perc körül futott be, de majd kiderül az eredményhirdetésnél.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#46735) inf3rno válasza Hi!King (#46698) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Gratula, szép idő!

Buliban hasznos! =]

(#46736) tomcica válasza HKorn (#46734) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Bravo-bravo mindenkinek.Felenk kezdik megint a covidos szigoritasokat...mar azzal jottek h mindenki mindenhol hordjon maszkot,akkor is ha egyedul van az utcan.Na erre fellazadt szokasosan a fovarosi tomeg,ugyhogy atirtak a rendeletet AJANLOTT-ra a kotelezo helyett :DDD nem birsz te a balkan neppel,ha szakad a cerna kepesek kormanyt valtani ;]
Viszont futoversenyek lefujva szinte mindegyi :U

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#46737) norby_42 válasza Never79 (#46733) üzenetére


norby_42
aktív tag

Megítélem a nap tomcicája díjat :)

Eat pasta, run fasta

(#46738) varmi2


varmi2
nagyúr

Ti melyik androidos futó appot használjátok? Jövőre váltanék. Nem baj , ha fizetős.

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#46739) tomcica válasza norby_42 (#46737) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ilyen konnyen adjak? :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#46740) dabgergo


dabgergo
őstag

Androidra nem tudtok vmi olyan widget-et, ami szépen megjeleníti a weekly és monthly futott távokat?
Az adidas runtastic appnak van ilyen widgetje, ez pont jó a célnak, csak elég csúnyán, kis betűkkel jeleníti meg, nem szép.
Amúgy Garmin órára is jó lenne iylen widget, de vicc h ilyen egyszerűen nincs, olyanok vannak amik a lépésszám alapján jelenítenek meg heti statisztikát, de abban ugye minden benne van, nem csak a futás, engem meg csak az érdekel. Órán belül amúgy van olyan h History>Totals>Running>Weekly/Monthly és ez is tökéletesen jó, csak elég sok idő ide eljutni :D plusz jó lenne akár vmi szép garafikon egyebek.
Ha van vkinek ötlete, jöhet! :)

(#46741) myckey


myckey
veterán

Esetleg, HA valakit érintene....

Ultra-trail Hungary

Most kaptam levelet, délben nyit az UTH 2021 Priority regisztráció.
Aki idén benevezett, és lemaradt ( mint én is, meg sokan mások is ) az most megerősítheti soron kívül a nevezését. Újra. Aztán reménykedés következik, Májusig......
( Én nem kértem visszafizetést, megpróbálom ismételten, hátha jövőre.... )

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#46742) Never79 válasza myckey (#46741) üzenetére


Never79
tag

1250 Ft-ot kellett fizetnem. Gondolom a VTM regisztrációmat is beszámították. Így viszont VTM-re lehet nem megyek.

[ Szerkesztve ]

(#46743) myckey válasza Never79 (#46742) üzenetére


myckey
veterán

Azt tudom, hogy a tavaszi nevezésemet beleszámítják, mármint annak a felét......(meg másnak is, a módosításban elég hosszú leírás van a pénzügyeket illetően, is )
Nekem a nagyobb távon még jó pár ezret hozzá kell csapnom, nem úszom meg ennyivel. :B
( de legalább lesz pár új szolgáltatás menet közben )

Szentlászló-trail lett nevezve. 84kilo 3100Up.
Még az ajándék Salomon póló vagy karmelegítő nem tiszta, lehet karmelegítő lesz és nem póló, nyaksál tuti nem. De rákérdezek a méretre, nehogy kicsi legyen a legnagyobb is, mert akkor marad a póló.

Elméletileg, rá két hétre lesz Jún. első hetében a Mátra 115. Itt meg a legnagyobb távon akarok menni 132kilo-6800Up körül. Nagyon bízom, hogy nem lesz hamarabb a M115, mert 5-6 nap pihenővel nem igen bírnám ki a két eseményt, pláne hogy UTH iparkodósabb lesz a szintidő miatt :) :(((
( már HA lesz )

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#46744) dabgergo válasza varmi2 (#46738) üzenetére


dabgergo
őstag

Óra nélkül használnád az app-ot? Tehát ott is rögzítenéd a tevékenységet?

(#46745) norby_42 válasza tomcica (#46739) üzenetére


norby_42
aktív tag

A szellemiség, a hozzáállás... :)

Eat pasta, run fasta

(#46746) Never79 válasza myckey (#46743) üzenetére


Never79
tag

Nekem Szentendre trail lesz. Én is először karmelegítőn gondolkodtam, de aztán a pólót választottam. Egyelőre VTM(?), UTH, Korinthosz80, Piros85 van betervezve jövőre. Hogy ebből mi valósul meg a covid fogja megmondani. 2 év múlva Mátrabérc, aztán van egy-két terep 100-as ami érdekel, de nem tudom, hogy én arra fel leszek-e készülve. Sok minden forog a fejemben, Tátrát / Alpokot is meg kéne nézni, OKT is egy nagy kaland lenne futva (persze nem egyben).

(#46747) myckey válasza Never79 (#46746) üzenetére


myckey
veterán

Van pár -dolog -esemény -sportág, ami nekem is be van tervezve, aztán majd kiderül mi lesz belőle.... :)
Csinálni kell, aztán majd megy, vagy nem, de akkor meg újra neki lehet lódulni.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#46748) varmi2 válasza dabgergo (#46744) üzenetére


varmi2
nagyúr

Igen óra nélkül, csak android telóval+ persze gps be van kapcsolva. Jelenleg a runstasticot használom, de év kezdéskor váltanék, ha van jobb.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#46749) dabgergo válasza varmi2 (#46748) üzenetére


dabgergo
őstag

Sajnos akkor nincs nagy tapasztalatom, de ismerőseim akik óra nélkül futnak eléggé szeretik a SportsTrackert.
Milyen funkciók érdekelnek? Mi az amiért akár még fizetnél is? Van ami hiányzik most?

(#46750) LanyUs válasza varmi2 (#46748) üzenetére


LanyUs
senior tag

Nekem a Strava + Sport tracker egyszerre fut. Előfordul, hogy eltér akár 500m-el is 10K-n. Sajnos a Strava hibázik többet. Közben fut még a youtube is, mert az aerob dögunalom már. A vége a jó, amikor fel lehet pörgetni :)

Ui.: most olvastam vissza pár hetet! Grat. Mindenkinek! :C De tudjátok miért... követtem a mester tanácsait és a fontossági sorrendet betartottam.
1. Munkahely / otthoni feladatok
2. Futás
3. Fórum
A fórum így nem mehet az edzés rovására :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.